Gladsaxe JuleCup Mester 2017, Teamgym Gladsaxe, 16.12.2017

Back             

Micro, mini og junior drenge Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
1 Gladsaxe IF MD1 42,400
2 Gladsaxe IF JD1 42,200
3 Farum Gymnastikforening MD1 34,350
4 TeamGym Syd MD1 33,750
5 Gladsaxe IF MD2 31,350
6 TeamGym Syd MD2 29,900
7 Gladsaxe IF JD2 29,050
8 Gladsaxe IF MD3 27,850
9 Gladsaxe IF MiD1 15,500

Micro pige 2 Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
1 Farum Gymnastikforening MiP1 32,750
2 Teamgym Albertslund/Vallensbæk MiP2 31,900
3 ODK København MiP2 30,450
4 Høng GF MiP1 28,300
5 Vedbæk Gymnastikforening MiP1 24,050
6 Farum Gymnastikforening MiP2 23,750

Micro pige 1 Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiP1 36,100
2 Gladsaxe IF MiP1 35,650
2 Teamgym Albertslund/Vallensbæk MiP1 35,650
4 ODK København MiP1 35,350
5 Ølstykke GF MiP1 34,100
6 Gladsaxe IF MiP2 31,100

Mini pige 3 Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
1 Høng GF MP1 37,600
2 Helsingør GF MP1 36,400
3 Helsingør GF MP2 33,050
4 IF32 Glostrup Gymnastikforening MP1 31,300
5 Vintersbølle GF MP1 30,900
5 Farum Gymnastikforening MP2 30,900
7 Teamgym Albertslund/Vallensbæk MP4 30,200
8 Haslev TT MP1 27,800
9 Hvidovre Gymnastik MP2 27,600

Mini pige 2 Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP2 42,750
2 Farum Gymnastikforening MP1 41,316
3 Ølstykke GF MP2 40,916
4 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP3 40,800
5 Teamgym Albertslund/Vallensbæk MP2 38,866
6 Teamgym Albertslund/Vallensbæk MP3 37,100
7 Gladsaxe IF MP3 36,800
8 Vedbæk Gymnastikforening MP2 36,516
9 Nivå GF MP2 36,416

Mini pige 1 Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP1 47,366
2 Teamgym Albertslund/Vallensbæk MP1 46,683
3 Vedbæk Gymnastikforening MP1 45,033
4 Ølstykke GF MP1 44,566
5 Gladsaxe IF MP1 41,800
6 Nivå GF MP1 41,366
7 Hvidovre Gymnastik MP1 40,783
8 Gladsaxe IF MP2 39,250

Junior pige 3 Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
1 Helsingør GF JP1 36,866
2 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP3 36,566
3 Hvidovre Gymnastik JP2 35,483
4 Farum Gymnastikforening JP1 34,466
5 IF32 Glostrup Gymnastikforening JP1 33,783
6 Gladsaxe IF JP3 33,600
7 Gladsaxe IF JP4 32,933

Junior pige 2 Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP2 43,783
2 TeamGym Syd JP1 41,816
3 Vedbæk Gymnastikforening JP1 41,700
4 Teamgym Albertslund/Vallensbæk JP1 41,433
5 Gladsaxe IF JP2 37,283
6 TeamGym Syd JP2 35,200
7 Høng GF JP1 34,883

Junior pige 1 Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
1 Nivå GF JP1 51,466
2 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP1 47,650
3 Ølstykke GF JP1 44,925
4 Hvidovre Gymnastik JP1 42,716
5 Nivå GF JP2 41,766
6 Gladsaxe IF JP1 40,533
7 Ølstykke GF JP2 39,166

Micro, mini og junior mix Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MM1 44,450
2 Gladsaxe IF MM1 42,700
3 Gladsaxe IF JM1 39,600
4 Farum Gymnastikforening JM1 36,900
5 Gladsaxe IF MiM1 23,050
6 Vedbæk Gymnastikforening MiM1 -

Last Update: 18-12-2017 06:13:25