Back 

Alpha Factor Cup Trondheim, 25.-26 mai 2019

Rekrutt Klasse 2 Klasse 1 Rekrutt 11 Rekrutt 12 Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 FIG junior FIG senior Aspirant MAG WAG Rekrutt WAG Kl. 1-3 WAG Jr/Sr
Rekrutt 12
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
76
Iselin Borøchstein
AATF
10.800
D: 3.7
E: 7.100
13.350
D: 5.80
E: 7.550
12.800
D: 6.10
E: 6.700
12.550
D: 6.00
E: 6.550
49.500
VT
10.800
D: 3.7
E: 7.100
UB
13.350
D: 5.8
E: 7.550
BB
12.800
D: 6.1
E: 6.700
FX
12.550
D: 6.0
E: 6.550
2
77
Sofie Jacobsen Molnes
AATF
11.150
D: 3.0
E: 8.150
10.450
D: 5.20
E: 5.250
13.550
D: 6.30
E: 7.250
13.150
D: 6.10
E: 7.050
48.300
1.200
VT
11.150
D: 3.0
E: 8.150
UB
10.450
D: 5.2
E: 5.250
BB
13.550
D: 6.3
E: 7.250
FX
13.150
D: 6.1
E: 7.050
3
154
Live Rusten berge
Trondhjems
11.600
D: 2.8
E: 8.800
10.950
D: 2.00
E: 8.950
12.850
D: 5.40
E: 7.450
12.100
D: 5.20
E: 6.900
47.500
2.000
VT
11.600
D: 2.8
E: 8.800
UB
10.950
D: 2.0
E: 8.950
BB
12.850
D: 5.4
E: 7.450
FX
12.100
D: 5.2
E: 6.900
4
75
Kerstine Devold
AATF
11.350
D: 3.0
E: 8.350
12.050
D: 5.20
E: 6.850
11.850
D: 6.40
E: 5.450
12.000
D: 6.10
E: 5.900
47.250
2.250
VT
11.350
D: 3.0
E: 8.350
UB
12.050
D: 5.2
E: 6.850
BB
11.850
D: 6.4
E: 5.450
FX
12.000
D: 6.1
E: 5.900
5
174
Anna Longva
Tomrefjord IL Turn
10.350
D: 2.0
E: 8.350
12.000
D: 4.70
E: 7.300
10.350
D: 6.00
E: 4.350
12.300
D: 5.10
E: 7.200
45.000
4.500
VT
10.350
D: 2.0
E: 8.350
UB
12.000
D: 4.7
E: 7.300
BB
10.350
D: 6.0
E: 4.350
FX
12.300
D: 5.1
E: 7.200
6
60
Emilie Michelsen Larsen
KTF
10.400
D: 2.0
E: 8.400
10.850
D: 2.00
E: 8.850
11.900
D: 5.70
E: 6.200
11.200
D: 5.20
E: 6.000
44.350
5.150
VT
10.400
D: 2.0
E: 8.400
UB
10.850
D: 2.0
E: 8.850
BB
11.900
D: 5.7
E: 6.200
FX
11.200
D: 5.2
E: 6.000
7
64
Elea Dullum Rystad
Steinkjer
10.350
D: 1.5
E: 8.850
10.450
D: 2.00
E: 8.450
12.050
D: 5.20
E: 6.850
11.450
D: 4.70
E: 6.750
44.300
5.200
VT
10.350
D: 1.5
E: 8.850
UB
10.450
D: 2.0
E: 8.450
BB
12.050
D: 5.2
E: 6.850
FX
11.450
D: 4.7
E: 6.750
8
153
Johanna Grimsbo
Trondhjems
10.500
D: 2.0
E: 8.500
9.650
D: 2.00
E: 7.650
12.900
D: 5.60
E: 7.300
10.050
D: 5.10
E: 4.950
43.100
6.400
VT
10.500
D: 2.0
E: 8.500
UB
9.650
D: 2.0
E: 7.650
BB
12.900
D: 5.6
E: 7.300
FX
10.050
D: 5.1
E: 4.950
9
152
Caroline Maria Hestnes
Trondhjems
10.150
D: 2.8
E: 7.350
10.600
D: 2.00
E: 8.600
11.800
D: 5.50
E: 6.300
10.350
D: 4.90
E: 5.450
42.900
6.600
VT
10.150
D: 2.8
E: 7.350
UB
10.600
D: 2.0
E: 8.600
BB
11.800
D: 5.5
E: 6.300
FX
10.350
D: 4.9
E: 5.450
10
119
Melissa Lindbak
Nidaros
10.450
D: 2.0
E: 8.450
8.900
D: 1.00
E: 7.900
12.550
D: 5.40
E: 7.650
ND: 0.50
10.300
D: 4.50
E: 5.800
42.200
7.300
VT
10.450
D: 2.0
E: 8.450
UB
8.900
D: 1.0
E: 7.900
BB
12.550
D: 5.4
E: 7.650
ND: 0.50
FX
10.300
D: 4.5
E: 5.800
11
89
Mathea Nøst
IL Sverre
10.200
D: 2.0
E: 8.200
9.800
D: 2.00
E: 7.800
11.100
D: 6.10
E: 5.000
9.400
D: 5.70
E: 3.700
40.500
9.000
VT
10.200
D: 2.0
E: 8.200
UB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
BB
11.100
D: 6.1
E: 5.000
FX
9.400
D: 5.7
E: 3.700
12
93
Selma Tarberg
Hødd
10.300
D: 1.5
E: 8.800
9.550
D: 2.00
E: 7.550
9.950
D: 4.00
E: 5.950
9.300
D: 4.50
E: 4.800
39.100
10.400
VT
10.300
D: 1.5
E: 8.800
UB
9.550
D: 2.0
E: 7.550
BB
9.950
D: 4.0
E: 5.950
FX
9.300
D: 4.5
E: 4.800
13
91
Anette Heistad
IL Sverre
10.100
D: 2.0
E: 8.100
7.200

