Back 

Alpha Factor Cup Trondheim, 25.-26 mai 2019

Rekrutt Klasse 2 Klasse 1 Rekrutt 11 Rekrutt 12 Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 FIG junior FIG senior Aspirant MAG WAG Rekrutt WAG Kl. 1-3 WAG Jr/Sr
Aspirant
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
156
Helene Hovdal
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

1
Johanna Kristensen
KTF
VT

UB

BB

FX

2
Sofie Odde Godø
KTF
VT

UB

BB

FX

3
Eira Bjørdal Rønnestad
AATF
VT

UB

BB

FX

4
Julianna Duangnet Vagstun
AATF
VT

UB

BB

FX

5
June Kaeokhiao Ervik
AATF
VT

UB

BB

FX

6
Marie Erstad
AATF
VT

UB

BB

FX

7
Hermine Furnes Mannseth
AATF
VT

UB

BB

FX

8
Lotte Nilsen
AATF
VT

UB

BB

FX

9
Rikke Hansen Ringset
AATF
VT

UB

BB

FX

10
Pernille Strøm
AATF
VT

UB

BB

FX

11
Iben Tenfjord
AATF
VT

UB

BB

FX

12
Madeleine Hoff Bjørge
AATF
VT

UB

BB

FX

13
Linnea Hildrestrand
AATF
VT

UB

BB

FX

14
Sofie Robertsen
Tomrefjord IL Turn
VT

UB

BB

FX

15
Hannah Stenødegård
Tomrefjord IL Turn
VT

UB

BB

FX

16
Aurora Otterlei
Tomrefjord IL Turn
VT

UB

BB

FX

17
Sofie Reitan
verdal Turnforening
VT

UB

BB

FX

18
Vanja
verdal Turnforening
VT

UB

BB

FX

19
Marita Berg
verdal Turnforening
VT

UB

BB

FX

20
Sanna Hagstrøm
verdal Turnforening
VT

UB

BB

FX

21
Minna Hagstrøm
verdal Turnforening
VT

UB

BB

FX

22
Amanda Borgan Staahl
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

23
Eirin Johanne Håpnes
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

24
Miriam Sangi Berg Hansen
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

25
Live Johanne Hundal
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

26
Mathilde Vikan
Molde TF
VT

UB

BB

FX

27
Ingrid Mittet Haas
Molde TF
VT

UB

BB

FX

28
Solveig Mørkeseth Eriksen
Molde TF
VT

UB

BB

FX

29
Julia Ugelstad - Myrvang
Molde TF
VT

UB

BB

FX

30
Guro Flemsætherhaug
Molde TF
VT

UB

BB

FX

31
Andrea Bjerkeli Hammerø
Molde TF
VT

UB

BB

FX

32
Erika Fugelsnes
Molde TF
VT

UB

BB

FX

33
Hedda Asp Skrogstad
Nidaros
VT

UB

BB

FX

34
Sofie Celeste Øyslebø Bellout
Nidaros
VT

UB

BB

FX

35
Ingrid Drage-Johnsen
Nidaros
VT

UB

BB

FX

36
Vilje Ormbostad Berre
Nidaros
VT

UB

BB

FX

37
Olivia Øyra Ustad
Nidaros
VT

UB

BB

FX

38
Selma Jensen Bratbergsengen
Nidaros
VT

UB

BB

FX

39
Emma Buaas Jensen
Nidaros
VT

UB

BB

FX

40
Rakel Nerdal Arntsberg
Nidaros
VT

UB

BB

FX

41
Sofie Felicia Murai-Ubby
Nidaros
VT

UB

BB

FX

42
Aurora Aune Wold
Nidaros
VT

UB

BB

FX

43
Eirin Øverkil Vie
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

44
Eivor Magnussen
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

45
Erle Telnes
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

46
Marie Kristine bjerknes
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

47
Natalie H Alne
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

48
Albertine Fonstad - Fossheim
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

49
Ana Sofia Gorset
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

50
Elina Ueno
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

51
Karla grøtting
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

52
Anna Rosie Bergmo
