Back 

Norgesmesterskap – Junior Sotra Turnhall , 1.-2. juni 2019

Gutter Junior Finals Jenter Junior Finals Gutter Junior Jenter Junior Gutter lag Jenter lag
Gutter Junior
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
126
Theodor Gadderud
Oslo Turnforening L
13.400
D: 4.8
E: 8.700
ND: 0.10
11.950
D: 3.80
E: 8.150
13.400
D: 4.30
E: 9.100
12.200
12.200/-
D: 4.8/-
E: 7.700/-
ND: 0.30 / -
12.500
D: 4.00
E: 8.500
11.900
75.350
FX
13.400
D: 4.8
E: 8.700
ND: 0.10
PH
11.950
D: 3.8
E: 8.150
SR
13.400
D: 4.3
E: 9.100
VT
12.200
12.200/-
D: 4.8/-
E: 7.700/-
ND: 0.30/0.00
PB
12.500
D: 4.0
E: 8.500
HB
11.900
D: 3.9
E: 8.000
2
125
Joar Birkeland Amblie
Oslo Turnforening L
12.050
D: 3.8
E: 8.250
12.350
D: 3.90
E: 8.450
12.900
D: 3.80
E: 9.100
11.550
11.550/-
D: 2.8/-
E: 8.750/-
12.850
D: 3.50
E: 9.350
11.700
73.400
1.950
FX
12.050
D: 3.8
E: 8.250
PH
12.350
D: 3.9
E: 8.450
SR
12.900
D: 3.8
E: 9.100
VT
11.550
11.550/-
D: 2.8/-
E: 8.750/-
PB
12.850
D: 3.5
E: 9.350
HB
11.700
D: 3.3
E: 8.400
3
129
Didrik Rotbakken Gundersen
Trondhjems Turnforening
13.350
D: 4.4
E: 8.950
10.500
D: 2.90
E: 7.600
11.750
D: 3.90
E: 7.850
13.150
13.150/-
D: 4.0/-
E: 9.150/-
12.400
D: 3.60
E: 8.800
11.000
72.150
3.200
FX
13.350
D: 4.4
E: 8.950
PH
10.500
D: 2.9
E: 7.600
SR
11.750
D: 3.9
E: 7.850
VT
13.150
13.150/-
D: 4.0/-
E: 9.150/-
PB
12.400
D: 3.6
E: 8.800
HB
11.000
D: 3.3
E: 7.700
4
124
Jacob Gudim Karlsen
Oslo Turnforening L
12.800
D: 3.7
E: 9.100
8.700
D: 3.70
E: 5.000
12.750
D: 4.20
E: 8.550
12.950
12.950/-
D: 4.0/-
E: 8.950/-
12.150
D: 2.60
E: 9.550
11.250
70.600
4.750
FX
12.800
D: 3.7
E: 9.100
PH
8.700
D: 3.7
E: 5.000
SR
12.750
D: 4.2
E: 8.550
VT
12.950
12.950/-
D: 4.0/-
E: 8.950/-
PB
12.150
D: 2.6
E: 9.550
HB
11.250
D: 2.7
E: 8.550
5
127
Sebastian Sponevik
Hoppensprett Turn Jessheim
13.000
D: 4.3
E: 8.700
10.100
D: 3.00
E: 7.100
10.500
D: 2.60
E: 7.900
12.500
12.500/11.700
D: 4.0/2.8
E: 8.500/8.900
12.650
D: 3.50
E: 9.150
11.550
70.300
5.050
FX
13.000
D: 4.3
E: 8.700
PH
10.100
D: 3.0
E: 7.100
SR
10.500
D: 2.6
E: 7.900
VT
12.500
12.500/11.700
D: 4.0/2.8
E: 8.500/8.900
PB
12.650
D: 3.5
E: 9.150
HB
11.550
D: 3.5
E: 8.050
6
132
Iver Oprand Heggelund
Tromsø Turnforening
12.450
D: 4.1
E: 8.350
11.100
D: 3.40
E: 7.700
11.350
D: 3.50
E: 7.850
12.500
12.500/10.750
D: 4.0/2.4
E: 8.500/8.350
12.550
D: 3.10
E: 9.450
8.650
68.600
6.750
FX
12.450
D: 4.1
E: 8.350
PH
11.100
