Kretsserien - Holmen Trop og Turn Holmen Turnhall, 13-14 mai,2017

Back  All   MAG All-round   MAG Finals   WAG All-round   WAG Finals   Team  

Rekrutt, Jenter 11 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 44  Olivia Laszlo Bergem, Njård 45.400
2 30  Mirian Gjertsen Barkbu , Holmen Tropp og Turn 42.450
3 69  Mia Egedius, Hammer 39.850
4 65  Hannah Maanum Lund, Hammer 36.200
5 26  Johanne Persen Frölich, Oslo turn 34.950
6 28  Lise Zimmer, Oslo turn 34.900
7 71  Betina Carrera Sæthre Ertunc, Hammer 33.900
8 17  Anna Vik, Nesodden 33.700
9 5  Linnea Øversjøen Espeland, Hoppensprett 33.500
10 1  Vilde Østhus Walle, Nordstrand 33.000
11 27  Tuva Elise Storrød-Myren, Oslo turn 32.950
12 46  Thelma strømsjordet Sand, Njård 32.700
13 7  Minda Alvilde Ruud, Hoppensprett 32.600
14 77  Johanne Barlund Brevad , HSIL 32.350
15 73  Maren Victoria Heggen, Hammer 32.200
16 57  Una Eriksen Nastad, Asker turnforening 31.900
17 300  Juliane Nguyen, Hammer 30.950
18 13  Marielle Alm Wollvik, Hoppensprett 30.750
19 79  Maren Barlund Brevad , HSIL 30.600
20 11  Ingrid Stenbakken, Hoppensprett 29.150
21 56  Lilli Raa, Asker turnforening 28.950
22 37  Sofia Babette J.Tveiten , Holmen Tropp og Turn 28.800
23 62  Julie Munthe-Kaas, Asker turnforening 28.650
24 63  Tuva Korsvold, Asker turnforening 28.500
25 64  Victoria Øverbakke, Asker turnforening 27.250
26 15  Selima Bendaoud, Nesodden 27.200
27 55  Astrid Juli Ytterbø , Asker turnforening 26.400
28 19  Sophie Tothammer, Nesodden 25.750
29 42  Josefine Hegna Svennevig, Njård 22.300
30 53  Marte Sletten Nerseth , Asker turnforening 22.150
31 311  Lucila Urunela Carrion , Sandvika 15.150
32 47  Kaja Holthe, Asker turnforening 8.800
33 58  Iril Asting-Kjesbu , Asker turnforening 5.000
34 49  Elisabeth Schønning Lystad, Asker turnforening 0
34 51  Tuva Grøv Revheim , Asker turnforening 0
34 59  Ella Bø Skogli, Asker turnforening 0
34 60  Stine Schøyen Enger, Asker turnforening 0
34 61  Selma Arikan, Asker turnforening 0
34 67  Madelen Kringstad Leitner, Oslo 0
34 81  Bjørk Herheim, Langhus 0
34 82  Mille Fossli Pedersen, Langhus 0
34 83  Erica Grimsrud Reyes, Langhus 0
34 84  Sigrid Tungen, Langhus 0
34 85  Kaja Tøftum Asplund, Drøbak Frogn 0

