Lofoten Open 2017 Kabelvåg, oktober 20 – 22, 2017

Back  All   MAG All-round   MAG Finals   WAG All-round   WAG Finals    

Gutt Rekrutt 11-12 år

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 44  Elias Helland, Tromsø 73.000
2 43  Elias ingebrigtsen, Tromsø 71.450
3 41  Leo kirchhefer Engen, Tromsø 70.950
4 48  Lucas Karlsson, Tromsø 70.200
5 45  Ludvig broks, Tromsø 69.200
6 42  Trym berge Johansen, Tromsø 68.150
7 46  Emil modal skrivervik, Tromsø 67.400
8 37  Mathias Hermansen Rask, Melbo turnforening 61.800
9 35  Aleksander Sletten, Kabelvåg IL turn 60.350
10 47  Theis tiller, Tromsø 59.450
11 36  Arild Johan Fjeld, Melbo turnforening 56.250
12 40  Torbjørn Strømberg Martinussen, Narvik turnforening 55.750
13 39  Trygve Johan Edorsen, Narvik turnforening 54.000
14 34  Anders Brun - Fredvang, Kabelvåg IL turn 53.900
15 33  Kristoffer Edvardsen, Kabelvåg IL turn 52.250
16 32  Nikolai Andreas Nilsen , Kabelvåg IL turn 50.200
17 38  Jonas Antonsen, Narvik turnforening 49.950

Gutt Klasse I (13-14 år)

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 1  Magnus Bækø, B&OI 65.800
2 3  Nikolai Fredriksen , Kabelvåg IL turn 65.500
3 4  Elias Kirchhefer Engen, Tromsø 62.500
4 2  Jaran Mjelva Andersen, Kabelvåg IL turn 30.800

Gutt Klasse II (15-16 år)

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 6  Iver heggelund, Tromsø 67.500
2 8  Kasper sjøtun, Tromsø 66.800
3 7  Peder funderud skogvang, Tromsø 66.100

Jente Klasse I (13-14 år)

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 112  Seier Marie Andersen, Tromsø 55.200
2 115  Eka Broks, Tromsø 54.200
3 113  Emma Tang, Tromsø 52.500
4 108  Vilja Berg, Kabelvåg IL turn 48.500
5 114  Ingeborg Sommerseth, Tromsø 42.900
6 100  Anni Loreen Heyd, B&OI 42.200
7 111  Marthe Korneliussen , Narvik turnforening 40.000
8 101  Johanne Olsen , B&OI 38.200
9 102  Eline Stokvik, B&OI 36.200
10 109  Line Sofie Westgaard, Kabelvåg IL turn 35.100
11 105  Mia Fosdahl Jensen, B&OI 34.200
12 106  Julie Thorshaug-Jensen, B&OI 30.800
13 104  Juliane Birgitte Lund, B&OI 30.700
14 103  Sofie Laastad, B&OI 26.100
15 107  Sanne Nordheim Larsen, Kabelvåg IL turn 24.900
16 202  Malene Nordseth, Kabelvåg IL turn 24.800
17 110  Nora elise Svenningdal, Narvik turnforening 0.000

Jente Klasse II (15-16 år)

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 122  Hanna Åberg, Tromsø 48.900
2 120  Nora Løkeng, Narvik turnforening 45.000
3 121  Pernille Østnes, Narvik turnforening 41.000
4 118  Maren Hauge Livelten, Narvik turnforening 37.000
5 119  Hanna Saur Fredriksen, Narvik turnforening 35.000
6 117  Julianne Ellingsen Adolfsen, Melbo turnforening 34.400
7 116  Nora Sofie Helgesen, B&OI 31.600

Jente Klasse III (17 år+)

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 126  Madelen Garnes, Tromsø 48.200
2 123  Tina Bergli Oshaug, Melbo turnforening 33.800
3 125  Ingrid Øgsnes , Narvik turnforening 31.500
4 124  Kristin Elise Amundsen, Narvik turnforening 0

Jente rekrutt 11 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 184  Erle Gussiås, Tromsø 45.300
2 177  Maren Sophie Røkenes, Narvik turnforening 34.150
3 178  Helle Strøm Augustinussen, Narvik turnforening 31.250
4 180  Sofie Gull Ditløvsen, Narvik turnforening 27.450
5 176  Siri af Ekenstam, Narvik turnforening 24.700
6 175  Mia Johanne Nordseth, Kabelvåg IL turn 24.250
7 181  Guro Margrete Amundsen, Sortland turn 22.850
8 173  Julie Marie Kaspersen Katralen, B&OI 22.350
9 182  Ingrid Berg Hansen , Sortland turn 20.200
10 174  Maya Alstad, B&OI 20.050
11 183  Ingeborg Dahl Christensen, Sortland turn 19.950
12 172  Amalie Huge, B&OI 17.800

