Back 

Fig 1 - Holmen Tropp & Turn Holmen Turnhall, 26 - 27.5.2018

All   MAG All-round   WAG All-round   WAG Finals  

Rekrutt Kvinner

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 7  Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN 44.000
2 15  Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn 43.000
3 4  Madelen K. Leitner, Oslo Turnforening 41.800
4 1  Anniken .C. Olsen, Fana IL 40.700
5 14  Olivia Laszlo Bergem, Njård Turn 39.950
6 6  Thelma Louise Placht, Oslo Turnforening 39.300
7 8  Sara Vik, Tomrefjord IL TURN 39.150
8 5  Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening 38.900
9 17  Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn 37.600
10 13  Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening 36.000
11 12  Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening 33.100
12 3  Jasmine Haugen , Høybråten og Stovner IL 31.150
13 2  Isabella Jolie Johansen, Høybråten og Stovner IL 28.800
14 11  Sophia Kauffmann, Siddis Trim og Turnforening 28.550
15 10  Julie Huus, Siddis Trim og Turnforening 28.300
16 16  Sara Karinen, Nøtterøy Turn 27.950
17 9  Hedwig Tørneng, Siddis Trim og Turnforening 27.900

Junior Kvinner

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 20  Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turn 48.600
2 22  Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turn 47.650
3 42  Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening 44.850
4 45  Mali T. Neurauter, Oslo Turnforening 44.100
5 44  Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening 42.950
6 43  Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening 42.800
7 21  Åsne Midtbø Øyulvstad, Holmen Tropp og Turn 42.600
8 29  Helene Hagen Aase, Njård Turn 42.250
8 40  Synne MarieT. Wiig, Trondhjems Turnforening 42.250
10 26  Aino Namtvedt, Elverum 41.950
11 35  Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros 41.900
12 34  Marthe Bjørgen, Nidaros 41.500
13 23  Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turn 41.400
14 33  Anna Løvås Holmen, Nidaros 41.000
15 48  Mina Sørensen, Drammen Turnforening 40.650
16 46  Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening 40.450
17 37  Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening 40.350
18 30  Annika Hegreberg, Moss turnforening 40.000
18 47  Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening 40.000
20 31  Karine Magnussen, Nedre Glomma Turnforening 39.650
21 49  Phil Henriksen, Trondhjems Turnforening 39.550
22 24  Amanda Grusd, Holmen Tropp og Turn 39.400
23 25  Pernille Eiken Fosse, Hødd turn 38.900
24 36  Tyra Braderup, Nidaros 37.450
25 39  Julie Leonhardsen, Trondhjems Turnforening 37.350
26 27  Monja Sønsteng, Hoppensprett 33.950
27 41  Selma Gudin Karlsen, Oslo Turnforening 5.550

Senior Kvinner

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 51  Thea Mille Nygaard, Holmen Tropp og Turn 47.950
1 62  Julie Søderstrøm, Oslo Turnforening 47.950
3 55  Juliane Tøssebro, Sotra Sportsklubb 47.600
4 65  Edel Charlotte Eiken Fosse, Hødd IL 47.550
5 57  Linn Finstad, Nedre Glomma Turnforening 47.450
6 54  Sara Davidsen, Laksevåg TIL 47.200
7 53  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL 45.650
8 64  Nora Irgens, Fana IL 45.550
9 66  Kristin Nordahl Bjørnbak, Høybråten og Stovner IL 43.250
10 58  Martine Arntzen Johnsen, Nidaros 42.650
11 73  Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening 42.250
12 611  Ella Hegna Eggen, Oslo Turnforening 41.800
13 67  Jesine Aateigen, Kristiansands turnforening 41.200
14 50  Maren Rønnevig, Holmen Tropp og Turn 38.250
15 68  Sara Kristina Alida Myrvold, Trondhjems Turnforening 37.550
16 72  Maja Gabestad, Nedre Glomma Turnforening 37.500
17 59  Oline Sneve Strand, Nidaros 35.050
18 69  Mona Ulseth Sylte, Trondhjems Turnforening 32.250
19 63  Vilde Birkeland Amblie, Oslo Turnforening 22.800
20 70  Kristine Jullum Faanes, Trondhjems Turnforening 17.000
21 56  Liliana Buer, Trøgstad Turnforening 10.300
22 71  Sofie Skåttun, Oslo Turnforening 0

