Back 

Norgesmesterskap – Junior Sotra Turnhall , 1.-2. juni 2019

All   MAG All-round   MAG Finals   WAG All-round   WAG Finals   Team  

Gutter Junior Finals

Floor

Name Score
1 126  Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L
13.500
Q
2 129  Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening
13.150
Q
3 127  Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim
12.350
Q
4 122  Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening
12.200
Q
5 132  Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening
12.050
Q
6 113  Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening L
11.650
q
7 124  Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L
0
Q
7 125  Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L
0
q

Pommel

Name Score
1 125  Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L
12.350
Q
2 126  Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L
12.100
Q
3 129  Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening
10.450
Q
4 106  Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening L
10.250
Q
5 123  Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening L
10.150
Q
6 132  Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening
10.050
Q
7 131  Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening
0
q
7 108  Krister Sørstrand, Kristiansands Turnforening
0
q

Still rings

Name Score
1 124  Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L
12.900
Q
2 126  Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L
12.750
Q
3 125  Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L
12.650
Q
4 129  Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening
11.500
Q
5 122  Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening
10.900
Q
6 133  Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn
10.500
Q
7 107  Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening
0
Q
7 132  Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening
0
q
7 131  Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening
0
q

Vault

Name Score
1 132  Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening
12.250
Q
2 127  Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim
12.150
Q
3 133  Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn
12.100
Q
4 121  Magnus Bækø, Bodø TF
11.350
Q
5 115  Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening L
11.225
Q
6 109  Leo Jung, Sotra Sportsklubb
10.575
Q
7 110  Jakob Kvamsøe, Bergens TF
0
q
7 104  Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb
0
q

Parallel bars

Name Score
1 127  Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim
12.700
Q
2 132  Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening
12.450
Q
3 122  Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening
12.300
Q
4 126  Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L
12.150
Q
5 133  Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn
12.000
Q
6 129  Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening
11.600
Q
7 125  Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L
10.950
Q
8 101  Sebastian Bjerkan, Trondhjems Turnforening
0
q
8 128  Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening
0
q

High bar

Name Score
1 126  Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L
12.650
Q
2 125  Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L
12.000
Q
3 127  Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim
11.850
Q
4 124  Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L
11.650
Q
5 131  Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening
11.450
Q
6 116  Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening L
10.850
Q
7 129  Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening
0
q
7 133  Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn
0
q

Jenter Junior Finals

Vault

Name Score
1 63  Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening L
12.650
Q
2 83  Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening L
12.400
Q
2 92  Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN
12.400
Q
4 66  Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening L
12.275
Q
5 75  Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L1
12.225
Q
6 77  Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening L1
12.125
Q
7 34  Andrea Woldstad Lied, Holmen Tropp og Turnforening L
0
q
7 54  Kaya-Emilie Lauvik Skjolddal, Sotra Sportsklubb L
0
q

Uneven bars

Name Score
1 63  Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening L
11.350
Q
2 75  Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L1
10.700
Q
3 70  Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening L1
9.850
Q
4 66  Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening L
9.800
Q
5 92  Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN
9.450
Q
5 69  Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening
9.450
Q
7 68  Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening
8.850
Q
8 72  Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening L1
0
q
8 80  Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn L1
0
q

Beam

Name Score
1 92  Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN
12.550
Q
2 75  Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L1
12.300
Q
3 66  Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening L
11.950
Q
4 70  Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening L1
11.850
Q
5 72  Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening L1
11.650
Q
6 68  Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening
10.800
Q
7 63  Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening L
0
q
7 16  Sara Karinen, Nøtterøy Turn
0
q

Floor

Name Score
1 70  Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening L1
12.550
Q
2 92  Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN
12.450
Q
3 63  Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening L
12.250
Q
4 51  Maiken Holst, Sotra Sportsklubb L
11.350
Q
5 73  June Marie Rønning, Oslo Turnforening L2
11.100
Q
6 66  Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening L
11.000
Q
7 72  Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening L1
0
q
7 75  Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L1
0
q