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

53
Pernille Aursand
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

54
Linnea Kollstrøm
KTF
VT

UB

BB

FX

55
Tuva Rydjord Isaksen
KTF
VT

UB

BB

FX

56
Emilie Solheim
KTF
VT

UB

BB

FX

57
Emma Kongshaug
KTF
VT

UB

BB

FX

58
Anna Bertine Utheim Aune
KTF
VT

UB

BB

FX

59
Hannah Martine Sæther
KTF
VT

UB

BB

FX

60
Emilie Michelsen Larsen
KTF
VT

UB

BB

FX

61
Una Ertsås Hildrum
Steinkjer
VT

UB

BB

FX

62
Ingrid Louise Fearnley
Steinkjer
VT

UB

BB

FX

63
Tiril Røli Ansnes
Steinkjer
VT

UB

BB

FX

64
Elea Dullum Rystad
Steinkjer
VT

UB

BB

FX

65
Leona Ringseth
Steinkjer
VT

UB

BB

FX

66
Frida Kjeldstad Lie
Steinkjer
VT

UB

BB

FX

67
Tilde Rørvik Godø
AATF
VT

UB

BB

FX

68
Emilie Bjørge Sørøy
AATF
VT

UB

BB

FX

69
Anna Frostad
AATF
VT

UB

BB

FX

70
Tiril Jacobsen Molnes
AATF
VT

UB

BB

FX

71
Erika Eikremsvik Tolaas
AATF
VT

UB

BB

FX

72
Kristine Pettersen Hammerø
AATF
VT

UB

BB

FX

73
Mathea Hjelvik
AATF
VT

UB

BB

FX

74
Nora Celine Økland
AATF
VT

UB

BB

FX

75
Kerstine Devold
AATF
VT

UB

BB

FX

76
Iselin Borøchstein
AATF
VT

UB

BB

FX

77
Sofie Jacobsen Molnes
AATF
VT

UB

BB

FX

78
Tina Vingsnes
AATF
VT

UB

BB

FX

79
Tiril Espendatter Walldén Hermann
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

80
Karina Saxrud
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

81
Hannah Gustav Strøm
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

82
Emma Bremnes
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

83
Sara Aune Enoksen
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

84
Anette Strand
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

85
Kornelia Hovrud Myran
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

86
Ida Hallem
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

87
Marie Molde
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

88
Ingrid Gustad Strøm
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

89
Mathea Nøst
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

90
Tilde Kristine Lindsve
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

91
Anette Heistad
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

92
Aina Utgård
Hødd
VT

UB

BB

FX

93
Selma Tarberg
Hødd
VT

UB

BB

FX

94
Silje Eiken Vatne
Hødd
VT

UB

BB

FX

95
Elina Tarberg
Hødd
VT

UB

BB

FX

96
Fride Linaker
Stjørdals Blink
VT

UB

BB

FX

97
Selma Flormælen
Stjørdals Blink
VT

UB

BB

FX

98
Oline Wang Gundersen
Stjørdals Blink
VT

UB

BB

FX

99
Emma Listou
Stjørdals Blink
VT

UB

BB

FX

100
Emilie Flaamo
Stjørdals Blink
VT

UB

BB

FX

101
Johanna Skjei
Stjørdals Blink
VT

UB

BB

FX

102
Ellinor Harnes
Stjørdals Blink
VT

UB

BB

FX

103
Ylva Flormælen
Stjørdals Blink
VT

UB

BB

FX

104
Eline Lerfall
Stjørdals Blink
VT

UB

BB

FX

105
Thea Elise Johansen
Stjørdals Blink
VT

UB

BB

FX

106
Lena Katarina Hay Rognes
Nidaros
VT

UB

BB

FX

107
Milla Sophie Wemundstad Kristiansen
Nidaros
VT

UB

BB

FX

108
Johanna Veium Vestrum
Nidaros
VT

UB

BB

FX

109
Anna Vandbakk Nilssen
Nidaros
VT

UB

BB

FX

110
Nora Norum Sandøy
Nidaros
VT

UB

BB

FX

111
Ingrid Mørkeseth Eriksen
Molde TF