Rekrutt, Jenter 12 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 76  Linn Langrud Sletten , HSIL 47.400
2 78  Erica Jensen , HSIL 45.950
3 70  Elida Birgitte Tomren, Hammer 43.800
4 72  Trine Adele Tverli , HSIL 41.850
5 74  Ingrid Haaland-Aas, HSIL 41.800
6 68  Mia Huse, Hammer 41.300
7 8  Maria Lunde, Nordstrand 39.800
8 32  Olivia Bach , Holmen Tropp og Turn 39.700
9 23  Helene Sofia Martinsen, Oslo turn 39.550
10 22  Sara Bredalen Boyce , Oslo turn 39.500
11 34  Ellinor Steen Molland , Holmen Tropp og Turn 39.150
12 33  Bettina Jorkjen, Holmen Tropp og Turn 38.950
13 39  Anne Mari Sijstermans, Holmen Tropp og Turn 37.150
14 31  Bettina Steen, Holmen Tropp og Turn 36.750
15 66  Maja Sasson, Hammer 34.900
16 6  Selma Jacobsen , Nordstrand 34.750
17 24  Maike Dommermuth Sivertsen, Oslo turn 33.750
18 14  Marte Fuskeland Hafsten, Nesodden 31.400
19 54  Julie Stenskrog , Asker turnforening 30.950
20 36  Ebba Jevne, Holmen Tropp og Turn 29.750
21 10  Karoline Brauner, Nordstrand 29.200
22 12  Nora Fuskeland Hafsten, Nesodden 28.850
23 4  Amalie Sørflå Søtvik, Hoppensprett 28.400
24 2  Nicoline Nygaard, Hoppensprett 27.450
25 48  Tine Martinsen , Asker turnforening 27.100
26 43  Kaia Holthe, Asker turnforening 25.350
27 308  Vårin Bentzen Elvestad, Sandvika 24.950
28 20  Margrethe Kosanovic Kirkeby- Garstad, Nesodden 22.900
29 40  Olivia Justina Slaatten-Larsson , Holmen Tropp og Turn 21.550
30 52  Frida Sopata Thorstensen, Asker turnforening 21.350
31 16  Sara Helene Rødland Wettre, Nesodden 19.650
32 312  Beatriz Beletran Crespo, Sandvika 15.700
33 21  Norah Jez, Nesodden 8.450
34 18  Iben-Sophie Sørlie Eggen, Nesodden 6.400
35 80  Filippa W. Hermandsen, Drøbak Frogn 4.900
36 41  Margrethe Kosanovic Kirkeby- Garstad, Nesodden 0
36 45  Isabella San Miguel Bjørneng, Njård 0.000
36 50  Thelma Malm, Asker turnforening 0

Stige, Jenter Kl. 1

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 107  Natalie Quanvik, Hoppensprett 55.100
2 106  Monja Sønsteng, Hoppensprett 49.700
3 124  Martine Sund Olsen , HSIL 47.550
4 121  Hanna Maroofi , HSIL 46.650
5 105  Marie Rognstad, Hoppensprett 45.200
6 132  Irina Madelen Tomren, Hammer 44.400
7 120  Eyeluta Tadesse Niguse , HSIL 42.100
8 133  Hannah Wasland, Hammer 41.100
9 122  Smilla Toaca Ones , HSIL 40.400
10 87  Frida Marie Smemo Riis, Nordstrand 40.250
11 86  Helene Pederesen, Nordstrand 39.700
12 95  Wilmine Skaug, Nordstrand 39.400
13 117  Liv Norum , Holmen TT 39.200
14 156  Linnea Ying Skaar , Oslo turnforening 38.350
15 134  Amalie Maanum Lund, Hammer 38.250
16 88  Nora Kyrkjebø, Nordstrand 36.900
17 96  Helene Pederesen, Nordstrand 36.850
18 142  Mia Hellandsvik, Njård 36.800
19 153  AmelieWold Junge , Oslo turnforening 36.750
20 90  Thea Iversen, Nordstrand 36.200
21 158  Oline Thøring Øverberg , Oslo turnforening 36.100
22 149  Rebekka Alhaug , Oslo turnforening 36.050
23 109  Hannah Waldenstrøm Jenkins , Holmen TT 35.600
24 123  Ada Sexe , HSIL 35.250
25 159  Thea Starheim Johansen, Oslo turnforening 34.850
26 127  Eira Moe - Helgesen, Drøbak Frogn 34.700
27 152  Signe Naustan Hjerting , Oslo turnforening 34.550
28 128  Noor Dirro, Drøbak Frogn 34.150
29 157  Synva Zhuo Vinge , Oslo turnforening 33.500
30 150  Thale Haslestad Føreid , Oslo turnforening 33.450
31 154  Thale Gan Lorentzen , Oslo turnforening 33.300
32 94  Thea Lønstad Holen, Nordstrand 33.150
33 92  Julia Cornelia Eidsvåg, Nordstrand 32.950
34 135  Ona Trangerud, Hammer 32.700
35 110  Emily Johannessen Drougge , Holmen TT 32.650
36 155  Selma Norheim , Oslo turnforening 31.550
37 310  Aletta Sæveraas, Sandvika 31.400
38 113  Othilie Johanna Sundkjer-Minos , Holmen TT 31.300
39 97  Ingrid Elisabeth Wehmer, Nesodden 29.850
40 98  Lisa Arendt, Nesodden 29.700
41 151  Helene Hytta Gunnarsen , Oslo turnforening 29.100
42 126  Linea Manger, Drøbak Frogn 28.400
43 100  Sunniva Renault, Nesodden 27.400
44 143  Isa Marie Wisth, Njård 27.200
45 3  Emilie Sandven, Hoppensprett 24.950
46 112  Mille Nikkoline J. Tveiten, Holmen TT 23.600
47 111  Cecilia Erika Lemström , Holmen TT 10.850
48 130  Keth Byrknes Lauritsen, Gjelleråsen 10.200
49 108  Eillin Busch , Holmen TT 9.800
50 114  Julie Riget Bruun , Holmen TT 9.300
51 99  Idun Mjåland, Nesodden 8.150
52 104  Emilie Sandven, Hoppensprett 0
52 116  Madelene Vik , Holmen TT 0
52 131  Ailin Tran, Hammer 0
52 144  Lea Urianstad Blindheim, Njård 0.000
52 145  Madeleine Hansen, Njård 0.000
52 146  Catharina Durbeck, Njård 0
52 147  Fantine Føyen, Njård 0
52 148  Victoria Aglen , Oslo turnforening 0

