Back 

Alpha Factor Cup Trondheim, 25.-26 mai 2019

Rekrutt Klasse 2 Klasse 1 Rekrutt 11 Rekrutt 12 Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 FIG junior FIG senior Aspirant MAG WAG Rekrutt WAG Kl. 1-3 WAG Jr/Sr
Klasse 1
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
120
Dina Melhus Hildrum
Nidaros
12.700
D: 4.5
E: 8.200
12.300
D: 5.30
E: 7.000
13.950
D: 5.50
E: 8.450
12.250
D: 5.20
E: 7.050
51.200
VT
12.700
D: 4.5
E: 8.200
UB
12.300
D: 5.3
E: 7.000
BB
13.950
D: 5.5
E: 8.450
FX
12.250
D: 5.2
E: 7.050
2
54
Linnea Kollstrøm
KTF
12.600
D: 4.7
E: 8.200
ND: 0.30
11.300
D: 4.70
E: 6.600
13.150
D: 5.70
E: 7.450
12.850
D: 5.90
E: 6.950
49.900
1.300
VT
12.600
D: 4.7
E: 8.200
ND: 0.30
UB
11.300
D: 4.7
E: 6.600
BB
13.150
D: 5.7
E: 7.450
FX
12.850
D: 5.9
E: 6.950
3
121
Julie Ansok Høgås
Nidaros
10.850
D: 3.5
E: 7.350
12.350
D: 6.00
E: 6.350
13.050
D: 5.60
E: 7.450
12.600
D: 5.90
E: 6.700
48.850
2.350
VT
10.850
D: 3.5
E: 7.350
UB
12.350
D: 6.0
E: 6.350
BB
13.050
D: 5.6
E: 7.450
FX
12.600
D: 5.9
E: 6.700
4
111
Ingrid Mørkeseth Eriksen
Molde TF
11.350
D: 2.8
E: 8.550
12.500
D: 4.70
E: 7.800
12.450
D: 5.90
E: 6.550
12.350
D: 6.10
E: 6.250
48.650
2.550
VT
11.350
D: 2.8
E: 8.550
UB
12.500
D: 4.7
E: 7.800
BB
12.450
D: 5.9
E: 6.550
FX
12.350
D: 6.1
E: 6.250
5
126
Maria Johannessen
Nidaros
10.650
D: 2.0
E: 8.650
12.250
D: 4.70
E: 7.550
13.100
D: 5.10
E: 8.000
12.000
D: 5.10
E: 6.900
48.000
3.200
VT
10.650
D: 2.0
E: 8.650
UB
12.250
D: 4.7
E: 7.550
BB
13.100
D: 5.1
E: 8.000
FX
12.000
D: 5.1
E: 6.900
6
95
Elina Tarberg
Hødd
11.350
D: 2.8
E: 8.550
11.550
D: 4.70
E: 6.850
12.450
D: 5.70
E: 6.750
12.450
D: 5.40
E: 7.050
47.800
3.400
VT
11.350
D: 2.8
E: 8.550
UB
11.550
D: 4.7
E: 6.850
BB
12.450
D: 5.7
E: 6.750
FX
12.450
D: 5.4
E: 7.050
7
104
Eline Lerfall
Stjørdals Blink
11.450
D: 3.0
E: 8.450
12.500
D: 5.40
E: 7.100
10.400
D: 5.30
E: 5.100
12.750
D: 6.00
E: 6.750
47.100
4.100
VT
11.450
D: 3.0
E: 8.450
UB
12.500
D: 5.4
E: 7.100
BB
10.400
D: 5.3
E: 5.100
FX
12.750
D: 6.0
E: 6.750
8
123
Leah Marianne Bjørkmo
Nidaros
10.550
D: 2.0
E: 8.550
10.850
D: 2.00
E: 8.850
13.600
D: 5.70
E: 7.900
11.950
D: 5.80
E: 6.150
46.950
4.250
VT
10.550
D: 2.0
E: 8.550
UB
10.850
D: 2.0
E: 8.850
BB
13.600
D: 5.7
E: 7.900
FX
11.950
D: 5.8
E: 6.150
9
122
Ingrid Kristine Sørmo
Nidaros
11.400
D: 2.8
E: 8.600
10.950
D: 2.00
E: 8.950
13.100
D: 5.40
E: 7.700
11.300
D: 4.70
E: 7.100
ND: 0.50
46.750
4.450
VT
11.400
D: 2.8
E: 8.600
UB
10.950
D: 2.0
E: 8.950
BB
13.100
D: 5.4
E: 7.700
FX
11.300
D: 4.7
E: 7.100
ND: 0.50
10
80
Karina Saxrud
IL Sverre
11.300
D: 2.8
E: 8.500
10.650
D: 2.00
E: 8.650
11.900
D: 6.10
E: 5.800
11.550
D: 5.10
E: 6.450
45.400
5.800
VT
11.300
D: 2.8
E: 8.500
UB
10.650
D: 2.0
E: 8.650
BB
11.900
D: 6.1
E: 5.800
FX
11.550
D: 5.1
E: 6.450
11
112
Leah Ugelstad-Myevang
Molde TF
11.500
D: 2.8
E: 8.700
10.250
D: 4.70
E: 5.550
12.050
D: 6.00
E: 6.050
11.500
D: 5.40
E: 6.100
45.300
5.900
VT
11.500
D: 2.8
E: 8.700
UB
10.250
D: 4.7
E: 5.550
BB
12.050
D: 6.0
E: 6.050
FX
11.500
D: 5.4
E: 6.100
12
103
Ylva Flormælen
Stjørdals Blink
11.400
D: 3.0
E: 8.400
8.450
D: 5.30
E: 7.150
ND: 4.00
12.000
D: 6.60
E: 5.400
12.300
D: 5.50
E: 6.800
44.150
7.050
VT
11.400
D: 3.0
E: 8.400
UB
8.450
D: 5.3
E: 7.150
ND: 4.00
BB
12.000
D: 6.6
E: 5.400
FX
12.300
D: 5.5
E: 6.800
13
125
Jenny Aas Vårheim
Nidaros
11.350
D: 3.0
E: 8.650
ND: 0.30
10.900
D: 2.00
E: 8.900
10.800
D: 4.90
E: 5.900
11.050
D: 5.00
E: 6.050
44.100
7.100
VT
11.350
D: 3.0
E: 8.650
ND: 0.30
UB
10.900
D: 2.0
E: 8.900
BB
10.800
D: 4.9
E: 5.900
FX
11.050
D: 5.0
E: 6.050
14
55
Tuva Rydjord Isaksen
KTF
11.100
D: 2.8
E: 8.300
6.550
D: 4.50
E: 6.050
ND: 4.00
12.700
D: 6.30
E: 6.400
11.300
D: 5.40
E: 5.900
41.650
9.550
VT
11.100
D: 2.8
E: 8.300
UB
6.550
D: 4.5
E: 6.050
ND: 4.00
BB
12.700
D: 6.3
E: 6.400
FX
11.300
D: 5.4
E: 5.900
14
100
Emilie Flaamo
Stjørdals Blink
10.400
D: 2.0
E: 8.400
7.950

