Kretsmesterskap Oslo og Akershus 2017 Holmen turnhall - Asker Turnforening, 21.-22. oktober 2017

Back  All   MAG All-round   MAG Finals   WAG All-round   WAG Finals   Team  

Jenter Rekrutt 11 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 18  Mia Egedius, Hammer Turn 40.700
2 31  Anna Fozia Vik, Nesodden IF Turn 40.600
3 35  Isabella San Miguel Bjørneng, Njård Turn 40.500
4 19  Betina Carrera Sæthre Ertunc, Hammer Turn 39.450
5 37  Johanne Persen Fröhlich , Oslo Turnforening 38.700
5 41  Johanne Brevad, HSIL turn 38.700
7 2  Tuva Grøv Revheim , Asker Turnforening 38.200
8 34  Thelma Sand, Njård Turn 37.650
9 20  Maren Victoria Heggen, Hammer Turn 37.450
10 38  Lise Zimmer , Oslo Turnforening 36.950
11 17  Hannah Maanum Lund, Hammer Turn 36.600
12 22  Babette Sofia J.Tveiten , Holmen T & T 36.250
13 40  Maren brevad, HSIL turn 35.900
14 42  Kaja T. Asplund, Drøbak Frogn 35.700
15 26  Minda Alvilde Ruud, Hoppensprett Turn 35.350
16 36  Vilde Østhus Walle, Nordstrand Turnforening 35.150
17 39  Nura Krpo, Oslo Turnforening 33.800
18 33  Josefine Hegna svennevig, Njård Turn 32.750
19 21  Lova Elisabeth Waldner, Hammer Turn 32.500
20 29  Leda Andrea Åndal Bach , Hoppensprett Turn 31.150
21 6  Una Eriksen Nastad, Asker Turnforening 31.050
22 3  Marte Sletten Nerseth , Asker Turnforening 30.700
23 25  Ingrid Stenbakken, Hoppensprett Turn 29.050
24 9  Stine Schøyen Enger, Asker Turnforening 28.450
25 11  Celine Tenmann Kristensen, Asker Turnforening 28.350
26 28  Linèa Øversjøen Espeland, Hoppensprett Turn 27.350
27 10  Oda Emilsen Haukland, Asker Turnforening 27.250
28 12  Selma Arikan, Asker Turnforening 26.900
29 8  Ella Bø Skogli, Asker Turnforening 26.850
30 30  Marielle Alm Wollvik, Hoppensprett Turn 26.450
31 4  Astrid Juli Ytterbø , Asker Turnforening 26.050
32 5  Lilli Raa, Asker Turnforening 25.550
33 27  Sanna Grasbakken, Hoppensprett Turn 25.300
34 24  Lucila Carrion , Sandvika 24.700
35 23  Hermine Jørgine Ranheim Kveno , Holmen T & T 22.050
36 13  Julie Munthe-Kaas, Asker Turnforening 19.100
37 16  Ingeborg Cecilie Solemslie , Asker Turnforening 9.150

Jenter Rekrutt 12 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 71  Erica Jensen, HSIL turn 49.300
2 69  Linn Sletten, HSIL turn 47.300
3 70  Ingrid Haaland, HSIL turn 46.100
4 47  Mia Huse, Hammer Turn 46.000
5 68  Trine Tverli, HSIL turn 45.650
6 51  Ellinor Steen Molland , Holmen T & T 44.950
7 48  Elida Tomren, Hammer Turn 44.050
8 65  Helene Sofia Martinsen , Oslo Turnforening 43.600
9 46  Silje Mortensen Sandmo, Hammer Turn 42.850
10 50  Bettina Jorkjen , Holmen T & T 42.450
11 67  Sara Bredalen Boyce , Oslo Turnforening 41.950
12 52  Ane Friis Huseth, Holmen T & T 41.350
13 56  Kajsa Sletmo- Blouet, Nesodden IF Turn 38.200
14 63  Maria Lunde, Nordstrand Turnforening 37.100
15 66  Maike Dommermuth Sivertsen , Oslo Turnforening 34.800
16 64  Karoline Brauner, Nordstrand Turnforening 34.700
17 58  Marte Fuskeland Hafsteen, Nesodden IF Turn 34.350
18 60  Margrethe K. Kirkeby-Garstad, Nesodden IF Turn 30.450
19 43  Frida Sopata Thorstensen, Asker Turnforening 30.200
20 62  Stina Kletvang , Ullensaker Gym og turn 29.400
21 59  Nora Fuskeland Hafsteen, Nesodden IF Turn 28.500
22 54  Hedda Sortåsløkken , Sandvika 27.550
23 57  Sara Helene Rødland Wettre, Nesodden IF Turn 25.700
24 49  Vårin Bentzen-Elvestad, Sandvika 24.300
25 53  Selma Sofie Johnsrud , Sandvika 22.450
26 45  Kaia Holthe, Asker Turnforening 0

