Back 

OAGT Kretskonkurransen nr. 1- Gutter Leirskallen turnhall- Nordstrand Turnforening, mars 3, 2019

All   MAG All-round   Team  

Rekrutt

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 411    William Sønsteng, Hoppensprett Turn 80.450
2 328    Jacob Andersen, Oslo Turn 76.450
3 330    Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turn 74.550
4 329    Mathias Barbo, Oslo Turn 72.400
5 212  Nykmark Philip, Hammer Turn 70.850
6 213  Røkkum-Olsen Eirik, Hammer Turn 70.250
7 331    Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turn 68.750
8 204  Waal Kristoffer, Hammer Turn 68.550
9 332    Simen Eliassen, Oslo Turn 68.100
10 110    Daniel Metha Andersen, Nordstrand Turn 67.850
10 111    Teodor Barsnes -Simonsen, Nordstrand Turn 67.850
10 408    Liam Holsæter, Hoppensprett Turn 67.850
13 210  Stav Leon Alexander Flølo, Hammer Turn 67.800
14 506  Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening 67.500
15 209  Rustad Herman, Hammer Turn 66.800
16 211  Jenssen Petter Nordgård, Hammer Turn 66.650
17 608    Jens August Slembe, Njård Turnforening 66.200
18 215  Bystrøm Noah Aleksander, Hammer Turn 65.950
19 507  Leonel Storm Lager, Asker Turnforening 65.250
20 112    Kristoffer Haglund Ask, Nordstrand Turn 64.850
21 405    Fredrik Rynning, Hoppensprett Turn 64.450
22 406    Oliver Dahl, Hoppensprett Turn 64.200
23 609    Maximilian Christian Røhrl, Njård Turnforening 63.750
24 409    Bo Jørgensen, Hoppensprett Turn 63.400
25 610    Azamat Khubaev, Njård Turnforening 62.700
26 410    philip sandven, Hoppensprett Turn 62.600
27 214  Haugsand Marius, Hammer Turn 62.050
28 109    Martin Krane, Nordstrand Turn 48.950
29 407    Jens oscar Englund, Hoppensprett Turn 0.000
29 508  Oliver Bjølgerud Nygaard, Asker Turnforening 0

kl.1

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 414    Philip ROJAS-Bigseth, Hoppensprett Turn 65.800
2 417    Herman Stray Sørensen, Hoppensprett Turn 64.050
3 415    Nikolai Solhaug, Hoppensprett Turn 63.500
4 416    Leon Sønsteng, Hoppensprett Turn 63.100
5 413    Ola Johansen, Hoppensprett Turn 61.000
6 412    Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett Turn 56.950
7 216  Turi Oskar, Hammer Turn 50.500
8 611    Simon Lae Ring, Njård Turnforening 49.650
9 612    Viktor Gjerde, Njård Turnforening 37.150
10 113    Magnus Brevik, Nordstrand Turn 27.250
11 333    Herman Starheim Johansen, Oslo Turn 18.650
12 334    Casper Bråthen, Oslo Turn 13.400
13 613    Trym Ekrann Tjøstheim, Njård Turnforening 0

Kl.2

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 114    Edgar Hjellset, Nordstrand Turn 58.050

Para-Level 2

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 337    Amund Korsmo Sæther, Oslo Turn 110.210
2 335    Joakim Hylland, Oslo Turn 107.660
3 336    Petter Baumann Haavik, Oslo Turn 100.980
4 338    Lars Jakob Lundh, Oslo Turn 94.650

Kl.3

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 418    Jonathan Berg, Hoppensprett Turn 65.250

Team Comp Rekrutt

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 Oslo Turn
225.900
2 Hoppensprett Turn
215.000
3 Hammer Turn
212.750
4 Nordstrand Turn
200.550
5 Njård Turnforening
192.650
6 Asker Turnforening
132.750

Team Comp Stige

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 Hoppensprett Turn
199.800
2 Njård Turnforening
86.800

Team Comp Para-L2

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 Oslo Turn 3
321.000

Last Update: 7/19/2019 1:13:13 PM