Back 

GPR DM 2,runde 2018 Randers & Sorø, 2018-04-21

Pige 1. division

Fri | Redskab
Navn Resultat
  Future United, Næsby IF 0,00
  Team Estella, DHG Gymnastik 0,00
  Team Axia, SOR IF 0,00
  Team Elara, Spangsbjerg IF 0,00
  Team Bellis, Tarup - Paarup IF 0,00
  Team Petit, Greve Gymnastik og Trampolin 0,00
  Team Aura, Espergærde IF 0,00
  Team Dahlia, Gymnastikforeningen Øbro 0,00

Pige 2. divisivion

Fri | Redskab
Navn Resultat
  Team Muna, GF Køge Bugt 0,00
  Team Lua, GymHelsinge 0,00
  Team Opalia, Grindsted G & IF 0,00
  Team Shine, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 0,00
  Team Mango, Ringsted IF - Gymnastik 0,00
  Team Liva, Greve Gymnastik og Trampolin 0,00
  Team Sirina, Silkeborg GF 0,00
  Team Lavida, SOR IF 0,00

Tweens

Fri
Navn Resultat
  Team Annali, Randers gymnastiske Forening 0,00
  Team Amaryllis, Hillerød G & IF 0,00
  Team Sky, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 0,00
  Team Milet, Greve Gymnastik og Trampolin 0,00
  Team Calida, Munkebjerg Gymnastikforening 0,00
  Team Alvira, Randers gymnastiske Forening 0,00

Junior

Fri | Redskab
Navn Resultat
  Team Zavia, SOR IF 0,00
  Team Magnolia, Gymnastikforeningen Øbro 0,00
  Team Spectra, LSI - Gymnastik 0,00
  Team Bella, Greve Gymnastik og Trampolin 0,00
  Team Papaya, Ringsted IF - Gymnastik 0,00
  Team Mirabel, Ringsted IF - Gymnastik 0,00
  Team Sira, Spangsbjerg IF 0,00

Senior Fri

Fri
Navn Resultat
  Team Octavia, Farum Gymnastikforening 0,00
  Team Aicka, DHG Gymnastik 0,00
  Team Dicentra, Hillerød G & IF 0,00
  Team Nordik, IF Føroyar 0,00
  Team Iowa, Aarhus Studenter Gymnastik 0,00
  Team Bohemia, Gymnastikefterskolen Stevns 0,00
  Team Avina, Silkeborg GF 0,00
  Team Navona, Espergærde IF 0,00

Senior

Fri | Redskab
Navn Resultat
  Team Aviaja, Silkeborg GF 0,00
  Team Feline, Grindsted G & IF 0,00
  Team Embla, Espergærde IF 0,00
  Team Luna, Greve Gymnastik og Trampolin 0,00
  Elina Elite, Greve Gymnastik og Trampolin 0,00

Mikro

Fri
Navn Resultat
  Team Rosea, Randers gymnastiske Forening 0,00
  Team Rubina, Grindsted G & IF 0,00
  Team Violet, Greve Gymnastik og Trampolin 0,00
  Team Eya, Spangsbjerg IF 0,00
  Team Ovia, Farum Gymnastikforening 0,00
  Team Alfea, SOR IF 0,00
  Team Ivalu, Greve Gymnastik og Trampolin 0,00
  Team Thea, DHG Gymnastik 0,00
  Team Nalo, Greve Gymnastik og Trampolin 0,00
  Team Litchi, Ringsted IF - Gymnastik 0,00
  Team Aspiranta, Næsby IF 0,00
  Team Ixia, Hillerød G & IF 0,00
  Team Estrela, Gymnastikforeningen Øbro 0,00

Mini Mono 1. division

Fri
Navn Resultat
  Tean Vitulla, Espergærde IF 0,00
  Team Maliva, Farum Gymnastikforening 0,00
  Team Muni, GymHelsinge 0,00
  Team Alva, Munkebjerg Gymnastikforening 0,00
  Team Esmeralda, Gymnastikforeningen Øbro 0,00
  Team Aya, Randers gymnastiske Forening 0,00
  Team Vira, Jelling FS 0,00
  Team Emea, Tarup - Paarup IF 0,00
  Team Alpinia, Hillerød G & IF 0,00

Mini Mono 2. division

Fri
Navn Resultat
  Team Noelle, Espergærde IF 0,00
  Team Lime, Ringsted IF - Gymnastik 0,00
  Team Viga, Greve Gymnastik og Trampolin 0,00
  Team Kiwi, Ringsted IF - Gymnastik 0,00
  Team Akiila, SOR IF 0,00
  Team Zia, Randers Gymnastiske Forening 0,00

Mini 8-10

Fri | Redskab
Navn Resultat
  Team Starlight, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 0,00
  Team Adea, DHG Gymnastik 0,00
  Team Vivanit, Greve Gymnastik og Trampolin 0,00
  Team Svera, SOR IF 0,00
  Team Unika, Næsby IF 0,00
  Team Delicia, Gymnastikforeningen Øbro 0,00
  Team Vivo, SOR IF 0,00
  Team Merida, Espergærde IF 0,00
  Team Klea, Tarup - Paarup IF 0,00
  Team Vilja, Greve Gymnastik og Trampolin 0,00
  Team Anemone, Grindsted G & IF 0,00
  Team Baila, Silkeborg GF 0,00

Mini 10-12 1. division

Fri | Redskab
Navn Resultat
  Team Olympia, Espergærde IF 0,00
  Team Elva, Munkebjerg Gymnastikforening 0,00
  Team Enya, Farum Gymnastikforening 0,00
  Team Fenja, Tarup - Paarup IF 0,00
  Team Esaia, Spangsbjerg IF 0,00
  Team Fauna, FG 90 - Frederikshavn 0,00
  Team Gaia, DHG Gymnastik 0,00
  Team Azurit, Greve Gymnastik og Trampolin 0,00
  Team Esperanza, Gymnastikforeningen Øbro 0,00
  Team Astra, Greve Gymnastik og Trampolin 0,00
  Team Movanna, GF Køge Bugt 0,00

Mini 10-12 2. division

Fri | Redskab
Navn Resultat
  Team Cherry, LSI - Gymnastik 0,00
  Team Verdi, Greve Gymnastik og Trampolin 0,00
  Team Cassiopeia, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 0,00
  Team Lyra, Grindsted G & IF 0,00
  Team BG, Ballerup GF 0,00
  Team Titanium, Silkeborg GF 0,00

Last Update: 20-04-2018 20:24:54