Back 

Easter Cup Greve, 2019-04-19

Children 8-10

Preliminary | Final
Name Total
1  Elite Mini, Sport Club Vantaa 31.270
2  Team Vivanit, Greve Gymnastics Club 30.830
3  Team Merida, Espergærde IF 28.310
4  Isku AGG Iria, Rabtaperkiön Isku 27.880
5  Team Adea, DHG Gymnastik 23.150
6  Team Violet, Greve Gymnastics Club 21.890
7  Team Flower, Greve Gymnastics Club 7.700

Children 10-12

Preliminary | Final
Name Total
1  Team Rósan, Støkk 34.080
2  Protonit 08, Olari Gymnastics Association OVO 33.410
3  Elite Alexa, Tapanilan Erä 33.170
4  Team HF Bjalla, Havnar Fimleikafelag 33.100
5  Team Vela, Fimleikafelagið Ljósið 32.260
6  Minetit kids, Tampereen Sisu 31.810
7  Team Enya, Farum Gymnastikforening 31.640
8  Elite Kids, Sport Club Vantaa 31.410
9  Team Azurit, Greve Gymnastics Club 30.910
10  Team Astra, Greve Gymnastics Club 25.890
11  Team Valiite, DHG Gymnastik 24.940
12  Iridium, Turun Urheiluliitto 14.210
13  Team Noelle, Espergærde IF 10.340
14  Team Esaia, Spangsbjerg IF 10.270
15  Team Aviva, Greve Gymnastics Club 6.400

Children 12-14

Preliminary | Final
Name Total
1  Minetit Pre junior, Tampereen Sisu 35.060
2  Ionit06, Olari Gymnastics Association OVO 34.870
3  Elite Pre Junior, Tapanilan Erä 34.830
4  Mimosa, Kotkan kiri 34.070
5  Team HF Freia, Havnar Fimleikafelag 32.400
6  Team Fenja, Havnar Fimleikafelag 31.360
7  Team Petit, Greve Gymnastics Club 31.030
8  Team Viólin, Støkk 30.730
9  Team Amaryllis, Hillerød 25.400
10  Team Elara, Spangsbjerg IF 24.080
11  Team Liva, Greve Gymnastics Club 22.070
12  Ionit07, Olarin Gymnastics Association OVO 16.030
13  Lumo Nova, Jyväskylän Naisvoimistelijat 14.310
14  Team Mellis, GF Køge Bugt 9.830

Junior

Preliminary | Final
Name Total
1  Team Tapiola Gloria, Tapiolan Voimistelijat & Pakilan Voimistelijat 31.850
2  Team Lyra, Fimleikafelagið Ljósið 30.640
3  Team HF Hulda Junior, Havnar Fimleikafelag 28.830
4  Team Greve Junior, Greve Gymnastics Club 28.730
5  Atomit 04, Olari Gymnastics Association OVO 28.560
6  Team Octavia, Farum Gymnastikforening 27.200
7  Team Aura, Espergærde IF 25.780
8  Team Estella, DHG Gymnastik 25.100

Senior

Preliminary | Final
Name Total
1  Elina Elite, Greve Gymnastics Club 32.060
2  Team Vípan, Støkk 29.500
3  Team Navona, Espergærde IF 28.040
4  Team Tenoria, Gymnastikefterskolen Stevns 19.730
5  Team Oxana, Farum Gymnastikforening 10.100

Last Update: 7/23/2019 4:52:03 PM