FIG-konkurranse nr. 3 Turn kvinner Holmen Turnhall, September 16.-17. 2017

Back  All   MAG All-round   MAG Finals   WAG All-round   WAG Finals   Team  

Junior mangekamp - søndag

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 24  Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turn 48.450
2 23  Hedvig Saga, Holmen Tropp og Turn 45.650
3 26  Nora Irgens, Fana IL 43.850
4 21  Åsne Øyulvstad, Holmen Tropp og Turn 43.700
5 33  Aino Namtvedt, Elverum Turn 43.500
6 22  Sara Davidsen, Laksevåg Turn & IL 42.350
7 8  Synne Trondsen Wiig, Trondhjem TF 40.750
8 30  Gina Halvorsen, Rena IL turn 40.550
9 29  Kristine J. Faanes, Trondhjem TF 39.000
10 32  Julie Leonardsen, Trondhjem TF 34.150
11 34  Sara Myrvold, Trondhjem TF 33.950
12 31  Ulrikke Johannessen, Kristiansand turn 0

Senior - apparatfinaler

Vault

Name Score
1 44  Thea Mille Nygaard, Holmen Tropp og Turn
13.075
2 47  Karoline Odseid Bjerk, Oslo Turn
12.375
3 52  Julie Søderstrøm, Asker Turn
11.425

Uneven bars

Name Score
1 44  Thea Mille Nygaard, Holmen Tropp og Turn
12.150
2 45  Ingrid von Hafenbrädl, Holmen Tropp og Turn
12.000
3 41  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg Turn & IL
10.600
4 56  Martine Skregelid, Asker Turn
9.750
5 52  Julie Søderstrøm, Asker Turn
9.350
6 48  Sofie Nilsen Aateigen, Kristiansand turn
8.300
7 55  Solveig Berg, Asker Turn
0
r1
7 51  Jesine Aateigen, Kristiansand turn
0
r2

Beam

Name Score
1 45  Ingrid von Hafenbrädl, Holmen Tropp og Turn
12.950
2 55  Solveig Berg, Asker Turn
12.750
3 41  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg Turn & IL
11.550
4 51  Jesine Aateigen, Kristiansand turn
11.300
r1
5 48  Sofie Nilsen Aateigen, Kristiansand turn
11.100
6 44  Thea Mille Nygaard, Holmen Tropp og Turn
9.900
7 56  Martine Skregelid, Asker Turn
0
7 52  Julie Søderstrøm, Asker Turn
0
r2

Floor

Name Score
1 44  Thea Mille Nygaard, Holmen Tropp og Turn
12.850
2 45  Ingrid von Hafenbrädl, Holmen Tropp og Turn
12.500
3 55  Solveig Berg, Asker Turn
12.050
3 41  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg Turn & IL
12.050
5 48  Sofie Nilsen Aateigen, Kristiansand turn
11.450
r1
6 49  Sandra Kvam Mohn, Trondhjem TF
11.400
7 56  Martine Skregelid, Asker Turn
0
7 47  Karoline Odseid Bjerk, Oslo Turn
0
r2

Rekrutt mangekamp - søndag

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 9  Jenny Haare Haakegaard, Holmen Tropp og Turn 42.550
2 2  Mina Sørensen, Drammen Turnforening 41.150
3 14  Guro Nevland, Siddis Trim og Turn 40.950
4 1  Hedda Folden, Tomrefjord IL turn 39.600
5 13  Benedicte Olsen, Moss Turn 39.450
6 11  Stina Elvestad, Trøgstad Turn 38.700
7 17  Annika Hegreberg, Moss Turn 38.350
8 18  Melissa Mari Achthoven, Siddis Trim og Turn 38.150
9 6  Sara Vik , Tomrefjord IL turn 38.050
10 19  Linn Sletten, HSIL turn 31.850
11 15  Erica Jensen, HSIL turn 31.500
12 4  Pil Henriksen, Trondhjem TF 18.500
13 3  Maria Eide-Brekka, Nøtterøy Turn 0
13 5  Annika Eskelund, Nøtterøy Turn 0
13 7  Isabelle Rene Eriksen, Nøtterøy Turn 0
13 10  Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turn 0
13 12  Trine Tverli, HSIL turn 0