Stige, Jenter Kl. 2

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 162  Julie Frølich, Njård 48.150
2 140  Andrea Langdal, Gjelleråsen 43.500
3 101  Reena Carlsen, Nordstrand 43.250
4 160  Noora Thune, Njård 39.500
5 138  Malene Manger, Drøbak Frogn 38.400
6 139  Ada Skullerud Bakken, Drøbak Frogn 37.500
7 320  Kristine Gulbrandsen, Nordstrand 37.000
8 136  Carmen Dirro, Drøbak Frogn 36.850
9 118  Leonora Aanesen , Asker turnforening 36.800
10 103  Emilie Skari, Nordstrand 36.550
11 137  Lina Kopperud, Drøbak Frogn 34.500
12 119  Sofie Zimei Holm , Asker turnforening 30.550
13 102  Elida Hjelset, Nordstrand 27.100
14 141  Amanda Kristiansen, Gjelleråsen 0
14 161  Pernille Perminow, Njård 0.000

Rekrutt, Gutter

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 202  Sebastian Sponevik, Hoppensprett 82.700
2 211  Joshua Ifeanyi, Hammer Turn 78.300
3 205  Herman Stray Sørensen, Hoppensprett 76.750
4 203  Philip Rojas-Bigseth, Hoppensprett 74.600
5 200  Leon Sønsteng, Hoppensprett 72.150
6 221  Arkadij Halzov, Holmen TT 70.750
7 207  Ola Johansen, Hoppensprett 70.600
8 206  Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett 70.450
9 204  Nikolai Solhaug, Hoppensprett 70.150
10 212  Kristian Kibsgård, Hammer Turn 68.400
11 210  Max Sharar Hafstad, Hammer Turn 66.450
12 209  Henning Bakken, Hammer Turn 66.300
13 220  Theodor Løes Tobiassen, Nordstrand Turn 65.350
14 215  Christoffer Holm, Hammer Turn 63.500
15 208  Alexander DK Pettersen, Hoppensprett 62.950
16 219  Simon Lae Ring, Njård Turn 62.150
17 222  Victor Gjerde, Holmen TT 61.200
18 214  Johannes Sagen Andresen, Hammer Turn 61.100
18 242  Petter Eiken, Nordstrand 61.100
20 241  Magnus Eik Silihagen, Hoppensprett 60.800
21 240  Aleksander Solvold, Hoppensprett 60.400
22 223  Herman Holen, Holmen TT 59.800
23 213  Amund Aanerud, Hammer Turn 58.400
24 218  Eivind Moen Jørner, Asker TF 55.550
25 217  Johan Fredrik Kielland, Asker TF 54.350
26 201  Sebastian Holter Pedersen, Hoppensprett 50.000

Stige, Gutter Kl. 1

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 225  Petter Steinsvik-Nilsen, Hoppensprett 69.300
2 224  Martin Rønnevig, Holmen TT 26.300

Stige, Gutter Kl. 2

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 226  Trym Slembe, Njård Turn 34.700

Last Update: 8/20/2017 2:07:20 AM