Back 

Norgesmesterskapet, Junior Haslehallen, 16-17.juni 2018

All   MAG All-round   MAG Finals   WAG All-round   WAG Finals   Team  

TM Junior

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 34    Theodor Gadderud, Oslo Turnforening 74.550
2 31    Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening 72.900
3 33    Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 72.200
4 29    Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening 69.250
5 26    Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening 68.400
5 30    Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening 68.400
7 25    Didrik Rotbakken Gundersen, Elverum Turnforening 68.350
8 28    Elias Benjamin Egli, Njård Turn 68.250
9 32    Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening 66.700
10 13    Simen Solberg Uriansrud, Bergens Turnforening 65.550
11 14    Skage Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening 64.950
12 27    Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening 64.650
13   Plamen Sheytanov*, Kristiansands Turnforening 64.500
14 23    Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening 64.200
15   Sebastian Bjerkan, Trondhjems Turnforening 61.500
16 24    Jesper Henriksen, Trondhjems Turnforening 61.050
17 21    Leander Skreien, Bergens Turnforening 61.000
18 19    Magnus Andreas Bækø, Bodø & Omegn IF Turn 60.400
19   Petter Steinsvik-Nilsen, Hoppensprett Turn Jessheim 60.350
20   Krister Sørstrand, Kristiansands Turnforening 59.350
21 20    Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening 56.800
22 15    Simon Foote, Oslo Turnforening 56.650
23 17    Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening 54.650
24 22    Nikolai Berg Fredriksen, Kabelvåg IL Turngruppa 54.200
25   Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening 51.300
26 12    Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb 51.100
27   Marius Jullum Faanes, Trondhjems Turnforening 50.700
28   Brage Eckhoff Planke, Njård Turn 38.350
29 10    Even Persen Nøtland, Njård Turn 25.200
30 11    Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turnforening 25.150

