Back 

NTV kilpalinjan B-F luokkakilpailut Kalajoki, 2019-11-09

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka F-luokka Back

C luokka vanhemmat

hyppy | nojapuut | puomi | permanto | All-Round
Name Total
1 11  Pekkala Silja, Kajaani Gymnastics VI
1 51  Rahko Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto VI
3 73  Mäkinen Roosa, Kyrön Voima Voimistelujaosto VI
4 50  Marttila Sylvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto V
5 70  Lepistö Noora, Kyrön Voima Voimistelujaosto V
6 8  Pelkonen Iris, Kajaani Gymnastics V
7 12  Oksman Ciara, Kajaani Gymnastics IV
8 52  Bäf Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto IV
9 9  Tuikka Nea, Kajaani Gymnastics IV
10 75  Pohto Maija, Kyrön Voima Voimistelujaosto IV
11 49  Korpela Salla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto IV
11 102  Rättyä Sofia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim IV
11 7  Äyrä Fanni, Härmän Siskot III
11 98  Junno Jenni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim III
11 72  Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto III
11 97  Pääkkö Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim III
11 10  Paavola Erika, Kajaani Gymnastics III
11 69  Perälä Pinja, Kyrön Voima Voimistelujaosto III
11 1  Heula Elina, Voimistelumaailma Oulu II
11 3  Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat II
11 101  Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim II
11 71  Mäki Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 107  Rauhala Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim II
11 100  Särkioja Janette, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim II
11 99  Sivén Pihla, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim II
11 4  Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat II
11 2  Jaatinen Siiri, Voimistelumaailma Oulu I
11 103  Kerttula Maisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim I
11 5  Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat I
11 106  Niskanen Iida-Carita, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim I
11 105  Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim I
11 74  Kiviniemi Julia, Kyrön Voima Voimistelujaosto
11 104  Lindgren Maaria, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
11 53  Vasala Nora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto
11 6  Vimpari Juliella, Härmän Siskot

Last Update: 11/12/2019 12:04:11 PM