E: 8.950
ND: 1.00
12.900
D: 5.50
E: 7.400
10.400
D: 4.50
E: 6.400
ND: 0.50
41.650
9.550
VT
10.400
D: 2.0
E: 8.400
UB
7.950

E: 8.950
ND: 1.00
BB
12.900
D: 5.5
E: 7.400
FX
10.400
D: 4.5
E: 6.400
ND: 0.50
16
92
Aina Utgård
Hødd
10.400
D: 2.0
E: 8.400
10.200
D: 2.00
E: 8.200
9.450
D: 5.40
E: 4.050
11.200
D: 5.10
E: 6.100
41.250
9.950
VT
10.400
D: 2.0
E: 8.400
UB
10.200
D: 2.0
E: 8.200
BB
9.450
D: 5.4
E: 4.050
FX
11.200
D: 5.1
E: 6.100
17
81
Hannah Gustav Strøm
IL Sverre
10.200
D: 2.0
E: 8.200
8.700
D: 1.50
E: 7.200
11.400
D: 5.80
E: 5.600
10.350
D: 5.10
E: 5.250
40.650
10.550
VT
10.200
D: 2.0
E: 8.200
UB
8.700
D: 1.5
E: 7.200
BB
11.400
D: 5.8
E: 5.600
FX
10.350
D: 5.1
E: 5.250
18
127
Rikke Øvermo Johansen
Nidaros
9.650
D: 2.0
E: 7.650
7.150

