Back 

Vantaa Cup IV Vantaa, 2019-11-02

ND 9-11v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Vahteristo Meri, Valkeakosken Voimistelijat
17.900
2 Hällström Adella, Valkeakosken Voimistelijat
17.550
3 Björkqvist Ella, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.450
4 Valli Iines, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.850
5 Tuuri Fanni, Valkeakosken Voimistelijat
16.800
6 Korpela Lilli, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.800
7 Järvinen Verna, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.750
8 Huiko Alina, Vantaan Voimisteluseura
16.750
9 Farzad Melina, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.300
10 Haataja Peppi, Valkeakosken Voimistelijat
16.250
11 Taskinen Vera, Keravan Voimistelijat
16.250
12 Breucha Sanni, Keravan Voimistelijat
16.150
13 Riihonen Nelli, Keravan Voimistelijat
16.100
14 Tanninen Viivi, Tampereen Sisu
16.050
15 Miettinen Julia, Keravan Voimistelijat
15.950
16 Helander Helmi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.950
17 Kautto Milja, Valkeakosken Voimistelijat
15.900
18 Arabaci Melek, Nokian Voimisteluseura
15.850
19 Virtanen Seela, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.800
20 Heikkilä Fiinu, Valkeakosken Voimistelijat
15.650
21 Koivula Adele, Nokian Voimisteluseura
15.550
22 Tulehmo Henna, Nokian Voimisteluseura
15.500
23 Skoglund Sandra, Seinäjoen Voimistelijat
15.450
24 Räty Saima, Valkeakosken Voimistelijat
15.400
25 Engbäck Elsa, Nokian Voimisteluseura
15.400
26 Välimäki Vilma, Keravan Voimistelijat
15.300
27 Käkönen Olivia, Valkeakosken Voimistelijat
15.300
28 Eskonen Eerika, Tampereen Sisu
15.200
29 Koistinen Alexandra, Oulun Naisvoimistelijat
15.200
30 Ketola Anni, Valkeakosken Voimistelijat
15.150
31 Heimonen Amanda, Seinäjoen Voimistelijat
15.000
32 Avikainen Ilona, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.000
33 Seilonen Elli, Kajaani Gymnastics
15.000
34 Mustonen Kerttu, Kajaani Gymnastics
14.950
35 Heikkinen Iida, Kajaani Gymnastics
14.950
36 Hytönen Lida, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.950
37 Koski Lempi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.900
38 Nuolivirta Anni, Seinäjoen Voimistelijat
14.900
39 Ketola Emmi, Valkeakosken Voimistelijat
14.900
40 Kurikka Nina, Valkeakosken Voimistelijat
14.850
41 Kouvalainen Nella, Vantaan Voimisteluseura
14.800
42 Sjöroos Ellen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.600
43 Pihlajasaari Miitta, Nokian Voimisteluseura
14.550
44 Kuikka Milla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.450
45 Karppinen Oona, Kajaani Gymnastics
14.450
46 Belluardo Vivien, Keravan Voimistelijat
14.450
47 Rantanen Oona, Keravan Voimistelijat
14.350
48 Sorvoja Ilona, Oulun Naisvoimistelijat
14.300
49 Vainio Jiia, Keravan Voimistelijat
14.150
50 saariniemi Adele, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.100
51 Pessinen Aada, Seinäjoen Voimistelijat
14.050
52 Kärkkäinen Elli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.000
53 Suur-Uski Eeva, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.900
54 Nysten Hilla, Valkeakosken Voimistelijat
13.850
55 Metsämäki Mea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.850
56 Kytöviita Fiia, Valkeakosken Voimistelijat
13.550
57 Kaikosuo Elsa, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.550
58 Halonen Sofia, Kajaani Gymnastics
13.450
59 Huttunen Sofia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.400
60 Seeck Pinja, Valkeakosken Voimistelijat
13.350
61 Kauria Kielo, Vantaan Voimisteluseura
13.250
62 Seppänen Annika, Kajaani Gymnastics
13.150
63 Katajamaa Niia, Keravan Voimistelijat
13.100
64 Peltokangas Saga, Vantaan Voimisteluseura
13.100
65 Härkönen Tytti, Kajaani Gymnastics
13.050
66 Ahtonen Eve, Kajaani Gymnastics
13.000
67 Heikkinen Taika, Kajaani Gymnastics
12.700
68 Kervinen Fanni, Kajaani Gymnastics
12.400

