Nasjonal rekruttkonkurranse 2017 Ålesund, 14. og 15. oktober

Back  All   MAG All-round   MAG Finals   WAG All-round   WAG Finals   Team  

Gutter

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 313  Sebastian Sponevik, Hoppensprett 82.250
2 304  Kasper Berntsen, Sandefjord 77.600
3 303  Isak Riveland, Sandnes 76.850
4 321  Joshua Ifeanyi, Njård 76.600
5 315  Herman Stray Sørensen, Hoppensprett 75.750
6 307  Jakob Kvamsøe, Bergen 74.700
7 336  Wilhelm Øverkil Vie, Trondhjems Turn 74.550
8 341  Christian Stenbakken, Stavanger 74.450
9 333  Leo K Engen, Tromsø 72.700
10 311  Philip Rojas-Bigseth, Hoppensprett 72.600
11 337  Sebastian Dyngeland, Stavanger 72.500
12 331  Jeff Vercruysse, Tromsø 72.300
13 312  Nikolai Solhaug, Hoppensprett 72.150
14 340  Brede Rangnes, Stavanger 71.700
15 347  Trym Kvalsvik-Olsen, Aalesund 71.250
16 335  Oliver Øvermo, Trondhjems Turn 70.800
17 345  Sondre Nybak, Oslo 70.600
18 309  Ola Johansen, Hoppensprett 70.500
19 314  Leon Sønsteng, Hoppensprett 70.450
20 332  Elias Helland, Tromsø 69.750
21 318  Jonas Roti Egli, Njård 69.650
22 330  Lucas Karlson, Tromsø 69.300
23 320  Laurits Laake, Njård 68.800
24 338  Jacob Bjerga, Stavanger 68.550
25 327  Elias Ingebrigtsen, Tromsø 68.200
26 339  Marcus Haaland, Stavanger 67.250
27 308  Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett 67.100
28 326  Emil Skrivervik, Tromsø 67.050
29 322  Henning Bakken, Hammer 66.900
30 342  Vetle Tveit, Oslo 66.700
31 329  Trym Berge-Johansen, Tromsø 66.650
32 305  Henrik Malmin Emanuelson, Sandefjord 66.450
33 325  Sebastian Frengen Amundsen, Drammen 66.350
34 334  Simon Økland, Trondhjems Turn 66.250
35 324  Jesper Hauglum-Werner, Drammen 65.800
36 319  Marius Holten Sund, Njård 65.350
37 348  Benjamin Flem, Aalesund 65.250
38 300  Mees Van Der Most, Slemmestad 64.000
39 346  Jens Hegna Eggen , Oslo 63.000
40 317  Alexander Dinh Khai Pettersen, Hoppensprett 62.950
41 349  Simen Hals, Aalesund 62.750
42 316  Aleksander Solvold, Hoppensprett 61.800
43 344  Casper Bråthen, Oslo 61.550
44 306  Leo Jung, Sotra 61.000
45 323  Christoffer Holm, Hammer 60.200
46 343  Herman Starheim Johansen , Oslo 59.950
47 310  Magnus Eik Silihagen, Hoppensprett 59.700
48 301  Anders Graff Gullbekk, Slemmestad 55.050
49 302  Tarjei Tveit, Sandnes 35.750
50 328  Ludvig Broks, Tromsø 0.000

