Back 

OAGT Kretskonkurransen nr. 1- Gutter Leirskallen turnhall- Nordstrand Turnforening, mars 3, 2019

kl.1 Kl.2 Kl.3 Para-Level 2 Rekrutt Team Comp Stige Team Comp Para-L2 Team Comp Rekrutt
Rekrutt
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
411
William Sønsteng
Hoppensprett Turn
13.100
D: 5.0
E: 8.100
11.200
D: 5.00
E: 6.200
14.400
D: 5.00
E: 9.400
13.100
D: 4.00
E: 9.100
14.500
D: 5.00
E: 9.500
14.150
80.450
FX
13.100
D: 5.0
E: 8.100
PH
11.200
D: 5.0
E: 6.200
SR
14.400
D: 5.0
E: 9.400
VT
13.100
D: 4.0
E: 9.100
PB
14.500
D: 5.0
E: 9.500
HB
14.150
D: 5.0
E: 9.150
2
328
Jacob Andersen
Oslo Turn
12.750
D: 4.0
E: 8.750
12.700
D: 3.50
E: 9.200
13.200
D: 4.00
E: 9.200
12.350
D: 3.00
E: 9.350
12.500
D: 4.00
E: 8.500
12.950
76.450
4.000
FX
12.750
D: 4.0
E: 8.750
PH
12.700
D: 3.5
E: 9.200
SR
13.200
D: 4.0
E: 9.200
VT
12.350
D: 3.0
E: 9.350
PB
12.500
D: 4.0
E: 8.500
HB
12.950
D: 4.0
E: 8.950
3
330
Tage Phong Gullbrandsson
Oslo Turn
12.000
D: 3.0
E: 9.000
12.650
D: 3.50
E: 9.150
13.000
D: 4.00
E: 9.000
10.950
D: 3.00
E: 7.950
13.000
D: 4.00
E: 9.000
12.950
74.550
5.900
FX
12.000
D: 3.0
E: 9.000
PH
12.650
D: 3.5
E: 9.150
SR
13.000
D: 4.0
E: 9.000
VT
10.950
D: 3.0
E: 7.950
PB
13.000
D: 4.0
E: 9.000
HB
12.950
D: 4.0
E: 8.950
4
329
Mathias Barbo
Oslo Turn
10.800
D: 3.0
E: 7.800
12.500
D: 3.50
E: 9.000
12.700
D: 5.00
E: 7.700
12.100
D: 3.00
E: 9.100
12.100
D: 3.00
E: 9.100
12.200
72.400
8.050
FX
10.800
D: 3.0
E: 7.800
PH
12.500
D: 3.5
E: 9.000
SR
12.700
D: 5.0
E: 7.700
VT
12.100
D: 3.0
E: 9.100
PB
12.100
D: 3.0
E: 9.100
HB
12.200
D: 4.0
E: 8.200
5
212
Nykmark Philip
Hammer Turn
12.800
D: 4.0
E: 8.800
11.950
D: 3.00
E: 8.950
12.200
D: 2.50
E: 9.700
11.850
D: 3.00
E: 8.850
10.900
D: 2.50
E: 8.400
11.150
70.850
9.600
FX
12.800
D: 4.0
E: 8.800
PH
11.950
D: 3.0
E: 8.950
SR
12.200
D: 2.5
E: 9.700
VT
11.850
D: 3.0
E: 8.850
PB
10.900
D: 2.5
E: 8.400
HB
11.150
D: 3.0
E: 8.150
6
213
Røkkum-Olsen Eirik
Hammer Turn
11.850
D: 2.5
E: 9.350
11.150
D: 2.50
E: 8.650
12.500
D: 3.00
E: 9.500
12.300
D: 3.00
E: 9.300
11.900
D: 2.50
E: 9.400
10.550
70.250
10.200
FX
11.850
D: 2.5
E: 9.350
PH
11.150
D: 2.5
E: 8.650
SR
12.500
D: 3.0
E: 9.500
VT
12.300
D: 3.0
E: 9.300
PB
11.900
D: 2.5
E: 9.400
HB
10.550
D: 1.5
E: 9.050
7
331
Oscar Chiaki Nakazato Wiik
Oslo Turn
10.600
D: 2.5
E: 8.100
11.650
D: 2.50
E: 9.150
11.650
D: 2.50
E: 9.150
12.600
D: 3.00
E: 9.600
12.100
D: 2.50
E: 9.600
10.150
68.750
11.700
FX
10.600
D: 2.5
E: 8.100