AG1 yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Laaksonen Hilda, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.950
2 Pulkki Anni, Valkeakosken Voimistelijat
18.550
3 Hällström Aisha, Valkeakosken Voimistelijat
18.450
4 Sirviö Jade, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.400
5 Lahtonen Jessica, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.250
6 Nääppä Anniina, Valkeakosken Voimistelijat
18.150
7 Taskinen Nora, Keravan Voimistelijat
18.050
8 Tolonen Saana, Valkeakosken Voimistelijat
18.050
9 Taskinen Mira, Keravan Voimistelijat
18.000
10 Alimyllymaa Julia, Valkeakosken Voimistelijat
17.950
11 Antinaho Linnea, Valkeakosken Voimistelijat
17.900
12 Kivelä Oona, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.700
13 Lauroma Mea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.650
14 Aaltonen Erin, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.550
15 Tuominen Jenny, Valkeakosken Voimistelijat
17.500
16 Göcmen Ada, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.450
17 Hakonen Netta, Valkeakosken Voimistelijat
17.300
18 Launonen Ninna, Kajaani Gymnastics
17.250
19 Väisänen Jertta, Valkeakosken Voimistelijat
17.050
20 Leinonen Tilda, Jyväskylän Naisvoimistelijat
17.000
21 Backström Maija, Keravan Voimistelijat
16.950
22 Alimyllymaa Veera, Valkeakosken Voimistelijat
16.800
23 Haapanen Heta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.750
24 Kähkönen Jenni, Kajaani Gymnastics
16.700
25 Veivo Oona, Oulun Naisvoimistelijat
16.350
26 Pelkonen Jutta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.350
27 Martikainen Nelli, Oulun Naisvoimistelijat
15.950
28 Grönroos Amanda, Nokian Voimisteluseura
15.900
29 Härkönen Jada, Keravan Voimistelijat
15.400
30 Suoniemi Petra, Nokian Voimisteluseura
15.100
31 Vuorinen Neela, Tampereen Sisu
14.900
32 Källman Nea, Vantaan Voimisteluseura
14.700
33 Pulli Lotta, Tampereen Sisu
14.700
34 Taatila Ella, Nokian Voimisteluseura
14.700
35 Hassinen Aino-Tuulia, Tampereen Sisu
14.350
36 Ylä-Pöntinen Kukka, Seinäjoen Voimistelijat
14.350
37 Penttilä Lilli, Oulun Naisvoimistelijat
14.150
38 Liisanantti Annika, Keravan Voimistelijat
13.850

AG1 yksilöt pojat

Score
Name Total
1 Nousiainen Sampo, Valkeakosken Voimistelijat
19.000

AG2 yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Nikander Jutta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.750
2 Hukkanen Nea, Jyväskylän Naisvoimistelijat
19.200
3 Paulamäki Nelli, Valkeakosken Voimistelijat
19.150
4 Vahteristo Lumi, Valkeakosken Voimistelijat
18.750
5 Soukki Sanni, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.650
6 Vainio Nea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.600
7 Kilpeläinen Inka, Kajaani Gymnastics
18.500
8 Seppälä Kaisa, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.500
9 Ollila Auli, Valkeakosken Voimistelijat
18.200
10 Rantala Emilia, Valkeakosken Voimistelijat
17.700
11 Löppönen Fiona, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.350
12 Koponen Adeelia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.250
13 Niva Mariina, Oulun Naisvoimistelijat
17.000
14 Ranta-Lassila Siiri, Seinäjoen Voimistelijat
16.950
15 Morosan Iasmina, Vantaan Voimisteluseura
16.750
16 Järvelä Sini, Seinäjoen Voimistelijat
16.650
17 Österholm Kia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.500
18 Hurmerinne Jannica, Vantaan Voimisteluseura
16.250
19 Huiko Olivia, Vantaan Voimisteluseura
16.250
20 Koistinen Katri, Kajaani Gymnastics
15.700
21 Suoniemi Riina, Nokian Voimisteluseura
14.900
22 Penttilä Oona-Emilia, Oulun Naisvoimistelijat
14.800

