Back 

Region Øst Talentrækken 2. runde - Mini 2018 , 2018-04-27

Minipiger – 6. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 Gladsaxe IF TMP 2 50,265 -
2 Fredensborg GF TMP 2 48,041 2,224
3 Vintersbølle GF TMP 2 46,715 3,550
4 Ringsted IF - Gymnastik TMP 4 46,249 4,016
5 Roskilde Gymnastikforening TMP 3 43,132 7,133

Minipiger – 5. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 Kalundborg Gymnastikforening TMP 1 54,033 -
2 Eskilstrup G & IF TMP 4 53,032 1,001
3 Taastrup GF TMP 3 50,924 3,109
4 Nivå GF TMP 3 49,866 4,167
5 Hvidovre Gymnastik TMP 4 48,816 5,217
6 Herlev Gymnastik, HI TMP 4 45,437 8,596

Minipiger – 4. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 Høng GF TMP 3 55,383 -
2 Ørestad IF TMP 1 54,441 0,942
3 IF32 Glostrup Gymnastikforening TMP 1 53,966 1,417
4 Hedehusene Gymnastik Forening TMP 1 53,774 1,609
5 Haslev TT MP 1 53,291 2,092
6 Gladsaxe IF TMP 4 52,924 2,459
7 Farum Gymnastikforening TMP 3 52,257 3,126
8 Eskilstrup G & IF TMP 6 51,958 3,425

Minipiger – 3. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 GymHelsinge TMP 1 57,325 -
2 Fredensborg GF TMP 1 55,815 1,510
3 Vedbæk Gymnastikforening TMP 3 55,099 2,226
4 GymHelsinge TMP 2 54,566 2,759
5 Taastrup GF MP 2 54,091 3,234
6 Slagelse GF TMP 3 53,483 3,842
7 Herlev Gymnastik, HI TMP 3 53,191 4,134
8 Sengeløse Idræt MP 2 52,358 4,967

Minipiger – 2. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 Farum Gymnastikforening MP 2 59,324 -
2 Taastrup GF MP 1 58,691 0,633
3 Hvidovre Gymnastik MP 2 58,525 0,799
4 Roskilde TeamGym MP 4 58,108 1,216
5 Ringsted IF - Gymnastik MP 3 57,766 1,558
6 Ringsted IF - Gymnastik MP 2 57,683 1,641
7 Eskilstrup G & IF TMP 3 56,991 2,333
8 Helsingør GF TMP 3 55,833 3,491

Minidrenge – 1. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 GF Køge Bugt MD 2 55,700 -
2 Slagelse GF MD 1 54,799 0,901
3 IF32 Glostrup Gymnastikforening TMD 1 54,583 1,117
4 Eskilstrup G & IF TMD 2 53,466 2,234
5 Gladsaxe IF MD 3 53,100 2,600
6 Ringsted IF - Gymnastik MD 2 52,333 3,367
7 Taastrup GF MD 1 50,975 4,725
8 Roskilde TeamGym MD 1 50,308 5,392
9 GF Køge Bugt TMD 3 45,766 9,934
10 Taastrup GF TMD 4 44,391 11,309
11 Fensmark IF TMD 1 43,308 12,392

Minipiger – division 1 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMP 5 63,525 -
2 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMP 6 61,249 2,276
3 GHG -Teamgym Herlev TMP 3 60,708 2,817
4 Eskilstrup G & IF MP 5 59,783 3,742
5 Sengeløse Idræt MP 1 58,607 4,918
6 Ølstykke GF MP 3 58,167 5,358
7 Helsingør GF MP 2 58,074 5,451
8 Høng GF MP 2 56,466 7,059

Last Update: 11-12-2018 18:09:30