PH
11.650
D: 2.5
E: 9.150
SR
11.650
D: 2.5
E: 9.150
VT
12.600
D: 3.0
E: 9.600
PB
12.100
D: 2.5
E: 9.600
HB
10.150
D: 1.5
E: 8.650
8
204
Waal Kristoffer
Hammer Turn
10.750
D: 2.5
E: 8.250
12.150
D: 3.50
E: 8.650
12.400
D: 3.00
E: 9.400
11.000
D: 3.00
E: 8.000
11.800
D: 2.50
E: 9.300
10.450
68.550
11.900
FX
10.750
D: 2.5
E: 8.250
PH
12.150
D: 3.5
E: 8.650
SR
12.400
D: 3.0
E: 9.400
VT
11.000
D: 3.0
E: 8.000
PB
11.800
D: 2.5
E: 9.300
HB
10.450
D: 3.0
E: 7.450
9
332
Simen Eliassen
Oslo Turn
11.350
D: 2.5
E: 8.850
10.750
D: 2.50
E: 8.250
11.200
D: 2.50
E: 8.700
12.400
D: 3.00
E: 9.400
11.800
D: 2.50
E: 9.300
10.600
68.100
12.350
FX
11.350
D: 2.5
E: 8.850
PH
10.750
D: 2.5
E: 8.250
SR
11.200
D: 2.5
E: 8.700
VT
12.400
D: 3.0
E: 9.400
PB
11.800
D: 2.5
E: 9.300
HB
10.600
D: 1.5
E: 9.100
10
110
Daniel Metha Andersen
Nordstrand Turn
11.200
D: 3.0
E: 8.200
10.300
D: 3.00
E: 7.300
12.050
D: 2.50
E: 9.550
12.200
D: 3.00
E: 9.200
11.300
D: 3.00
E: 8.300
10.800
67.850
12.600
FX
11.200
D: 3.0
E: 8.200
PH
10.300
D: 3.0
E: 7.300
SR
12.050
D: 2.5
E: 9.550
VT
12.200
D: 3.0
E: 9.200
PB
11.300
D: 3.0
E: 8.300
HB
10.800
D: 1.5
E: 9.300
10
111
Teodor Barsnes -Simonsen
Nordstrand Turn
11.150
D: 2.5
E: 8.650
10.750
D: 2.50
E: 8.250
12.100
D: 3.00
E: 9.100
11.600
D: 3.00
E: 8.600
11.600
D: 3.00
E: 8.600
10.650
67.850
12.600
FX
11.150
D: 2.5
E: 8.650
PH
10.750
D: 2.5
E: 8.250
SR
12.100
D: 3.0
E: 9.100
VT
11.600
D: 3.0
E: 8.600
PB
11.600
D: 3.0
E: 8.600
HB
10.650
D: 1.5
E: 9.150
10
408
Liam Holsæter
Hoppensprett Turn
11.200
D: 3.0
E: 8.200
11.300
D: 3.00
E: 8.300
11.700
D: 3.00
E: 8.700
11.300
D: 3.00
E: 8.300
11.400
D: 3.00
E: 8.400
10.950
67.850
12.600
FX
11.200
D: 3.0
E: 8.200
PH
11.300
D: 3.0
E: 8.300
SR
11.700
D: 3.0
E: 8.700
VT
11.300
D: 3.0
E: 8.300
PB
11.400
D: 3.0
E: 8.400
HB
10.950
D: 2.5
E: 8.450
13
210
Stav Leon Alexander Flølo
Hammer Turn
11.550
D: 2.5
E: 9.050
11.100
D: 2.50
E: 8.600
12.000
D: 2.50
E: 9.500
12.200
D: 3.00
E: 9.200
10.100
D: 0.50
E: 9.600
10.850
67.800
12.650
FX
11.550
D: 2.5
E: 9.050
PH
11.100
D: 2.5
E: 8.600
SR
12.000
D: 2.5
E: 9.500
VT
12.200
D: 3.0
E: 9.200
PB
10.100
D: 0.5
E: 9.600
HB
10.850
D: 2.5
E: 8.350
14
506
Ola Grøv Revheim
Asker Turnforening
11.950
D: 3.0
E: 8.950
10.600
D: 1.50
E: 9.100
11.800
D: 2.50
E: 9.300
12.400
D: 3.00
E: 9.400
10.700
D: 1.50
E: 9.200
10.050
67.500
12.950
FX
11.950
D: 3.0
E: 8.950
PH
10.600
D: 1.5
E: 9.100
SR
11.800
D: 2.5
E: 9.300
VT
12.400
D: 3.0
E: 9.400
PB
