Back 

Svenska cupen och Skåne cupen 2019 Staffanstorp, 2019-04-27 - 2019-04-28

Juniorklass, 15-17 år, IW

Poäng
Namn Total
   Naja Becker, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
   Malvina Jakobsson, Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio
   Filippa Andreassen, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club

Seniorklass, 18 år och äldre, IW

Poäng
Namn Total
   Alma Bergenblad, Hyllie Gymnastikförening
   Ida Andersson, Järfällagymnasterna
   Wilma Jönsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club

Ungdomsklass, 12-14 år, IW

Poäng
Namn Total
   Ella Hartmann-Petersen, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
   Saga Nääs, Järfällagymnasterna
   Amanda Sistek, Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio
   Ella Blomgren, Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio
   Felicia Carlsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
   Fanny Liljegren, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
   Olivia Ekewald, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
   Rusne Gudinaviciute, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club

Skånecupen Nivå 3 – Par/Trio

Poäng
Namn Total
   Vänersborgs Gymnastikförening
   Järfällagymnasterna
   Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio

Skånecupen Nivå 3 – Dam/Herr

Poäng
Namn Total
   Jasmine Lindgren, Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio
   Linn Thysell, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
   Alicia Hansson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
   Tyra Blomgren, Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio
   Samina Krasniqi, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
   Linnea Andersson-Paananen, Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio
   Leontina Sandgren, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
   Julia Åkesson, Vänersborgs Gymnastikförening
   Leia Blomqvist, Vänersborgs Gymnastikförening
   Amélie Meelby, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
   Anna Flora Jarai, Vänersborgs Gymnastikförening

Skånecupen Nivå 2A (15år och äldre) – Dam/Herr

Poäng
Namn Total
   Melinda Avery, Järfällagymnasterna
   Ellinor Jonsson, Järfällagymnasterna
   Vera Haraldsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
   Alva Larsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
   Alicia Andersson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club

Skånecupen Nivå 2B (9-14 år) – Dam/Herr

Poäng
Namn Total
   Ellen Folkelind, Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio
   Mathilda Herrström, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
   Ella Uvhagen, Järfällagymnasterna
   Johanna Wudie, Järfällagymnasterna
   Nicella Havilehto, Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio
   Maja Sirén, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
   Louise Hamberg, Järfällagymnasterna
   Molly Gerdrup, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
   Sofia Björkqvist, Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio

Skånecupen Nivå 2A (15år och äldre) - Par/Trio

Poäng
Namn Total
   Järfällagymnasterna
   Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
   Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio

Skånecupen Nivå 2B (9-14 år) - Par/Trio

Poäng
Namn Total
   Järfällagymnasterna
   Trelleborgs Gymnastic & Dance Club PAR
   Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio
   Trelleborg Gymnastics & Dance Club TRIO

Skånecupen Nivå 2B (9-14 år) - Group

Poäng
Namn Total
   Järfällagymnasterna
   Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio

Last Update: 2019-05-20 03:46:35