Gutter Junior

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 126  Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L 75.350
2 125  Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L 73.400
3 129  Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening 72.150
4 124  Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L 70.600
5 127  Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim 70.300
6 132  Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening 68.600
7 122  Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening 67.950
8 131  Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening 67.450
9 106  Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening L 66.450
10 101  Sebastian Bjerkan, Trondhjems Turnforening 65.750
11 113  Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening L 65.250
12 123  Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening L 65.000
13 119  Jonathan Berg, Hoppensprett Turn Jessheim 63.650
14 133  Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn 62.950
15 130  Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening 62.850
16 115  Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening L 61.100
17 102  Leander Bjerk Skreien, Bergens TF 60.300
18 105  Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening 59.700
19 121  Magnus Bækø, Bodø TF 58.200
20 110  Jakob Kvamsøe, Bergens TF 56.000
21 116  Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening L 53.650
22 104  Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb 52.750
23 112  Edvard Roppen, Hødd IL 49.000
24 111  Jakob Rønneberg Bjerga, Stavanger Turnforening 45.000
25 120  Christian Martinez Stenbakken, Stavanger Turnforening L 44.600
26 128  Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening 43.850
27 107  Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening 41.650
28 109  Leo Jung, Sotra Sportsklubb 40.950
29 103  Elias Kirchhefer Engen, Tromsø Turnforening 30.300
30 117  Filip Noraas, Stavanger Turnforening 29.600
31 108  Krister Sørstrand, Kristiansands Turnforening 22.100
32 118  Casper Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening L 17.850
33 114  Jesper Henriksen, Trondhjems Turnforening 8.350

Jenter Junior

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 63  Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening L 47.350
2 70  Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening L1 46.450
3 75  Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L1 46.400
3 92  Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN 46.400
5 72  Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening L1 45.050
6 66  Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening L 44.850
7 68  Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening 43.250
8 80  Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn L1 42.350
9 83  Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening L 41.900
10 84  Marthe Bjørgen, Nidaros Turn L1 41.500
11 82  Anna Løvås Holmen, Nidaros Turn L1 41.400
12 67  Pernille Eiken Fosse, Hødd IL 41.150
13 62  Olivia Laszlo Bergem, Njård 41.000
13 71  Annika Hegreberg, Moss Turnforening 41.000
13 81  Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening 41.000
16 77  Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening L1 40.850
17 69  Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening 40.650
18 76  Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening L1 40.450
19 91  Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn 40.350
20 90  Sara Vik, Tomrefjord IL TURN 40.150
21 36  Frida Strøm, Holmen Tropp og Turnforening L 39.850
22 73  June Marie Rønning, Oslo Turnforening L2 39.700
23 61  Mira Greni Askeland, Sotra Sportsklubb L 39.650
24 46  Benedicte Olsen, Moss Turnforening 39.550
25 13  Emma Sofie Bøgh, Oslo Turnforening L2 39.400
26 48  Rikke Bjelde Landøy, Sotra Sportsklubb L 39.200
27 6  Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening L2 39.150
28 85  Sofie Andersen Huus, Siddis Trim og Turnforening L 39.000
29 16  Sara Karinen, Nøtterøy Turn 38.900
29 51  Maiken Holst, Sotra Sportsklubb L 38.900
31 55  Marte Lunde, Sotra Sportsklubb L 38.800
32 79  Tyra Braderup, Nidaros Turn L1 38.700
33 7  Tilde Echroll, Tromsø Turnforening 38.650
34 4  Melissa Mari Achthoven, Siddis Trim og Turnforening L 38.550
34 86  Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening 38.550
36 74  Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening L2 38.500
37 11  Erle Gussiås, Tromsø Turnforening 38.300
38 8  Anna Fozia Vik, Drøbak-Frogn IL 38.200
39 78  Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening 37.800
39 93  Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening 37.800
41 21  Emma Stemland Kongshaug, Kristiansunds Turnforening 37.700
42 34  Andrea Woldstad Lied, Holmen Tropp og Turnforening L 37.000
43 27  Amalie Tjørnhom, Sandvika Turnforening 36.950
44 38  Kaja Fretland Vika, Holmen Tropp og Turnforening L 36.850
45 88  Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening 36.750
46 89  Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening 36.550
47 25  Mirian Gjertsen Barkbu, Sandvika Turnforening 36.400
48 1  Fillipa Mollan, Siddis Trim og Turnforening L 36.250
49 53  Tuva Auestad Nilsen, Stavanger Turnforening 36.200
49 57  Maren Victoria Heggen, Høybråten og Stovner IL 36.200
51 64  Stina Elvestad, Trøgstad Turnforening 36.100
52 32  Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde Turnforening 35.950
53 31  Pia Almankaas, Herkules Turn 35.600
54 22  Mina Kaur Dhindsa, Slemmestad og Omegn Turnforening 35.550
54 87  Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening 35.550
56 12  Jenny Åberg, Tromsø Turnforening 35.500
56 20  Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening 35.500
58 41  Julie Ansok Høgås, Nidaros Turn L1 35.400
59 50  Grace Amalie Mackland, Stavanger Turnforening 35.300
60 18  Annika Eskelund, Nøtterøy Turn 35.000
60 47  Aurora Tunsberg, Stavanger Turnforening 35.000
62 24  Linnea Weiseth Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening 34.200
63 37  Miriam Therese Espeland, Sandnes Turnforening 33.400
64 19  Mia Othelie Bolstad, Slemmestad og Omegn Turnforening 32.550
65 14  Nora Refsnes Risåsen, Siddis Trim og Turnforening L 32.300
66 54  Kaya-Emilie Lauvik Skjolddal, Sotra Sportsklubb L 32.100
67 33  Tiril Andrea Storsveen, Elverum Turn 31.800
68 56  Hanna Maroofi, Høybråten og Stovner IL 31.500
69 45  Guro Knutsen, Trondhjems Turnforening 30.950
70 42  Live Thorsen Eldøy, Sandnes Turnforening 30.200
71 15  Kaja Aspelund, Drøbak-Frogn IL 29.500
72 9  Marte Fuskeland Hafsteen, Drøbak-Frogn IL 29.400
73 30  Tuva Isaksen, Kristiansunds Turnforening 29.250
74 2  Hedda Anderson Hestholm, Oslo Turnforening L2 29.200
74 3  Kajsa Sletmo-Blouet, Drøbak-Frogn IL 29.200
74 60  Ingrid Haaland-Aas, Høybråten og Stovner IL 29.200
77 44  Ella Forsberg Fredriksen, Herkules Turn 28.950
78 65  Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening 28.850
79 40  Borghild Wiig, Sandnes Turnforening 28.500
80 29  Sara Henriksen, Nøtterøy Turn 28.000
81 26  Ronja Ofstad Storsul, Slemmestad og Omegn Turnforening 25.900
82 17  Åsa Marie Torgersen Mehus, Slemmestad og Omegn Turnforening 25.600
83 28  Aurora Vartdal Solvang, Sandvika Turnforening 24.750
84 39  Nora Ognedal Egeland, Sandnes Turnforening 17.300
85 59  Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turnforening 10.150
86 49  Smilla Toaca Ones, Høybråten og Stovner IL 6.200
87 5  Mille Børresen, Oslo Turnforening 0
87 10  Helene Ask Hansen, Siddis Trim og Turnforening 0
87 23  Emilie Solheim, Kristiansunds Turnforening 0
87 35  Tuva Paulsen, Nidaros Turn L2 0
87 43  Sofie Arntzen Johnsen, Nidaros Turn L2 0
87 52  Julie Fadnes, Sotra Sportsklubb 0
87 58  Helene Hagen-Aase, Njård 0