E: 7.150
10.350
D: 5.60
E: 4.750
7.300
D: 0.00
E: 7.300
34.450
16.750
VT
9.650
D: 2.0
E: 7.650
UB
7.150

E: 7.150
BB
10.350
D: 5.6
E: 4.750
FX
7.300

E: 7.300
19
129
Sara Bratbergsengen
Nidaros
11.450
D: 2.8
E: 8.650
10.950
D: 2.00
E: 8.950
11.950
D: 5.10
E: 6.850
34.350
16.850
VT
11.450
D: 2.8
E: 8.650
UB
10.950
D: 2.0
E: 8.950
BB
11.950
D: 5.1
E: 6.850
FX

20
142
Adele Berg Molde
Verdal Turnforening
9.900
D: 2.0
E: 7.900
6.800

E: 7.800
ND: 1.00
5.100
D: 2.00
E: 3.100
8.100
D: 3.90
E: 4.200
29.900
21.300
VT
9.900
D: 2.0
E: 7.900
UB
6.800

E: 7.800
ND: 1.00
BB
5.100
D: 2.0
E: 3.100
FX
8.100
D: 3.9
E: 4.200
21
147
Nora Aasheim Bersvendsen
Trondhjems
10.150
D: 2.0
E: 8.150
8.650
D: 1.00
E: 7.650
5.500
D: 0.00
E: 5.500
5.250
D: 1.00
E: 4.250
29.550
21.650
VT
10.150
D: 2.0
E: 8.150
UB
8.650
D: 1.0
E: 7.650
BB
5.500

E: 5.500
FX
5.250
D: 1.0
E: 4.250
22
146
Sara Remmen nordgård
Trondhjems
9.850
D: 2.0
E: 7.850
7.500
D: 0.50
E: 7.000
6.150
D: 0.00
E: 6.150
6.000
D: 1.00
E: 5.000
29.500
21.700
VT
9.850
D: 2.0
E: 7.850
UB
7.500
D: 0.5
E: 7.000
BB
6.150

E: 6.150
FX
6.000
D: 1.0
E: 5.000
22
150
Sofie Achmann
Trondhjems
8.950
D: 1.5
E: 7.450
7.950

E: 7.950
6.450
D: 0.00
E: 6.450
6.150
D: 1.00
E: 5.150
29.500
21.700
VT
8.950
D: 1.5
E: 7.450
UB
7.950

E: 7.950
BB
6.450

E: 6.450
FX
6.150
D: 1.0
E: 5.150
24
128
Amalie Reme
Nidaros
9.950
D: 2.0
E: 7.950
7.400
D: 1.50
E: 5.900
5.850
D: 4.20
E: 5.650
ND: 4.00
6.050
D: 0.00
E: 6.050
29.250
21.950
VT
9.950
D: 2.0
E: 7.950
UB
7.400
D: 1.5
E: 5.900
BB
5.850
D: 4.2
E: 5.650
ND: 4.00
FX
6.050

E: 6.050
25
148
Guro Ervik Knutsen
Trondhjems
11.050
D: 2.00
E: 9.050
13.200
D: 5.40
E: 7.800
24.250
26.950
VT

UB
11.050
D: 2.0
E: 9.050
BB
13.200
D: 5.4
E: 7.800
FX

26
79
Tiril Espendatter Walldén Hermann
IL Sverre
9.450
D: 2.00
E: 7.450
11.100
D: 5.70
E: 5.400
20.550
30.650
VT

