Lofoten Open 2017 Kabelvåg, oktober 20 – 22, 2017

Back  All   MAG All-round   MAG Finals   WAG All-round   WAG Finals   Team  

Gutt Klasse I (13-14 år)

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1  Magnus Bækø, B&OI 0
2  Jaran Mjelva Andersen, Kabelvåg IL turn 0
3  Nikolai Fredriksen , Kabelvåg IL turn 0
4  Elias kirchhefer engen, Tromsø 0
5  Elias dahl hansen, Tromsø 0

Gutt Klasse II (15-16 år)

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
6  Iver heggelund, Tromsø 0
7  Peder funderud skogvang, Tromsø 0
8  Kasper sjøtun, Tromsø 0

Gutt Rekrutt 11-12 år

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
32  Nikolai Andreas Nilsen , Kabelvåg IL turn 0
33  Kristoffer Edvardsen, Kabelvåg IL turn 0
34  Anders Brun - Fredvang, Kabelvåg IL turn 0
35  Aleksander Sletten, Kabelvåg IL turn 0
36  Arild Johan Fjeld, Melbo turnforening 0
37  Mathias Hermansen Rask, Melbo turnforening 0
38  Jonas Antonsen, Narvik turnforening 0
39  Trygve Johan Edorsen, Narvik turnforening 0
40  Torbjørn Strømberg Martinussen, Narvik turnforening 0
41  Leo kirchhefer engen, Tromsø 0
42  Trym berge hjohansen, Tromsø 0
43  Elias ingebrigtsen, Tromsø 0
44  Elias Helland, Tromsø 0
45  Ludvig broks, Tromsø 0
46  Emil modal skrivervik, Tromsø 0
47  Theis tiller, Tromsø 0
48  Lucas Karlsson, Tromsø 0

Jente Klasse I (13-14 år)

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
100  Anni Loreen Heyd, B&OI 0
101  Johanne Olsen , B&OI 0
102  Eline Stokvik, B&OI 0
103  Sofie Laastad, B&OI 0
104  Juliane Birgitte Lund, B&OI 0
105  Mia Fosdahl Jensen, B&OI 0
106  Julie Thorshaug-Jensen, B&OI 0
107  Sanne Nordheim Larsen, Kabelvåg IL turn 0
108  Vilja Berg, Kabelvåg IL turn 0
109  Line Sofie Westgaard, Kabelvåg IL turn 0
110  Nora elise Svenningdal, Narvik turnforening 0
111  Marthe Korneliussen , Narvik turnforening 0
112  Seier Marie Andersen, Tromsø 0
113  Emma Tang, Tromsø 0
114  Ingeborg Sommerseth, Tromsø 0
115  Eka Broks, Tromsø 0
173  Malene Nordseth, Kabelvåg IL turn 0

Jente Klasse II (15-16 år)

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
116  Nora Sofie Helgesen, B&OI 0
117  Julianne Ellingsen Adolfsen, Melbo turnforening 0
118  Maren Hauge Livelten, Narvik turnforening 0
119  Hanna Saur Fredriksen, Narvik turnforening 0
120  Nora Løkeng, Narvik turnforening 0
121  Pernille Østnes, Narvik turnforening 0
122  Hanna Åberg, Tromsø 0

Jente Klasse III (17 år+)

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
123  Tina Bergli Oshaug, Melbo turnforening 0
124  Kristin Elise Amundsen, Narvik turnforening 0
125  Ingrid Øgsnes , Narvik turnforening 0
126  Madelen Garnes, Narvik turnforening 0

Jente rekrutt 11 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
172  Amalie Huge, B&OI 0
173  Julie Marie Kaspersen Katralen, B&OI 0
174  Maya Alstad, B&OI 0
175  Mia Johanne Nordseth, Kabelvåg IL turn 0
176  Siri af Ekenstam, Narvik turnforening 0
177  Maren Sophie Røkenes, Narvik turnforening 0
178  Helle Strøm Augustinussen, Narvik turnforening 0
179  Sara Helene Aanes Karoliussen, Narvik turnforening 0
180  Sofie Gull Ditløvsen, Narvik turnforening 0
181  Guro Margrete Amundsen, Sortland turn 0
182  Ingrid Berg Hansen , Sortland turn 0
183  Ingeborg Dahl Christensen, Sortland turn 0
184  Erle Gussiås, Tromsø 0

Jente rekrutt 12 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
185  Ada Vikjord, B&OI 0
186  Sunniva Elenjord, B&OI 0
187  Dina Dybwik, B&OI 0
188  Ine Nordheim-Larsen, Kabelvåg IL turn 0
189  Hanne Krane Johansen, Kabelvåg IL turn 0
190  Mathilde Eidissen Karlsen, Melbo turnforening 0
191  Julie Gjessing, Melbo turnforening 0
192  Thea Rolandsen, Narvik turnforening 0
193  Ronja Eliassen, Narvik turnforening 0
194  Siri Helen Amundsen, Narvik turnforening 0
195  Aurora Liljebakk, Narvik turnforening 0
196  Mia Dreyer Holen, Narvik turnforening 0
197  Tilde Echroll, Tromsø 0
198  Malin Saura Berg, Tromsø 0
199  Maria Saura Berg, Tromsø 0
200  Jenny Åberg, Tromsø 0

Gutt Aspirant

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
9  Sofus Hagen Wahl, Kabelvåg IL turn 0
10  Adrian Nilsen, Kabelvåg IL turn 0
11  Anton Relling, Kabelvåg IL turn 0
12  Aksel Hagen, Kabelvåg IL turn 0
13  Erling Olsen Ulrichsen, Kabelvåg IL turn 0
14  Tobias Ryland Jensen, Kabelvåg IL turn 0
15  Vebjørn Pedersen, Kabelvåg IL turn 0
16  Håkon Brun Fredvang, Kabelvåg IL turn 0
17  Emil Johan Haugerud, Kabelvåg IL turn 0
18  Gabriel Eilertsen , Kabelvåg IL turn 0
19  Omar Aljenki , Kabelvåg IL turn 0
20  Adam Gratland, Melbo turnforening 0
21  Per-Jakob How, Narvik turnforening 0
22  Nicolai Åsli Nergaard, Narvik turnforening 0
23  Marcus Falch Hope, Narvik turnforening 0
24  Jakob Dreyer Holen, Narvik turnforening 0
25  Elias Kristense, Narvik turnforening 0
26  Sivert Stormo, Narvik turnforening 0
27  Tord Nagel Mikaelsen, Narvik turnforening 0
28  Sondre bøe solvang, Tromsø 0
29  Iver daae, Tromsø 0
30  Mathias bogstrand, Tromsø 0
31  Iver bræck, Tromsø 0
172  Patrick G. Sivertsen, Kabelvåg IL turn 0

Last Update: 10/19/2017 8:58:04 AM