Back 

Region Øst Talentrækken 2. runde - Mic/jun 2018 , 2018-04-21

Microdrenge - division 1 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Eskilstrup G & IF TMiD 1 16,175
2 Ringsted IF - Gymnastik TMiD 1 14,650
3 GF Køge Bugt TMiD 3 11,150

Micromix - division 1 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Vedbæk Gymnastikforening MiM 1 14,525

Juniormix - division 1 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Roskilde Gymnastikforening TJM 1 14,650
2 St. Lyngby IF TJM 1 12,275

Juniordrenge - division 1 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Hvidovre Gymnastik JD 1 15,375
2 Taastrup GF TJD 1 15,075
3 Eskilstrup G & IF JD 2 12,775

Micropiger - division 4 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Albertslund Idrætsforening, Gymnastik TMiP 3 13,625
2 Gladsaxe IF TMiP 4 13,550
3 Høng GF TMiP 2 13,500
4 Vintersbølle GF TMiP 1 12,600
5 Nivå GF TMiP 2 12,275
6 Nivå GF TMiP 3 10,675
7 Hedehusene Gymnastik Forening TMiP 2 10,600

Micropiger - division 3 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Ringsted IF - Gymnastik TMiP 4 15,550
2 Taastrup GF TMiP 2 15,275
3 Vedbæk Gymnastikforening TMiP 2 14,975
4 Haslev TT TMiP 1 14,925
5 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 5 14,900
6 Albertslund Idrætsforening, Gymnastik TMiP 4 14,475
7 Sengeløse Idræt TMiP 1 13,800
8 Gladsaxe IF TMiP 5 13,675

Micropiger - division 2 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Ringsted IF - Gymnastik TMiP 1 16,100
2 Ringsted IF - Gymnastik TMiP 2 16,075
3 GF Køge Bugt TMiP 4 16,050
4 Gladsaxe IF TMiP 3 16,000
5 Ølstykke GF TMiP 2 15,950
6 Farum Gymnastikforening TMiP 3 15,925
7 Ølstykke GF TMiP 3 15,850
8 Hedehusene Gymnastik Forening TMiP 1 15,800

Micropiger - division 1 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 2 18,825
2 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 3 17,700
3 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 4 17,025
4 Taastrup GF TMiP 1 17,000
5 GF Køge Bugt TMiP 5 16,625
6 Hvidovre Gymnastik TMiP 1 16,500
7 GHG -Teamgym Herlev TMiP 2 16,375
8 Nivå GF TMiP 1 16,200

Juniorpige - division 1 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TJP 4 18,175
2 Greve Gymnastik og Trampolin TJP 5 16,775
3 Nivå GF TJP 4 16,750
4 Gladsaxe IF TJP 5 16,700
5 Haslev TT TJP 1 16,675
6 Ørestad IF TJP 1 16,550
7 Hedehusene Gymnastik Forening TJP 2 15,950
8 Herlev Gymnastik, HI TJP 3 15,325
9 Taastrup GF TJP 1 15,300
10 St. Lyngby IF TJP 1 13,600

Last Update: 20-04-2018 20:24:15