TK Junior

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 63    Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turnforening 49.750
2 60    Åsne Midtbø Øyulvstad, Holmen Tropp og Turnforening 47.500
3 54    Aino Namtvedt, Elverum Turnforening 45.750
3 75    Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening 45.750
5 72    Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening 45.550
6 73    Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening 45.450
7 77    Karine Magnussen, Nedre Glomma Turnforening 44.950
8 13    Seier Marie Andersen, Tromsø Turnforening 44.550
9 29    Natalie Quanvik, Hoppensprett Turn Jessheim 44.500
10 69    Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn 43.750
11 74    Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening 43.500
12 64    Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening 43.400
13 58    Synne Marie Tronsen Wiig, Trondhjems Turnforening 43.000
14 22    Emma Sofie Bøgh, Oslo Turnforening 42.850
15 66    Mina Mikkelsen Sørensen, Drammens Turnforening 42.750
16 56    Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening 42.550
17 24    Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 41.700
18   Andrea Frigaard, Holmen Tropp og Turnforening 41.400
19 65    Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening 41.300
20 55    Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening 40.750
21 45    Andrea Woldstad Lied, Drammens Turnforening 40.600
22 21    Benedicte Olsen, Moss Turnforening 40.550
23 71    Marthe Bjørgen, Nidaros Turn 40.300
24   Aurora Tunsberg, Stavanger Turnforening 40.200
25 70    Tyra Braderup, Nidaros Turn 39.850
26 26    Stina Elvestad, Trøgstad Turnforening 39.800
27   Helene Ask Hansen, Siddis Trim og Turnforening 39.750
28 12    Emma Tang, Tromsø Turnforening 39.700
29 43    Maria Bardal Smørgrav, Drammens Turnforening 39.400
30 16    Oline Myhre Rolfsøn, Moss Turnforening 39.250
31 46    Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening 39.200
32 41    Leah Sophie Gallager Støren, Molde Turnforening 39.150
33 18    Andrea Hallan, IL Sverre Gymnastikk- og Turn 39.050
33 67    Pernille Eiken Fosse, Hødd IL 39.050
35 59    Pil Henriksen, Trondhjems Turnforening 39.000
35 68    Anna Løvås Holmen, Nidaros Turn 39.000
37 57    Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening 38.950
38 20    Elena Almli, IL Sverre Gymnastikk- og Turn 38.500
38 31    Monja Sønsteng, Hoppensprett Turn Jessheim 38.500
38 76    Annika Hegreberg, Moss Turnforening 38.500
41   Julie Leonhardsen, Trondhjems Turnforening 38.350
41 23    Thea Skalstad Olsen, Moss Turnforening 38.350
43 17    Emma Hegreberg, Moss Turnforening 37.750
44 36    Tiril Andrea Storsveen, Elverum Turnforening 37.650
44 52    Smilla Toaca Ones, Høybråten og Stovner IL 37.650
46   Liv Wen Mei Norum, Holmen Tropp og Turnforening 37.600
47 10    Eka Broks, Tromsø Turnforening 37.350
48   Melissa Mari Achthoven, Siddis Trim og Turnforening 37.000
49 38    Nora Risåsen Refsnes, Sandnes Turnforening 36.500
50   Tuva Auestad Nilsen, Stavanger Turnforening 35.550
51 44    Martine Sund Olsen, Høybråten og Stovner IL 34.100
52 49    Hanna Maroofi, Høybråten og Stovner IL 34.050
53 37    Emma Stemland Kongshaug, Kristiansunds Turnforening 34.000
54 39    Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening 33.500
55 34    Nanna Tømte, Elverum Turnforening 33.450
56 47    Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening 33.150
57 42    Erica Jensen, Høybråten og Stovner IL 32.650
58 53    Ingrid Haaland-Aas, Høybråten og Stovner IL 31.400
59 51    Borghild Wiig, Sandnes Turnforening 30.750
60 27    Linnea Weiseth Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening 29.000
61 30    Anna Grøsvik Fosse, Sandnes Turnforening 28.000
62 14    Ane Linnea Hundal, IL Sverre Gymnastikk- og Turn 20.550
63 33    Nora Ognedal Egeland, Sandnes Turnforening 19.900
64 19    Pia Almankaas, Herkules Turn 19.100
65 15    Ella Forsberg Fredriksen, Herkules Turn 17.200
66 61    Hedvig Saga, Holmen Tropp og Turnforening 12.900
67 11    Frida Strøm, Holmen Tropp og Turnforening 8.600

TK Junior Finals

Vault

Name Score
1 63    Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turnforening
12.700
Q
2 77    Karine Magnussen, Nedre Glomma Turnforening
12.350
Q
3 60    Åsne Midtbø Øyulvstad, Holmen Tropp og Turnforening
12.250
Q
4 54    Aino Namtvedt, Elverum Turnforening
12.100
Q
5 71    Marthe Bjørgen, Nidaros Turn
11.975
Q
6 72    Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening
11.875
Q
7 29    Natalie Quanvik, Hoppensprett Turn Jessheim
0
q
7 73    Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening
0
q

Uneven bars

Name Score
1 63    Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turnforening
11.550
Q
2 60    Åsne Midtbø Øyulvstad, Holmen Tropp og Turnforening
10.600
Q
3 13    Seier Marie Andersen, Tromsø Turnforening
9.800
Q
4 66    Mina Mikkelsen Sørensen, Drammens Turnforening
9.750
Q
5 75    Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening
9.500
Q
6 73    Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening
9.000
Q
7 77    Karine Magnussen, Nedre Glomma Turnforening
0
q
7 54    Aino Namtvedt, Elverum Turnforening
0
q

Beam

Name Score
1 73    Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening
11.500
Q
1 75    Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening
11.500
Q
3 63    Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turnforening
11.050
Q
4 72    Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening
11.000
Q
5 61    Hedvig Saga, Holmen Tropp og Turnforening
10.550
Q
6 56    Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening
10.000
Q
7 74    Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening
0
q
7 60    Åsne Midtbø Øyulvstad, Holmen Tropp og Turnforening
0
q

