Back 

Alpha Factor Cup Trondheim, 25.-26 mai 2019

Rekrutt Klasse 2 Klasse 1 Rekrutt 11 Rekrutt 12 Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 FIG junior FIG senior Aspirant MAG WAG Rekrutt WAG Kl. 1-3 WAG Jr/Sr
FIG junior
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
171
Hedda Folden
Tomrefjord IL Turn
12.350
D: 3.7
E: 8.650
9.750
D: 1.20
E: 8.550
12.500
D: 4.80
E: 7.700
12.900
D: 4.50
E: 8.500
ND: 0.10
47.500
VT
12.350
D: 3.7
E: 8.650
UB
9.750
D: 1.2
E: 8.550
BB
12.500
D: 4.8
E: 7.700
FX
12.900
D: 4.5
E: 8.500
ND: 0.10
2
159
Erica Liepelt Uran
Molde TF
11.800
D: 3.5
E: 8.300
9.800
D: 1.40
E: 8.400
10.950
D: 3.40
E: 7.550
11.050
D: 3.30
E: 7.750
43.600
3.900
VT
11.800
D: 3.5
E: 8.300
UB
9.800
D: 1.4
E: 8.400
BB
10.950
D: 3.4
E: 7.550
FX
11.050
D: 3.3
E: 7.750
3
169
Pernille Eiken Fosse
Hødd
12.150
D: 3.6
E: 8.550
10.400
D: 1.70
E: 8.700
10.050
D: 4.50
E: 5.550
10.750
D: 3.40
E: 7.350
43.350
4.150
VT
12.150
D: 3.6
E: 8.550
UB
10.400
D: 1.7
E: 8.700
BB
10.050
D: 4.5
E: 5.550
FX
10.750
D: 3.4
E: 7.350
4
165
Mathilde Sjøvik Olberg
Nidaros
11.750
D: 3.5
E: 8.250
9.450
D: 1.20
E: 8.250
10.250
D: 3.90
E: 6.350
11.500
D: 4.10
E: 7.400
42.950
4.550
VT
11.750
D: 3.5
E: 8.250
UB
9.450
D: 1.2
E: 8.250
BB
10.250
D: 3.9
E: 6.350
FX
11.500
D: 4.1
E: 7.400
5
175
Anikka Bjerkan
Trondhjems
11.550
D: 3.5
E: 8.050
9.450
D: 1.30
E: 8.150
9.950
D: 3.90
E: 6.050
11.450
D: 3.30
E: 8.250
ND: 0.10
42.400
5.100
VT
11.550
D: 3.5
E: 8.050
UB
9.450
D: 1.3
E: 8.150
BB
9.950
D: 3.9
E: 6.050
FX
11.450
D: 3.3
E: 8.250
ND: 0.10
6
157
Erle Brevik Grudt
Molde TF
12.050
D: 3.7
E: 8.350
8.400
D: 0.90
E: 7.500
10.600
D: 3.40
E: 7.200
11.100
D: 3.20
E: 7.900
42.150
5.350
VT
12.050
D: 3.7
E: 8.350
UB
8.400
D: 0.9
E: 7.500
BB
10.600
D: 3.4
E: 7.200
FX
11.100
D: 3.2
E: 7.900
7
167
Marthe Bjørgen
Nidaros
12.050
D: 3.7
E: 8.350
9.100
D: 2.00
E: 7.100
9.450
D: 3.20
E: 6.250
11.100
D: 3.10
E: 8.000
41.700
5.800
VT
12.050
D: 3.7
E: 8.350
UB
9.100
D: 2.0
E: 7.100
BB
9.450
D: 3.2
E: 6.250
FX
11.100
D: 3.1
E: 8.000
8
158
Vår Bugge Varhaugvik
Molde TF
10.950
D: 3.7
E: 7.250
8.200
D: 0.90
E: 7.300
10.150
D: 3.10
E: 7.050
10.750
D: 3.20
E: 7.550
40.050
7.450
VT
10.950
D: 3.7
E: 7.250
UB
8.200
D: 0.9
E: 7.300
BB
10.150
D: 3.1
E: 7.050
FX
10.750
D: 3.2
E: 7.550
9
164
Anna Løvås Holmen
Nidaros
10.400
D: 2.0
E: 8.400
8.950
D: 1.10
E: 7.850
9.300
D: 4.20
E: 5.100
11.100
D: 3.00
E: 8.100
39.750
7.750
VT
10.400
D: 2.0
E: 8.400
UB
8.950
D: 1.1
E: 7.850
BB
9.300
D: 4.2
E: 5.100
FX
11.100
D: 3.0
E: 8.100
10
172
Sara Vik
Tomrefjord IL Turn
11.300
D: 3.5
E: 7.800
7.950
D: 1.10
E: 6.850
9.900
D: 3.40
E: 6.500
10.000
D: 3.30
E: 6.700
39.150
8.350
VT
11.300
D: 3.5
E: 7.800
UB
7.950
D: 1.1
E: 6.850
BB
9.900
D: 3.4
E: 6.500
FX
10.000
D: 3.3
E: 6.700
11
176
Karoline Søberg
Trondhjems
11.650
D: 3.5
E: 8.150
6.500
D: 1.00
E: 5.500
9.950
D: 3.70
E: 6.250
10.000
D: 2.60
E: 7.500
ND: 0.10
38.100
9.400
VT
11.650
D: 3.5
E: 8.150
UB
6.500
D: 1.0
E: 5.500
BB
9.950
D: 3.7
E: 6.250
FX
10.000
D: 2.6
E: 7.500
ND: 0.10
12
160
Thea Matilde Vassdal
Molde TF
11.750
D: 3.5
E: 8.250
4.800
D: 1.30
E: 7.500
ND: 4.00
10.200
D: 3.60
E: 6.600
10.150
D: 3.20
E: 6.950
36.900
10.600
VT
11.750
D: 3.5
E: 8.250
UB
4.800
D: 1.3
E: 7.500
ND: 4.00
BB
10.200
D: 3.6
E: 6.600
FX
10.150
D: 3.2
E: 6.950
13
162
Tyra Braderup
Nidaros
10.650
D: 2.80
E: 7.850
11.050
D: 3.00
E: 8.050
21.700
25.800
VT