Gutter Rekrutt

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 518  Sebastian Sponevik, Hoppensprett 82.450
2 520  Herman Stray Sørensen, Hoppensprett 77.650
3 516  Philip Rojas-Bigseth, Hoppensprett 76.150
4 517  Nikolai Solhaug, Hoppensprett 74.750
5 514  Ola Johansen, Hoppensprett 74.150
6 519  Leon Sønsteng, Hoppensprett 72.500
7 513  Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett 70.250
8 508  Henning Bakken, Hammer 70.100
9 522  Alexander Dinh Khai Pettersen, Hoppensprett 65.750
10 503  August H Werner, Nordstrand 64.750
11 521  Aleksander Solvold, Hoppensprett 63.500
12 505  Victor Gjerde, Njård 62.550
13 504  Simon Ring , Njård 62.450
14 523  Magnus Ek Silihagen, Hoppensprett 62.200
15 509  Christoffer Holm, Hammer 61.650
16 501  Magnus Brevik, Nordstrand 60.600
17 500  Petter Eikel, Nordstrand 59.150
18 507  Oskar Turi, Hammer 57.000
19 512  Johan Fredrik Kielland, Asker 56.600
20 511  Eivind Moen Jørner, Asker 55.200
21 515  Sebastian Holter Pedersen, Hoppensprett 50.250
22 506  Herman Tønder Holen, Njård 45.550
23 502  Theodor Løes Tobiassen, Nordstrand 45.450
24 510  Max Sharar Hafstad, Hammer 41.900

Jenter Klasse I

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 121  Natalie Quanvik, Hoppensprett Turn 57.600
2 94  Helene Hagen-Aase, Njård Turn 57.450
3 93  Hedda Andersen , Njård Turn 55.750
4 118  Kajsa Nicolaysen Flock, Oslo Turnforening 54.650
5 122  Monja Sønsteng, Hoppensprett Turn 49.350
6 85  Elise Landa , Holmen T & T 49.000
7 119  Hedda Anderson Hestholm, Oslo Turnforening 48.850
8 123  Marie Rognstad, Hoppensprett Turn 48.750
9 77  Eyeluta Tadesse, HSIL turn 46.700
10 80  Mildrid Lillestøl, HSIL turn 46.500
11 79  Martine Olsen, HSIL turn 46.200
12 105  Matilde Høst , Nordstrand Turnforening 44.800
13 75  Smilla Ones, HSIL turn 44.450
14 113  Amelie Junge Wold , Oslo Turnforening 44.000
15 95  Liv Apac Vik-Strandli, Gjelleråsen IF 43.650
16 104  Julie Iversen , Nordstrand Turnforening 42.200
17 73  Hannah Wasland, Hammer Turn 41.700
18 106  Frida Smemo Riis , Nordstrand Turnforening 40.350
19 102  Wilmine Skaug, Nordstrand Turnforening 40.150
20 103  Helene Pederesen, Nordstrand Turnforening 39.100
20 112  Signe Naustan Hjerting , Oslo Turnforening 39.100
22 109  Victoria Aglen , Oslo Turnforening 39.050
23 81  Hannah Waldenstrøm Jenkins , Holmen T & T 38.850
24 115  Thea Starheim Johansen , Oslo Turnforening 38.250
25 99  Thea Iversen, Nordstrand Turnforening 38.150
26 100  Thale Sofie Jacobsen, Nordstrand Turnforening 37.750
26 116  Synva Zhuo Vinge , Oslo Turnforening 37.750
28 74  Amalie Maanum Lund, Hammer Turn 37.500
29 114  Selma Norheim , Oslo Turnforening 36.150
30 110  Thale Haslestad Føreid , Oslo Turnforening 33.900
30 117  Oline Thøring Øverberg, Oslo Turnforening 33.900
32 107  Linea Manger, Drøbak Frogn 33.750
33 96  Keth Lauritsen, Gjelleråsen IF 32.850
34 108  Eira Moe-Helgesen, Drøbak Frogn 32.800
35 72  Sunniva Renault, Nesodden IF Turn 32.550
36 111  Helene Hytta Gunnarsen, Oslo Turnforening 31.200
37 98  Alette Sæveraas, Sandvika 27.600
38 92  Andrea Udnæs, Sandvika 27.500
39 124  Sofie Constanse Hveding, Hoppensprett Turn 26.900
40 97  Mia Glückstad, Sandvika 23.500
41 120  Emilie Sandveen, Hoppensprett Turn 22.250
42 76  Ada Sexe, HSIL turn 0.000
42 78  Hanna Maroofi, HSIL turn 0

Gutter Klasse I

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 529  Petter Steinsvik-Nilsen, Hoppensprett 69.950
2 524  Amund Wiegand Blakstvedt, Njård 63.200
3 525  Harald Backe Staib, Njård 59.100
4 527  Felix Johanssen, Njård 58.150
5 531  Simon C. Foote, Oslo 57.800
6 530  Richard Hagring, Hammer 47.200
7 528  Edgar Hjellset, Nordstrand 44.900

Jenter Klasse II

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 126  Victoria von Krogh , Holmen T & T 52.200
2 129  Julia Frølich Jacobs, Njård Turn 48.450
3 131  Andrea Li Mei Ng Langdal, Gjelleråsen IF 46.350
4 132  Reena Carlsen, Nordstrand Turnforening 43.400
5 130  Amanda Kristiansen, Gjelleråsen IF 40.600
6 135  Emilie Skari, Nordstrand Turnforening 39.950
7 134  Elida Hjelset, Nordstrand Turnforening 30.900

Gutter Klasse II

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 532  Trym Slembe, Njård 59.450
2 537  Jonathan Berg, Hammer 58.700
3 533  Oliver Grytten, Njård 50.050
4 536  Sigve Skåre Mehren, Nordstrand 17.800

Last Update: 11/25/2017 12:45:33 AM