UB
9.450
D: 2.0
E: 7.450
BB

FX
11.100
D: 5.7
E: 5.400
27
145
Lea Cecilie Hertwich
Trondhjems
5.500
D: 2.0
E: 3.500
5.100
D: 1.00
E: 4.100
10.600
40.600
VT
5.500
D: 2.0
E: 3.500
UB

BB

FX
5.100
D: 1.0
E: 4.100
28
124
Tora Løvik Sperle
Nidaros
9.800
D: 2.00
E: 7.800
9.800
41.400
VT

UB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
BB

FX

29
102
Ellinor Harnes
Stjørdals Blink
9.500
D: 2.00
E: 7.500
9.500
41.700
VT

UB
9.500
D: 2.0
E: 7.500
BB

FX

30
78
Tina Vingsnes
AATF
51.200
VT

UB

BB

FX

30
101
Johanna Skjei
Stjørdals Blink
51.200
VT

UB

BB

FX

30
56
Emilie Solheim
KTF
51.200
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
120
Dina Melhus Hildrum, Nidaros


4.5


8.200




6.350
12.700

2
54
Linnea Kollstrøm, KTF


4.7


8.200


0.3

6.300
12.600

0.050
3
112
Leah Ugelstad-Myevang, Molde TF


2.8


8.700




5.750
11.500

0.600
4
129
Sara Bratbergsengen, Nidaros


2.8


8.650




5.725
11.450

0.625
4
104
Eline Lerfall, Stjørdals Blink


3.0


8.450




5.725
11.450

0.625
6
122
Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros


2.8


8.600




5.700
11.400

0.650
6
103
Ylva Flormælen, Stjørdals Blink


3.0


8.400




5.700
11.400

0.650
8
125
Jenny Aas Vårheim, Nidaros


3.0


8.650


0.3

5.675
11.350

0.675
8
95
Elina Tarberg, Hødd


2.8


8.550




5.675
11.350

0.675
8
111
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde TF


2.8


8.550




5.675
11.350

0.675
11
80
Karina Saxrud, IL Sverre


2.8


8.500




5.650
11.300

0.700
12
55
Tuva Rydjord Isaksen, KTF


2.8


8.300




5.550
11.100

0.800
13
121
Julie Ansok Høgås, Nidaros


3.5


7.350




5.425
10.850

0.925
14
126
Maria Johannessen, Nidaros


2.0


8.650




5.325
10.650

1.025
15
123
Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros


2.0


8.550




5.275
10.550

1.075
16
92
Aina Utgård, Hødd


2.0


8.400




5.200
10.400

1.150
16
100
Emilie Flaamo, Stjørdals Blink


2.0


8.400




5.200
10.400

1.150
18
81
Hannah Gustav Strøm, IL Sverre


2.0


8.200




5.100
10.200

1.250
19
147
Nora Aasheim Bersvendsen, Trondhjems


2.0


8.150




5.075
10.150

1.275
20
128
Amalie Reme, Nidaros


2.0


7.950




4.975
9.950

1.375
21
142
Adele Berg Molde, Verdal Turnforening


2.0


7.900




4.950
9.900

1.400
22
146
Sara Remmen nordgård, Trondhjems


2.0


7.850




4.925
9.850

1.425
23
127
Rikke Øvermo Johansen, Nidaros


2.0


7.650




4.825
9.650

1.525
24
150
Sofie Achmann, Trondhjems


1.5


7.450




4.475
8.950

1.875
25
145
Lea Cecilie Hertwich, Trondhjems


2.0


3.500




2.750
5.500

3.600
26
56
Emilie Solheim, KTF










6.350
26
79
Tiril Espendatter Walldén Hermann, IL Sverre










6.350
26
101
Johanna Skjei, Stjørdals Blink










6.350
26
102
Ellinor Harnes, Stjørdals Blink










6.350
26
124
Tora Løvik Sperle, Nidaros










6.350
26
148
Guro Ervik Knutsen, Trondhjems










6.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
111
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde TF