UB

BB
10.650
D: 2.8
E: 7.850
FX
11.050
D: 3.0
E: 8.050
14
163
Sofie Arntzen Johnsen
Nidaros
VT

UB

BB

FX

14
166
Tuva Paulsen
Nidaros
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
171
Hedda Folden, Tomrefjord IL Turn


3.7


8.650




6.175
12.350

2
169
Pernille Eiken Fosse, Hødd


3.6


8.550




6.075
12.150

0.100
3
167
Marthe Bjørgen, Nidaros


3.7


8.350




6.025
12.050

0.150
3
157
Erle Brevik Grudt, Molde TF


3.7


8.350




6.025
12.050

0.150
5
159
Erica Liepelt Uran, Molde TF


3.5


8.300




5.900
11.800

0.275
6
160
Thea Matilde Vassdal, Molde TF


3.5


8.250




5.875
11.750

0.300
6
165
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros


3.5


8.250




5.875
11.750

0.300
8
176
Karoline Søberg, Trondhjems


3.5


8.150




5.825
11.650

0.350
9
175
Anikka Bjerkan, Trondhjems


3.5


8.050




5.775
11.550

0.400
10
172
Sara Vik, Tomrefjord IL Turn


3.5


7.800




5.650
11.300

0.525
11
158
Vår Bugge Varhaugvik, Molde TF


3.7


7.250




5.475
10.950

0.700
12
164
Anna Løvås Holmen, Nidaros


2.0


8.400




5.200
10.400

0.975
13
162
Tyra Braderup, Nidaros










13
163
Sofie Arntzen Johnsen, Nidaros










13
166
Tuva Paulsen, Nidaros










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
169
Pernille Eiken Fosse, Hødd

