Back 

Norgesmesterskap Senior 2018 Trondheim Spektrum, 22.-23. september

All   MAG All-round   MAG Finals   WAG All-round   WAG Finals   Team  

Herrer

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 25    Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening 81.850
2 26    Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening 79.250
3 23    Theodor Gadderud, Oslo Turnforening 75.400
4 17    Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening 74.550
5 22    Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 72.800
6 19    Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening 72.450
7   Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening 68.250
8 20    Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening 67.350
9 11    Didrik Gundersen, Trondhjems Turnforening 67.200
10 13    Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening 65.750
11 21    Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening 64.350
12 10    Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening 61.800
13 14    Sebastian Bjerkan, Trondhjems Turnforening 57.150
14 24    Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening 56.950
15 15    Jesper Henriksen, Trondhjems Turnforening 51.850
16 18    Odin Kalvø, Njård 50.850
17   Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening 44.150
18   Skage Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening 42.300
19 16    Jesper Opheim, Trondhjems Turnforening 36.000
20   Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening 35.400
21   Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening 34.750
22 12    Marius Jullum Faanes, Trondhjems Turnforening 33.650
23   Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn 33.500
24   Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening 30.850
25   Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn 24.000
26   Simen Solberg Uriansrud, Bergens TF 22.800

Kvinner

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 32    Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen Tropp og Turnforening 49.700
2 30  Sara Davidsen, Laksevåg TIL 48.400
3 36    Julie Søderstrøm, Oslo Turnforening 47.550
4 28  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL 47.200
5 31    Edel Charlotte Eiken Fosse, Hødd IL 46.750
6 35    Juliane Tøssebro, Sotra Sportsklubb 46.400
7 33    Sofie Skåttun, Oslo Turnforening 45.250
8 38    Mira Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening 44.650
9 37    Sofie Nilsen Aateigen, Kristiansands Turnforening 43.500
10 24    Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening 43.450
11 10    Kristin Nordahl Bjørnbak, Høybråten og Stovner IL 43.250
12   Jesine Aateigen, Kristiansands Turnforening 42.900
13   Vilde Birkeland Amblie, Oslo Turnforening 42.850
14 23    Martine Arntzen Johnsen, Nidaros Turn 42.200
15 34    Maria Tronrud, Oslo Turnforening 40.850
16 26    Sara Kristina Alida Myrvold, Trondhjems Turnforening 40.800
17 29    Mona Ulseth Sylte, Trondhjems Turnforening 40.000
18 15    Gunhild Hånes, Molde Turnforening 38.900
19 20    Oline Sneve Strand, Nidaros Turn 38.500
19 22    Maren Rønnevig, Holmen Tropp og Turnforening 38.500
21 7  Dina Nilsen, Rena IL - Gymnastikk og Turn 37.750
22   Karoline Bjerk, Oslo Turnforening 36.950
23   Mina Elise Krogstad, Nedre Glomma Turnforening 36.000
24 25    Anne Qin Tingvold, Holmen Tropp og Turnforening 33.850
25 1  Agnè Zvirblytè, Laksevåg TIL 31.300
26 18    Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turnforening 31.250
27 12    Runa Ersland, IL Sverre Gymnastikk- og Turn 30.800
28 14    Serina Kvestad, Drammen Turnforening 19.000
29 13    Elvira Stendahl, Stavanger Turnforening 17.300
30 16    Kristine Jullum Faanes, Trondhjems Turnforening 17.150
31 27  Nora Irgens, Fana IL 11.500
32   Liliana Buer, Trøgstad Turnforening 10.100
33 17    Haldis Nærum, Holmen Tropp og Turnforening 9.500
34 11    Auriane Labes, Stavanger Turnforening 7.750
35   Maja Gabestad, Nedre Glomma Turnforening 5.250
36   Anette Strand, IL Sverre Gymnastikk- og Turn 0
36 19    Synne Rinaldo Pedersen, Siddis Trim og Turnforening 0
36 21    Ingrid Benedicte von Hafenbrädl, Holmen Tropp og Turnforening 0

Herrer Finals

Floor

Name Score
1 25    Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening
14.000
Q
2 18    Odin Kalvø, Njård
13.700
Q
3 23    Theodor Gadderud, Oslo Turnforening
13.250
Q
4 11    Didrik Gundersen, Trondhjems Turnforening
12.700
Q
5 26    Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening
12.650
Q
6 16    Jesper Opheim, Trondhjems Turnforening
11.950
Q
7 22    Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening
0
q
7 20    Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening
0
q

