Back 

Cup 2 og KM Hedmark og Oppland Terningen Arena, april 28, 2019

All   MAG All-round   WAG All-round  

Rekrutt 11-12 år

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 5  Johannes Namtvedt, Elverum turn 68.300
2 4  Linus Stensrud, Elverum turn 66.800
3 6  Isak Mælum Da Luz, Elverum turn 59.900
4 1  Herman Aeneas K Schneider, Elverum turn 57.400
5 3  Ole Sveum, Elverum turn 55.900
6 2  Christian Andres Holmaas, Elverum turn 51.900

Klasse 1

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 2  Edvard Meskau, Elverum turn 51.700
2 1  Martin Nordhus, Elverum turn 31.100

Rekrutt 11 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 9  Oda Senumstad, Hamar turn 39.350
2 8  Agnes Hagen Delfau, Hamar turn 35.650
3 10  Mari Helle, Rena turn 34.300
4 2  Ingvild Sundal, Rena turn 33.050
5 1  Kine Fossum Torp, Rena turn 29.850
6 4  Alva Fjærgård, Løten turn 29.100
7 3  Birthe Oustad, Løten turn 26.350
8 7  Ester Svendsrud Kristiansen, Hamar turn 25.500
9 5  Astrid Narmo Wiken, Hamar turn 17.850

Rekrutt 12 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 1  Mathea Nysveen Haug, Løten turn 43.600
2 5  Mathea Engebretsen Bakken, Løten turn 40.300
3 4  Lisa Høistad Larsen, Løten turn 39.600
4 2  Mia Hov Kleve, Løten turn 38.350
5 8  Selma Røste Amrud, Hamar turn 28.850
6 8  Hedda Leonardsen, Gjøvik turn 24.250

Klasse 1

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 3  Tiril Andrea Storsveen, Elverum turn 52.300
2 4  Marthe Helstad Gudbrandsgård , Elverum turn 50.950
3 9  Linn Charlotte Schulstad, Hamar turn 46.500
4 10  Ariane Inez Dufseth, Hamar turn 41.800
5 2  Kirsti Eriksen, Løten turn 40.700
6 6  Maia Benkø Kroken, Elverum turn 40.100
7 7  Nora Angelica Faraas Narum, Gjøvik turn 24.200

Klasse 2

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 6  Ingrid Dystvold, Hamar turn 54.850
2 2  Hedda Sophie Flagstad, Elverum turn 50.500
3 4  Hedda Fjellstad Kvilvang, Rena turn 46.300
4 3  Anna Juell, Rena turn 42.350
5 7  Caroline Hager , Gjøvik turn 40.850
6 5  Andrea Øien Bakke, Hamar turn 37.500
7 1  Charlotte Viktoria Moe, Elverum turn 10.400

Klasse 3

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 1  Emilie Skjellen-Larsen, Gjøvik turn 48.900
2 2  Martine Nerhagen Larsen, Hamar turn 43.950

Last Update: 7/19/2019 1:14:46 PM