ND 9-11v. triot

Score
Name Total
1 Hällström, Tuuri, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
17.150
2 Björkqvist, Helander, Järvinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.950
3 Jelkänen, Korpela, Suojanen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.450
4 Farzad, Rotkus, Valli, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.400
5 Haataja, Heikkilä, Ketola, Valkeakosken Voimistelijat
15.700
6 Breucha, Riihonen, Taskinen, Keravan Voimistelijat
15.400
7 Engbäck, Koivula, Tulehmo, Nokian Voimisteluseura
15.200
8 Koski, Virtanen, saariniemi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.700
9 Harjanne, Kaskinen, Yilmaz, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.150
10 Antinaho, Kurikka, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
14.150
11 Husu, Kouvalainen, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
14.050
12 Heikkinen, Karppinen, Mustonen, Kajaani Gymnastics
14.050
13 Javanainen, Karhusaari, Sandell, Nokian Voimisteluseura
14.000
14 Miettinen, Mokkila, Välimäki, Keravan Voimistelijat
14.000
15 Hannila, Mäkynen, Räty, Valkeakosken Voimistelijat
13.800
16 Kakkonen, Lehto, Sorvari, Valkeakosken Voimistelijat
13.500
17 Halonen, Härkönen, Seppänen, Kajaani Gymnastics
13.250
18 Ahtonen, Heikkinen, Seilonen, Kajaani Gymnastics
13.250
19 Belluardo, Heikkinen, Marstio, Keravan Voimistelijat
13.100
20 Husu, Juppi, Laitinen, Vantaan Voimisteluseura
12.800
21 Katajamaa, Nykänen, Räisänen, Keravan Voimistelijat
12.650
22 Jansson, Kulju, Lemercier, Vantaan Voimisteluseura
12.350

AG1 triot

Score
Name Total
1 Laaksonen, Lahtonen, Teinikivi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.500
2 Alimyllymaa, Pulkki, Tolonen, Valkeakosken Voimistelijat
17.600
3 Antinaho, Hietamäki, Tuominen, Valkeakosken Voimistelijat
17.300
4 Aaltonen, Lauroma, Tunturi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.050
5 Kivelä, Paganus, Sirviö, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.050
6 Martikainen, Penttilä, Veivo, Oulun Naisvoimistelijat
15.000

AG2 triot

Score
Name Total
1 Paulamäki, Rantala, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
18.800
2 Nieminen, Ollila, Väljä, Valkeakosken Voimistelijat
18.400
3 Soininen, Soukki, Vainio, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.700
4 Löppönen, Nikander, Österholm, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.200
5 Järvelä, Kuosku, Ylimäki, Seinäjoen Voimistelijat
13.950

ND 9-11v. ryhmät

Score
Name Total
1 Björkqvist, Helander, Jelkänen, Järvinen, Valli, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.100
2 Haataja, Hällström, Kautto, Käkönen, Tuuri, Valkeakosken Voimistelijat
15.850
3 Farzad, Harjanne, Kaskinen, Rotkus, Suojanen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.100
4 Arabaci, Mäkinen, Pihlajasaari, Stenroos, Telenius, Nokian Voimisteluseura
14.900
5 Breucha, Miettinen, Riihonen, Taskinen, Välimäki, Keravan Voimistelijat
14.700
6 Avikainen, Kaikosuo, Kuikka, Kärkkäinen, Suur-Uski, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.150
7 Koski, Metsämäki, Sjöroos, Virtanen, saariniemi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.950
8 Heikkinen, Marstio, Mokkila, Rantanen, Vainio, Keravan Voimistelijat
13.350

AG2 ryhmät

Score
Name Total
1 Koponen, Nikander, Soininen, Soukki, Vainio, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.300
2 Nieminen, Paulamäki, Rantala, Vahteristo, Väljä, Valkeakosken Voimistelijat
18.100