E: 8.200
ND: 1.00
10.850
D: 5.60
E: 5.250
10.100
D: 4.40
E: 5.700
38.250
11.250
VT
10.100
D: 2.0
E: 8.100
UB
7.200

E: 8.200
ND: 1.00
BB
10.850
D: 5.6
E: 5.250
FX
10.100
D: 4.4
E: 5.700
14
132
Rebecka Lerfald-Brønstad
verdal Turnforening
10.500
D: 2.0
E: 8.500
6.350

E: 7.350
ND: 1.00
8.500
D: 4.50
E: 4.000
9.800
D: 4.40
E: 5.400
35.150
14.350
VT
10.500
D: 2.0
E: 8.500
UB
6.350

E: 7.350
ND: 1.00
BB
8.500
D: 4.5
E: 4.000
FX
9.800
D: 4.4
E: 5.400
15
66
Frida Kjeldstad Lie
Steinkjer
10.250
D: 1.5
E: 8.750
8.050
D: 1.00
E: 7.050
6.350
D: 0.50
E: 5.850
7.250
D: 0.00
E: 7.750
ND: 0.50
31.900
17.600
VT
10.250
D: 1.5
E: 8.750
UB
8.050
D: 1.0
E: 7.050
BB
6.350
D: 0.5
E: 5.850
FX
7.250

E: 7.750
ND: 0.50
16
131
Mathea Valstad Hallem
verdal Turnforening
9.900
D: 2.0
E: 7.900
7.250

E: 8.250
ND: 1.00
6.300
D: 3.00
E: 3.300
8.150
D: 3.70
E: 4.950
ND: 0.50
31.600
17.900
VT
9.900
D: 2.0
E: 7.900
UB
7.250

E: 8.250
ND: 1.00
BB
6.300
D: 3.0
E: 3.300
FX
8.150
D: 3.7
E: 4.950
ND: 0.50
17
90
Tilde Kristine Lindsve
IL Sverre
9.900
D: 1.5
E: 8.400
7.150

E: 8.150
ND: 1.00
5.700
D: 0.00
E: 5.700
8.150
D: 4.40
E: 3.750
30.900
18.600
VT
9.900
D: 1.5
E: 8.400
UB
7.150

E: 8.150
ND: 1.00
BB
5.700

E: 5.700
FX
8.150
D: 4.4
E: 3.750
18
140
Guro Kristine Skarderud
Trondhjems
9.200
D: 0.5
E: 8.700
8.100
D: 0.50
E: 7.600
6.250
D: 0.00
E: 6.250
7.200
D: 2.00
E: 5.200
30.750
18.750
VT
9.200
D: 0.5
E: 8.700
UB
8.100
D: 0.5
E: 7.600
BB
6.250

