Back 

KM i Turn - Mangekamp Stavanger Turnhall, april 27, 2019

All   MAG All-round   WAG All-round  

Gutter Rekrutt

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 107  Amund Hetland, Sandnes 72.000
2 101  Joel Dyngeland, Stavanger 71.400
3 103  Filip Schjølberg, Stavanger 64.800
3 201  Mathias Johannessen, Stavanger 64.800
5 105  Josef Bader, Stavanger 59.400
6 102  William Hamrell, Stavanger 0
6 104  Micah Tran, Stavanger 0
6 106  Leonardo Villareal, Sandnes 0

Jenter 11 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 103  Frida Skaug Trudu, Siddis trim og turn 41.500
2 109  Milla Norum, Sandnes Turnforening 40.900
3 104  Lotte M. Enga, Siddis trim og turn 39.900
4 102  Lili Oline Hermez, Siddis trim og turn 39.600
5 101  Selma Hunsager Dagsland, Siddis trim og turn 38.450
6 106  Anne Rognerud, Stavanger Turnforening 38.100
7 100  Hedda Markhus Sveinsvoll, Siddis trim og turn 37.950
8 107  Emma Mendoza, Stavanger Turnforening 36.550
9 108  Ingeborg Smeby-Lerstad, Sandnes Turnforening 35.550
10 105  Thea Velle Sørheim, Siddis trim og turn 7.100

Gutter Kl 1

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 202  Isak Riveland, Sandnes 63.200
2 203  Tarjei Tveit, Sandnes 31.600

Jenter 12 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 202  Hedvig Tørneng, Siddis trim og turn 49.500
2 203  Sophia Kauffmann, Siddis trim og turn 47.050
3 35  Erle Risåsen Refsnes, Sandnes Turnforening 43.100
4 205  Oda Asdal Hansen, Stavanger Turnforening 42.800
5 201  Julie Andresen Huus, Siddis trim og turn 12.100
6 204  Anna Refvik Hammershøj, Siddis trim og turn 0
6 206  Kayla Cambraia Nilsen, Stavanger Turnforening 0.000

Gutter Junior

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 303  Philip Hauge, Stavanger 67.500
2 302  Aksel Stendahl, Stavanger 65.500
2 305  Sebastian Dyngeland, Stavanger 65.500
4 301  Casper Hauge, Stavanger 55.300
5 304  Filip Noraas, Stavanger 49.900
6 306  Jacob Bjerga, Stavanger 44.900

Jenter Klasse 1

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 311  Grace Mackland, Stavanger Turnforening 52.250
2 307  Melissa Mari Achthoven, Siddis trim og turn 49.150
3 302  Fillipa Mollan, Siddis trim og turn 49.000
4 305  Martine Haaland, Siddis trim og turn 47.700
5 308  Live Petrin Thorsen Eldøy, Sandnes Turnforening 47.500
5 309  Miriam Therese Espeland, Sandnes Turnforening 47.500
7 313  Borghild Wiig, Sandnes Turnforening 47.100
8 310  Tuva Lunde Berglyd, Stavanger Turnforening 45.250
9 306  Camilla Viding Øvrebø, Siddis trim og turn 44.750
10 301  Cecilie W. Andreassen, Siddis trim og turn 44.100
11 312  Pauline Hetland, Stavanger Turnforening 43.300
12 303  Lykke Kristine Øvrebø Torkildsen, Siddis trim og turn 37.850
13 304  Lotte Willumsen, Siddis trim og turn 0

Jenter Klasse 2

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 408  Helle Faret, Stavanger Turnforening 55.500
2 405  Aurora Tunsberg, Stavanger Turnforening 54.250
3 404  Nora Risåsen Refsnes, Siddis trim og turn 51.200
4 407  Rebekka Johnsen, Stavanger Turnforening 49.500
5 403  Jannicke Emmerhoff Andresen, Siddis trim og turn 46.500
6 409  Anna Grøsvik Fosse, Sandnes Turnforening 44.300
7 402  Helene Ask Hansen, Siddis trim og turn 24.100
8 401  Sofie Andersen Huus, Siddis trim og turn 11.900

Jenter Klasse 3

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 503  Auriane Labels, Stavanger Turnforening 50.250
2 502  Helena Gilje, Stavanger Turnforening 49.050
3 501  Camilla Aukland, Stavanger Turnforening 0

Jenter FIG Jr

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 601  Guro Nevland, Siddis trim og turn 42.200

Jenter Fig Senior

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 701  Emilie Anine Kristensen, Stavanger Turnforening 43.000

Last Update: 7/19/2019 1:18:15 PM