Jente rekrutt 12 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 198  Malin Saura Berg, Tromsø 55.100
2 199  Maria Saura Berg, Tromsø 51.600
3 197  Tilde Echroll, Tromsø 48.100
4 200  Jenny Åberg, Tromsø 46.550
5 192  Thea Rolandsen, Narvik turnforening 45.050
6 193  Ronja Eliassen, Narvik turnforening 37.500
7 196  Mia Dreyer Holen, Narvik turnforening 36.050
8 195  Aurora Liljebakk, Narvik turnforening 35.200
9 188  Ine Nordheim-Larsen, Kabelvåg IL turn 32.200
10 194  Siri Helen Amundsen, Narvik turnforening 28.750
11 189  Hanne Krane Johansen, Kabelvåg IL turn 25.850
12 187  Dina Dybwik, B&OI 25.450
13 185  Ada Vikjord, B&OI 24.450
14 191  Julie Gjessing, Melbo turnforening 22.500
15 186  Sunniva Elenjord, B&OI 22.250

Gutt Rekrutt 11-12 år Finals

Floor

Name Score
1 41  Leo kirchhefer Engen, Tromsø
12.950
Q
1 44  Elias Helland, Tromsø
12.950
Q
3 48  Lucas Karlsson, Tromsø
12.200
Q
4 42  Trym berge Johansen, Tromsø
12.050
Q
5 43  Elias ingebrigtsen, Tromsø
11.900
Q
6 45  Ludvig broks, Tromsø
11.800
Q

Pommel

Name Score
1 44  Elias Helland, Tromsø
12.800
Q
2 48  Lucas Karlsson, Tromsø
12.350
Q
2 43  Elias ingebrigtsen, Tromsø
12.350
Q
4 42  Trym berge Johansen, Tromsø
11.800
Q
5 41  Leo kirchhefer Engen, Tromsø
11.550
Q
6 45  Ludvig broks, Tromsø
11.050
Q

Still rings

Name Score
1 44  Elias Helland, Tromsø
12.100
Q
2 46  Emil modal skrivervik, Tromsø
12.050
Q
3 42  Trym berge Johansen, Tromsø
11.950
Q
4 43  Elias ingebrigtsen, Tromsø
11.900
Q
5 41  Leo kirchhefer Engen, Tromsø
11.800
Q
6 48  Lucas Karlsson, Tromsø
11.200
Q

Vault

Name Score
1 48  Lucas Karlsson, Tromsø
12.600
Q
1 42  Trym berge Johansen, Tromsø
12.600
Q
3 41  Leo kirchhefer Engen, Tromsø
12.500
Q
4 44  Elias Helland, Tromsø
12.450
Q
5 43  Elias ingebrigtsen, Tromsø
12.300
Q
6 37  Mathias Hermansen Rask, Melbo turnforening
12.200
Q

Parallel bars

Name Score
1 43  Elias ingebrigtsen, Tromsø
12.200
Q
2 41  Leo kirchhefer Engen, Tromsø
11.950
Q
3 44  Elias Helland, Tromsø
11.800
Q
4 42  Trym berge Johansen, Tromsø
11.550
Q
5 46  Emil modal skrivervik, Tromsø
11.450
Q
6 45  Ludvig broks, Tromsø
10.700
Q

High bar

Name Score
1 48  Lucas Karlsson, Tromsø
12.050
Q
2 44  Elias Helland, Tromsø
12.000
Q
3 41  Leo kirchhefer Engen, Tromsø
11.800
Q
4 43  Elias ingebrigtsen, Tromsø
11.700
Q
5 42  Trym berge Johansen, Tromsø
11.600
Q
6 46  Emil modal skrivervik, Tromsø
11.450
Q

Gutt Klasse I (13-14 år) Finals

Floor

Name Score
1 1  Magnus Bækø, B&OI
12.600
Q
2 3  Nikolai Fredriksen , Kabelvåg IL turn
12.500
Q
3 4  Elias Kirchhefer Engen, Tromsø
11.100
Q
4 2  Jaran Mjelva Andersen, Kabelvåg IL turn
8.700
Q

Pommel

Name Score
1 1  Magnus Bækø, B&OI
11.300
Q
2 3  Nikolai Fredriksen , Kabelvåg IL turn
10.800
Q
3 4  Elias Kirchhefer Engen, Tromsø
10.500
Q

Still rings

Name Score
1 3  Nikolai Fredriksen , Kabelvåg IL turn
11.100
Q
2 1  Magnus Bækø, B&OI
10.900
Q
3 4  Elias Kirchhefer Engen, Tromsø
10.800
Q
4 2  Jaran Mjelva Andersen, Kabelvåg IL turn
6.300
Q