E: 6.250
FX
7.200
D: 2.0
E: 5.200
19
65
Leona Ringseth
Steinkjer
10.650
D: 1.5
E: 9.150
6.400
D: 1.00
E: 5.400
5.000
D: 0.50
E: 4.500
8.200
D: 3.50
E: 4.700
30.250
19.250
VT
10.650
D: 1.5
E: 9.150
UB
6.400
D: 1.0
E: 5.400
BB
5.000
D: 0.5
E: 4.500
FX
8.200
D: 3.5
E: 4.700
20
139
Irina Storsve
Trondhjems
10.150
D: 2.0
E: 8.150
7.450
D: 1.00
E: 6.450
6.000
D: 0.00
E: 6.000
6.350
D: 2.00
E: 4.350
29.950
19.550
VT
10.150
D: 2.0
E: 8.150
UB
7.450
D: 1.0
E: 6.450
BB
6.000

E: 6.000
FX
6.350
D: 2.0
E: 4.350
21
138
Hedda Bjørnli Enger
Trondhjems
10.200
D: 2.0
E: 8.200
6.500
D: 1.00
E: 5.500
6.250
D: 0.00
E: 6.250
6.300
D: 2.00
E: 4.300
29.250
20.250
VT
10.200
D: 2.0
E: 8.200
UB
6.500
D: 1.0
E: 5.500
BB
6.250

E: 6.250
FX
6.300
D: 2.0
E: 4.300
22
137
Julie Knutsen
Trondhjems
8.350
D: 2.0
E: 6.350
7.300
D: 0.50
E: 6.800
6.100
D: 0.00
E: 6.600
ND: 0.50
7.200
D: 2.00
E: 5.200
28.950
20.550
VT
8.350
D: 2.0
E: 6.350
UB
7.300
D: 0.5
E: 6.800
BB
6.100

E: 6.600
ND: 0.50
FX
7.200
D: 2.0
E: 5.200
23
144
Isabell Hasfjord Reinan
verdal Turnforening
10.400
D: 2.0
E: 8.400
6.200

E: 7.200
ND: 1.00
3.600
D: 2.00
E: 1.600
8.100
D: 3.70
E: 4.900
ND: 0.50
28.300
21.200
VT
10.400
D: 2.0
E: 8.400
UB
6.200

E: 7.200
ND: 1.00
BB
3.600
D: 2.0
E: 1.600
FX
8.100
D: 3.7
E: 4.900
ND: 0.50
24
136
Julie Røstum Thelin
Trondhjems
9.000
D: 0.5
E: 8.500
7.600
D: 0.50
E: 7.100
5.850
D: 0.00
E: 5.850
5.450
D: 2.00
E: 3.950
ND: 0.50
27.900
21.600
VT
9.000
D: 0.5
E: 8.500
UB
7.600
D: 0.5
E: 7.100
BB
5.850

E: 5.850
FX
5.450
D: 2.0
E: 3.950
ND: 0.50
25
63
Tiril Røli Ansnes
Steinkjer
10.350
D: 1.5
E: 8.850
10.050
D: 2.00
E: 8.050
20.400
29.100
VT
10.350
D: 1.5
E: 8.850
UB
10.050
D: 2.0
E: 8.050
BB

FX

26
134
Eline Reitan
verdal Turnforening
9.000
D: 2.0
E: 7.000
4.700
D: 0.50
E: 4.200
5.500
D: 0.00
E: 6.000
ND: 0.50
19.200
30.300
VT
9.000
D: 2.0
E: 7.000
UB

BB
4.700
D: 0.5
E: 4.200
FX
5.500

E: 6.000
ND: 0.50
27
133
Elisabeth Ravlo
verdal Turnforening
49.500
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
154
Live Rusten berge, Trondhjems