D: 3.4
E: 7.700
SR
11.350
D: 3.5
E: 7.850
VT
12.500
12.500/10.750
D: 4.0/2.4
E: 8.500/8.350
PB
12.550
D: 3.1
E: 9.450
HB
8.650
D: 2.7
E: 5.950
7
122
Henrik Nørgaard
Nedre Glomma Turnforening
12.500
D: 4.1
E: 8.400
8.900
D: 2.50
E: 6.400
11.550
D: 3.30
E: 8.550
ND: 0.30
12.000
12.000/-
D: 4.0/-
E: 8.300/-
ND: 0.30 / -
12.700
D: 3.30
E: 9.400
10.300
67.950
7.400
FX
12.500
D: 4.1
E: 8.400
PH
8.900
D: 2.5
E: 6.400
SR
11.550
D: 3.3
E: 8.550
ND: 0.30
VT
12.000
12.000/-
D: 4.0/-
E: 8.300/-
ND: 0.30/0.00
PB
12.700
D: 3.3
E: 9.400
HB
10.300
D: 3.2
E: 7.100
8
131
Peder Funderud Skogvang
Tromsø Turnforening
11.850
D: 4.3
E: 7.550
10.350
D: 2.60
E: 7.750
11.300
D: 3.60
E: 7.700
10.850
10.850/-
D: 2.4/-
E: 8.450/-
11.950
D: 3.20
E: 8.750
11.150
67.450
7.900
FX
11.850
D: 4.3
E: 7.550
PH
10.350
D: 2.6
E: 7.750
SR
11.300
D: 3.6
E: 7.700
VT
10.850
10.850/-
D: 2.4/-
E: 8.450/-
PB
11.950
D: 3.2
E: 8.750
HB
11.150
D: 3.7
E: 7.450
9
106
Petter Steinsvik-Nilsen
Oslo Turnforening L
11.650
D: 3.8
E: 8.050
ND: 0.20
11.100
D: 2.80
E: 8.300
10.250
D: 2.80
E: 7.750
ND: 0.30
11.150
11.150/-
D: 2.8/-
E: 8.350/-
12.100
D: 3.20
E: 8.900
10.200
66.450
8.900
FX
11.650
D: 3.8
E: 8.050
ND: 0.20
PH
11.100
D: 2.8
E: 8.300
SR
10.250
D: 2.8
E: 7.750
ND: 0.30
VT
11.150
11.150/-
D: 2.8/-
E: 8.350/-
PB
12.100
D: 3.2
E: 8.900
HB
10.200
D: 3.2
E: 7.000
10
101
Sebastian Bjerkan
Trondhjems Turnforening
11.750
D: 4.1
E: 7.650
9.200
D: 3.10
E: 6.100
10.450
D: 2.90
E: 7.550
11.700
11.700/-
D: 3.2/-
E: 8.500/-
12.250
D: 3.10
E: 9.150
10.400
65.750
9.600
FX
11.750
D: 4.1
E: 7.650
PH
9.200
D: 3.1
E: 6.100
SR
10.450
D: 2.9
E: 7.550
VT
11.700
11.700/-
D: 3.2/-
E: 8.500/-
PB
12.250
D: 3.1
E: 9.150
HB
10.400
D: 3.6
E: 6.800
11
113
Sebastian Dyngeland
Stavanger Turnforening L
12.050
D: 3.9
E: 8.150
9.850
D: 2.40
E: 7.750
ND: 0.30
10.500
D: 2.80
E: 8.000
ND: 0.30
11.000
11.000/9.950
D: 2.8/2.4
E: 8.200/7.550
11.150
D: 2.50
E: 8.650
10.700
65.250
10.100
FX
12.050
D: 3.9
E: 8.150
PH
9.850
D: 2.4
E: 7.750
ND: 0.30
SR
10.500
D: 2.8
E: 8.000
ND: 0.30
VT
11.000
11.000/9.950
D: 2.8/2.4
E: 8.200/7.550
PB
11.150
D: 2.5
E: 8.650
HB
10.700
D: 3.0
E: 7.700
12
123
Magnus Nygaard-Damm
Oslo Turnforening L
11.800
D: 3.6
E: 8.200
11.100
D: 2.80
E: 8.300
10.500
D: 2.60
E: 8.200
ND: 0.30
10.550
10.550/-
D: 2.0/-
E: 8.850/-
ND: 0.30 / -
11.800
D: 2.40
E: 9.400
9.250
65.000
10.350
FX
11.800
D: 3.6
E: 8.200