Vault

Name Score
1 3  Nikolai Fredriksen , Kabelvåg IL turn
11.300
Q
2 4  Elias Kirchhefer Engen, Tromsø
10.800
Q
3 1  Magnus Bækø, B&OI
10.300
Q
4 2  Jaran Mjelva Andersen, Kabelvåg IL turn
10.000
Q

Parallel bars

Name Score
1 3  Nikolai Fredriksen , Kabelvåg IL turn
11.000
Q
2 1  Magnus Bækø, B&OI
10.800
Q
3 4  Elias Kirchhefer Engen, Tromsø
10.300
Q
4 2  Jaran Mjelva Andersen, Kabelvåg IL turn
5.200
Q

High bar

Name Score
1 3  Nikolai Fredriksen , Kabelvåg IL turn
11.000
Q
2 1  Magnus Bækø, B&OI
10.400
Q
3 4  Elias Kirchhefer Engen, Tromsø
7.500
Q
4 2  Jaran Mjelva Andersen, Kabelvåg IL turn
4.800
Q

Gutt Klasse II (15-16 år) Finals

Floor

Name Score
1 6  Iver heggelund, Tromsø
11.800
Q
1 8  Kasper sjøtun, Tromsø
11.800
Q
3 7  Peder funderud skogvang, Tromsø
10.300
Q

Pommel

Name Score
1 7  Peder funderud skogvang, Tromsø
10.900
Q
2 6  Iver heggelund, Tromsø
10.300
Q
3 8  Kasper sjøtun, Tromsø
9.300
Q

Still rings

Name Score
1 7  Peder funderud skogvang, Tromsø
11.400
Q
2 6  Iver heggelund, Tromsø
11.000
Q
3 8  Kasper sjøtun, Tromsø
10.600
Q

Vault

Name Score
1 7  Peder funderud skogvang, Tromsø
11.600
Q
2 6  Iver heggelund, Tromsø
11.300
Q
3 8  Kasper sjøtun, Tromsø
11.200
Q

Parallel bars

Name Score
1 6  Iver heggelund, Tromsø
12.000
Q
2 7  Peder funderud skogvang, Tromsø
11.700
Q
3 8  Kasper sjøtun, Tromsø
10.700
Q

High bar

Name Score
1 7  Peder funderud skogvang, Tromsø
10.900
Q
2 8  Kasper sjøtun, Tromsø
10.800
Q
3 6  Iver heggelund, Tromsø
10.200
Q

Jente rekrutt 11 år Finals

Vault

Name Score
1 184  Erle Gussiås, Tromsø
11.600
Q
2 176  Siri af Ekenstam, Narvik turnforening
10.000
Q
3 175  Mia Johanne Nordseth, Kabelvåg IL turn
9.100
Q
3 177  Maren Sophie Røkenes, Narvik turnforening
9.100
Q
5 183  Ingeborg Dahl Christensen, Sortland turn
8.900
Q

Uneven bars

Name Score
1 184  Erle Gussiås, Tromsø
11.200
Q
2 178  Helle Strøm Augustinussen, Narvik turnforening
7.700
Q
3 177  Maren Sophie Røkenes, Narvik turnforening
6.400
Q
4 173  Julie Marie Kaspersen Katralen, B&OI
6.200
Q
5 172  Amalie Huge, B&OI
4.000
Q

Beam

Name Score
1 184  Erle Gussiås, Tromsø
14.500
Q
2 178  Helle Strøm Augustinussen, Narvik turnforening
8.400
Q
3 180  Sofie Gull Ditløvsen, Narvik turnforening
7.600
Q
4 181  Guro Margrete Amundsen, Sortland turn
5.600
Q
5 177  Maren Sophie Røkenes, Narvik turnforening
5.500
Q

Floor

Name Score
1 184  Erle Gussiås, Tromsø
11.100
Q
2 178  Helle Strøm Augustinussen, Narvik turnforening
8.900
Q
3 180  Sofie Gull Ditløvsen, Narvik turnforening
8.400
Q
4 177  Maren Sophie Røkenes, Narvik turnforening
8.300
Q
5 176  Siri af Ekenstam, Narvik turnforening
6.700
Q

Jente rekrutt 12 år Finals

Vault

Name Score
1 199  Maria Saura Berg, Tromsø
11.300
Q
2 198  Malin Saura Berg, Tromsø
11.000
Q
3 192  Thea Rolandsen, Narvik turnforening
10.700
Q
4 196  Mia Dreyer Holen, Narvik turnforening
10.600
Q
5 200  Jenny Åberg, Tromsø
10.500
Q

Uneven bars

Name Score
1 198  Malin Saura Berg, Tromsø
13.000
Q
2 197  Tilde Echroll, Tromsø
11.000
Q
3 200  Jenny Åberg, Tromsø
10.900
Q
4 199  Maria Saura Berg, Tromsø
10.700
Q
5 192  Thea Rolandsen, Narvik turnforening
9.800
Q

