Back 

Rola 2018 Holmen Turnhall, 14 – 15 April 2018

Stige 1-3 jenter Rekrutt jenter Stige Special Olympics gutt Rekrutt gutter Stige 1-3 gutter FIG Junior jenter FIG Senior jenter Stige jente Rekrutt jente Stige special olympics Rekrutt gutt Stige gutt FIG jr FIG sr Back

Stige 1-3 jenter

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 331  Victoria von Krogh, Holmen Rød 52.500
2 335  Andrea Frigaard, Holmen Rød 52.300
3 376  Hanna Maroofi , HSIL Lag 51.250
4 334  Liv Wen Mei Norum, Holmen Rød 50.750
5 375  Erica Jensen , HSIL Lag 48.950
6 333  Frida Strøm, Holmen Rød 48.450
7 373  Adele Tverli Trine, HSIL Lag 47.850
8 368  Pia Almankaas, Herkules 47.150
9 347  Elise F. Næss, Moss stige 47.100
9 394  Reena Carlsen, Nordstrand 47.100
11 374  Ingrid Haaland-Aas, HSIL Lag 47.050
11 379  Smilla Toaca Ones, HSIL Lag 47.050
13 408  Mathilde Bøhmer, Vågsbygd L 46.850
14 367  Ella Fredriksen, Herkules 46.650
15 363  Elida Tomren, Hammer Lag 1 46.550
16 361  Silje Mortensen Sandmo, Hammer Lag 1 46.300
17 380  Martine Sund Olsen, HSIL 46.200
18 345  Mari R. Hamilton, Moss stige 46.150
19 338  Amanda Kristiansen, Gjelleråsen Lstige 46.100
20 372  Jenny Evensen, Herkules 46.050
21 365  Hannah Wasland, Hammer Lag 1 45.850
22 342  Stina Mathilde Narverud, Drammen stige 45.700
23 371  Ingrid Gaaren, Herkules 45.550
24 346  Sarah R. Hamilton, Moss stige 45.450
25 329  Ebba Jevne, Holmen Hvit 45.400
25 355  Nora Aas, Nøtterøy Hvit 45.400
25 382  Ine Holt, Askim Turnforening 45.400
28 356  Mia Maria Dahl, Vågsbygd L 45.050
29 384  Frida Marie Smemo Riis, Nordstrand 44.450
30 409  Liv Apac Vik-Strandli, Gjelleråsen Lstige 44.200
31 390  Maria Lunde, Nordstrand 43.950
32 343  Oline ter Haar, Moss stige 43.850
33 339  Ona Trangerud, Gjelleråsen Lstige 43.800
34 337  Andrea Li Lin Ng Langdal, Gjelleråsen Lstige 43.500
34 391  Wilmine Skaug, Nordstrand 43.500
36 387  Julie Iversen, Nordstrand 43.250
37 386  Thea Iversen, Nordstrand 43.200
38 328  Ane Friis Molland, Holmen Hvit 42.950
39 359  Helene Sofia Martinsen, Oslo Turn lag 42.800
40 353  Mathilde Hansen Dagsberg, Nøtterøy Hvit 42.750
41 360  Maike Dommermuth Sievertsen, Oslo Turn lag 42.600
42 352  Maja Holm, Nøtterøy Hvit 41.800
43 330  Anne Mari Sijstermans, Holmen Hvit 41.200
43 366  Amalie Maanum Lund, Hammer Lag 1 41.200
45 388  Thea Lønstad Holen, Nordstrand 40.750
46 364  Maya Sasson, Hammer Lag 1 40.300
47 392  Helene Pederesen, Nordstrand 40.100
48 369  Jennie Winter, Herkules 39.400
49 354  Camilla Marie Bakke, Nøtterøy Hvit 38.900
50 370  Marte Frønes, Herkules 38.450
51 344  Hedda Folland, Moss stige 37.900
52 357  Sandra Mamo Christensen, Vågsbygd L 37.550
53 393  Kristine Guldbrandsen, Nordstrand 37.500
54 325  Othilie Sundkjer-Minos, Holmen Blå 37.200
55 340  Keth Lauritsen, Gjelleråsen Lstige 37.000
56 324  Olivia Slaatten-Larsson, Holmen Blå 35.450
57 348  Majken Svinsholt, Nøtterøy Gul 35.400
58 349  Maya Heinesen, Nøtterøy Gul 34.600
58 350  Matilde Linnebjerg, Nøtterøy Gul 34.600
60 358  Thea Elisabeth Rødland, Vågsbygd L 32.600
61 383  Sara Slavik, Askim Turnforening 25.750
62 377  Ada Sexe , HSIL 8.350
63 326  Madeleine Gørlitz-Håkonsen, Holmen Blå
63 327  Ellinor Steen Jenkins, Holmen Hvit
63 336  Christina Klerck Nilssen, Holmen Rød
63 341  Andrea Woldstad Lied , Drammen stige
63 351  Jennifer Strønene, Nøtterøy Gul
63 362  Mia Huse, Hammer Lag 1
63 378  Eyeluta Niguse Tadesse, HSIL
63 381  Mildrid Sæterbø Lillestøl , HSIL
63 385  Matilde Høst, Nordstrand
63 389  Thale Sofie Jacobsen, Nordstrand
63 401  Sara Bredalen Boyce, Oslo Turn lag

Last Update: 12/8/2019 3:15:34 AM