2.8


8.800




5.800
11.600

2
75
Kerstine Devold, AATF


3.0


8.350




5.675
11.350

0.125
3
77
Sofie Jacobsen Molnes, AATF


3.0


8.150




5.575
11.150

0.225
4
76
Iselin Borøchstein, AATF


3.7


7.100




5.400
10.800

0.400
5
65
Leona Ringseth, Steinkjer


1.5


9.150




5.325
10.650

0.475
6
153
Johanna Grimsbo, Trondhjems


2.0


8.500




5.250
10.500

0.550
6
132
Rebecka Lerfald-Brønstad, verdal Turnforening


2.0


8.500




5.250
10.500

0.550
8
119
Melissa Lindbak, Nidaros


2.0


8.450




5.225
10.450

0.575
9
60
Emilie Michelsen Larsen, KTF


2.0


8.400




5.200
10.400

0.600
9
144
Isabell Hasfjord Reinan, verdal Turnforening


2.0


8.400




5.200
10.400

0.600
11
64
Elea Dullum Rystad, Steinkjer


1.5


8.850




5.175
10.350

0.625
11
63
Tiril Røli Ansnes, Steinkjer


1.5


8.850




5.175
10.350

0.625
11
174
Anna Longva, Tomrefjord IL Turn


2.0


8.350




5.175
10.350

0.625
14
93
Selma Tarberg, Hødd


1.5


8.800




5.150
10.300

0.650
15
66
Frida Kjeldstad Lie, Steinkjer


1.5


8.750




5.125
10.250

0.675
16
138
Hedda Bjørnli Enger, Trondhjems


2.0


8.200




5.100
10.200

0.700
16
89
Mathea Nøst, IL Sverre


2.0


8.200




5.100
10.200

0.700
18
139
Irina Storsve, Trondhjems


2.0


8.150




5.075
10.150

0.725
18
152
Caroline Maria Hestnes, Trondhjems


2.8


7.350




5.075
10.150

0.725
20
91
Anette Heistad, IL Sverre


2.0


8.100




5.050
10.100

0.750
21
90
Tilde Kristine Lindsve, IL Sverre


1.5


8.400




4.950
9.900

0.850
21
131
Mathea Valstad Hallem, verdal Turnforening


2.0


7.900




4.950
9.900

0.850
23
140
Guro Kristine Skarderud, Trondhjems


0.5


8.700




4.600
9.200

1.200
24
136
Julie Røstum Thelin, Trondhjems


0.5


8.500




4.500
9.000

1.300
24
134
Eline Reitan, verdal Turnforening


2.0


7.000




4.500
9.000

1.300
26
137
Julie Knutsen, Trondhjems


2.0


6.350




4.175
8.350

1.625
27
133
Elisabeth Ravlo, verdal Turnforening










5.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
76
Iselin Borøchstein, AATF

5.8

7.550


13.350

2
75
Kerstine Devold, AATF

5.2

6.850


12.050

1.300
3
174
Anna Longva, Tomrefjord IL Turn

4.7

7.300


12.000

1.350
4
154
Live Rusten berge, Trondhjems

2.0

8.950


10.950

2.400
5
60
Emilie Michelsen Larsen, KTF

2.0

8.850


10.850

2.500
6
152
Caroline Maria Hestnes, Trondhjems

2.0

8.600


10.600

2.750
7
64
Elea Dullum Rystad, Steinkjer

2.0

8.450


10.450

2.900
7
77
Sofie Jacobsen Molnes, AATF

5.2

5.250


10.450

2.900
9
63
Tiril Røli Ansnes, Steinkjer

2.0

8.050


10.050

3.300
10
89
Mathea Nøst, IL Sverre

2.0

7.800


9.800

3.550
11
153
Johanna Grimsbo, Trondhjems

2.0

7.650


9.650

3.700
12
93
Selma Tarberg, Hødd

2.0

7.550


9.550

3.800
13
119
Melissa Lindbak, Nidaros

1.0

7.900


8.900

4.450
14
140
Guro Kristine Skarderud, Trondhjems

0.5

7.600


8.100

5.250
15
66
Frida Kjeldstad Lie, Steinkjer

1.0

7.050


8.050

5.300
16
136
Julie Røstum Thelin, Trondhjems

0.5

7.100


7.600

5.750
17
139
Irina Storsve, Trondhjems

1.0

6.450


7.450

5.900
18
137
Julie Knutsen, Trondhjems

0.5

6.800


7.300

6.050
19
131
Mathea Valstad Hallem, verdal Turnforening


8.250

1.0

7.250

6.100
20
91
Anette Heistad, IL Sverre


8.200

1.0

7.200

6.150
21
90
Tilde Kristine Lindsve, IL Sverre


8.150

1.0

7.150

6.200
22
138
Hedda Bjørnli Enger, Trondhjems

1.0

5.500


6.500

6.850
23
65
Leona Ringseth, Steinkjer

1.0

5.400


6.400

6.950
24
132
Rebecka Lerfald-Brønstad, verdal Turnforening


7.350

1.0

6.350

7.000
25
144
Isabell Hasfjord Reinan, verdal Turnforening


7.200

1.0

6.200

7.150
26
133
Elisabeth Ravlo, verdal Turnforening




13.350
26
134
Eline Reitan, verdal Turnforening




13.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
77
Sofie Jacobsen Molnes, AATF