4.7

7.800


12.500

1
104
Eline Lerfall, Stjørdals Blink

5.4

7.100


12.500

3
121
Julie Ansok Høgås, Nidaros

6.0

6.350


12.350

0.150
4
120
Dina Melhus Hildrum, Nidaros

5.3

7.000


12.300

0.200
5
126
Maria Johannessen, Nidaros

4.7

7.550


12.250

0.250
6
95
Elina Tarberg, Hødd

4.7

6.850


11.550

0.950
7
54
Linnea Kollstrøm, KTF

4.7

6.600


11.300

1.200
8
148
Guro Ervik Knutsen, Trondhjems

2.0

9.050


11.050

1.450
9
122
Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros

2.0

8.950


10.950

1.550
9
129
Sara Bratbergsengen, Nidaros

2.0

8.950


10.950

1.550
11
125
Jenny Aas Vårheim, Nidaros

2.0

8.900


10.900

1.600
12
123
Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros

2.0

8.850


10.850

1.650
13
80
Karina Saxrud, IL Sverre

2.0

8.650


10.650

1.850
14
112
Leah Ugelstad-Myevang, Molde TF

4.7

5.550


10.250

2.250
15
92
Aina Utgård, Hødd

2.0

8.200


10.200

2.300
16
124
Tora Løvik Sperle, Nidaros

2.0

7.800


9.800

2.700
17
102
Ellinor Harnes, Stjørdals Blink

2.0

7.500


9.500

3.000
18
79
Tiril Espendatter Walldén Hermann, IL Sverre

2.0

7.450


9.450

3.050
19
81
Hannah Gustav Strøm, IL Sverre

1.5

7.200


8.700

3.800
20
147
Nora Aasheim Bersvendsen, Trondhjems

1.0

7.650


8.650

3.850
21
103
Ylva Flormælen, Stjørdals Blink

5.3

7.150

4.0

8.450

4.050
22
100
Emilie Flaamo, Stjørdals Blink


8.950

1.0

7.950

4.550
22
150
Sofie Achmann, Trondhjems


7.950


7.950

4.550
24
146
Sara Remmen nordgård, Trondhjems

0.5

7.000


7.500

5.000
25
128
Amalie Reme, Nidaros

1.5

5.900


7.400

5.100
26
127
Rikke Øvermo Johansen, Nidaros


7.150


7.150

5.350
27
142
Adele Berg Molde, Verdal Turnforening


7.800

1.0

6.800

5.700
28
55
Tuva Rydjord Isaksen, KTF

4.5

6.050

4.0

6.550

5.950
29
56
Emilie Solheim, KTF




12.500
29
101
Johanna Skjei, Stjørdals Blink




12.500
29
145
Lea Cecilie Hertwich, Trondhjems




12.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
120
Dina Melhus Hildrum, Nidaros