Floor

Name Score
1 60    Åsne Midtbø Øyulvstad, Holmen Tropp og Turnforening
11.800
Q
2 75    Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening
11.550
Q
3 69    Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn
11.500
Q
4 72    Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening
11.250
Q
5 54    Aino Namtvedt, Elverum Turnforening
11.050
Q
6 63    Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turnforening
10.900
Q
7 29    Natalie Quanvik, Hoppensprett Turn Jessheim
0
q
7 77    Karine Magnussen, Nedre Glomma Turnforening
0
q

TM Junior Finals

Floor

Name Score
1 34    Theodor Gadderud, Oslo Turnforening
12.750
Q
2 11    Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turnforening
12.200
Q
3 23    Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening
12.050
Q
4 28    Elias Benjamin Egli, Njård Turn
12.000
q
4 31    Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening
12.000
Q
6 33    Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening
11.850
Q
7 27    Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening
0
q

Pommel

Name Score
1 30    Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening
11.950
Q
2 33    Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening
11.700
Q
3 31    Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening
11.300
Q
4 29    Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening
10.250
Q
5 25    Didrik Rotbakken Gundersen, Elverum Turnforening
9.900
q
6 26    Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening
8.950
Q
7 13    Simen Solberg Uriansrud, Bergens Turnforening
0
q

Still rings

Name Score
1 34    Theodor Gadderud, Oslo Turnforening
13.050
Q
2 33    Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening
13.000
Q
3 31    Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening
12.500
Q
4 32    Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening
11.250
Q
5 26    Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening
11.200
Q
6 28    Elias Benjamin Egli, Njård Turn
11.100
Q
7 27    Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening
0
q
7 30    Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening
0
q

Vault

Name Score
1 33    Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening
12.700
Q
2 31    Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening
12.500
Q
3 11    Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turnforening
11.600
Q
4 13    Simen Solberg Uriansrud, Bergens Turnforening
11.475
Q
5   Plamen Sheytanov*, Kristiansands Turnforening
11.200
Q
6 27    Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening
10.775
q
7 26    Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening
10.600
q

Parallel bars

Name Score
1 32    Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening
12.150
Q
1 34    Theodor Gadderud, Oslo Turnforening
12.150
Q
3 28    Elias Benjamin Egli, Njård Turn
12.050
Q
4 29    Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening
11.900
Q
5 31    Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening
11.750
Q
6 23    Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening
11.700
Q
7 30    Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening
0
q
7   Marius Jullum Faanes, Trondhjems Turnforening
0
q

High bar

Name Score
1 31    Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening
12.200
Q
2 33    Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening
12.050
Q
3 28    Elias Benjamin Egli, Njård Turn
11.550
Q
4 32    Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening
11.450
q
5 34    Theodor Gadderud, Oslo Turnforening
11.350
Q
6 29    Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening
10.900
Q
7   Sebastian Bjerkan, Trondhjems Turnforening
0
q

Lag TM

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 Oslo Turnforening
216.000
2 Nedre Glomma Turnforening
204.550
3 Tromsø Turnforening
197.250
4 Oslo Turnforening 2
179.700
5 Trondhjems Turnforening
174.000
6 Njård Turn
131.800

Lag TK

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 Holmen Tropp og Turnforening
142.000
2 Oslo Turnforening
135.850
3 Tromsø Turnforening
124.750
4 Nidaros Turn
123.950
5 Drammens Turnforening
122.750
6 Holmen Tropp og Turnforening 2
121.750
7 Trondhjems Turnforening
120.350
8 Moss Turnforening
117.550
9 Siddis Trim og Turnforening
117.500
10 Elverum Turnforening
116.850
11 Molde Turnforening
111.500
12 Høybråten og Stovner IL
109.150
13 Kristiansunds Turnforening
96.500
14 Sandnes Turnforening
95.250

Last Update: 6/25/2018 5:42:25 AM