6.3

7.250


13.550

2
153
Johanna Grimsbo, Trondhjems

5.6

7.300


12.900

0.650
3
154
Live Rusten berge, Trondhjems

5.4

7.450


12.850

0.700
4
76
Iselin Borøchstein, AATF

6.1

6.700


12.800

0.750
5
119
Melissa Lindbak, Nidaros

5.4

7.650

0.5

12.550

1.000
6
64
Elea Dullum Rystad, Steinkjer

5.2

6.850


12.050

1.500
7
60
Emilie Michelsen Larsen, KTF

5.7

6.200


11.900

1.650
8
75
Kerstine Devold, AATF

6.4

5.450


11.850

1.700
9
152
Caroline Maria Hestnes, Trondhjems

5.5

6.300


11.800

1.750
10
89
Mathea Nøst, IL Sverre

6.1

5.000


11.100

2.450
11
91
Anette Heistad, IL Sverre

5.6

5.250


10.850

2.700
12
174
Anna Longva, Tomrefjord IL Turn

6.0

4.350


10.350

3.200
13
93
Selma Tarberg, Hødd

4.0

5.950


9.950

3.600
14
132
Rebecka Lerfald-Brønstad, verdal Turnforening

4.5

4.000


8.500

5.050
15
66
Frida Kjeldstad Lie, Steinkjer

0.5

5.850


6.350

7.200
16
131
Mathea Valstad Hallem, verdal Turnforening

3.0

3.300


6.300

7.250
17
138
Hedda Bjørnli Enger, Trondhjems


6.250


6.250

7.300
17
140
Guro Kristine Skarderud, Trondhjems


6.250


6.250

7.300
19
137
Julie Knutsen, Trondhjems


6.600

0.5

6.100

7.450
20
139
Irina Storsve, Trondhjems


6.000


6.000

7.550
21
136
Julie Røstum Thelin, Trondhjems


5.850


5.850

7.700
22
90
Tilde Kristine Lindsve, IL Sverre


5.700


5.700

7.850
23
65
Leona Ringseth, Steinkjer

0.5

4.500


5.000

8.550
24
134
Eline Reitan, verdal Turnforening

0.5

4.200


4.700

8.850
25
144
Isabell Hasfjord Reinan, verdal Turnforening

2.0

1.600


3.600

9.950
26
63
Tiril Røli Ansnes, Steinkjer




13.550
26
133
Elisabeth Ravlo, verdal Turnforening




13.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
77
Sofie Jacobsen Molnes, AATF

6.1

7.050


13.150

2
76
Iselin Borøchstein, AATF

6.0

6.550


12.550

0.600
3
174
Anna Longva, Tomrefjord IL Turn

5.1

7.200


12.300

0.850
4
154
Live Rusten berge, Trondhjems

5.2

6.900


12.100

1.050
5
75
Kerstine Devold, AATF

6.1

5.900


12.000

1.150
6
64
Elea Dullum Rystad, Steinkjer

4.7

6.750


11.450

1.700
7
60
Emilie Michelsen Larsen, KTF

5.2

6.000


11.200

1.950
8
152
Caroline Maria Hestnes, Trondhjems

4.9

5.450


10.350

2.800
9
119
Melissa Lindbak, Nidaros

4.5

5.800


10.300

2.850
10
91
Anette Heistad, IL Sverre

4.4

5.700


10.100

3.050
11
153
Johanna Grimsbo, Trondhjems

5.1

4.950


10.050

3.100
12
132
Rebecka Lerfald-Brønstad, verdal Turnforening

4.4

5.400


9.800

3.350
13
89
Mathea Nøst, IL Sverre

5.7

3.700


9.400

3.750
14
93
Selma Tarberg, Hødd

4.5

4.800


9.300

3.850
15
65
Leona Ringseth, Steinkjer

3.5

4.700


8.200

4.950
16
131
Mathea Valstad Hallem, verdal Turnforening

3.7

4.950

0.5

8.150

5.000
16
90
Tilde Kristine Lindsve, IL Sverre

4.4

3.750


8.150

5.000
18
144
Isabell Hasfjord Reinan, verdal Turnforening

3.7

4.900

0.5

8.100

5.050
19
66
Frida Kjeldstad Lie, Steinkjer


7.750

0.5

7.250

5.900
20
140
Guro Kristine Skarderud, Trondhjems

2.0

5.200


7.200

5.950
20
137
Julie Knutsen, Trondhjems

2.0

5.200


7.200

5.950
22
139
Irina Storsve, Trondhjems

2.0

4.350


6.350

6.800
23
138
Hedda Bjørnli Enger, Trondhjems

2.0

4.300


6.300

6.850
24
134
Eline Reitan, verdal Turnforening


6.000

0.5

5.500

7.650
25
136
Julie Røstum Thelin, Trondhjems

2.0

3.950

0.5

5.450

7.700
26
63
Tiril Røli Ansnes, Steinkjer




13.150
26
133
Elisabeth Ravlo, verdal Turnforening




13.150
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 9:46:33 AM
SX
SM
MD
XL
XXL