VT

UB

BB

FX

112
Leah Ugelstad-Myevang
Molde TF
VT

UB

BB

FX

113
Frida Visnes Silseth
Molde TF
VT

UB

BB

FX

114
Mali Sofie Wikeland
Molde TF
VT

UB

BB

FX

115
Henricke farstad
Molde TF
VT

UB

BB

FX

116
Lina jenset
Molde TF
VT

UB

BB

FX

117
Eina Buset Bredeli
Molde TF
VT

UB

BB

FX

118
Leah Støren
Molde TF
VT

UB

BB

FX

119
Melissa Lindbak
Nidaros
VT

UB

BB

FX

120
Dina Melhus Hildrum
Nidaros
VT

UB

BB

FX

121
Julie Ansok Høgås
Nidaros
VT

UB

BB

FX

122
Ingrid Kristine Sørmo
Nidaros
VT

UB

BB

FX

123
Leah Marianne Bjørkmo
Nidaros
VT

UB

BB

FX

124
Tora Løvik Sperle
Nidaros
VT

UB

BB

FX

125
Jenny Aas Vårheim
Nidaros
VT

UB

BB

FX

126
Maria Johannessen
Nidaros
VT

UB

BB

FX

127
Rikke Øvermo Johansen
Nidaros
VT

UB

BB

FX

128
Amalie Reme
Nidaros
VT

UB

BB

FX

129
Sara Bratbergsengen
Nidaros
VT

UB

BB

FX

130
Juni Aasheim Bersvendsen
Nidaros
VT

UB

BB

FX

131
Mathea Valstad Hallem
verdal Turnforening
VT

UB

BB

FX

132
Rebecka Lerfald-Brønstad
verdal Turnforening
VT

UB

BB

FX

133
Elisabeth Ravlo
verdal Turnforening
VT

UB

BB

FX

134
Eline Reitan
verdal Turnforening
VT

UB

BB

FX

135
Joulia Berge Nagy
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

136
Julie Røstum Thelin
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

137
Julie Knutsen
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

138
Hedda Bjørnli Enger
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

139
Irina Storsve
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

140
Guro Kristine Skarderud
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

141
Hedda Kirkholt Holmvik
Verdal Turnforening
VT

UB

BB

FX

142
Adele Berg Molde
Verdal Turnforening
VT

UB

BB

FX

143
Emma Marie Vie
verdal Turnforening
VT

UB

BB

FX

144
Isabell Hasfjord Reinan
verdal Turnforening
VT

UB

BB

FX

145
Lea Cecilie Hertwich
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

146
Sara Remmen nordgård
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

147
Nora Aasheim Bersvendsen
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

148
Guro Ervik Knutsen
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

149
Amelia Bøkestad
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

150
Aurora bjørnsen
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

151
Caroline Rambech Larsen
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

152
Caroline Maria Hestnes
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

153
Johanna Grimsbo
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

154
Live Rusten berge
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

155
Vilma Hetle
Trondhjems
VT

UB

BB

FX

173
Hili Bjørg Scharf
Tomrefjord IL Turn
VT

UB

BB

FX

174
Anna Longva
Tomrefjord IL Turn
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
Johanna Kristensen, KTF










2
Sofie Odde Godø, KTF










3
Eira Bjørdal Rønnestad, AATF










4
Julianna Duangnet Vagstun, AATF










5
June Kaeokhiao Ervik, AATF










6
Marie Erstad, AATF










7
Hermine Furnes Mannseth, AATF










8
Lotte Nilsen, AATF










9
Rikke Hansen Ringset, AATF










10
Pernille Strøm, AATF