Beam

Name Score
1 199  Maria Saura Berg, Tromsø
16.200
Q
2 197  Tilde Echroll, Tromsø
14.100
Q
3 198  Malin Saura Berg, Tromsø
13.900
Q
4 200  Jenny Åberg, Tromsø
12.000
Q
5 192  Thea Rolandsen, Narvik turnforening
10.300
Q

Floor

Name Score
1 198  Malin Saura Berg, Tromsø
12.900
Q
2 199  Maria Saura Berg, Tromsø
12.200
Q
3 197  Tilde Echroll, Tromsø
11.100
Q
4 200  Jenny Åberg, Tromsø
10.100
Q
5 192  Thea Rolandsen, Narvik turnforening
9.500
Q

Jente Klasse I (13-14 år) Finals

Vault

Name Score
1 113  Emma Tang, Tromsø
11.550
Q
2 112  Seier Marie Andersen, Tromsø
11.450
Q
3 115  Eka Broks, Tromsø
11.300
Q
4 108  Vilja Berg, Kabelvåg IL turn
11.250
Q
4 109  Line Sofie Westgaard, Kabelvåg IL turn
11.250
Q

Uneven bars

Name Score
1 112  Seier Marie Andersen, Tromsø
16.300
Q
2 113  Emma Tang, Tromsø
14.400
Q
3 115  Eka Broks, Tromsø
13.200
Q
4 109  Line Sofie Westgaard, Kabelvåg IL turn
11.400
Q
5 114  Ingeborg Sommerseth, Tromsø
11.000
Q

Beam

Name Score
1 112  Seier Marie Andersen, Tromsø
16.800
Q
2 115  Eka Broks, Tromsø
14.500
Q
3 108  Vilja Berg, Kabelvåg IL turn
13.800
Q
4 113  Emma Tang, Tromsø
13.400
Q
5 109  Line Sofie Westgaard, Kabelvåg IL turn
11.800
Q

Floor

Name Score
1 112  Seier Marie Andersen, Tromsø
12.600
Q
2 115  Eka Broks, Tromsø
12.500
Q
3 108  Vilja Berg, Kabelvåg IL turn
12.400
Q
4 113  Emma Tang, Tromsø
11.800
Q
5 100  Anni Loreen Heyd, B&OI
10.500
Q

Jente Klasse II (15-16 år) Finals

Vault

Name Score
1 118  Maren Hauge Livelten, Narvik turnforening
10.450
Q
2 120  Nora Løkeng, Narvik turnforening
10.200
Q
3 122  Hanna Åberg, Tromsø
10.150
Q
4 117  Julianne Ellingsen Adolfsen, Melbo turnforening
9.850
Q

Uneven bars

Name Score
1 122  Hanna Åberg, Tromsø
11.900
Q
2 118  Maren Hauge Livelten, Narvik turnforening
8.700
Q
3 121  Pernille Østnes, Narvik turnforening
8.400
Q
4 120  Nora Løkeng, Narvik turnforening
8.000
Q

Beam

Name Score
1 120  Nora Løkeng, Narvik turnforening
11.400
Q
2 122  Hanna Åberg, Tromsø
10.900
Q
3 121  Pernille Østnes, Narvik turnforening
10.100
Q
4 119  Hanna Saur Fredriksen, Narvik turnforening
9.100
Q

Floor

Name Score
1 122  Hanna Åberg, Tromsø
10.500
Q
2 118  Maren Hauge Livelten, Narvik turnforening
10.400
Q
3 121  Pernille Østnes, Narvik turnforening
9.000
Q
3 120  Nora Løkeng, Narvik turnforening
9.000
Q

Jente Klasse III (17 år+) Finals

Vault

Name Score
1 123  Tina Bergli Oshaug, Melbo turnforening
10.050
Q
2 125  Ingrid Øgsnes , Narvik turnforening
9.750
Q
3 126  Madelen Garnes, Tromsø
9.550
Q

Uneven bars

Name Score
1 126  Madelen Garnes, Tromsø
10.800
Q
2 123  Tina Bergli Oshaug, Melbo turnforening
8.300
Q
3 125  Ingrid Øgsnes , Narvik turnforening
7.500
Q

Beam

Name Score
1 126  Madelen Garnes, Tromsø
13.000
Q
2 123  Tina Bergli Oshaug, Melbo turnforening
6.700
Q
3 125  Ingrid Øgsnes , Narvik turnforening
5.000
Q

Floor

Name Score
1 126  Madelen Garnes, Tromsø
11.900
Q
2 123  Tina Bergli Oshaug, Melbo turnforening
7.800
Q
3 125  Ingrid Øgsnes , Narvik turnforening
6.600
Q

Last Update: 12/18/2017 6:14:55 AM