FIG-konkurranse nr.2 Holmen Turnhall - Asker, april 8 – 9, 2017

Back  All   MAG All-round     WAG All-round   WAG Finals    

Rekrutt - lørdag - FIG Elite

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 14  Jenny Haare Haakegård, Holmen 60.000
2 6  Karine Magnussen, Nedre Glomma 59.350
3 7  Hedda Folden, Tomrefjord 56.900
4 20  Melissa Achthoven, Siddis 56.600
5 10  Annika Hegreberg, Moss 56.450
6 11  Marthe Bjørgen, Nidaros 55.750
7 15  Amanda Grusd, Holmen 55.050
8 19  Guro Nevland, Siddis 54.900
9 8  Mina Sørensen, Drammen 54.800
10 16  Stina Elvestad, Trøgstad 54.700
11 5  Sophia Negru Raagaard, Nedre Glomma 54.550
12 4  Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma 53.900
13 12  Andrea Frigaard, Holmen 53.750
14 1  Maria Eide Brekka, Nøtterøy 52.450
15 17  Marte Lunde, Bergen 52.400
16 18  Julie Fadnes, Bergen 52.300
17 9  Benedicte Olsen, Moss 51.850
18 2  Annika Eskelund, Nøtterøy 48.000
19 22  Linn Sletten, HSIL 44.300
20 3  Isabelle Eriksen, Nøtterøy 43.850
21 21  Erica Jensen, HSIL 42.200

Junior - lørdag - FIG Elite

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 33  Mari Tidemann Kanter, Holmen 62.700
2 43  Sara Davidsen, Laksevåg 58.700
3 32  Åsne Øyulvstad, Holmen 58.200
4 24  Synne Marie Wiig, Trondheim 58.000
5 27  Edel Charlotte Eiken Fosse, Nidaros 57.450
6 31  Anne Tingvold, Holmen 57.000
7 46  Aino Namtvedt, Elverum 56.900
8 29  Vilma OlineAarflot Smedstad, Nidaros 56.800
9 36  Maria Tronrud, Oslo 55.300
10 26  Kristine Jullum Fånes, Trondheim 54.950
11 40  Selma Gudin Karlsen, Oslo 54.550
12 48  Ulrikke Johannessen, Kristiansand 54.200
13 37  Mali TrongmoNeurauter, Oslo 53.850
14 30  Maren Rønnevig, Nidaros 53.600
15 28  Martine Arntzen Johnsen, Nidaros 53.400
16 25  Julie Leonardsen, Trondheim 53.150
17 23  Sara Myrvold, Trondheim 52.050
18 47  Gina Halvorsen, Rena 51.850
19 38  Selma Andrea Halvorsen, Oslo 51.800
20 41  Anna Åndahl, Nøtterøy 51.700
21 39  Sarah Victoria Halvorsen, Oslo 50.500
22 34  Julie Røttum Madsø, Holmen 0
22 35  Hedvig Saga, Holmen 0
22 42  Nora Irgens, Fana 0
22 44  Liana Henriksen, Bergen 0
22 45  Karen Henriksen, Bergen 0

Senior

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 74  Thea Mille Nygaard, Holmen 48.400
2 67  Sofie Nilsen Aateigen, Kristiansand 46.250
3 58  Sofie Bråthen, Oslo 44.050
3 72  Victoria Bøe, Holmen 44.050
5 59  Mira Trongmo Neurauter, Oslo 43.850
6 57  Julie Dicko Eriksen, Laksevåg 43.500
7 54  Sandra Mohn Kvam, Trondheim 43.300
8 52  Ida Holde Bjørklund, Asker 42.400
9 55  Anette Kvaløy, Trondheim 42.100
10 73  Michelle Nerem, Holmen 41.950
11 61  Ella Hegna Eggen, Oslo 38.800
12 56  Mona Sylte, Trondheim 37.850
13 62  Vilde Birkeland Amble, Oslo 33.250
14 75  Kristin Bjørnbakk, HSIL 10.800
15 53  Martine Rustøen Skregelid, Asker 0
15 69  Madeleine Bjørsheim, Bergen 0