Senior mangekamp - lørdag

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 56  Martine Skregelid, Asker Turn 49.300
2 45  Ingrid von Hafenbrädl, Holmen Tropp og Turn 48.750
3 44  Thea Mille Nygaard, Holmen Tropp og Turn 48.300
4 41  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg Turn & IL 47.700
5 55  Solveig Berg, Asker Turn 46.000
6 48  Sofie Nilsen Aateigen, Kristiansand turn 45.900
7 52  Julie Søderstrøm, Asker Turn 44.700
8 51  Jesine Aateigen, Kristiansand turn 43.450
9 49  Sandra Kvam Mohn, Trondhjem TF 43.350
10 47  Karoline Odseid Bjerk, Oslo Turn 40.300
11 43  Madeleine Børsheim, Bergen Turnforening 38.450
12 40  Michelle Nerem, Holmen Tropp og Turn 38.250
13 50  Mona Ulset Sylthe, Trondhjem TF 28.800
14 54  Ida Holde Bjørkelund, Asker Turn 20.450
15 46  Anette Kvaløy, Trondhjem TF 16.300
16 53  Kristin Bjørnbak, HSIL turn 10.950
17 60  Liliana Buer, Trøgstad Turnforening 10.700
18 42  Victoria Bøe, Holmen Tropp og Turn 0

Rekrutt - FIG Elite - lørdag

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 1  Hedda Folden, Tomrefjord IL turn 61.850
2 9  Jenny Haare Haakegaard, Holmen Tropp og Turn 60.650
3 11  Stina Elvestad, Trøgstad Turn 59.500
4 2  Mina Sørensen, Drammen Turnforening 58.050
5 17  Annika Hegreberg, Moss Turn 57.850
6 14  Guro Nevland, Siddis Trim og Turn 57.650
7 18  Melissa Mari Achthoven, Siddis Trim og Turn 56.900
8 7  Isabelle Rene Eriksen, Nøtterøy Turn 55.950
9 3  Maria Eide-Brekka, Nøtterøy Turn 55.150
10 13  Benedicte Olsen, Moss Turn 54.050
11 5  Annika Eskelund, Nøtterøy Turn 52.600
12 15  Erica Jensen, HSIL turn 52.200
13 6  Sara Vik , Tomrefjord IL turn 52.150
14 19  Linn Sletten, HSIL turn 45.250
15 4  Pil Henriksen, Trondhjem TF 30.700
16 10  Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turn 0
16 12  Trine Tverli, HSIL turn 0

Junior - FIG Elite - lørdag

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 25  Mari Kanter, Holmen Tropp og Turn 64.800
2 24  Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turn 64.550
3 21  Åsne Øyulvstad, Holmen Tropp og Turn 63.250
4 8  Synne Trondsen Wiig, Trondhjem TF 63.000
4 23  Hedvig Saga, Holmen Tropp og Turn 63.000
6 22  Sara Davidsen, Laksevåg Turn & IL 61.950
7 33  Aino Namtvedt, Elverum Turn 60.250
8 30  Gina Halvorsen, Rena IL turn 59.400
9 34  Sara Myrvold, Trondhjem TF 57.750
10 32  Julie Leonardsen, Trondhjem TF 56.150
11 29  Kristine J. Faanes, Trondhjem TF 55.250
12 26  Nora Irgens, Fana IL 54.850
13 28  Maren Rønnevig, Holmen Tropp og Turn 12.250
14 31  Ulrikke Johannessen, Kristiansand turn 0

Last Update: 10/19/2017 8:58:59 AM