11
Iben Tenfjord, AATF










12
Madeleine Hoff Bjørge, AATF










13
Linnea Hildrestrand, AATF










14
Sofie Robertsen, Tomrefjord IL Turn










15
Hannah Stenødegård, Tomrefjord IL Turn










16
Aurora Otterlei, Tomrefjord IL Turn










17
Sofie Reitan, verdal Turnforening










18
Vanja, verdal Turnforening










19
Marita Berg, verdal Turnforening










20
Sanna Hagstrøm, verdal Turnforening










21
Minna Hagstrøm, verdal Turnforening










22
Amanda Borgan Staahl, IL Sverre










23
Eirin Johanne Håpnes, IL Sverre










24
Miriam Sangi Berg Hansen, IL Sverre










25
Live Johanne Hundal, IL Sverre










26
Mathilde Vikan, Molde TF










27
Ingrid Mittet Haas, Molde TF










28
Solveig Mørkeseth Eriksen, Molde TF










29
Julia Ugelstad - Myrvang, Molde TF










30
Guro Flemsætherhaug, Molde TF










31
Andrea Bjerkeli Hammerø, Molde TF










32
Erika Fugelsnes, Molde TF










33
Hedda Asp Skrogstad, Nidaros










34
Sofie Celeste Øyslebø Bellout, Nidaros










35
Ingrid Drage-Johnsen, Nidaros










36
Vilje Ormbostad Berre, Nidaros










37
Olivia Øyra Ustad, Nidaros










38
Selma Jensen Bratbergsengen, Nidaros










39
Emma Buaas Jensen, Nidaros










40
Rakel Nerdal Arntsberg, Nidaros










41
Sofie Felicia Murai-Ubby, Nidaros










42
Aurora Aune Wold, Nidaros










43
Eirin Øverkil Vie, Trondhjems










44
Eivor Magnussen, Trondhjems










45
Erle Telnes, Trondhjems










46
Marie Kristine bjerknes, Trondhjems










47
Natalie H Alne, Trondhjems










48
Albertine Fonstad - Fossheim, Trondhjems










49
Ana Sofia Gorset, Trondhjems










50
Elina Ueno, Trondhjems










51
Karla grøtting, Trondhjems










52
Anna Rosie Bergmo, Trondhjems










53
Pernille Aursand, Trondhjems










54
Linnea Kollstrøm, KTF










55
Tuva Rydjord Isaksen, KTF










56
Emilie Solheim, KTF










57
Emma Kongshaug, KTF










58
Anna Bertine Utheim Aune, KTF










59
Hannah Martine Sæther, KTF










60
Emilie Michelsen Larsen, KTF










61
Una Ertsås Hildrum, Steinkjer










62
Ingrid Louise Fearnley, Steinkjer










63
Tiril Røli Ansnes, Steinkjer










64
Elea Dullum Rystad, Steinkjer










65
Leona Ringseth, Steinkjer










66
Frida Kjeldstad Lie, Steinkjer










67
Tilde Rørvik Godø, AATF










68
Emilie Bjørge Sørøy, AATF










69
Anna Frostad, AATF










70
Tiril Jacobsen Molnes, AATF










71
Erika Eikremsvik Tolaas, AATF










72
Kristine Pettersen Hammerø, AATF










73
Mathea Hjelvik, AATF










74
Nora Celine Økland, AATF










75
Kerstine Devold, AATF










76
Iselin Borøchstein, AATF










77
Sofie Jacobsen Molnes, AATF










78
Tina Vingsnes, AATF










79
Tiril Espendatter Walldén Hermann, IL Sverre










80
Karina Saxrud, IL Sverre










81
Hannah Gustav Strøm, IL Sverre










82
Emma Bremnes, IL Sverre










83
Sara Aune Enoksen, IL Sverre










84
Anette Strand, IL Sverre










85
Kornelia Hovrud Myran, IL Sverre