Jenter 11år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 154  Scarlett Rennesund, Oslo 52.250
2 165  Hedda Folden, Tomrefjord 51.750
3 158  Madelen kringstad Leitner, Oslo 50.650
4 114  Olivia Laszlo Bergem, Njård 50.500
5 166  Sara Vik, Tomrefjord 48.950
6 144  Marthe Helstad Gudbrandsgård, Elverum 47.350
7 156  Marte Flaget Hesle, Oslo 47.300
8 125  Antine-Aileé Skiftesvik Herland, Sotra 47.000
9 130  Oda Rysjedal, Fana 46.750
10 102  Eira Nilsen Hafskjold, Drammen 46.350
11 152  Karoline Søberg, Trondhjem 46.050
12 109  Sanne Marie Lunde , Slemmestad 45.850
13 118  Maria Eide Brekka, Nøtterøy 45.750
13 167  Erle Gussiås, Tromsø 45.750
15 135  Vår Bugge Varhaugvik, Molde 44.750
16 151  Annika Bjerkan, Trondhjem 44.600
17 140  Thea Mathilde Vassdal, Molde 43.900
18 147  Mirian Gjertsen Barkbu, Holmen 43.750
19 163  Tuva Paulsen, Nidaros 43.400
20 119  Sara Karinen, Nøtterøy 43.000
21 101  Kaja Fretland Vika, Drammen 42.400
22 157  Alexandra Aglen, Oslo 42.100
23 143  Tina Vingsnes, Aalesund 41.950
24 131  Mari Irgens, Fana 41.450
25 115  Filippa Mollan, Siddis 41.350
26 155  Mille Børresen, Oslo 41.200
27 153  Juliet wivelstad, Oslo 40.650
28 160  Dina Hildrum, Nidaros 40.000
29 162  Sofie Arntzen Johnsen, Nidaros 39.250
30 122  Maren Victoria Heggen, Hammer 39.100
31 106  Christina Casio , Slemmestad 38.150
32 120  Mia Egedius, Hammer 38.100
33 112  Ronja Ofstad Storsul , Slemmestad 37.950
33 161  Julie Ansok Høgås, Nidaros 37.950
35 146  Tuva Lunde Berglyd, Stavanger 37.850
36 199  Anna Vik , Nesodden 37.750
37 100  Sirild Ine Vikan, Moss 37.700
37 169  Veronica Ringvold, Drammen 37.700
39 137  Cathrine Mari Bringslid, Molde 37.600
40 141  Ingrid Eriksen Mørkeseth, Molde 36.750
41 103  Helle Kværstad, Drammen 36.450
42 164  Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros 36.250
43 123  Lova Elisabeth Waldner, Hammer 35.800
44 111  Nanna Kathrine Reymert Jensen , Slemmestad 35.750
45 105  Mia Othelie Bolstad , Slemmestad 35.450
46 136  Leah Ugelstad-Myrvang, Molde 35.250
47 110  Åsa Marie Torgersen Mehus , Slemmestad 34.550
48 124  Mari Greni Askeland, Sotra 34.400
49 116  Sara Henriksen, Nøtterøy 33.700
50 121  Betina Carrera Sæthre Ertunc, Hammer 33.650
51 117  Synnøve Sandberg Kaasa, Nøtterøy 33.200
52 127  Liva Maurins, Sotra 32.550
53 133  Sienna Sundgot Moldskred, Hødd 32.300
54 148  Babette Sofia J.Tveiten, Holmen 31.800
55 132  Aina Utgård, Hødd 31.750
56 145  Ane Aspøy, Stavanger 30.750
57 126  Ingrid Fiksen, Sotra 29.700
58 150  Susanne Hannaseth, Kristiansund 24.400
59 129  Nora Rasmussen Herland, Sotra 18.700
60 128  Mia Skjeldal Hagen, Sotra 15.900
61 113  Victoria Kalvø Valderhaug , Slemmestad 14.200
62 107  Christina E.B. Holter , Slemmestad 11.050