10.700
D: 1.5
E: 9.200
HB
10.050
D: 1.5
E: 8.550
15
209
Rustad Herman
Hammer Turn
11.500
D: 3.0
E: 8.500
9.800
D: 0.50
E: 9.300
12.000
D: 2.50
E: 9.500
12.100
D: 3.00
E: 9.100
10.700
D: 1.50
E: 9.200
10.700
66.800
13.650
FX
11.500
D: 3.0
E: 8.500
PH
9.800
D: 0.5
E: 9.300
SR
12.000
D: 2.5
E: 9.500
VT
12.100
D: 3.0
E: 9.100
PB
10.700
D: 1.5
E: 9.200
HB
10.700
D: 3.0
E: 7.700
16
211
Jenssen Petter Nordgård
Hammer Turn
11.200
D: 3.0
E: 8.200
10.750
D: 2.50
E: 8.250
11.950
D: 2.50
E: 9.450
12.000
D: 3.00
E: 9.000
10.200
D: 2.50
E: 7.700
10.550
66.650
13.800
FX
11.200
D: 3.0
E: 8.200
PH
10.750
D: 2.5
E: 8.250
SR
11.950
D: 2.5
E: 9.450
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
PB
10.200
D: 2.5
E: 7.700
HB
10.550
D: 2.5
E: 8.050
17
608
Jens August Slembe
Njård Turnforening
10.500
D: 2.5
E: 8.000
10.350
D: 3.00
E: 7.350
12.250
D: 3.00
E: 9.250
11.950
D: 3.00
E: 8.950
10.700
D: 1.50
E: 9.200
10.450
66.200
14.250
FX
10.500
D: 2.5
E: 8.000
PH
10.350
D: 3.0
E: 7.350
SR
12.250
D: 3.0
E: 9.250
VT
11.950
D: 3.0
E: 8.950
PB
10.700
D: 1.5
E: 9.200
HB
10.450
D: 2.5
E: 7.950
18
215
Bystrøm Noah Aleksander
Hammer Turn
10.950
D: 2.5
E: 8.450
11.450
D: 2.50
E: 8.950
12.050
D: 2.50
E: 9.550
12.050
D: 3.00
E: 9.050
10.100
D: 1.50
E: 8.600
9.350
65.950
14.500
FX
10.950
D: 2.5
E: 8.450
PH
11.450
D: 2.5
E: 8.950
SR
12.050
D: 2.5
E: 9.550
VT
12.050
D: 3.0
E: 9.050
PB
10.100
D: 1.5
E: 8.600
HB
9.350
D: 1.5
E: 7.850
19
507
Leonel Storm Lager
Asker Turnforening
11.100
D: 2.5
E: 8.600
9.250
D: 1.50
E: 7.750
11.800
D: 3.00
E: 8.800
12.000
D: 3.00
E: 9.000
10.750
D: 1.50
E: 9.250
10.350
65.250
15.200
FX
11.100
D: 2.5
E: 8.600
PH
9.250
D: 1.5
E: 7.750
SR
11.800
D: 3.0
E: 8.800
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
PB
10.750
D: 1.5
E: 9.250
HB
10.350
D: 2.5
E: 7.850
20
112
Kristoffer Haglund Ask
Nordstrand Turn
10.900
D: 2.5
E: 8.400
10.450
D: 2.50
E: 7.950
12.000
D: 2.50
E: 9.500
12.150
D: 3.00
E: 9.150
9.100
D: 2.50
E: 6.600
10.250
64.850
15.600
FX
10.900
D: 2.5
E: 8.400
PH
10.450
D: 2.5
E: 7.950
SR
12.000
D: 2.5
E: 9.500
VT
12.150
D: 3.0
E: 9.150
PB
9.100
D: 2.5
E: 6.600
HB
10.250
D: 1.5
E: 8.750
21
405
Fredrik Rynning
Hoppensprett Turn
11.150
D: 3.0
E: 8.150
10.200
D: 2.50
E: 7.700
11.500
D: 2.50
E: 9.000
11.000
D: 3.00
E: 8.000
10.100
D: 0.50
E: 9.600
10.500
64.450
16.000
FX
11.150
D: 3.0
E: 8.150
PH
10.200
D: 2.5
E: 7.700
SR
11.500
D: 2.5
E: 9.000
VT
11.000
D: 3.0
E: 8.000
PB
10.100
D: 0.5
E: 9.600