1.7

8.700


10.400

2
159
Erica Liepelt Uran, Molde TF

1.4

8.400


9.800

0.600
3
171
Hedda Folden, Tomrefjord IL Turn

1.2

8.550


9.750

0.650
4
165
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros

1.2

8.250


9.450

0.950
4
175
Anikka Bjerkan, Trondhjems

1.3

8.150


9.450

0.950
6
167
Marthe Bjørgen, Nidaros

2.0

7.100


9.100

1.300
7
164
Anna Løvås Holmen, Nidaros

1.1

7.850


8.950

1.450
8
157
Erle Brevik Grudt, Molde TF

0.9

7.500


8.400

2.000
9
158
Vår Bugge Varhaugvik, Molde TF

0.9

7.300


8.200

2.200
10
172
Sara Vik, Tomrefjord IL Turn

1.1

6.850


7.950

2.450
11
176
Karoline Søberg, Trondhjems

1.0

5.500


6.500

3.900
12
160
Thea Matilde Vassdal, Molde TF

1.3

7.500

4.0

4.800

5.600
13
162
Tyra Braderup, Nidaros




13
163
Sofie Arntzen Johnsen, Nidaros




13
166
Tuva Paulsen, Nidaros




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
171
Hedda Folden, Tomrefjord IL Turn

4.8

7.700


12.500

2
159
Erica Liepelt Uran, Molde TF

3.4

7.550


10.950

1.550
3
162
Tyra Braderup, Nidaros

2.8

7.850


10.650

1.850
4
157
Erle Brevik Grudt, Molde TF

3.4

7.200


10.600

1.900
5
165
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros

3.9

6.350


10.250

2.250
6
160
Thea Matilde Vassdal, Molde TF

3.6

6.600


10.200

2.300
7
158
Vår Bugge Varhaugvik, Molde TF

3.1

7.050


10.150

2.350
8
169
Pernille Eiken Fosse, Hødd

4.5

5.550


10.050

2.450
9
176
Karoline Søberg, Trondhjems

3.7

6.250


9.950

2.550
9
175
Anikka Bjerkan, Trondhjems

3.9

6.050


9.950

2.550
11
172
Sara Vik, Tomrefjord IL Turn

3.4

6.500


9.900

2.600
12
167
Marthe Bjørgen, Nidaros

3.2

6.250


9.450

3.050
13
164
Anna Løvås Holmen, Nidaros

4.2

5.100


9.300

3.200
14
163
Sofie Arntzen Johnsen, Nidaros




14
166
Tuva Paulsen, Nidaros




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
171
Hedda Folden, Tomrefjord IL Turn

4.5

8.500

0.1

12.900

2
165
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros

4.1

7.400


11.500

1.400
3
175
Anikka Bjerkan, Trondhjems

3.3

8.250

0.1

11.450

1.450
4
164
Anna Løvås Holmen, Nidaros

3.0

8.100


11.100

1.800
4
167
Marthe Bjørgen, Nidaros

3.1

8.000


11.100

1.800
4
157
Erle Brevik Grudt, Molde TF

3.2

7.900


11.100

1.800
7
162
Tyra Braderup, Nidaros

3.0

8.050


11.050

1.850
7
159
Erica Liepelt Uran, Molde TF

3.3

7.750


11.050

1.850
9
158
Vår Bugge Varhaugvik, Molde TF

3.2

7.550


10.750

2.150
9
169
Pernille Eiken Fosse, Hødd

3.4

7.350


10.750

2.150
11
160
Thea Matilde Vassdal, Molde TF

3.2

6.950


10.150

2.750
12
176
Karoline Søberg, Trondhjems

2.6

7.500

0.1

10.000

2.900
12
172
Sara Vik, Tomrefjord IL Turn

3.3

6.700


10.000

2.900
14
163
Sofie Arntzen Johnsen, Nidaros




14
166
Tuva Paulsen, Nidaros




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/20/2024 2:52:25 AM
SX
SM
MD
XL
XXL