KM 2017, Hordaland Sotra Arena, 30/9 - 1/10 2017

Back  All   MAG All-round   MAG Finals   WAG All-round   WAG Finals   Team  

Søn Gutter Rekr (11-12 år)

Floor

Name Score
1 108  Jakob Kvamsøe, Bergen
12.450
2 106  Conrad Slettemoen, Bergen
10.100
3 104  Leo Jung, Sotra
9.800
4 101  Robert William Fjeld-Litleskare, Fana
9.700
5 105  Ciljan Lieske-Grindheim , Bergen
9.450
6 103  Kjell Augustin Kubon, Fana
9.200
7 102  Thomas Bårdsen, Fana
9.050

Pommel

Name Score
1 108  Jakob Kvamsøe, Bergen
12.250
2 105  Ciljan Lieske-Grindheim , Bergen
11.000
3 106  Conrad Slettemoen, Bergen
10.750
4 101  Robert William Fjeld-Litleskare, Fana
9.800
4 104  Leo Jung, Sotra
9.800
6 102  Thomas Bårdsen, Fana
9.750
7 103  Kjell Augustin Kubon, Fana
9.600

Still rings

Name Score
1 108  Jakob Kvamsøe, Bergen
12.950
2 106  Conrad Slettemoen, Bergen
11.750
3 105  Ciljan Lieske-Grindheim , Bergen
11.400
4 104  Leo Jung, Sotra
11.200
5 102  Thomas Bårdsen, Fana
11.100
6 101  Robert William Fjeld-Litleskare, Fana
10.900
7 103  Kjell Augustin Kubon, Fana
10.700

Vault

Name Score
1 104  Leo Jung, Sotra
12.900
2 106  Conrad Slettemoen, Bergen
12.000
3 105  Ciljan Lieske-Grindheim , Bergen
11.900
4 101  Robert William Fjeld-Litleskare, Fana
11.800
4 103  Kjell Augustin Kubon, Fana
11.800
6 102  Thomas Bårdsen, Fana
11.300
7 108  Jakob Kvamsøe, Bergen
0.000

Parallel bars

Name Score
1 108  Jakob Kvamsøe, Bergen
13.550
2 104  Leo Jung, Sotra
10.900
3 106  Conrad Slettemoen, Bergen
10.450
4 101  Robert William Fjeld-Litleskare, Fana
10.400
5 102  Thomas Bårdsen, Fana
9.850
6 105  Ciljan Lieske-Grindheim , Bergen
9.800
7 103  Kjell Augustin Kubon, Fana
9.600

High bar

Name Score
1 108  Jakob Kvamsøe, Bergen
11.500
2 104  Leo Jung, Sotra
10.600
3 102  Thomas Bårdsen, Fana
10.000
4 101  Robert William Fjeld-Litleskare, Fana
9.650
5 106  Conrad Slettemoen, Bergen
9.550
6 105  Ciljan Lieske-Grindheim , Bergen
9.450
7 103  Kjell Augustin Kubon, Fana
9.150

Søn Gutter Kl 1 (13-14 år)

Floor

Name Score
1 110  Simen Olsen Hillestad, Laksevåg
9.700
2 111  Jonas B. Dølvik, Laksevåg
9.550

Pommel

Name Score
1 111  Jonas B. Dølvik, Laksevåg
8.550
2 110  Simen Olsen Hillestad, Laksevåg
8.100

Still rings

Name Score
1 111  Jonas B. Dølvik, Laksevåg
10.300
2 110  Simen Olsen Hillestad, Laksevåg
9.150

Vault

Name Score
1 111  Jonas B. Dølvik, Laksevåg
11.200
2 110  Simen Olsen Hillestad, Laksevåg
10.600

Parallel bars

Name Score
1 111  Jonas B. Dølvik, Laksevåg
9.700
2 110  Simen Olsen Hillestad, Laksevåg
8.450

High bar

Name Score
1 110  Simen Olsen Hillestad, Laksevåg
9.050
2 111  Jonas B. Dølvik, Laksevåg
8.400

Søn Gutter Kl 2 (15-16 år)