HB
10.500
D: 2.5
E: 8.000
22
406
Oliver Dahl
Hoppensprett Turn
11.100
D: 2.5
E: 8.600
9.900
D: 0.50
E: 9.400
12.150
D: 2.50
E: 9.650
10.800
D: 1.50
E: 9.300
10.200
D: 0.50
E: 9.700
10.050
64.200
16.250
FX
11.100
D: 2.5
E: 8.600
PH
9.900
D: 0.5
E: 9.400
SR
12.150
D: 2.5
E: 9.650
VT
10.800
D: 1.5
E: 9.300
PB
10.200
D: 0.5
E: 9.700
HB
10.050
D: 0.5
E: 9.550
23
609
Maximilian Christian Røhrl
Njård Turnforening
10.900
D: 2.5
E: 8.400
10.250
D: 1.50
E: 8.750
10.900
D: 2.50
E: 8.400
12.300
D: 3.00
E: 9.300
10.000
D: 1.50
E: 8.500
9.400
63.750
16.700
FX
10.900
D: 2.5
E: 8.400
PH
10.250
D: 1.5
E: 8.750
SR
10.900
D: 2.5
E: 8.400
VT
12.300
D: 3.0
E: 9.300
PB
10.000
D: 1.5
E: 8.500
HB
9.400
D: 2.5
E: 6.900
24
409
Bo Jørgensen
Hoppensprett Turn
10.500
D: 1.5
E: 9.000
10.650
D: 2.50
E: 8.150
10.500
D: 1.50
E: 9.000
10.700
D: 1.50
E: 9.200
11.100
D: 2.50
E: 8.600
9.950
63.400
17.050
FX
10.500
D: 1.5
E: 9.000
PH
10.650
D: 2.5
E: 8.150
SR
10.500
D: 1.5
E: 9.000
VT
10.700
D: 1.5
E: 9.200
PB
11.100
D: 2.5
E: 8.600
HB
9.950
D: 0.5
E: 9.450
25
610
Azamat Khubaev
Njård Turnforening
10.400
D: 1.5
E: 8.900
9.550
D: 0.50
E: 9.050
10.900
D: 2.50
E: 8.400
11.300
D: 3.00
E: 8.300
11.000
D: 1.50
E: 9.500
9.550
62.700
17.750
FX
10.400
D: 1.5
E: 8.900
PH
9.550
D: 0.5
E: 9.050
SR
10.900
D: 2.5
E: 8.400
VT
11.300
D: 3.0
E: 8.300
PB
11.000
D: 1.5
E: 9.500
HB
9.550
D: 1.5
E: 8.050
26
410
philip sandven
Hoppensprett Turn
10.900
D: 2.5
E: 8.400
10.350
D: 2.50
E: 7.850
11.850
D: 2.50
E: 9.350
10.100
D: 1.50
E: 8.600
9.900
D: 0.50
E: 9.400
9.500
62.600
17.850
FX
10.900
D: 2.5
E: 8.400
PH
10.350
D: 2.5
E: 7.850
SR
11.850
D: 2.5
E: 9.350
VT
10.100
D: 1.5
E: 8.600
PB
9.900
D: 0.5
E: 9.400
HB
9.500
D: 0.5
E: 9.000
27
214
Haugsand Marius
Hammer Turn
10.850
D: 2.5
E: 8.350
9.800
D: 1.50
E: 8.300
11.600
D: 2.50
E: 9.100
11.050
D: 3.00
E: 8.050
9.500
D: 1.50
E: 8.000
9.250
62.050
18.400
FX
10.850
D: 2.5
E: 8.350
PH
9.800
D: 1.5
E: 8.300
SR
11.600
D: 2.5
E: 9.100
VT
11.050
D: 3.0
E: 8.050
PB
9.500
D: 1.5
E: 8.000
HB
9.250
D: 0.5
E: 8.750
28
109
Martin Krane
Nordstrand Turn
8.300
D: 1.5
E: 7.800
ND: 1.00
8.850
D: 0.50
E: 8.350
5.150
D: 0.50
E: 5.650
ND: 1.00
10.450
D: 3.00
E: 7.450
8.400
D: 1.50
E: 6.900
7.800
48.950
31.500
FX
8.300
D: 1.5
E: 7.800
ND: 1.00
PH
8.850
D: 0.5
E: 8.350
SR
5.150
D: 0.5
E: 5.650
ND: 1.00
VT
10.450
D: 3.0
E: 7.450
PB
8.400
D: 1.5
E: 6.900
HB
7.800
D: 0.5
E: 7.300
29
508
Oliver Bjølgerud Nygaard
Asker Turnforening
FX