86
Ida Hallem, IL Sverre










87
Marie Molde, IL Sverre










88
Ingrid Gustad Strøm, IL Sverre










89
Mathea Nøst, IL Sverre










90
Tilde Kristine Lindsve, IL Sverre










91
Anette Heistad, IL Sverre










92
Aina Utgård, Hødd










93
Selma Tarberg, Hødd










94
Silje Eiken Vatne, Hødd










95
Elina Tarberg, Hødd










96
Fride Linaker, Stjørdals Blink










97
Selma Flormælen, Stjørdals Blink










98
Oline Wang Gundersen, Stjørdals Blink










99
Emma Listou, Stjørdals Blink










100
Emilie Flaamo, Stjørdals Blink










101
Johanna Skjei, Stjørdals Blink










102
Ellinor Harnes, Stjørdals Blink










103
Ylva Flormælen, Stjørdals Blink










104
Eline Lerfall, Stjørdals Blink










105
Thea Elise Johansen, Stjørdals Blink










106
Lena Katarina Hay Rognes, Nidaros










107
Milla Sophie Wemundstad Kristiansen, Nidaros










108
Johanna Veium Vestrum, Nidaros










109
Anna Vandbakk Nilssen, Nidaros










110
Nora Norum Sandøy, Nidaros










111
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde TF










112
Leah Ugelstad-Myevang, Molde TF










113
Frida Visnes Silseth, Molde TF










114
Mali Sofie Wikeland, Molde TF










115
Henricke farstad, Molde TF










116
Lina jenset, Molde TF










117
Eina Buset Bredeli, Molde TF










118
Leah Støren, Molde TF










119
Melissa Lindbak, Nidaros










120
Dina Melhus Hildrum, Nidaros










121
Julie Ansok Høgås, Nidaros










122
Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros










123
Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros










124
Tora Løvik Sperle, Nidaros










125
Jenny Aas Vårheim, Nidaros










126
Maria Johannessen, Nidaros










127
Rikke Øvermo Johansen, Nidaros










128
Amalie Reme, Nidaros










129
Sara Bratbergsengen, Nidaros










130
Juni Aasheim Bersvendsen, Nidaros










131
Mathea Valstad Hallem, verdal Turnforening










132
Rebecka Lerfald-Brønstad, verdal Turnforening










133
Elisabeth Ravlo, verdal Turnforening










134
Eline Reitan, verdal Turnforening










135
Joulia Berge Nagy, Trondhjems










136
Julie Røstum Thelin, Trondhjems










137
Julie Knutsen, Trondhjems










138
Hedda Bjørnli Enger, Trondhjems










139
Irina Storsve, Trondhjems










140
Guro Kristine Skarderud, Trondhjems










141
Hedda Kirkholt Holmvik, Verdal Turnforening










142
Adele Berg Molde, Verdal Turnforening










143
Emma Marie Vie, verdal Turnforening










144
Isabell Hasfjord Reinan, verdal Turnforening










145
Lea Cecilie Hertwich, Trondhjems










146
Sara Remmen nordgård, Trondhjems










147
Nora Aasheim Bersvendsen, Trondhjems










148
Guro Ervik Knutsen, Trondhjems










149
Amelia Bøkestad, Trondhjems










150
Aurora bjørnsen, Trondhjems










151
Caroline Rambech Larsen, Trondhjems










152
Caroline Maria Hestnes, Trondhjems










153
Johanna Grimsbo, Trondhjems










154
Live Rusten berge, Trondhjems










155
Vilma Hetle, Trondhjems