Oblig - Rekrutt Kvinner

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 7  Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN 57.550
2 15  Amalie N. Dalene, Nedre Glomma Turn 56.850
3 13  Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening 55.100
4 6  Thelma Louise Placht, Oslo Turnforening 54.350
5 12  Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening 52.150
6 4  Madelen K. Leitner, Oslo Turnforening 51.350
7 5  Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening 50.950
8 1  Anniken L. C. Olsen, Fana IL 50.600
9 8  Sara Vik, Tomrefjord IL TURN 49.550
10 17  Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn 49.350
11 2  Isabella Jolie Johansen, Høybråten og Stovner IL 48.850
12 3  Jasmine Haugen , Høybråten og Stovner IL 48.350
13 10  Julie Huus, Siddis Trim og Turnforening 48.050
14 14  Olivia Laszlo Bergem, Njård Turn 47.300
15 9  Hedwig Tørneng, Siddis Trim og Turnforening 45.300
16 11  Sophia Kauffmann, Siddis Trim og Turnforening 43.800
17 16  Sara Karinen, Nøtterøy Turn 38.800

Oblig - Junior Kvinner

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 22  Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turn 62.700
2 31  Karine Magnussen, Nedre Glomma Turnforening 60.050
3 21  Åsne M. Øyulvstad, Holmen Tropp og Turn 59.150
4 20  Mari T. Kanter, Holmen Tropp og Turn 58.250
5 46  Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening 57.800
6 44  Marie N. Rønbeck, Oslo Turnforening 56.850
7 43  Sarah V. Halvorsen, Oslo Turnforening 56.550
8 26  Aino Namtvedt, Elverum 55.950
9 30  Annika Hegreberg, Moss turnforening 55.850
10 40  Synne Marie T. Wiig, Trondhjems Turnforening 55.300
11 23  Jenny H. Håkegård, Holmen Tropp og Turn 55.050
12 25  Pernille Eiken Fosse, Hødd turn 54.950
13 48  Mina Sørensen, Drammen Turnforening 54.500
14 29  Helene Hagen Aase, Njård Turn 54.100
14 45  Mali T. Neurauter, Oslo Turnforening 54.100
16 47  Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening 53.600
17 37  Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening 53.300
18 42  Selma A. Halvorsen, Oslo Turnforening 52.500
19 35  Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros 52.350
20 28  Natalie Quanvik, Hoppensprett 52.300
21 49  Phil Henriksen, Trondhjems Turnforening 51.750
22 39  Julie Leonhardsen, Trondhjems Turnforening 50.900
23 33  Anna Løvås Holmen, Nidaros 50.550
24 34  Marthe Bjørgen, Nidaros 50.500
25 27  Monja Sønsteng, Hoppensprett 48.450
26 24  Amanda Grusd, Holmen Tropp og Turn 47.900
27 36  Tyra Braderup, Nidaros 46.350
28 41  Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 44.750

Senior Kvinner Finals

Vault

Name Score
1 62  Julie Søderstrøm, Oslo Turnforening
12.800
Q
2 54  Sara Davidsen, Laksevåg TIL
12.200
Q
3 64  Nora Irgens, Fana IL
11.800
Q
4 68  Sara Kristina Alida Myrvold, Trondhjems Turnforening
11.625
Q
5 73  Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening
11.550
Q
6 72  Maja Gabestad, Nedre Glomma Turnforening
11.100
q
7 611  Ella Hegna Eggen, Oslo Turnforening
0
q

Uneven bars

Name Score
1 53  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL
11.500
Q
2 62  Julie Søderstrøm, Oslo Turnforening
10.900
q
3 54  Sara Davidsen, Laksevåg TIL
10.600
Q
3 55  Juliane Tøssebro, Sotra Sportsklubb
10.600
Q
5 64  Nora Irgens, Fana IL
9.600
q
6 65  Edel Charlotte Eiken Fosse, Hødd IL
9.200
Q

Beam

Name Score
1 62  Julie Søderstrøm, Oslo Turnforening
12.300
Q
2 55  Juliane Tøssebro, Sotra Sportsklubb
11.950
Q
3 65  Edel Charlotte Eiken Fosse, Hødd IL
11.650
Q
4 64  Nora Irgens, Fana IL
11.000
q
5 54  Sara Davidsen, Laksevåg TIL
10.700
Q
6 66  Kristin Nordahl Bjørnbak, Høybråten og Stovner IL
9.600
Q
7 53  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL
0
q

Floor

Name Score
1 54  Sara Davidsen, Laksevåg TIL
12.200
Q
2 62  Julie Søderstrøm, Oslo Turnforening
12.150
Q
3 55  Juliane Tøssebro, Sotra Sportsklubb
11.900
Q
4 64  Nora Irgens, Fana IL
11.850
Q
4 66  Kristin Nordahl Bjørnbak, Høybråten og Stovner IL
11.850
Q
6 65  Edel Charlotte Eiken Fosse, Hødd IL
0
q

Last Update: 4/19/2019 11:18:13 PM