PH

SR

VT

PB

HB

29
407
Jens oscar Englund
Hoppensprett Turn
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
411
William Sønsteng, Hoppensprett Turn

5.0

8.100


13.100

2
212
Nykmark Philip, Hammer Turn

4.0

8.800


12.800

0.300
3
328
Jacob Andersen, Oslo Turn

4.0

8.750


12.750

0.350
4
330
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turn

3.0

9.000


12.000

1.100
5
506
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening

3.0

8.950


11.950

1.150
6
213
Røkkum-Olsen Eirik, Hammer Turn

2.5

9.350


11.850

1.250
7
210
Stav Leon Alexander Flølo, Hammer Turn

2.5

9.050


11.550

1.550
8
209
Rustad Herman, Hammer Turn

3.0

8.500


11.500

1.600
9
332
Simen Eliassen, Oslo Turn

2.5

8.850


11.350

1.750
10
408
Liam Holsæter, Hoppensprett Turn

3.0

8.200


11.200

1.900
10
211
Jenssen Petter Nordgård, Hammer Turn

3.0

8.200


11.200

1.900
10
110
Daniel Metha Andersen, Nordstrand Turn

3.0

8.200


11.200

1.900
13
111
Teodor Barsnes -Simonsen, Nordstrand Turn

2.5

8.650


11.150

1.950
13
405
Fredrik Rynning, Hoppensprett Turn

3.0

8.150


11.150

1.950
15
406
Oliver Dahl, Hoppensprett Turn

2.5

8.600


11.100

2.000
15
507
Leonel Storm Lager, Asker Turnforening

2.5

8.600


11.100

2.000
17
215
Bystrøm Noah Aleksander, Hammer Turn

2.5

8.450


10.950

2.150
18
112
Kristoffer Haglund Ask, Nordstrand Turn

2.5

8.400


10.900

2.200
18
410
philip sandven, Hoppensprett Turn

2.5

8.400


10.900

2.200
18
609
Maximilian Christian Røhrl, Njård Turnforening

2.5

8.400


10.900

2.200
21
214
Haugsand Marius, Hammer Turn

2.5

8.350


10.850

2.250
22
329
Mathias Barbo, Oslo Turn

3.0

7.800


10.800

2.300
23
204
Waal Kristoffer, Hammer Turn

2.5

8.250


10.750

2.350
24
331
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turn

2.5

8.100


10.600

2.500
25
409
Bo Jørgensen, Hoppensprett Turn

1.5

9.000


10.500

2.600
25
608
Jens August Slembe, Njård Turnforening

2.5

8.000


10.500

2.600
27
610
Azamat Khubaev, Njård Turnforening

1.5

8.900


10.400

2.700
28
109
Martin Krane, Nordstrand Turn

1.5

7.800

1.0

8.300

4.800
29
407
Jens oscar Englund, Hoppensprett Turn




29
508
Oliver Bjølgerud Nygaard, Asker Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
328
Jacob Andersen, Oslo Turn