156
Helene Hovdal, Trondhjems










173
Hili Bjørg Scharf, Tomrefjord IL Turn










174
Anna Longva, Tomrefjord IL Turn










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
Johanna Kristensen, KTF




2
Sofie Odde Godø, KTF




3
Eira Bjørdal Rønnestad, AATF




4
Julianna Duangnet Vagstun, AATF




5
June Kaeokhiao Ervik, AATF




6
Marie Erstad, AATF




7
Hermine Furnes Mannseth, AATF




8
Lotte Nilsen, AATF




9
Rikke Hansen Ringset, AATF




10
Pernille Strøm, AATF




11
Iben Tenfjord, AATF




12
Madeleine Hoff Bjørge, AATF




13
Linnea Hildrestrand, AATF




14
Sofie Robertsen, Tomrefjord IL Turn




15
Hannah Stenødegård, Tomrefjord IL Turn




16
Aurora Otterlei, Tomrefjord IL Turn




17
Sofie Reitan, verdal Turnforening




18
Vanja, verdal Turnforening




19
Marita Berg, verdal Turnforening




20
Sanna Hagstrøm, verdal Turnforening




21
Minna Hagstrøm, verdal Turnforening




22
Amanda Borgan Staahl, IL Sverre




23
Eirin Johanne Håpnes, IL Sverre




24
Miriam Sangi Berg Hansen, IL Sverre




25
Live Johanne Hundal, IL Sverre




26
Mathilde Vikan, Molde TF




27
Ingrid Mittet Haas, Molde TF




28
Solveig Mørkeseth Eriksen, Molde TF




29
Julia Ugelstad - Myrvang, Molde TF




30
Guro Flemsætherhaug, Molde TF




31
Andrea Bjerkeli Hammerø, Molde TF




32
Erika Fugelsnes, Molde TF




33
Hedda Asp Skrogstad, Nidaros




34
Sofie Celeste Øyslebø Bellout, Nidaros




35
Ingrid Drage-Johnsen, Nidaros




36
Vilje Ormbostad Berre, Nidaros




37
Olivia Øyra Ustad, Nidaros




38
Selma Jensen Bratbergsengen, Nidaros




39
Emma Buaas Jensen, Nidaros




40
Rakel Nerdal Arntsberg, Nidaros




41
Sofie Felicia Murai-Ubby, Nidaros




42
Aurora Aune Wold, Nidaros




43
Eirin Øverkil Vie, Trondhjems




44
Eivor Magnussen, Trondhjems




45
Erle Telnes, Trondhjems




46
Marie Kristine bjerknes, Trondhjems




47
Natalie H Alne, Trondhjems




48
Albertine Fonstad - Fossheim, Trondhjems




49
Ana Sofia Gorset, Trondhjems




50
Elina Ueno, Trondhjems




51
Karla grøtting, Trondhjems




52
Anna Rosie Bergmo, Trondhjems




53
Pernille Aursand, Trondhjems




54
Linnea Kollstrøm, KTF




55
Tuva Rydjord Isaksen, KTF




56
Emilie Solheim, KTF




57
Emma Kongshaug, KTF




58
Anna Bertine Utheim Aune, KTF




59
Hannah Martine Sæther, KTF




60
Emilie Michelsen Larsen, KTF




61
Una Ertsås Hildrum, Steinkjer




62
Ingrid Louise Fearnley, Steinkjer




63
Tiril Røli Ansnes, Steinkjer




64
Elea Dullum Rystad, Steinkjer




65
Leona Ringseth, Steinkjer




66
Frida Kjeldstad Lie, Steinkjer




67
Tilde Rørvik Godø, AATF




68
Emilie Bjørge Sørøy, AATF




69
Anna Frostad, AATF




70
Tiril Jacobsen Molnes, AATF




71
Erika Eikremsvik Tolaas, AATF




72
Kristine Pettersen Hammerø, AATF




73
Mathea Hjelvik, AATF




74
Nora Celine Økland, AATF




75
Kerstine Devold, AATF




76
Iselin Borøchstein, AATF




77
Sofie Jacobsen Molnes, AATF




78
Tina Vingsnes, AATF




79
Tiril Espendatter Walldén Hermann, IL Sverre




80
Karina Saxrud, IL Sverre




81
Hannah Gustav Strøm, IL Sverre




82
Emma Bremnes, IL Sverre




83
Sara Aune Enoksen, IL Sverre




84