AG1 ryhmät

Score
Name Total
1 Kivelä, Laaksonen, Lahtonen, Sirviö, Teinikivi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.850
2 Alimyllymaa, Hietamäki, Nousiainen, Nääppä, Pulkki, Valkeakosken Voimistelijat
17.050
3 Göcmen, Haapanen, Lauroma, Paganus, Pelkonen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.350

Seniorit yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Samppa Fanny, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.850
2 Lahtinen Lotta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.600
3 Keurulainen Maija, Vantaan Voimisteluseura
19.000
4 Agha Linn, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.850
5 Lepistö Milla, Tampereen Sisu
18.450
6 Järvinen Anni, Nokian Voimisteluseura
18.100
7 Mokkila Saija, Keravan Voimistelijat
17.800
8 Kolho Inka, Jyväskylän Naisvoimistelijat
17.350
9 Laatikainen Inka, Kajaani Gymnastics
16.300

Seniorit triot

Score
Name Total

2. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Fagerlund, Kari, Mannonen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-1
2 Horttanainen, Hyvämäki, Sahala, Keravan Voimistelijat
C-2
3 Kajan, Saarela, Siirala, Keravan Voimistelijat
C-2
4 Koivuranta, Meskanen, Pulkkinen, Tanhuanpää, Nokian Voimisteluseura
C-3
5 Kesäläinen, Martelius, Pakarinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-3
6 Hannuksela, Kauppinen, Ojansivu, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-3
7 Koistinen, Masalin, Sallinen, Tervo, Keravan Voimistelijat
C-4
8 Haavisto, Juutinen, Koivisto, Pajatsalo, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-5

4. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Österman Saga, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.750
2 Malin Wilma, Valkeakosken Voimistelijat
17.450
3 Bemeleit Erin, Vantaan Voimisteluseura
17.350
4 Nykänen Noora, Oulun Naisvoimistelijat
17.250
5 Korhonen Jutta, Jyväskylän Naisvoimistelijat
17.150
6 Manninen Iida-Maria, Seinäjoen Voimistelijat
17.100
7 Savunen Pinja, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.950
8 Viljamaa Lilli, Valkeakosken Voimistelijat
16.800
9 Hanhineva Tuuli, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.800
10 Tynnilä Sonja, Vantaan Voimisteluseura
16.700
11 Pirilä Nea, Vantaan Voimisteluseura
16.400
12 Snäll Lilian, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.150
13 Moilanen Anni, Kajaani Gymnastics
16.100
14 Touko Lotta, Keravan Voimistelijat
16.050
15 Minkkinen Viivi, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.050
16 Lepistö Sara-Julia, Nokian Voimisteluseura
15.950
17 Vihro Heta, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.900
18 Parviainen Silja, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.750
19 Salonen Jenna, Oulun Naisvoimistelijat
15.750
20 Kukkula Iina, Oulun Naisvoimistelijat
15.650
21 Kurittu Elise, Vantaan Voimisteluseura
15.650
22 Grönberg Enni, Kajaani Gymnastics
15.600
23 Auno Medeiros Magnólia, Keravan Voimistelijat
15.600
24 Sarjanoja Pinja, Oulun Naisvoimistelijat
15.450
25 Hanhineva Anni, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.450
26 Linja Inka, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.400
27 Valonen Kerttu, Tampereen Sisu
15.400
28 Ekman Minttu, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.350
29 Kaarniranta Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.350
30 Olli Ida, Nokian Voimisteluseura
15.350
31 Elijoki Helmiina, Valkeakosken Voimistelijat
15.300
32 Liitola Julia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.200
33 Pajukoski Maija, Tampereen Sisu
15.150
34 Nousiainen Peppi, Oulun Naisvoimistelijat
15.050
35 Heikkinen Elviira, Kajaani Gymnastics
15.050
36 Toivonen Siiri, Raision Jumpparit
15.050
37 Kalliokoski Josefina, Nokian Voimisteluseura
15.050
38 Suihkonen Nea, Nokian Voimisteluseura
15.000
39 Kiiski Nonna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
14.950
40 Kinnunen Elli, Nokian Voimisteluseura
14.600
41 Nieminen Henna, Nokian Voimisteluseura
14.500
42 Jaakola Liinu, Nokian Voimisteluseura
14.500
43 Tapionlinna Anni, Vantaan Voimisteluseura
14.250
44 Ukkola Lilja, Oulun Naisvoimistelijat
14.050
45 Siimes Saara, Valkeakosken Voimistelijat
13.850
46 Penttilä Pipsa, Oulun Naisvoimistelijat
13.500
47 Peltokangas Aamu, Vantaan Voimisteluseura
13.400
48 Jungebrand Sara, Vantaan Voimisteluseura
12.400
49 Hurja Ronja, Vantaan Voimisteluseura
12.100

3. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Huovinen Silja, Kajaani Gymnastics
15.450
2 Tyrni Siiri, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.050
3 Juntunen Viivi, Kajaani Gymnastics
15.050
4 Ha Jonna, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
14.950
5 Kirjonen Elli, Seinäjoen Voimistelijat
14.850
6 Koivunen Inka, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
14.850
7 Kauppila Anni, Kajaani Gymnastics
14.650
8 Särkkä Maikki, Tampereen Sisu
14.650
9 Gotchieva Alina, Kajaani Gymnastics
14.550
10 Pääjärvi Sofia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.500
11 Van Leeuwen Terhi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.450
12 Koistinen Saimi, Oulun Naisvoimistelijat
14.400
13 Nisula Oili, Valkeakosken Voimistelijat
14.200
14 Mylly Ella, Oulun Naisvoimistelijat
14.200
15 Koskiniemi Iida, Tampereen Sisu
14.200
16 Haikola Mette, Kajaani Gymnastics
13.950
17 Pulla Essi, Valkeakosken Voimistelijat
13.900
18 Urvanto Janina, Oulun Naisvoimistelijat
13.750
19 Ollakka Ainu, Oulun Naisvoimistelijat
13.550
20 Nousiainen Nella, Kajaani Gymnastics
13.550
21 Kurittu Katariina, Vantaan Voimisteluseura
13.150
22 Mäntyniemi Oona, Nokian Voimisteluseura
13.100
23 Posio Milla, Kajaani Gymnastics
13.050
24 Kotilainen Luna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.000
25 Kokkonen Tinja, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
12.650
26 Sirviö Nella, Kajaani Gymnastics
12.650
27 Antikainen Milla, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
12.550
28 Kirves Silja, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
12.400
29 Leinonen Olivia, Kajaani Gymnastics
12.400
30 Alatalo Pipsa, Oulun Naisvoimistelijat
12.350
31 Lehto Siina, Nokian Voimisteluseura
12.150
32 Vänskä Iida, Kajaani Gymnastics
11.850
33 Shardyko Vladislava, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
11.800
34 Aho Nelli, Kajaani Gymnastics
11.700
35 Saraste Juulia, Oulun Naisvoimistelijat
11.350
36 Piilonen Eedit, Nokian Voimisteluseura
11.350
37 Manner Anni, Oulun Naisvoimistelijat
10.950

3. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Antila, Aro, Luotoniemi, Nokian Voimisteluseura
14.800
2 Lähteenmäki, Susi, Vuorinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.750
3 Kartela, Romaniv, Savijärvi, Valkeakosken Voimistelijat
14.700
4 Ansio, Myllylä, Salmi, Valkeakosken Voimistelijat
14.100
5 Keitaanniemi, Rintakoski, Valonen, Tampereen Sisu
13.850
6 Kangas, Mylly, Nousiainen, Oulun Naisvoimistelijat
13.800
7 Pellinen, Valtonen, Vikki, Seinäjoen Voimistelijat
13.750
8 Heiskanen, Lukkarinen , Tuomioja, Keravan Voimistelijat
13.250
9 Koivunen, Lehmusoksa, Tanskanen, Turunen, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
13.100
10 Buchen, Heimola, Hämäläinen, Laitinen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
12.800
11 Anttonen, Koskinen, Saikkonen, Raision Jumpparit
12.800
12 Kallio, Kemppainen, Paavola, Rittola, Nokian Voimisteluseura
12.650
13 Joensuu, Lampinen, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
12.600
14 Kyrölä, Liimatainen, Uusitalo, Raision Jumpparit
12.550
15 Martikainen, Ollakka, Penttilä, Oulun Naisvoimistelijat
12.500
16 Bogdanova, Leikas, Vantaan Voimisteluseura
12.100
17 Keränen, Parpala, Salo, Oulun Naisvoimistelijat
12.100
18 Jalo, Lehto, Potkonen, Nokian Voimisteluseura
12.100