3.5

9.200


12.700

2
330
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turn

3.5

9.150


12.650

0.050
3
329
Mathias Barbo, Oslo Turn

3.5

9.000


12.500

0.200
4
204
Waal Kristoffer, Hammer Turn

3.5

8.650


12.150

0.550
5
212
Nykmark Philip, Hammer Turn

3.0

8.950


11.950

0.750
6
331
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turn

2.5

9.150


11.650

1.050
7
215
Bystrøm Noah Aleksander, Hammer Turn

2.5

8.950


11.450

1.250
8
408
Liam Holsæter, Hoppensprett Turn

3.0

8.300


11.300

1.400
9
411
William Sønsteng, Hoppensprett Turn

5.0

6.200


11.200

1.500
10
213
Røkkum-Olsen Eirik, Hammer Turn

2.5

8.650


11.150

1.550
11
210
Stav Leon Alexander Flølo, Hammer Turn

2.5

8.600


11.100

1.600
12
332
Simen Eliassen, Oslo Turn

2.5

8.250


10.750

1.950
12
211
Jenssen Petter Nordgård, Hammer Turn

2.5

8.250


10.750

1.950
12
111
Teodor Barsnes -Simonsen, Nordstrand Turn

2.5

8.250


10.750

1.950
15
409
Bo Jørgensen, Hoppensprett Turn

2.5

8.150


10.650

2.050
16
506
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening

1.5

9.100


10.600

2.100
17
112
Kristoffer Haglund Ask, Nordstrand Turn

2.5

7.950


10.450

2.250
18
410
philip sandven, Hoppensprett Turn

2.5

7.850


10.350

2.350
18
608
Jens August Slembe, Njård Turnforening

3.0

7.350


10.350

2.350
20
110
Daniel Metha Andersen, Nordstrand Turn

3.0

7.300


10.300

2.400
21
609
Maximilian Christian Røhrl, Njård Turnforening

1.5

8.750


10.250

2.450
22
405
Fredrik Rynning, Hoppensprett Turn

2.5

7.700


10.200

2.500
23
406
Oliver Dahl, Hoppensprett Turn

0.5

9.400


9.900

2.800
24
209
Rustad Herman, Hammer Turn

0.5

9.300


9.800

2.900
24
214
Haugsand Marius, Hammer Turn

1.5

8.300


9.800

2.900
26
610
Azamat Khubaev, Njård Turnforening

0.5

9.050


9.550

3.150
27
507
Leonel Storm Lager, Asker Turnforening

1.5

7.750


9.250

3.450
28
109
Martin Krane, Nordstrand Turn

0.5

8.350


8.850

3.850
29
407
Jens oscar Englund, Hoppensprett Turn




29
508
Oliver Bjølgerud Nygaard, Asker Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
411
William Sønsteng, Hoppensprett Turn

5.0

9.400


14.400

2
328
Jacob Andersen, Oslo Turn

4.0

9.200


13.200

1.200
3
330
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turn

4.0

9.000


13.000

1.400
4
329
Mathias Barbo, Oslo Turn

5.0

7.700


12.700

1.700
5
213
Røkkum-Olsen Eirik, Hammer Turn

3.0

9.500


12.500

1.900
6
204
Waal Kristoffer, Hammer Turn

3.0

9.400


12.400

2.000
7
608
Jens August Slembe, Njård Turnforening

3.0

9.250


12.250

2.150
8
212
Nykmark Philip, Hammer Turn

2.5

9.700


12.200

2.200
9
406
Oliver Dahl, Hoppensprett Turn

2.5

9.650


12.150

2.250
10
111
Teodor Barsnes -Simonsen, Nordstrand Turn

3.0

9.100


12.100

2.300
11
110
Daniel Metha Andersen, Nordstrand Turn

2.5

9.550


12.050

2.350
11
215
Bystrøm Noah Aleksander, Hammer Turn

2.5

9.550


12.050

2.350
13
112
Kristoffer Haglund Ask, Nordstrand Turn

2.5

9.500


12.000

2.400
13
210
Stav Leon Alexander Flølo, Hammer Turn

2.5

9.500


12.000

2.400
13
209
Rustad Herman, Hammer Turn

2.5

9.500


12.000

2.400
16
211
Jenssen Petter Nordgård, Hammer Turn

2.5

9.450


11.950

2.450
17
410
philip sandven, Hoppensprett Turn

2.5

9.350


11.850

2.550
18
506
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening

2.5

9.300


11.800

2.600
18
507
Leonel Storm Lager, Asker Turnforening

3.0

8.800


11.800

2.600
20
408
Liam Holsæter, Hoppensprett Turn

3.0

8.700


11.700

2.700
21
331
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turn

2.5

9.150


11.650

2.750
22
214
Haugsand Marius, Hammer Turn

2.5

9.100


11.600

2.800
23
405
Fredrik Rynning, Hoppensprett Turn

2.5

9.000


11.500

2.900
24
332
Simen Eliassen, Oslo Turn

2.5

8.700


11.200

3.200
25
610
Azamat Khubaev, Njård Turnforening

2.5

8.400


10.900

3.500
25
609
Maximilian Christian Røhrl, Njård Turnforening

2.5

8.400


10.900

3.500
27
409
Bo Jørgensen, Hoppensprett Turn

1.5

9.000


10.500

3.900
28
109
Martin Krane, Nordstrand Turn

0.5

5.650

1.0

5.150

9.250
29
407
Jens oscar Englund, Hoppensprett Turn




29
508
Oliver Bjølgerud Nygaard, Asker Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
411
William Sønsteng, Hoppensprett Turn