5.5

8.450


13.950

2
123
Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros

5.7

7.900


13.600

0.350
3
148
Guro Ervik Knutsen, Trondhjems

5.4

7.800


13.200

0.750
4
54
Linnea Kollstrøm, KTF

5.7

7.450


13.150

0.800
5
126
Maria Johannessen, Nidaros

5.1

8.000


13.100

0.850
5
122
Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros

5.4

7.700


13.100

0.850
7
121
Julie Ansok Høgås, Nidaros

5.6

7.450


13.050

0.900
8
100
Emilie Flaamo, Stjørdals Blink

5.5

7.400


12.900

1.050
9
55
Tuva Rydjord Isaksen, KTF

6.3

6.400


12.700

1.250
10
95
Elina Tarberg, Hødd

5.7

6.750


12.450

1.500
10
111
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde TF

5.9

6.550


12.450

1.500
12
112
Leah Ugelstad-Myevang, Molde TF

6.0

6.050


12.050

1.900
13
103
Ylva Flormælen, Stjørdals Blink

6.6

5.400


12.000

1.950
14
129
Sara Bratbergsengen, Nidaros

5.1

6.850


11.950

2.000
15
80
Karina Saxrud, IL Sverre

6.1

5.800


11.900

2.050
16
81
Hannah Gustav Strøm, IL Sverre

5.8

5.600


11.400

2.550
17
125
Jenny Aas Vårheim, Nidaros

4.9

5.900


10.800

3.150
18
104
Eline Lerfall, Stjørdals Blink

5.3

5.100


10.400

3.550
19
127
Rikke Øvermo Johansen, Nidaros

5.6

4.750


10.350

3.600
20
92
Aina Utgård, Hødd

5.4

4.050


9.450

4.500
21
150
Sofie Achmann, Trondhjems


6.450


6.450

7.500
22
146
Sara Remmen nordgård, Trondhjems


6.150


6.150

7.800
23
128
Amalie Reme, Nidaros

4.2

5.650

4.0

5.850

8.100
24
147
Nora Aasheim Bersvendsen, Trondhjems


5.500


5.500

8.450
25
142
Adele Berg Molde, Verdal Turnforening

2.0

3.100


5.100

8.850
26
56
Emilie Solheim, KTF




13.950
26
79
Tiril Espendatter Walldén Hermann, IL Sverre




13.950
26
101
Johanna Skjei, Stjørdals Blink




13.950
26
102
Ellinor Harnes, Stjørdals Blink




13.950
26
124
Tora Løvik Sperle, Nidaros




13.950
26
145
Lea Cecilie Hertwich, Trondhjems




13.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
54
Linnea Kollstrøm, KTF

5.9

6.950


12.850

2
104
Eline Lerfall, Stjørdals Blink

6.0

6.750


12.750

0.100
3
121
Julie Ansok Høgås, Nidaros

5.9

6.700


12.600

0.250
4
95
Elina Tarberg, Hødd

5.4

7.050


12.450

0.400
5
111
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde TF

6.1

6.250


12.350

0.500
6
103
Ylva Flormælen, Stjørdals Blink

5.5

6.800


12.300

0.550
7
120
Dina Melhus Hildrum, Nidaros

5.2

7.050


12.250

0.600
8
126
Maria Johannessen, Nidaros

5.1

6.900


12.000

0.850
9
123
Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros

5.8

6.150


11.950

0.900
10
80
Karina Saxrud, IL Sverre

5.1

6.450


11.550

1.300
11
112
Leah Ugelstad-Myevang, Molde TF

5.4

6.100


11.500

1.350
12
122
Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros

4.7

7.100

0.5

11.300

1.550
12
55
Tuva Rydjord Isaksen, KTF

5.4

5.900


11.300

1.550
14
92
Aina Utgård, Hødd

5.1

6.100


11.200

1.650
15
79
Tiril Espendatter Walldén Hermann, IL Sverre

5.7

5.400


11.100

1.750
16
125
Jenny Aas Vårheim, Nidaros

5.0

6.050


11.050

1.800
17
100
Emilie Flaamo, Stjørdals Blink

4.5

6.400

0.5

10.400

2.450
18
81
Hannah Gustav Strøm, IL Sverre

5.1

5.250


10.350

2.500
19
142
Adele Berg Molde, Verdal Turnforening

3.9

4.200


8.100

4.750
20
127
Rikke Øvermo Johansen, Nidaros


7.300


7.300

5.550
21
150
Sofie Achmann, Trondhjems

1.0

5.150


6.150

6.700
22
128
Amalie Reme, Nidaros


6.050


6.050

6.800
23
146
Sara Remmen nordgård, Trondhjems

1.0

5.000


6.000

6.850
24
147
Nora Aasheim Bersvendsen, Trondhjems

1.0

4.250


5.250

7.600
25
145
Lea Cecilie Hertwich, Trondhjems

1.0

4.100


5.100

7.750
26
56
Emilie Solheim, KTF




12.850
26
101
Johanna Skjei, Stjørdals Blink




12.850
26
102
Ellinor Harnes, Stjørdals Blink




12.850
26
124
Tora Løvik Sperle, Nidaros




12.850
26
129
Sara Bratbergsengen, Nidaros




12.850
26
148
Guro Ervik Knutsen, Trondhjems




12.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 9:10:35 AM
SX
SM
MD
XL
XXL