Back 

2. Seriekonkurranse Turn Kvinner og Turn Menn Bergen, 25-26/5 2019

All   MAG All-round   WAG All-round  

Rekrutt

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 26  Phillip Johan Sandviken Lieske, Laksevåg 76.900
2 36  Hammersland Mikal, Sotra 73.250
3 27  Viljar Alver Øverland, Laksevåg 70.700
4 34  Thomassen, Mats Teige, Fana 69.850
5 39  Thommassen Henrik Teige, BT 68.400
6 44  NOAH Hovland, Stord 68.000
7 40  Hommen Peder Løvøy, BT 66.300
8 41  Slettemoen Vincent Paal C., BT 65.850
9 31  Sander Ragnarsson, Laksevåg 64.700
10 29  Sebastian R.V. Løvik, Laksevåg 63.850
11 25  Linus Emil Hansen, Laksevåg 63.550
12 33  Berntsen, Gard, Fana 62.150
13 28  Haavard Blixt Haaskjold, Laksevåg 61.350
14 37  Benjamin Grygier, Sotra 52.750
15 30  Luan Menardi-Bjørkhaug, Laksevåg 0
15 32  Tveit, Håvard Gildestad, Fana 0
15 42  Rønstad Johnsen Gard, BT 0
15 43  Gaulen Georg, BT 0

Rekrutt 11 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 27  Christine Victoria Kubon, Fana 49.900
2 33  Tonje Johannesen, Sotra 41.900
3 24  Malin  Lillefosse, Laksevåg 41.250
4 26  Ida Tomine Birkeland, Laksevåg 32.500
5 32  Petronella Steimler Lundekvam, Sotra 29.600
6 25  Roksana Kuznekova, Laksevåg 28.950
7 31  Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana 28.700
8 30  Bianca Cecilie Mortensen, Fana 25.150

Rekrutt 12 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 34  Frøya  Holmefjord, Laksevåg 42.200

Klasse 1

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 38  Mari Irgens, Fana 51.800
1 39  Oda Rysjedal, Fana 51.800
3 37  Lene Teigland, Fana 50.800
4 47  Rikke Bjelde Landøy, Sotra 50.450
5 46  Marte Lunde, Sotra 49.200
6 43  Kaisa Sjøstrand, Sotra 40.700
7 41  Mari Greni Askeland, Sotra 38.650
8 42  Liva Paula Maurins, Sotra 38.550

Klasse 2

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 51  Maiken Holst, Sotra 54.450
2 48  Helene Anker Eide, Fana 54.000
3 49  Mia Langli, Fana 53.350
4 52  Mira Greni Askeland, Sotra 52.450
5 53  Kaya-Emilie L. Skjolddal, Sotra 51.950
6 54  Anna-Kristine Sandtorv-Lerøen, Sotra 46.250

FIG senior

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
  --, 0

Klasse 1

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 48  Jung Leo, Sotra 65.400
2 47  Oscar Wiliam Berg, Fana 58.750
3 46  Bårdsen, Tomas, Fana 57.500
4 45  Fjeld-Litleskare, Robert William, Fana 55.650
5 49  SAMUEL R. Evensen, Stord 0

Klasse 2

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 50  Jonas B. Dølvik, Laksevåg 65.150

Klasse 3

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 54  -Herland Martin Rasmussen, Laksevåg 64.250

FIG Jr

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 52  Kvamsøe Jakob, BT 69.650
2 53  Skreien Leander Bjerk, BT 63.200
3 51  Lundekvam Aleksander Steimler, Sotra 62.700

Last Update: 7/19/2019 1:14:19 PM