Anette Strand, IL Sverre




85
Kornelia Hovrud Myran, IL Sverre




86
Ida Hallem, IL Sverre




87
Marie Molde, IL Sverre




88
Ingrid Gustad Strøm, IL Sverre




89
Mathea Nøst, IL Sverre




90
Tilde Kristine Lindsve, IL Sverre




91
Anette Heistad, IL Sverre




92
Aina Utgård, Hødd




93
Selma Tarberg, Hødd




94
Silje Eiken Vatne, Hødd




95
Elina Tarberg, Hødd




96
Fride Linaker, Stjørdals Blink




97
Selma Flormælen, Stjørdals Blink




98
Oline Wang Gundersen, Stjørdals Blink




99
Emma Listou, Stjørdals Blink




100
Emilie Flaamo, Stjørdals Blink




101
Johanna Skjei, Stjørdals Blink




102
Ellinor Harnes, Stjørdals Blink




103
Ylva Flormælen, Stjørdals Blink




104
Eline Lerfall, Stjørdals Blink




105
Thea Elise Johansen, Stjørdals Blink




106
Lena Katarina Hay Rognes, Nidaros




107
Milla Sophie Wemundstad Kristiansen, Nidaros




108
Johanna Veium Vestrum, Nidaros




109
Anna Vandbakk Nilssen, Nidaros




110
Nora Norum Sandøy, Nidaros




111
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde TF




112
Leah Ugelstad-Myevang, Molde TF




113
Frida Visnes Silseth, Molde TF




114
Mali Sofie Wikeland, Molde TF




115
Henricke farstad, Molde TF




116
Lina jenset, Molde TF




117
Eina Buset Bredeli, Molde TF




118
Leah Støren, Molde TF




119
Melissa Lindbak, Nidaros




120
Dina Melhus Hildrum, Nidaros




121
Julie Ansok Høgås, Nidaros




122
Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros




123
Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros




124
Tora Løvik Sperle, Nidaros




125
Jenny Aas Vårheim, Nidaros




126
Maria Johannessen, Nidaros




127
Rikke Øvermo Johansen, Nidaros




128
Amalie Reme, Nidaros




129
Sara Bratbergsengen, Nidaros




130
Juni Aasheim Bersvendsen, Nidaros




131
Mathea Valstad Hallem, verdal Turnforening




132
Rebecka Lerfald-Brønstad, verdal Turnforening




133
Elisabeth Ravlo, verdal Turnforening




134
Eline Reitan, verdal Turnforening




135
Joulia Berge Nagy, Trondhjems




136
Julie Røstum Thelin, Trondhjems




137
Julie Knutsen, Trondhjems




138
Hedda Bjørnli Enger, Trondhjems




139
Irina Storsve, Trondhjems




140
Guro Kristine Skarderud, Trondhjems




141
Hedda Kirkholt Holmvik, Verdal Turnforening




142
Adele Berg Molde, Verdal Turnforening




143
Emma Marie Vie, verdal Turnforening




144
Isabell Hasfjord Reinan, verdal Turnforening




145
Lea Cecilie Hertwich, Trondhjems




146
Sara Remmen nordgård, Trondhjems




147
Nora Aasheim Bersvendsen, Trondhjems




148
Guro Ervik Knutsen, Trondhjems




149
Amelia Bøkestad, Trondhjems




150
Aurora bjørnsen, Trondhjems




151
Caroline Rambech Larsen, Trondhjems




152
Caroline Maria Hestnes, Trondhjems




153
Johanna Grimsbo, Trondhjems




154
Live Rusten berge, Trondhjems




155
Vilma Hetle, Trondhjems




156
Helene Hovdal, Trondhjems




173
Hili Bjørg Scharf, Tomrefjord IL Turn




174
Anna Longva, Tomrefjord IL Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
Johanna Kristensen, KTF




2
Sofie Odde Godø, KTF




3
Eira Bjørdal Rønnestad, AATF




4
Julianna Duangnet Vagstun, AATF




5
June Kaeokhiao Ervik, AATF




6
Marie Erstad, AATF




7