Back 

Alpha Factor Cup Trondheim, 25.-26 mai 2019

Rekrutt Klasse 2 Klasse 1 Rekrutt 11 Rekrutt 12 Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 FIG junior FIG senior Aspirant MAG WAG Rekrutt WAG Kl. 1-3 WAG Jr/Sr
WAG Kl. 1-3
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
KTF
- Linnea Kollstrøm
- Tuva Rydjord Isaksen
- Emilie Solheim
- Emma Kongshaug
- Anna Bertine Utheim Aune
36.600
12.600
11.100

12.900
10.850
36.350
11.300
6.550

12.550
12.500
38.600
13.150
12.700

12.750
12.200
39.950
12.850
11.300

13.800
13.300
151.500
49.900
41.650
0.000
52.000
48.850
0.000
2
Nidaros
- Dina Melhus Hildrum
- Julie Ansok Høgås
- Ingrid Kristine Sørmo
- Leah Marianne Bjørkmo
- Tora Løvik Sperle
- Jenny Aas Vårheim
- Maria Johannessen
- Rikke Øvermo Johansen
- Amalie Reme
- Sara Bratbergsengen
- Juni Aasheim Bersvendsen
35.550
12.700
10.850
11.400
10.550

11.350
10.650
9.650
9.950
11.450
11.300
36.900
12.300
12.350
10.950
10.850
9.800
10.900
12.250
7.150
7.400
10.950
9.550
40.650
13.950
13.050
13.100
13.600

10.800
13.100
10.350
5.850
11.950
11.650
36.850
12.250
12.600
11.300
11.950

11.050
12.000
7.300
6.050

9.250
149.950
51.200
48.850
46.750
46.950
9.800
44.100
48.000
34.450
29.250
34.350
41.750
1.550
3
Molde TF
- Ingrid Mørkeseth Eriksen
- Leah Ugelstad-Myevang
- Leah Støren
33.350
11.350
11.500
10.500
37.500
12.500
10.250
14.750
37.800
12.450
12.050
13.300
34.600
12.350
11.500
10.750
143.250
48.650
45.300
49.300
8.250
4
Stjørdals Blink
- Emilie Flaamo
- Johanna Skjei
- Ellinor Harnes
- Ylva Flormælen
- Eline Lerfall
- Thea Elise Johansen
33.750
10.400


11.400
11.450
10.900
32.850
7.950

9.500
8.450
12.500
10.850
38.100
12.900


12.000
10.400
13.200
36.600
10.400


12.300
12.750
11.550
141.300
41.650
0.000
9.500
44.150
47.100
46.500
10.200
5
Hødd
- Aina Utgård
- Silje Eiken Vatne
- Elina Tarberg
33.000
10.400
11.250
11.350
33.700
10.200
11.950
11.550
32.400
9.450
10.500
12.450
33.450
11.200
9.800
12.450
132.550
41.250
43.500
47.800
18.950
6
IL Sverre
- Tiril Espendatter Walldén Hermann
- Karina Saxrud
- Hannah Gustav Strøm
- Emma Bremnes
- Sara Aune Enoksen
- Anette Strand
32.750

11.300
10.200
9.050

11.250
29.600
9.450
10.650
8.700
8.950

9.500
35.050

11.900
11.400
10.350

11.750
34.700
11.100
11.550
10.350
8.200
11.300
11.850
132.100
20.550
45.400
40.650
36.550
11.300
44.350
19.400
7
Trondhjems
- Lea Cecilie Hertwich
- Sara Remmen nordgård
- Nora Aasheim Bersvendsen
- Guro Ervik Knutsen
- Sofie Achmann
28.950
5.500
9.850
10.150

8.950
27.650

7.500
8.650
11.050
7.950
25.800

6.150
5.500
13.200
6.450
17.400
5.100
6.000
5.250

6.150
99.800
10.600
29.500
29.550
24.250
29.500
51.700
8
AATF
- Tilde Rørvik Godø
- Emilie Bjørge Sørøy
- Tina Vingsnes
22.400
9.750
12.650

21.250
9.250
12.000

25.200
11.450
13.750

23.300
11.550
11.750

92.150
42.000
50.150
0.000
59.350
9
Verdal Turnforening
- Hedda Kirkholt Holmvik
- Adele Berg Molde
9.900

9.900
13.500
6.700
6.800
5.100

5.100
16.100
8.000
8.100
44.600
14.700
29.900
106.900
-
- -
- -
0.000


0.000


0.000


0.000


0.000
0.000
0.000
151.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 12:46:08 AM
SX
SM
MD
XL
XXL