6. luokka naiset

Score
Name Total
1 Leppänen Anna, Oulun Naisvoimistelijat
18.600
2 Savonius Tiia, Vantaan Voimisteluseura
18.400
3 Varpu Emmi, Oulun Naisvoimistelijat
16.800

5. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Heikkinen, Tikkunen, Väisänen, Kajaani Gymnastics
16.850
2 Suomalainen, Telin, Varpu, Oulun Naisvoimistelijat
15.800

4. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Aaltonen, Laaksonen, Lahtonen, Lauroma, Tunturi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.550
2 Vähäsilta, Vänttinen, Österman, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.550
3 Kilkki, Savunen, Sinisalo, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.150
4 Laine, Merinen, Salo, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.050
5 Farzad, Nieminen, Nieminen, Rantala, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.550
6 Laine, Nykänen, Salonen, Oulun Naisvoimistelijat
15.500
7 Kemppainen, Ruotsalainen, Väisänen, Kajaani Gymnastics
14.950
8 Henriksson, Raijas, Keravan Voimistelijat
14.850
9 Leinonen, Tulisalo, Ukkola, Oulun Naisvoimistelijat
14.800
10 Ekman, Korhonen, Leinonen, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.600
11 Heimala, Kurittu, Outinen, Vantaan Voimisteluseura
14.500
12 Kaarniranta, Minkkinen, Parviainen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
14.450
13 Luontila, Nieminen, Olli, Nokian Voimisteluseura
14.250
14 Grönberg, Heikkinen, Moilanen, Kajaani Gymnastics
14.200
15 Hanhineva, Hanhineva, Kiiski, Kinnunen, Rytkönen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.600
16 Mattila, Mäkelä, Sarjanoja, Oulun Naisvoimistelijat
13.450
17 Humppi, Järvinen, Tuononen, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
13.300
18 Hurja, Hurri, Jungebrand, Vantaan Voimisteluseura
11.950

5. luokka yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Tikkunen Janika, Kajaani Gymnastics
18.000
2 Myllylä Malva, Valkeakosken Voimistelijat
17.950
3 Väisänen Venla, Kajaani Gymnastics
17.800
4 Tulla Olivia, Valkeakosken Voimistelijat
17.700
5 Laine Venla, Oulun Naisvoimistelijat
17.450
6 Taimen Alma, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.950
7 Petrova Liisa, Vantaan Voimisteluseura
16.900
8 Taimen Selma, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.750
9 Leinonen Merituulia, Oulun Naisvoimistelijat
16.750
10 Vainio Elli, Raision Jumpparit
16.350
11 Van Leeuwen Jessica, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.300
12 Kinnunen Anna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.500
13 Rytkönen Nea, Kuopion Reippaan Voimistelijat
14.950

6. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Finne, Hukkanen, Kolho, Nevantaus, Tuomilehto, Jyväskylän Naisvoimistelijat
18.450
2 Kangas, Lainio, Leppänen, Partanen, Niva, Oulun Naisvoimistelijat
16.500

Aerodance yli 18v

Score
Name Total
1 Halttunen, Jokinen, Latosaari, Löövi, Nyman, Ojala, Rantanen, Salminen, Salo, Valkeakosken Voimistelijat
15.450

Aerodance 12-17v

Score
Name Total
1 Bemeleit, Huiko, Hurmerinne, Kortelainen, Morosan, Niiranen, Oikari, Pirilä, Vantaan Voimisteluseura
15.600
2 Ahola, Myllylä, Mäntynen, Savijärvi, Siimes, Tulla, Viljamaa, Valkeakosken Voimistelijat
15.450

Last Update: 11/12/2019 12:28:21 PM