Floor

Name Score
1 112  Martin Rasmussen Herland, Laksevåg
11.700

Pommel

Name Score
1 112  Martin Rasmussen Herland, Laksevåg
8.250

Still rings

Name Score
1 112  Martin Rasmussen Herland, Laksevåg
9.800

Vault

Name Score
1 112  Martin Rasmussen Herland, Laksevåg
10.800

Parallel bars

Name Score
1 112  Martin Rasmussen Herland, Laksevåg
9.450

High bar

Name Score
1 112  Martin Rasmussen Herland, Laksevåg
10.100

Søn Gutter FIG Jr (14-17 år)

Floor

Name Score
1 115  Pål Kristian Galtung Døsvig, Bergen
11.350
2 114  Elias Bachmann, Bergen
10.450
3 113  Leander Skreien, Bergen
9.900
4 116  Aleksander S. Lundekvam, Sotra
9.250

Pommel

Name Score
1 115  Pål Kristian Galtung Døsvig, Bergen
9.450
2 113  Leander Skreien, Bergen
8.650
2 116  Aleksander S. Lundekvam, Sotra
8.650
4 114  Elias Bachmann, Bergen
7.800

Still rings

Name Score
1 114  Elias Bachmann, Bergen
11.150
2 113  Leander Skreien, Bergen
10.750
3 116  Aleksander S. Lundekvam, Sotra
10.350
4 115  Pål Kristian Galtung Døsvig, Bergen
0

Vault

Name Score
1 115  Pål Kristian Galtung Døsvig, Bergen
11.275
2 116  Aleksander S. Lundekvam, Sotra
10.925
3 113  Leander Skreien, Bergen
10.550
4 114  Elias Bachmann, Bergen
10.350

Parallel bars

Name Score
1 115  Pål Kristian Galtung Døsvig, Bergen
11.200
2 114  Elias Bachmann, Bergen
10.750
3 113  Leander Skreien, Bergen
10.200
4 116  Aleksander S. Lundekvam, Sotra
10.050

High bar

Name Score
1 115  Pål Kristian Galtung Døsvig, Bergen
9.950
2 113  Leander Skreien, Bergen
9.900
3 116  Aleksander S. Lundekvam, Sotra
8.450
4 114  Elias Bachmann, Bergen
8.400

Søn Jenter R 11 år

Vault

Name Score
1 131  Antine-Aileé Skiftesvik Herland, Sotra
10.950
2 117  Oda Rysjedal, Fana
10.350
3 118  Mari Irgens, Fana
9.700
4 132  Mia Skjeldal Hagen, Sotra
9.350
5 129  Ingrid Fiksen, Sotra
9.100
6 130  Nora Rasmussen Herland, Sotra
0
6 133  Mari Greni Askeland, Sotra
0
6 134  Liva Maurins, Sotra
0

Uneven bars

Name Score
1 131  Antine-Aileé Skiftesvik Herland, Sotra
10.250
2 118  Mari Irgens, Fana
9.500
3 117  Oda Rysjedal, Fana
9.000
4 129  Ingrid Fiksen, Sotra
5.500
5 130  Nora Rasmussen Herland, Sotra
0
5 132  Mia Skjeldal Hagen, Sotra
0
5 133  Mari Greni Askeland, Sotra
0
5 134  Liva Maurins, Sotra
0

Beam

Name Score
1 131  Antine-Aileé Skiftesvik Herland, Sotra
12.250
2 117  Oda Rysjedal, Fana
12.050
3 118  Mari Irgens, Fana
11.250
4 134  Liva Maurins, Sotra
9.500
5 133  Mari Greni Askeland, Sotra
7.800
6 130  Nora Rasmussen Herland, Sotra
7.100
7 132  Mia Skjeldal Hagen, Sotra
5.600
8 129  Ingrid Fiksen, Sotra
3.850

Floor

Name Score
1 131  Antine-Aileé Skiftesvik Herland, Sotra
12.650
2 117  Oda Rysjedal, Fana
12.200
3 118  Mari Irgens, Fana
10.500
4 130  Nora Rasmussen Herland, Sotra
8.750
5 134  Liva Maurins, Sotra
8.600
6 129  Ingrid Fiksen, Sotra
6.800
7 132  Mia Skjeldal Hagen, Sotra
6.200
8 133  Mari Greni Askeland, Sotra
0

