Back 

GPR: SM Køge, 2019-03-02

Mikro 2 division

Fri
Navn Resultat
1  Team Avera, Espergærde IF 5,40
2  Team Nalo, Greve Gymnastik og Trampolin 4,35
2  Team Ovia-Rosa, Farum Gymnastikforening 4,35
4  Team Calliope, Gymnastikforeningen Øbro 3,85
5  Team Litchi, Ringsted IF - Gymnastik 3,65

Mini Mono

Fri
Navn Resultat
1  Team Merida, Espergærde IF 11,35
2  Team Orkidea, Hillerød G & IF 10,55
3  Noelle, Espergærde IF 8,65
4  Sorø Minipiger, Sorø Gymnastik Forening 4,85

Mini 8-10 år

Fri | Redskab
Navn Resultat
1  Team Vivanit, Greve Gymnastik og Trampolin 21,05
2  Team Violet, Greve Gymnastik og Trampolin 17,35
3  Team Vivo, SOR IF 13,75
4  Team Estrela, Gymnastikforeningen Øbro 11,25
5  Team Flower, Greve Gymnastik og Trampolin 9,25

Mini 10-12 år 2 division

Fri | Redskab
Navn Resultat
1  Team Delicia, Gymnastikforeningen Øbro 13,35
2  Team Lime, Ringsted IF - Gymnastik 11,25
3  Team BG, Ballerup GF 11,00
4  Team Svera, SOR IF 10,80
5  Team Aviva, Greve Gymnastik og Trampolin 9,70
6  Team Kiwi, Ringsted IF - Gymnastik 7,95
7  LSI Mini, LSI - Gymnastik 6,15

Tweens

Fri
Navn Resultat
1  Team Olympia, Espergærde IF 14,45
2  Team Amaryllis, Hillerød G & IF 13,30
3  Team Lua, GymHelsinge 8,35

Junior

Fri | Redskab
Navn Resultat
1  Team Greve Junior, Greve Gymnastik og Trampolin 30,50
2  Team Octavia, Farum Gymnastikforening 30,30
3  Team Dahlia, Gymnastikforeningen Øbro 20,85
4  Team Navia, SOR IF 17,50
5  Team Mirabell, Ringsted IF - Gymnastik 14,60

Senior Fri

Fri
Navn Resultat
1  Navona, Espergærde IF 16,55
2  Team Aura, Espergærde IF 14,10
3  LSI Senior, LSI - Gymnastik 5,50

Senior

Fri | Redskab
Navn Resultat
1  Elina Elite, Greve Gymnastik og Trampolin 32,50
2  Team Embla, Espergærde IF 29,15
3  Team Oxana, Farum Gymnastikforening 20,55
4  Team Miliana, GF Køge Bugt 17,45
5  Team Magnolia, Gymnastikforeningen Øbro 15,60
6  Team Papaya, Ringsted IF - Gymnastik 15,50

Mikro 1 division

Fri
Navn Resultat
1  Team Ivalu, Greve Gymnastik og Trampolin 9,00
2  Team Ovia-Lia, Farum Gymnastikforening 8,65
3  Team Melia, GF Køge Bugt 7,05
4  Team Alfea, SOR IF 7,00
5  Team Ixia, Hillerød G & IF 6,50

Mini 10-12 år 1 division

Fri | Redskab
Navn Resultat
1  Team Enya, Farum Gymnastikforening 25,80
2  Team Azurit, Greve Gymnastik og Trampolin 24,40
3  Team Astra, Greve Gymnastik og Trampolin 22,50
4  Team Movanna, GF Køge Bugt 20,75

Pige 2 division

Fri | Redskab
Navn Resultat
1  Team Mango, Ringsted IF - Gymnastik 14,75
2  Team Maliva, Farum Gymnastikforening 10,80
3  Team Muna, GF Køge Bugt 8,05

Pige 1 division

Fri | Redskab
Navn Resultat
1  Team Petit, Greve Gymnastik og Trampolin 29,55
2  Team Mellis, GF Køge Bugt 19,80
3  Team Liva, Greve Gymnastik og Trampolin 17,40
4  Team Lavida, SOR IF 15,90
5  Team Esperanza, Gymnastikforeningen Øbro 12,75

Last Update: 19-07-2019 13:14:35