Back 

Unisport Norgescup nr. 1 turn menn Sotra Turnhall, 9.-10. mars 2019

All   MAG All-round   Team  

Rekrutt

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 19  William Sønsteng, Hoppensprett Turn Jessheim 80.700
2 3  Phillip Johan Sandviken Lieske, Laksevåg TIL 77.100
3 34  Mathias Lenes Ekeberg, Nøtterøy Turn 75.050
4 35  Linus Astrup Monen, Nøtterøy Turn 74.400
5 48  Andreas Steiro, Trondhjems Turnforening 73.600
6 22  Kristian Emil Mikalsen, Kristiansands Turnforening 73.300
7 8  Gard Galtung Døsvig Hofstad, Fana IL 73.250
8 44  Phong Tage Gulldbrandsson, Oslo Turnforening 72.800
9 47  Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening 72.000
10 45  Amund Hetland, Sandnes Turnforening 71.850
11 23  Gardar Fjøsne-Knudsen, Njård 71.750
11 24  Kristian Ramdahl, Njård 71.750
13 27  Sander Andre Pedersen, Nedre Glomma Turnforening 71.400
14 21  Lucas Aateigen Nilsen, Kristiansands Turnforening 71.100
15 43  Mathias Barbo, Oslo Turnforening 70.850
16 42  Jacob Andersen, Oslo Turnforening 70.550
17 41  Joel Dyngeland, Stavanger Turnforening 70.450
18 11  Johannes Namtvedt, Elverum Turn 70.100
19 2  Viljar Alver Øverland, Laksevåg TIL 69.850
20 39  Elias Pfaff, Arendals Turnforening 69.750
21 20  Ivan Maltsev, Kristiansands Turnforening 68.800
22 37  Nicklas Frengen Amundsen, Nøtterøy Turn 68.400
23 33  Lukas Otin Andresen, Nedre Glomma Turnforening 68.100
24 26  Sander Lieblein Birkholm, Nedre Glomma Turnforening 67.750
25 12  Linus Røhnebæk Stensrud, Elverum Turn 67.700
26 10  Mads Teige Thomassen, Fana IL 67.150
27 1  Linus Emil Hansen, Laksevåg TIL 64.250
28 36  August Hvitstein, Nøtterøy Turn 64.000
29 15  Peder Løvøy Hommen, Bergens TF 63.450
30 18  Gard Rønstad Johnsen, Bergens TF 63.350
31 40  Mathias Johannesen, Stavanger Turnforening 63.050
32 17  Sander Tanaia Walde, Bergens TF 62.800
33 38  Johan Vasvik Løke, Nøtterøy Turn 62.600
34 6  Sebastian Rützou vestergaard Løvik, Laksevåg TIL 62.450
35 16  Vincent Paal C. Slettemoen, Bergens TF 62.300
36 28  Benjamin Ilebekk, Mandals Turnforening 61.900
37 4  Haavard blixt Haaskjold, Laksevåg TIL 61.300
38 5  Sander Ragnarsson, Laksevåg TIL 61.250
39 31  Ask Spinnangr, Mandals Turnforening 59.350
40 30  Dorian Tambi Eidsether, Mandals Turnforening 59.300
41 46  Sigurd Scandellari Risdal, Sandnes Turnforening 58.050
42 32  Bendik Lunde Andersen, Mandals Turnforening 57.750
43 9  Gard Berntsen, Fana IL 57.550
44 29  Nikolas Støle Valvik, Mandals Turnforening 52.350
45 13  Erik Ramnefjell Natvik, Bergens TF 50.200
46 49  Konrad Holberg, Trondhjems Turnforening 13.150
47 7  Luan Menardi-Bjørkhaug, Laksevåg TIL 0
47 25  Mikal Hammersland, Sotra Sportsklubb 0

Klasse I

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 54  Nikolai Solhaug, Hoppensprett Turn Jessheim 67.800
2 55  Herman Stray Sørensen, Hoppensprett Turn Jessheim 67.550
3 52  Philip ROJAS-Bigseth, Hoppensprett Turn Jessheim 65.650
4 71  Kasper Berntsen, Nøtterøy Turn 65.350
5 67  Joshua Uche Ifeanyi, Njård 65.250
6 87  Leo Kirchhefer Engen, Tromsø Turnforening 64.600
7 81  Isak Riveland, Sandnes Turnforening 63.650
7 83  Jeff Vercruysse, Tromsø Turnforening 63.650
9 91  Christian Martinez Stenbakken, Stavanger Turnforening 62.000
10 68  Laurits Laake, Njård 61.650
11 65  Brian Rugland, Kristiansands Turnforening 61.050
12 62  Wilhelm Øverkil Vie, Trondhjems Turnforening 60.850
13 89  Lucas Karlsson, Tromsø Turnforening 60.800
14 93  Leo Jung, Sotra Sportsklubb 60.050
15 61  Tomas Bårdsen, Fana IL 59.300
16 88  Emil Modal Skrivervik, Tromsø Turnforening 59.100
17 85  Elias Sjursen Helland, Tromsø Turnforening 59.050
18 82  Elias Ingebrigtsen, Tromsø Turnforening 58.550
19 60  Oskar William Berg, Fana IL 58.250
20 50  Leon Sønsteng, Hoppensprett Turn Jessheim 58.050
21 86  Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening 57.650
22 53  Ola Johansen, Hoppensprett Turn Jessheim 56.800
22 63  Oliver Edvardsen Øvermo, Trondhjems Turnforening 56.800
24 51  Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett Turn Jessheim 56.600
25 70  Sebastian Frengen Amundsen, Nøtterøy Turn 53.650
26 90  Jakob Rønneberg Bjerga, Stavanger Turnforening 53.450
27 66  Mees Van Der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening 53.200
28 84  Ludvig Broks, Tromsø Turnforening 52.800
29 58  Sondre Akselsen Rose, Arendals Turnforening 51.700
30 69  Simon Lae Ring, Njård 49.500
31 59  Bendik Grunde, Arendals Turnforening 47.550
32 57  Edvard Meskau, Elverum Turn 45.700
33 80  Tarjej Tveit, Sandnes Turnforening 30.300
34 56  Nikolai Haugen, Elverum Turn 18.750
35 92  Brede Rangnes, Stavanger Turnforening 0