Søn Jenter R 12 år

Vault

Name Score
1 137  Lea Rongved, Sotra
11.300
2 120  Ingeborg Kampevold Johanson, Fana
10.450
3 119  Lene Bruun Teigland, Fana
9.950
4 135  Rikke Bjelde Landøy, Sotra
0
4 136  Julie Fadnes, Sotra
0

Uneven bars

Name Score
1 136  Julie Fadnes, Sotra
11.950
2 119  Lene Bruun Teigland, Fana
11.100
3 137  Lea Rongved, Sotra
9.950
4 120  Ingeborg Kampevold Johanson, Fana
9.200
5 135  Rikke Bjelde Landøy, Sotra
0

Beam

Name Score
1 119  Lene Bruun Teigland, Fana
12.950
2 137  Lea Rongved, Sotra
12.600
3 136  Julie Fadnes, Sotra
11.500
4 120  Ingeborg Kampevold Johanson, Fana
9.500
5 135  Rikke Bjelde Landøy, Sotra
0

Floor

Name Score
1 137  Lea Rongved, Sotra
13.600
2 120  Ingeborg Kampevold Johanson, Fana
11.100
3 119  Lene Bruun Teigland, Fana
0
3 135  Rikke Bjelde Landøy, Sotra
0
3 136  Julie Fadnes, Sotra
0

Søn Jenter Kl 1 (13-14 år)

Vault

Name Score
1 143  Kaya-Emilie Skjolddal, Bergen
11.450
2 124  Maiken Holst, Bergen
11.250
3 139  Julie Løseth, Sotra
11.050
4 138  Anna Sandtorv-Lerøen, Sotra
10.900
5 141  Malin Nipen Larsen, Sotra
10.850
6 140  Thea O. Dyrøy, Sotra
10.800
7 142  Mira Greni Askeland, Sotra
10.700
8 121  Helene Anker Eide, Fana
10.500
9 122  Mia Langli, Fana
10.350
9 123  Frida Irgens, Fana
10.350

Uneven bars

Name Score
1 122  Mia Langli, Fana
10.750
2 123  Frida Irgens, Fana
10.550
3 121  Helene Anker Eide, Fana
10.350
4 143  Kaya-Emilie Skjolddal, Bergen
9.900
5 124  Maiken Holst, Bergen
9.550
6 142  Mira Greni Askeland, Sotra
8.650
7 141  Malin Nipen Larsen, Sotra
8.600
8 140  Thea O. Dyrøy, Sotra
8.500
9 139  Julie Løseth, Sotra
8.000
10 138  Anna Sandtorv-Lerøen, Sotra
5.550

Beam

Name Score
1 123  Frida Irgens, Fana
15.200
2 143  Kaya-Emilie Skjolddal, Bergen
13.250
3 121  Helene Anker Eide, Fana
12.900
4 122  Mia Langli, Fana
12.700
5 124  Maiken Holst, Bergen
12.550
6 140  Thea O. Dyrøy, Sotra
12.200
7 142  Mira Greni Askeland, Sotra
11.950
8 138  Anna Sandtorv-Lerøen, Sotra
11.750
9 139  Julie Løseth, Sotra
11.600
10 141  Malin Nipen Larsen, Sotra
11.000

Floor

Name Score
1 124  Maiken Holst, Bergen
13.650
2 143  Kaya-Emilie Skjolddal, Bergen
13.350
3 139  Julie Løseth, Sotra
13.050
4 121  Helene Anker Eide, Fana
12.900
5 122  Mia Langli, Fana
12.500
6 123  Frida Irgens, Fana
11.850
7 140  Thea O. Dyrøy, Sotra
9.700
8 142  Mira Greni Askeland, Sotra
9.400
9 141  Malin Nipen Larsen, Sotra
9.100
10 138  Anna Sandtorv-Lerøen, Sotra
8.250

Søn Jenter Kl 2 (15-16 år)