4.0


9.100




6.550
13.100

2
331
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turn


3.0


9.600




6.300
12.600

0.250
3
332
Simen Eliassen, Oslo Turn


3.0


9.400




6.200
12.400

0.350
3
506
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening


3.0


9.400




6.200
12.400

0.350
5
328
Jacob Andersen, Oslo Turn


3.0


9.350




6.175
12.350

0.375
6
609
Maximilian Christian Røhrl, Njård Turnforening


3.0


9.300




6.150
12.300

0.400
6
213
Røkkum-Olsen Eirik, Hammer Turn


3.0


9.300




6.150
12.300

0.400
8
110
Daniel Metha Andersen, Nordstrand Turn


3.0


9.200




6.100
12.200

0.450
8
210
Stav Leon Alexander Flølo, Hammer Turn


3.0


9.200




6.100
12.200

0.450
10
112
Kristoffer Haglund Ask, Nordstrand Turn


3.0


9.150




6.075
12.150

0.475
11
209
Rustad Herman, Hammer Turn


3.0


9.100




6.050
12.100

0.500
11
329
Mathias Barbo, Oslo Turn


3.0


9.100




6.050
12.100

0.500
13
215
Bystrøm Noah Aleksander, Hammer Turn


3.0


9.050




6.025
12.050

0.525
14
507
Leonel Storm Lager, Asker Turnforening


3.0


9.000




6.000
12.000

0.550
14
211
Jenssen Petter Nordgård, Hammer Turn


3.0


9.000




6.000
12.000

0.550
16
608
Jens August Slembe, Njård Turnforening


3.0


8.950




5.975
11.950

0.575
17
212
Nykmark Philip, Hammer Turn


3.0


8.850




5.925
11.850

0.625
18
111
Teodor Barsnes -Simonsen, Nordstrand Turn


3.0


8.600




5.800
11.600

0.750
19
408
Liam Holsæter, Hoppensprett Turn


3.0


8.300




5.650
11.300

0.900
19
610
Azamat Khubaev, Njård Turnforening


3.0


8.300




5.650
11.300

0.900
21
214
Haugsand Marius, Hammer Turn


3.0


8.050




5.525
11.050

1.025
22
405
Fredrik Rynning, Hoppensprett Turn


3.0


8.000




5.500
11.000

1.050
22
204
Waal Kristoffer, Hammer Turn


3.0


8.000




5.500
11.000

1.050
24
330
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turn


3.0


7.950




5.475
10.950

1.075
25
406
Oliver Dahl, Hoppensprett Turn


1.5


9.300




5.400
10.800

1.150
26
409
Bo Jørgensen, Hoppensprett Turn


1.5


9.200




5.350
10.700

1.200
27
109
Martin Krane, Nordstrand Turn


3.0


7.450




5.225
10.450

1.325
28
410
philip sandven, Hoppensprett Turn


1.5


8.600




5.050
10.100

1.500
29
407
Jens oscar Englund, Hoppensprett Turn










29
508
Oliver Bjølgerud Nygaard, Asker Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
411
William Sønsteng, Hoppensprett Turn