Klasse II

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 95  Nikolai Berg Fredriksen, Kabelvåg IL Turngruppa 66.550
2 73  Misja Lukianets, Nøtterøy Turn 62.750
3 64  Jonas B. Dølvik, Laksevåg TIL 61.400
4 76  Felix Johanssen, Njård 60.000
5 74  Harald Backe Staib, Njård 58.300
6 72  Marcus Valle, Slemmestad og Omegn Turnforening 56.050
7 78  Edvard Roppen, Hødd IL 52.900
8 94  Filip Noraas, Stavanger Turnforening 38.400
9 77  Jonas Gunne Brandal, Hødd IL 35.150
10 75  Amund Wiegand Blakstvedt, Njård 16.550

Senior

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 106  Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening 80.200
2 97  Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening 73.950
3 100  Fredrik Johnsen, Hoppensprett Turn Jessheim 71.000
4 98  Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening 69.950
5 96  Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening 67.950
6 99  Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening 67.750
7 103  Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening 52.700
8 104  Pietro Oliver Giachino, Njård 51.350
9 101  Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn 34.850
10 105  Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening 33.800
11 102  Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening 11.850

Junior FIG age development

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 214  Theodor Gadderud, Oslo Turnforening 55.575
2 219  Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening 54.325
3 215  Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening 53.850
4 213  Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim 53.800
5 222  Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening 52.675
6 223  Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening 51.425
7 224  Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening 50.650
8 211  Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening 49.650
9 217  Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening 49.400
10 218  Krister Sørstrand, Kristiansands Turnforening 49.300
11 210  Jakob Kvamsøe, Bergens TF 48.350
12 229  Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening 48.200
13 226  Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening 48.175
14 216  Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening 47.975
15 209  Leander Bjerk Skreien, Bergens TF 47.450
16 227  Sebastian Bjerkan, Trondhjems Turnforening 47.425
17 221  Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening 45.700
18 228  Jesper Henriksen, Trondhjems Turnforening 45.000
19 220  Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening 44.550
20 225  Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb 44.475
21 212  Jonathan Berg, Hoppensprett Turn Jessheim 38.425
22 208  Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn 18.450

Junior

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 114  Theodor Gadderud, Oslo Turnforening 74.700
2 126  Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening 72.250
3 113  Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim 70.250
4 115  Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening 69.550
5 122  Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening 69.250
5 123  Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening 69.250
7 116  Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening 68.250
8 108  Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn 67.500
9 124  Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening 66.400
10 119  Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening 64.850
11 127  Sebastian Bjerkan, Trondhjems Turnforening 64.650
12 128  Jesper Henriksen, Trondhjems Turnforening 64.550
13 118  Krister Sørstrand, Kristiansands Turnforening 64.400
14 112  Jonathan Berg, Hoppensprett Turn Jessheim 63.900
15 120  Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening 63.850
15 129  Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening 63.850
17 117  Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening 63.250
18 110  Jakob Kvamsøe, Bergens TF 62.350
19 125  Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb 62.100
20 121  Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening 61.100
21 109  Leander Bjerk Skreien, Bergens TF 59.950
22 111  Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening 30.450

Rekrutt lag

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 Nøtterøy Turn
218.350
2 Oslo Turnforening
214.200
3 Kristiansands Turnforening
213.200
4 Laksevåg TIL
212.500
5 Nedre Glomma Turnforening
207.250
6 Bergens TF
201.600
7 Fana IL
197.950
8 Mandals Turnforening
181.600
9 Trondhjems Turnforening
158.750
10 Njård
143.500
11 Elverum Turn
137.800
12 Stavanger Turnforening
133.500
13 Sandnes Turnforening
129.900
14 Hoppensprett Turn Jessheim
80.700
15 Arendals Turnforening
69.750
16 Sotra Sportsklubb
0.000

Last Update: 7/19/2019 1:15:44 PM