Vault

Name Score
1 144  Amanda Nesse, Sotra
11.100
2 125  Sunniva Lie, Fana
10.900

Uneven bars

Name Score
1 125  Sunniva Lie, Fana
11.300
2 144  Amanda Nesse, Sotra
9.400

Beam

Name Score
1 125  Sunniva Lie, Fana
12.800
2 144  Amanda Nesse, Sotra
9.650

Floor

Name Score
1 125  Sunniva Lie, Fana
14.000
2 144  Amanda Nesse, Sotra
12.600

Søn Jenter FIG Jr (13-15 år)

Vault

Name Score
126  Nora Irgens, Fana
0
127  Sara Davidsen, Laksevåg
0

Uneven bars

Name Score
1 127  Sara Davidsen, Laksevåg
8.350
2 126  Nora Irgens, Fana
0

Beam

Name Score
1 127  Sara Davidsen, Laksevåg
8.800
2 126  Nora Irgens, Fana
0

Floor

Name Score
126  Nora Irgens, Fana
0
127  Sara Davidsen, Laksevåg
0

Søn Jenter FIG Sr (16- år)

Vault

Name Score
128  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg
0

Uneven bars

Name Score
128  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg
0

Beam

Name Score
128  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg
0

Floor

Name Score
128  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg
0

Lør Gutter Rekr 11-12år

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 8  Jakob Kvamsøe, Bergen 74.850
2 6  Conrad Slettemoen, Bergen 66.750
3 5  Ciljan Lieske-Grindheim , Bergen 65.650
4 4  Leo Jung, Sotra 63.150
5 3  Kjell Augustin Kubon, Fana 62.200
6 1  Robert William Fjeld-Litleskare, Fana 61.400
7 2  Thomas Bårdsen, Fana 60.200
8 7  Aksel K Thygesen, Bergen 59.100
9 9  Sebastian Aarre-Nilsen, Bergen 39.450

Lør Gutter Kl 1 (13-14år)

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 11  Jonas B. Dølvik, Laksevåg 58.950
2 10  Simen Olsen Hillestad, Laksevåg 49.700

Lør Gutter Kl 2 (15-16år)

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 12  Martin Rasmussen Herland, Laksevåg 58.450

Lør Gutter FIG Jr (14-17år)

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 15  Pål Kristian Galtung Døsvig, Bergen 63.850
2 13  Leander Skreien, Bergen 62.250
3 16  Aleksander S. Lundekvam, Sotra 59.150
4 14  Elias Bachmann, Bergen 57.450

Lør Jenter Rekr 11 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 17  Oda Rysjedal, Fana 45.400
2 31  Antine-Aileé Skiftesvik Herland, Sotra 44.250
3 18  Mari Irgens, Fana 41.100
4 33  Mari Greni Askeland, Sotra 31.150
5 29  Ingrid Fiksen, Sotra 28.450
6 32  Mia Skjeldal Hagen, Sotra 26.500
7 34  Liva Maurins, Sotra 22.100
8 30  Nora Rasmussen Herland, Sotra 20.000

Lør Jenter Rekr 12 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 37  Lea Rongved, Sotra 48.200
2 19  Lene Bruun Teigland, Fana 47.750
3 35  Rikke Bjelde Landøy, Sotra 46.700
4 20  Ingeborg Kampevold Johanson, Fana 43.200
5 36  Julie Fadnes, Sotra 0

Lør Jenter Kl 1 (13-14år)

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 43  Kaya-Emilie Skjolddal, Bergen 49.950
2 24  Maiken Holst, Bergen 48.800
3 23  Frida Irgens, Fana 45.100
4 21  Helene Anker Eide, Fana 44.150
5 39  Julie Løseth, Sotra 44.000
6 22  Mia Langli, Fana 43.050
7 41  Malin Nipen Larsen, Sotra 41.700
8 40  Thea O. Dyrøy, Sotra 39.800
8 42  Mira Greni Askeland, Sotra 39.800
10 38  Anna Sandtorv-Lerøen, Sotra 34.150

Lør Jenter Kl 2 (15-16år)

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 25  Sunniva Lie, Fana 48.150
2 44  Amanda Nesse, Sotra 43.300

Lør Jenter FIG Jr (13-15år)

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 27  Sara Davidsen, Laksevåg 41.800
2 26  Nora Irgens, Fana 41.550

Lør Jenter FIG Sr (16år-)

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 28  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg 45.300

Last Update: 10/19/2017 8:57:21 AM