Rekrutt - søndag

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 14  Jenny Haare Haakegård, Holmen 44.200
2 15  Amanda Grusd, Holmen 43.950
3 6  Karine Magnussen, Nedre Glomma 42.850
4 11  Marthe Bjørgen, Nidaros 41.550
5 8  Mina Sørensen, Drammen 41.150
6 5  Sophia Negru Raagaard, Nedre Glomma 39.600
7 19  Guro Nevland, Siddis 39.000
8 4  Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma 38.650
9 10  Annika Hegreberg, Moss 38.400
9 18  Julie Fadnes, Bergen 38.400
11 9  Benedicte Olsen, Moss 38.300
11 12  Andrea Frigaard, Holmen 38.300
13 17  Marte Lunde, Bergen 38.200
14 16  Stina Elvestad, Trøgstad 36.350
15 1  Maria Eide Brekka, Nøtterøy 35.050
16 21  Erica Jensen, HSIL 28.050
17 22  Linn Sletten, HSIL 27.950
18 3  Isabelle Eriksen, Nøtterøy 25.000
19 20  Melissa Achthoven, Siddis 9.250
20 2  Annika Eskelund, Nøtterøy 0.000
20 7  Hedda Folden, Tomrefjord 0

Junior - søndag

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 33  Mari Tidemann Kanter, Holmen 47.550
2 27  Edel Charlotte Eiken Fosse, Nidaros 47.400
3 31  Anne Tingvold, Holmen 46.100
4 43  Sara Davidsen, Laksevåg 45.650
5 32  Åsne Øyulvstad, Holmen 45.400
6 36  Maria Tronrud, Oslo 45.250
7 29  Vilma OlineAarflot Smedstad, Nidaros 45.100
8 39  Sarah Victoria Halvorsen, Oslo 43.650
9 28  Martine Arntzen Johnsen, Nidaros 42.900
10 38  Selma Andrea Halvorsen, Oslo 42.400
11 24  Synne Marie Wiig, Trondheim 42.050
12 40  Selma Gudin Karlsen, Oslo 41.700
13 37  Mali TrongmoNeurauter, Oslo 41.500
14 26  Kristine Jullum Fånes, Trondheim 41.400
15 46  Aino Namtvedt, Elverum 40.550
16 48  Ulrikke Johannessen, Kristiansand 40.200
17 25  Julie Leonardsen, Trondheim 39.800
18 47  Gina Halvorsen, Rena 39.750
19 23  Sara Myrvold, Trondheim 39.300
20 41  Anna Åndahl, Nøtterøy 34.600
21 30  Maren Rønnevig, Nidaros 30.550
22 34  Julie Røttum Madsø, Holmen 0.000
22 35  Hedvig Saga, Holmen 0.000
22 42  Nora Irgens, Fana 0.000
22 44  Liana Henriksen, Bergen 0.000
22 45  Karen Henriksen, Bergen 0.000

Senior Finals

Vault

Name Score
1 74  Thea Mille Nygaard, Holmen
12.800
2 54  Sandra Mohn Kvam, Trondheim
12.450
3 62  Vilde Birkeland Amble, Oslo
12.350
4 61  Ella Hegna Eggen, Oslo
11.250

Uneven bars

Name Score
1 58  Sofie Bråthen, Oslo
10.550
2 74  Thea Mille Nygaard, Holmen
10.400
3 67  Sofie Nilsen Aateigen, Kristiansand
9.900
4 59  Mira Trongmo Neurauter, Oslo
9.400
5 55  Anette Kvaløy, Trondheim
8.600
6 52  Ida Holde Bjørklund, Asker
8.450

Beam

Name Score
1 74  Thea Mille Nygaard, Holmen
12.150
2 62  Vilde Birkeland Amble, Oslo
11.150
3 67  Sofie Nilsen Aateigen, Kristiansand
10.550
4 59  Mira Trongmo Neurauter, Oslo
10.200
5 58  Sofie Bråthen, Oslo
10.150
6 57  Julie Dicko Eriksen, Laksevåg
10.000

Floor

Name Score
1 74  Thea Mille Nygaard, Holmen
12.350
2 67  Sofie Nilsen Aateigen, Kristiansand
11.800
3 72  Victoria Bøe, Holmen
11.700
4 73  Michelle Nerem, Holmen
11.000
5 59  Mira Trongmo Neurauter, Oslo
10.800
5 54  Sandra Mohn Kvam, Trondheim
10.800

Last Update: 12/18/2017 6:17:40 AM