5.0

9.500


14.500

2
330
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turn

4.0

9.000


13.000

1.500
3
328
Jacob Andersen, Oslo Turn

4.0

8.500


12.500

2.000
4
331
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turn

2.5

9.600


12.100

2.400
4
329
Mathias Barbo, Oslo Turn

3.0

9.100


12.100

2.400
6
213
Røkkum-Olsen Eirik, Hammer Turn

2.5

9.400


11.900

2.600
7
332
Simen Eliassen, Oslo Turn

2.5

9.300


11.800

2.700
7
204
Waal Kristoffer, Hammer Turn

2.5

9.300


11.800

2.700
9
111
Teodor Barsnes -Simonsen, Nordstrand Turn

3.0

8.600


11.600

2.900
10
408
Liam Holsæter, Hoppensprett Turn

3.0

8.400


11.400

3.100
11
110
Daniel Metha Andersen, Nordstrand Turn

3.0

8.300


11.300

3.200
12
409
Bo Jørgensen, Hoppensprett Turn

2.5

8.600


11.100

3.400
13
610
Azamat Khubaev, Njård Turnforening

1.5

9.500


11.000

3.500
14
212
Nykmark Philip, Hammer Turn

2.5

8.400


10.900

3.600
15
507
Leonel Storm Lager, Asker Turnforening

1.5

9.250


10.750

3.750
16
506
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening

1.5

9.200


10.700

3.800
16
209
Rustad Herman, Hammer Turn

1.5

9.200


10.700

3.800
16
608
Jens August Slembe, Njård Turnforening

1.5

9.200


10.700

3.800
19
406
Oliver Dahl, Hoppensprett Turn

0.5

9.700


10.200

4.300
19
211
Jenssen Petter Nordgård, Hammer Turn

2.5

7.700


10.200

4.300
21
210
Stav Leon Alexander Flølo, Hammer Turn

0.5

9.600


10.100

4.400
21
405
Fredrik Rynning, Hoppensprett Turn

0.5

9.600


10.100

4.400
21
215
Bystrøm Noah Aleksander, Hammer Turn

1.5

8.600


10.100

4.400
24
609
Maximilian Christian Røhrl, Njård Turnforening

1.5

8.500


10.000

4.500
25
410
philip sandven, Hoppensprett Turn

0.5

9.400


9.900

4.600
26
214
Haugsand Marius, Hammer Turn

1.5

8.000


9.500

5.000
27
112
Kristoffer Haglund Ask, Nordstrand Turn

2.5

6.600


9.100

5.400
28
109
Martin Krane, Nordstrand Turn

1.5

6.900


8.400

6.100
29
407
Jens oscar Englund, Hoppensprett Turn




29
508
Oliver Bjølgerud Nygaard, Asker Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
411
William Sønsteng, Hoppensprett Turn

5.0

9.150


14.150

2
328
Jacob Andersen, Oslo Turn

4.0

8.950


12.950

1.200
2
330
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turn

4.0

8.950


12.950

1.200
4
329
Mathias Barbo, Oslo Turn

4.0

8.200


12.200

1.950
5
212
Nykmark Philip, Hammer Turn

3.0

8.150


11.150

3.000
6
408
Liam Holsæter, Hoppensprett Turn

2.5

8.450


10.950

3.200
7
210
Stav Leon Alexander Flølo, Hammer Turn

2.5

8.350


10.850

3.300
8
110
Daniel Metha Andersen, Nordstrand Turn

1.5

9.300


10.800

3.350
9
209
Rustad Herman, Hammer Turn

3.0

7.700


10.700

3.450
10
111
Teodor Barsnes -Simonsen, Nordstrand Turn

1.5

9.150


10.650

3.500
11
332
Simen Eliassen, Oslo Turn

1.5

9.100


10.600

3.550
12
213
Røkkum-Olsen Eirik, Hammer Turn

1.5

9.050


10.550

3.600
12
211
Jenssen Petter Nordgård, Hammer Turn

2.5

8.050


10.550

3.600
14
405
Fredrik Rynning, Hoppensprett Turn

2.5

8.000


10.500

3.650
15
608
Jens August Slembe, Njård Turnforening

2.5

7.950


10.450

3.700
15
204
Waal Kristoffer, Hammer Turn

3.0

7.450


10.450

3.700
17
507
Leonel Storm Lager, Asker Turnforening

2.5

7.850


10.350

3.800
18
112
Kristoffer Haglund Ask, Nordstrand Turn

1.5

8.750


10.250

3.900
19
331
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turn

1.5

8.650


10.150

4.000
20
406
Oliver Dahl, Hoppensprett Turn

0.5

9.550


10.050

4.100
20
506
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening

1.5

8.550


10.050

4.100
22
409
Bo Jørgensen, Hoppensprett Turn

0.5

9.450


9.950

4.200
23
610
Azamat Khubaev, Njård Turnforening

1.5

8.050


9.550

4.600
24
410
philip sandven, Hoppensprett Turn

0.5

9.000


9.500

4.650
25
609
Maximilian Christian Røhrl, Njård Turnforening

2.5

6.900


9.400

4.750
26
215
Bystrøm Noah Aleksander, Hammer Turn

1.5

7.850


9.350

4.800
27
214
Haugsand Marius, Hammer Turn

0.5

8.750


9.250

4.900
28
109
Martin Krane, Nordstrand Turn

0.5

7.300


7.800

6.350
29
407
Jens oscar Englund, Hoppensprett Turn




29
508
Oliver Bjølgerud Nygaard, Asker Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 5:18:35 AM
SX
SM
MD
XL
XXL