Back 

Region Øst Talentrækken 2. runde - Mini 2018 , 2018-04-27

Minipiger – 6. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Gladsaxe IF TMP 2 50,265
2 Fredensborg GF TMP 2 48,041
3 Vintersbølle GF TMP 2 46,715
4 Ringsted IF - Gymnastik TMP 4 46,249
5 Roskilde Gymnastikforening TMP 3 43,132

Minipiger – 5. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Kalundborg Gymnastikforening TMP 1 54,033
2 Eskilstrup G & IF TMP 4 53,032
3 Taastrup GF TMP 3 50,924
4 Nivå GF TMP 3 49,866
5 Hvidovre Gymnastik TMP 4 48,816
6 Herlev Gymnastik, HI TMP 4 45,437

Minipiger – 4. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Høng GF TMP 3 55,383
2 Ørestad IF TMP 1 54,441
3 IF32 Glostrup Gymnastikforening TMP 1 53,966
4 Hedehusene Gymnastik Forening TMP 1 53,774
5 Haslev TT MP 1 53,291
6 Gladsaxe IF TMP 4 52,924
7 Farum Gymnastikforening TMP 3 52,257
8 Eskilstrup G & IF TMP 6 51,958

Minipiger – 3. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 GymHelsinge TMP 1 57,325
2 Fredensborg GF TMP 1 55,815
3 Vedbæk Gymnastikforening TMP 3 55,099
4 GymHelsinge TMP 2 54,566
5 Taastrup GF MP 2 54,091
6 Slagelse GF TMP 3 53,483
7 Herlev Gymnastik, HI TMP 3 53,191
8 Sengeløse Idræt MP 2 52,358

Minipiger – 2. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Farum Gymnastikforening MP 2 59,324
2 Taastrup GF MP 1 58,691
3 Hvidovre Gymnastik MP 2 58,525
4 Roskilde TeamGym MP 4 58,108
5 Ringsted IF - Gymnastik MP 3 57,766
6 Ringsted IF - Gymnastik MP 2 57,683
7 Eskilstrup G & IF TMP 3 56,991
8 Helsingør GF TMP 3 55,833

Minidrenge – 1. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 GF Køge Bugt MD 2 55,700
2 Slagelse GF MD 1 54,799
3 IF32 Glostrup Gymnastikforening TMD 1 54,583
4 Eskilstrup G & IF TMD 2 53,466
5 Gladsaxe IF MD 3 53,100
6 Ringsted IF - Gymnastik MD 2 52,333
7 Taastrup GF MD 1 50,975
8 Roskilde TeamGym MD 1 50,308
9 GF Køge Bugt TMD 3 45,766
10 Taastrup GF TMD 4 44,391
11 Fensmark IF TMD 1 43,308

Minipiger – division 1 Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMP 5 63,525
2 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMP 6 61,249
3 GHG -Teamgym Herlev TMP 3 60,708
4 Eskilstrup G & IF MP 5 59,783
5 Sengeløse Idræt MP 1 58,607
6 Ølstykke GF MP 3 58,167
7 Helsingør GF MP 2 58,074
8 Høng GF MP 2 56,466

Last Update: 24-10-2018 01:50:33