Pommel

Name Score
1 26    Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening
13.400
Q
2   Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening
13.100
Q
3 23    Theodor Gadderud, Oslo Turnforening
12.750
Q
4 17    Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening
12.600
Q
5 25    Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening
12.400
Q
6   Simen Solberg Uriansrud, Bergens TF
12.350
Q
7   Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening
0
q
7 22    Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening
0
q

Still rings

Name Score
1 22    Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening
13.350
Q
2 25    Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening
12.950
Q
3 19    Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening
12.050
Q
4 23    Theodor Gadderud, Oslo Turnforening
11.850
Q
5 17    Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening
11.600
Q
6 11    Didrik Gundersen, Trondhjems Turnforening
11.400
q
7 21    Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening
0
q

Vault

Name Score
1 17    Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening
13.800
Q
2 18    Odin Kalvø, Njård
13.400
Q
3 26    Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening
13.175
Q
4 25    Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening
13.075
Q
5 24    Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening
12.875
Q
6 16    Jesper Opheim, Trondhjems Turnforening
12.300
Q
7 19    Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening
0
q
7 22    Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening
0
q

Parallel bars

Name Score
1 26    Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening
13.150
Q
2 17    Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening
13.050
Q
3 20    Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening
12.850
Q
3   Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening
12.850
Q
5 18    Odin Kalvø, Njård
12.800
Q
6 25    Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening
11.850
Q
7 22    Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening
0
q
7 19    Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening
0
q

High bar

Name Score
1 25    Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening
13.200
Q
2 26    Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening
12.850
Q
3 23    Theodor Gadderud, Oslo Turnforening
12.650
Q
4 19    Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening
12.300
Q
5 20    Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening
10.950
Q
6 17    Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening
8.650
Q
7   Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening
0
q
7 22    Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening
0
q

Kvinner Finals

Vault

Name Score
1 28  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL
12.675
Q
2 30  Sara Davidsen, Laksevåg TIL
12.625
Q
3 36    Julie Søderstrøm, Oslo Turnforening
12.225
Q
4 32    Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen Tropp og Turnforening
12.175
Q
5 24    Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening
12.150
Q
6 35    Juliane Tøssebro, Sotra Sportsklubb
11.950
Q
7 26    Sara Kristina Alida Myrvold, Trondhjems Turnforening
0
q
7 15    Gunhild Hånes, Molde Turnforening
0
q

Uneven bars

Name Score
1 32    Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen Tropp og Turnforening
12.100
Q
2 28  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL
12.000
Q
3 31    Edel Charlotte Eiken Fosse, Hødd IL
11.600
Q
4 36    Julie Søderstrøm, Oslo Turnforening
11.100
Q
5 30  Sara Davidsen, Laksevåg TIL
10.300
Q
6 33    Sofie Skåttun, Oslo Turnforening
8.600
Q
7 35    Juliane Tøssebro, Sotra Sportsklubb
0
q
7 38    Mira Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening
0
q

Beam

Name Score
1 30  Sara Davidsen, Laksevåg TIL
12.250
Q
2 35    Juliane Tøssebro, Sotra Sportsklubb
12.050
Q
3 32    Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen Tropp og Turnforening
11.700
Q
4 27  Nora Irgens, Fana IL
11.550
Q
5   Karoline Bjerk, Oslo Turnforening
9.500
Q
6   Vilde Birkeland Amblie, Oslo Turnforening
9.000
q
7 36    Julie Søderstrøm, Oslo Turnforening
0
q

Floor

Name Score
1 35    Juliane Tøssebro, Sotra Sportsklubb
12.050
Q
1 36    Julie Søderstrøm, Oslo Turnforening
12.050
Q
3 32    Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen Tropp og Turnforening
11.850
Q
4 28  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL
11.750
q
5 30  Sara Davidsen, Laksevåg TIL
11.550
Q
6 10    Kristin Nordahl Bjørnbak, Høybråten og Stovner IL
10.550
Q
7 33    Sofie Skåttun, Oslo Turnforening
0
q

Lag Herrer

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 Oslo Turnforening
227.250
2 Nedre Glomma Turnforening
219.950
3 Tromsø Turnforening
190.150
4 Trondhjems Turnforening
185.250

Lag Kvinner

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 Oslo Turnforening
136.150
2 Laksevåg TIL
126.900
3 Holmen Tropp og Turnforening
123.550
4 Trondhjems Turnforening
122.950

Last Update: 10/24/2018 1:50:26 AM