Back 

1. Seriekonkurranse TK Turnkassen - Laksevåg T & IL, 17. mars 2019

All   WAG All-round  

Rekrutt 11 år

Hopp | Skranke | Bom | Frittstående | All-Round
Name Total
1 1  Christine Victoria Kubon, Fana IL 50.750
2 2  Malin  Lillefosse, Laksevåg T & IL 41.000
3 3  Tonje Johannesen, Sotra Turn 40.150
4 8  Alva Wiesener Rasmussen, Fana IL 30.900
5 9  Ayleen Vestgård, Sotra Turn 28.950
6 11  Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana IL 27.300
7 5  Petronella Steimler Lundekvam, Sotra Turn 26.700
8 10  Ida Tomine Birkeland, Laksevåg T & IL 24.350
9 7  Roksana Kuznekova, Laksevåg T & IL 21.800
10 4  Bianca Cecilie Mortensen, Fana IL 21.350

Rekrutt 12 år

Hopp | Skranke | Bom | Frittstående | All-Round
Name Total
1 14  Anniken Linnea Christiansen Olsen, Sotra Turn 53.800
2 13  Frøya  Holmefjord, Laksevåg T & IL 41.700
3 12  Eirin Aspelund, Fana IL 35.200

Klasse 1

Hopp | Skranke | Bom | Frittstående | All-Round
Name Total
1 23  Mari Irgens, Fana IL 52.500
2 26  Oda Rysjedal, Fana IL 51.100
3 18  Lene Teigland, Fana IL 49.750
4 22  Antine-Aileé Skiftesvik Herland, Sotra Turn 48.250
5 21  Liva Paula Maurins, Sotra Turn 40.500
6 19  Mari Greni Askeland, Sotra Turn 40.300
7 24  Ingrid Knappen, Sotra Turn 39.250
8 27  Kaisa Sjøstrand, Sotra Turn 34.050

Klasse 2

Hopp | Skranke | Bom | Frittstående | All-Round
Name Total
1 31  Helene Anker Eide, Fana IL 54.250
2 28  Mia Langli, Fana IL 51.950

FIG senior

Hopp | Skranke | Bom | Frittstående | All-Round
Name Total
1 40  Sara Davidsen, Laksevåg T & IL 45.900

Aspiranter (ingen karakterer)

Hopp | Skranke | Bom | Frittstående | All-Round
Name Total
1  Leane Thuen Berland, Fana
2  Julie Bergstad Omdahl, Fana IL
4  Annemarie Buck Ørgersen, Fana IL
5  Varne Selia, Fana IL
6  Leah Isabel Berge, Laksevåg T og IL
7  Nora Olea Løvaas, Laksevåg T og IL
8  Orkane Skaar Mæland, Laksevåg T og IL
9  Emma Louise Rolstad, Laksevåg T og IL
10  Tilde Eide Ruud, Laksevåg T og IL
11  Maren Elise  Bjørnfeld, Laksevåg T og IL
12  Andrine  Frøisland, Laksevåg T og IL
13  Tora Skaar  Mæland, Laksevåg T og IL
14  Amanda  Walde, Laksevåg T og IL
15  Emma  Seberg, Laksevåg T og IL
16  Vilde Løvaas, Laksevåg T og IL
17  Emma-Lenea Bjerke, Sotra Turn
18  Emilia Thea Maurins, Sotra Turn
19  Julia Anna Pruszak, Sotra Turn
20  Maja Zuk, Sotra Turn
21  Hanne-Sofie Bårdsen, Sotra Turn
25  Hannah Tipura Pedersen, Sotra Turn
26  Elsa Gunilla Sandven, Sotra Turn
27  Keylinn Sara Kiesnere, Sotra Turn

Last Update: 9/22/2019 10:51:53 AM