Jenter 12år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 262  Marie Nilsen Rønbeck, Oslo 57.500
2 219  Guro Nevland, Siddis 55.750
3 271  Malin Saura Berg, Tromsø 55.700
4 203  Mina Sørensen, Drammen 55.450
5 272  Maria Saura Berg, Tromsø 54.100
6 248  Jenny Haare Håkegård, Holmen 53.500
7 263  Emma Sofie Bøgh, Oslo 52.950
8 265  Stina Elvestad, Trøgstad 52.000
9 261  Lea Aurora Bjelland, Oslo 51.650
10 249  Andrea Frigaard, Holmen 50.100
11 215  Thea Eek-Floten, Njård 49.650
12 201  Annika Hegreberg, Moss 49.550
12 260  Pil B. Henriksen, Trondhjem 49.550
14 216  Ebba Fagerland, Njård 49.500
15 218  Melissa Mari Achthoven, Siddis 49.450
16 200  Benedicte Olsen, Moss 49.400
17 204  Maria Bardalen Smørgrav, Drammen 48.200
18 202  Ingeborg Pram Nielsen, Moss 47.900
18 276  Erle Grudt Brevik, Molde 47.900
20 205  Andrea Woldstad Lied, Drammen 47.750
20 231  Marte Lunde, Sotra 47.750
20 275  Erika Uran Liepelt, Molde 47.750
23 264  Sanna van 't Land , Oslo 47.250
24 246  Grace Amalie Mackland, Stavanger 46.700
25 230  Julie Fadnes, Sotra 46.650
26 241  Tiril Storsveen, Elverum 46.300
27 270  Tilde Echroll, Tromsø 46.250
28 268  Ida Huaxin Reistad, Nidaros 46.200
29 273  Jenny Åberg, Tromsø 46.100
30 236  Lene Bruun Teigland, Fana 46.000
31 220  Isabelle Renee Eriksen, Nøtterøy 45.950
32 233  Rikke Bjelde Landøy, Sotra 45.900
33 223  Linn Sletten, HSIL 45.800
34 225  Erica Jensen, HSIL 45.550
35 234  Eline Lerfall, Stjørdal 44.400
35 242  Nanna Tømte, Elverum 44.400
37 224  Trine Tverli, HSIL 42.350
38 258  Linnea Kollstrøm, Kristiansund 42.200
39 237  Julie Holta, Kristiansand 41.900
40 244  Ingrid Birkenes, Stavanger 41.700
41 227  Mia Huse, Hammer 41.500
41 235  Ylva Skjei Flormælen, Stjørdal 41.500
43 217  June Marie Rønning, Njård 41.150
44 251  Ellinor Steen Molland, Holmen 40.900
45 213  Mina Kaur Dhindsa , Slemmestad 40.700
46 134  Camilla Skuland, Kristiansand 40.600
47 269  Sofia Rød, Nidaros 40.350
48 210  Malin Heggstad Rygh, Drammen 40.300
49 259  Hermine Haugan, Kristiansund 40.250
50 221  Annika Eskelund, Nøtterøy 40.150
51 222  Ingrid Haaland, HSIL 39.750
52 228  Elida Tomren, Hammer 39.700
53 247  Bettina Jorkjen, Holmen 39.500
54 226  Silje Mortensen Sandmo, Hammer 38.800
55 245  Pauline-Elida Hetland, Stavanger 37.800
56 274  Selma Hammerø Tverdal, Molde 37.350
57 206  Zofia Czulinska, Drammen 37.200
58 267  Sara Bratbergsengen, Nidaros 36.950
59 252  Ebba Jevne, Holmen 36.000
60 212  Kajsa Sletmo-Blouet , Nesodden 35.700
61 255  Ane Friis Huseth, Holmen 35.600
62 229  Maya Sasson, Hammer 34.400
63 209  Ingrid Karlsen, Drammen 34.250
64 257  Emilie Solheim, Kristiansund 34.150
65 240  Rachel Borøchstein, Aalesund 32.850
66 243  Maia Benkø Kroken, Elverum 32.200
67 211  Marte Fuskeland , Nesodden 31.250
68 239  Celestine Sletvold, Aalesund 28.750
69 250  Bettina Steen, Holmen 28.200
70 254  Olivia Justina Slaatten-Larsson, Holmen 26.350
71 256  Mille Burum Sætveit, Holmen 23.700
72 214  Sandra Ofstad Storsul , Slemmestad 7.750

Team Competition

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 Hoppensprett
232.450
2 Stavanger
222.350
3 Njård
216.700
3 Tromsø
216.700
5 Trondhjems Turn
211.600
6 Oslo
204.300
7 Aalesund
199.250

Team Competition

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 Oslo
165.150
2 Tromsø
158.500
3 Drammen
154.750
3 Njård
154.750
5 Holmen
149.050
6 Moss
146.850
7 Siddis
146.550
8 Sotra
143.650
9 Molde
141.000
10 Trondhjem
140.200
11 Elverum
138.050
12 Nøtterøy
135.050
13 HSIL
134.600
14 Nidaros
134.550
15 Fana
134.200
16 Slemmestad
127.950
17 Stavanger
127.050
18 Hammer
124.300
19 Kristiansund
118.150
20 Nesodden
104.700
21 Aalesund
103.550
22 Kristiansand
40.600

Last Update: 10/19/2017 9:00:18 AM