Gutter lag

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 Oslo Turnforening L
221.750
2 Tromsø Turnforening
201.550
3 Trondhjems Turnforening
200.750
4 Stavanger Turnforening L
192.950
5 Hoppensprett Turn Jessheim
133.950
6 Bergens TF
116.300
7 Sotra Sportsklubb
93.700
8 Stavanger Turnforening
74.600
9 Nedre Glomma Turnforening
67.950
10 Kristiansands Turnforening
63.750
11 Elverum Turn
62.950
12 Oslo Turnforening
59.700
13 Bodø TF
58.200
14 Hødd IL
49.000

Jenter lag

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 Oslo Turnforening L1
138.400
2 Holmen Tropp og Turnforening L
133.800
3 Nidaros Turn L1
125.600
4 Tromsø Turnforening
124.050
5 Sotra Sportsklubb L
121.950
6 Siddis Trim og Turnforening L
120.500
7 Oslo Turnforening L2
119.800
8 Nøtterøy Turn
115.400
9 Molde Turnforening
114.700
10 Trondhjems Turnforening
109.750
11 Kristiansunds Turnforening
107.400
12 Stavanger Turnforening
106.500
13 Slemmestad og Omegn Turnforening
105.550
14 Høybråten og Stovner IL
103.100
15 Drøbak-Frogn IL
101.300
16 Sandvika Turnforening
98.100
17 Sandnes Turnforening
93.850
18 Tomrefjord IL TURN
86.550
19 Moss Turnforening
80.550
20 Herkules Turn
64.550
21 Hødd IL
41.150
22 Njård
41.000
23 Trøgstad Turnforening
36.100
24 Elverum Turn
31.800
25 Holmen Tropp og Turnforening
28.850
26 Nedre Glomma Turnforening
10.150
27 Siddis Trim og Turnforening
0.000
27 Sotra Sportsklubb
0.000
27 Nidaros Turn L2
0.000
27 Oslo Turnforening
0.000

Last Update: 7/19/2019 1:18:28 PM