KM 2017 Kabelvåg, 4. februar 2017

Back  All   MAG All-round   MAG Finals   WAG All-round   WAG Finals   Team  

Gutter Rekrutt 11-12 år

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 17  Torbjørn Strømberg Martinussen, Narvik Turnforening 58.550
2 9  Arild Johan Fjeld, Melbo Turnforening 55.750
3 18  Trygve Johan Edorsen, Narvik Turnforening 55.300
4 10  Bjørvin Larsen, Ballstad Turnforening 55.250
5 12  Gustav Andreassen Kuraas , Narvik Turnforening 54.050
6 19  Vetle Steffensen, Melbo Turnforening 53.900
7 7  Alexander Sletten, Kabelvåg IL turn 53.750
8 11  Elias Thanke, Andenes Turnforening 51.550
9 8  Anders Brun-Fredvang, Kabelvåg IL turn 50.500
10 13  Johannes Berg, Ballstad Turnforening 50.300
10 30  Fredrik Pedersen, Kabelvåg IL turn 50.300
12 14  Jonas Antonsen, Narvik Turnforening 50.200
13 16  Jone Johansen, Ballstad Turnforening 49.800
14 15  Jonas Bøkenes, Ballstad Turnforening 47.700
15 36  Nikolai Andreas Nilsen, Kabelvåg IL turn 45.900

Jenter Rekrutt 11 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 47  Helle Strøm Augustinussen, Narvik Turnforening 29.650
2 49  Sara Helene Aanes Karoliussen, Narvik Turnforening 25.900
3 45  Katharina Kluver, B&OI 25.600
4 46  Sol Sommerseth, B&OI 24.250
5 52  Adina Moe Andreassen, Sortland Turn 23.850
6 55  Ingrid Berg Hansen, Sortland Turn 23.450
7 44  Julie Marie Kaspersen Katralen, B&OI 22.650
8 53  Guro Margrete Amundsen, Sortland Turn 21.650
9 43  Amalie Huge, B&OI 21.450
10 54  Ingeborg Dahl Christensen, Sortland Turn 20.950
11 51  Sofie Gull Ditløvsen, Narvik Turnforening 19.450
12 48  Maren Sophie Røkenes, Narvik Turnforening 19.300
13 50  Siri Af Ekenstam, Narvik Turnforening 18.000
14 123  Alida Wulff Olsen, Andenes Turnforening 17.800

Jenter Rekrutt 12 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 73  Thea Rolandsen, Narvik Turnforening 40.300
2 68  Aurora Liljebakk, Narvik Turnforening 32.800
3 72  Siri Helen Amundsen, Narvik Turnforening 31.600
4 63  Ine Nordheim-Larsen, Kabelvåg IL turn 31.550
5 59  Malene Vedvik Logouova , B&OI 31.500
6 70  Mia Dreyer Holen, Narvik Turnforening 31.400
7 64  Johanne Gundersen, Kabelvåg IL turn 29.800
8 62  Hanna Elise Nordgård, Kabelvåg IL turn 29.600
9 71  Ronja Eliassen, Narvik Turnforening 27.900
10 67  Matilde Eidissen Karlsen, Melbo Turnforening 27.650
11 65  Filippa Rasmussen, Melbo Turnforening 26.700
12 61  Sunniva Elenjord, B&OI 26.400
13 57  Ada Vikjord, B&OI 26.000
14 74  Ane Strømnes, Rana 25.200
15 76  Live Kampesæter, Rana 25.100
16 78  Vilje Risøy, Rana 24.750
17 66  Julie Gjessing, Melbo Turnforening 23.200
18 77  Maja Braathen, Rana 21.650
19 56  Dorthea Dahle-Andreassen, Andenes Turnforening 20.900
20 58  Frida Helgesen, B&OI 20.600
21 75  Kamilla Adolfsen, Rana 16.750

Gutter Klass I

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 2  Nikolai Fredriksen , Kabelvåg IL turn 62.100
2 3  Tobias GJacobsen, Ballstad Turnforening 58.400
3 4  Ulrik Dahle-Andreassen, Andenes Turnforening 58.350
4 1  Niclas Bøe, Ballstad Turnforening 57.700

Jenter klass I

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 22  Nora Elise Svenningdal , Narvik Turnforening 49.000
2 18  Vilja Berg, Kabelvåg IL turn 45.550
3 14  Line Sofie Westgaard, Kabelvåg IL turn 42.100
4 23  Nora Hall, Narvik Turnforening 40.800
5 7  Johanne Olsen , B&OI 35.650
6 21  Marthe T Korneliussen, Narvik Turnforening 35.450
7 10  Mia Fosdahl Jensen, B&OI 34.750
8 6  Eline Nystad Stokvik, B&OI 34.050
9 9  Julie Thorshaug-Jensen, B&OI 33.850
10 8  Juliane Birgitte Lund, B&OI 32.150
11 16  Sanne Nordheim-Larsen, Kabelvåg IL turn 30.800
12 60  Mathea Bratli, B&OI 30.050
13 13  Ella Ellingsen Mortensen, Kabelvåg IL turn 28.550
14 11  Sofie Laastad, B&OI 26.800
15 29  Elly Larsen Johannesen, Sortland Turn 26.000
16 15  Malene Alette Nordseth, Kabelvåg IL turn 25.600
17 2  Lea Dale-Olsen, Andenes Turnforening 25.300
18 5  Aurora Huge, B&OI 24.550
19 27  Kari Ludvigsen, Rana 23.400
20 12  Thea Paus, Ballstad Turnforening 22.850
21 3  Linnea Olsen-Thune, Andenes Turnforening 22.650
22 24  Ella Mellingen, Rana 21.800
23 25  Idunn Brattland, Rana 20.600
24 28  Luna Aanonli, Rana 18.150
25 1  Chantel Schaug-Pettersen, Andenes Turnforening 12.200
26 20  Emilie Henriksen Hagen, Narvik Turnforening 0

Jenter klass II

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 36  Nora Løkeng , Narvik Turnforening 41.650
2 37  Pernille Østnes, Narvik Turnforening 41.500
3 35  Maren Livelten, Narvik Turnforening 39.200
4 31  Nora Sofie Helgesen, B&OI 36.000
5 34  Hanna Saur Fredriksen, Narvik Turnforening 35.900
6 32  Julianne Ellingsen Adolfsen, Melbo Turnforening 31.100
7 33  Lotte Kristiansen, Melbo Turnforening 19.050
8 30  Malene Hellan Larsen, Andenes Turnforening 18.750

Gutter Klass III

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 6  Sævar Ingi Sigurdarsson, Andenes Turnforening 64.800
2 5  Sivert Schultz Åsbakk, Melbo Turnforening 43.500

Jenter klass III

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 42  Kristin Elise Amundsen, Narvik Turnforening 39.950
2 40  Tina Bergli Oshaug, Melbo Turnforening 30.450
3 39  Matilde Sofie Reinsnes, Melbo Turnforening 20.250

Last Update: 8/20/2017 2:19:56 AM