PH
11.100
D: 2.8
E: 8.300
SR
10.500
D: 2.6
E: 8.200
ND: 0.30
VT
10.550
10.550/-
D: 2.0/-
E: 8.850/-
ND: 0.30/0.00
PB
11.800
D: 2.4
E: 9.400
HB
9.250
D: 3.3
E: 5.950
13
119
Jonathan Berg
Hoppensprett Turn Jessheim
11.850
D: 3.1
E: 8.750
8.800
D: 2.30
E: 6.800
ND: 0.30
10.800
D: 2.70
E: 8.400
ND: 0.30
10.900
10.900/-
D: 2.2/-
E: 8.700/-
11.050
D: 2.40
E: 8.650
10.250
63.650
11.700
FX
11.850
D: 3.1
E: 8.750
PH
8.800
D: 2.3
E: 6.800
ND: 0.30
SR
10.800
D: 2.7
E: 8.400
ND: 0.30
VT
10.900
10.900/-
D: 2.2/-
E: 8.700/-
PB
11.050
D: 2.4
E: 8.650
HB
10.250
D: 2.1
E: 8.150
14
133
Niklas Marton Syverhuset
Elverum Turn
11.800
D: 4.1
E: 7.700
3.050
D: 2.20
E: 4.850
ND: 4.00
12.100
D: 3.70
E: 8.400
12.700
12.700/10.850
D: 4.0/2.4
E: 8.700/8.750
ND: 0.00 / 0.30
12.400
D: 3.20
E: 9.200
10.900
62.950
12.400
FX
11.800
D: 4.1
E: 7.700
PH
3.050
D: 2.2
E: 4.850
ND: 4.00
SR
12.100
D: 3.7
E: 8.400
VT
12.700
12.700/10.850
D: 4.0/2.4
E: 8.700/8.750
ND: 0.00/0.30
PB
12.400
D: 3.2
E: 9.200
HB
10.900
D: 3.4
E: 7.500
15
130
Kasper Pettersen Dale
Trondhjems Turnforening
10.250
D: 3.0
E: 7.550
ND: 0.30
9.750
D: 2.50
E: 7.250
11.050
D: 3.70
E: 7.350
11.750
11.750/-
D: 3.2/-
E: 8.550/-
9.750
D: 2.90
E: 6.850
10.300
62.850
12.500
FX
10.250
D: 3.0
E: 7.550
ND: 0.30
PH
9.750
D: 2.5
E: 7.250
SR
11.050
D: 3.7
E: 7.350
VT
11.750
11.750/-
D: 3.2/-
E: 8.550/-
PB
9.750
D: 2.9
E: 6.850
HB
10.300
D: 2.7
E: 7.600
16
115
Philip Tveteraas Hauge
Stavanger Turnforening L
11.750
D: 4.1
E: 7.750
ND: 0.10
8.000
D: 2.80
E: 5.500
ND: 0.30
6.900
D: 2.10
E: 5.100
ND: 0.30
12.750
12.750/11.900
D: 4.0/3.2
E: 8.750/8.700
11.100
D: 3.20
E: 7.900
10.600
61.100
14.250
FX
11.750
D: 4.1
E: 7.750
ND: 0.10
PH
8.000
D: 2.8
E: 5.500
ND: 0.30
SR
6.900
D: 2.1
E: 5.100
ND: 0.30
VT
12.750
12.750/11.900
D: 4.0/3.2
E: 8.750/8.700
PB
11.100
D: 3.2
E: 7.900
HB
10.600
D: 2.8
E: 7.800
17
102
Leander Bjerk Skreien
Bergens TF
11.150
D: 3.8
E: 7.350
8.200
D: 2.60
E: 5.600
10.100
D: 2.70
E: 7.400
11.250
11.250/-
D: 2.8/-
E: 8.450/-
9.950
D: 3.30
E: 6.650
9.650
60.300
15.050
FX
11.150
D: 3.8
E: 7.350
PH
8.200
D: 2.6
E: 5.600
SR
10.100
D: 2.7
E: 7.400
VT
11.250
11.250/-
D: 2.8/-
E: 8.450/-
PB
9.950
D: 3.3
E: 6.650
HB
9.650
D: 2.5
E: 7.150
18
105
Laurits Vambheim Hegbom
Oslo Turnforening
10.700
D: 3.3
E: 7.400
9.550
D: 2.60
E: 6.950
9.500
D: 2.10
E: 7.700
ND: 0.30
9.600
9.600/-
D: 2.0/-
E: 7.700/-
ND: 0.10 / -
10.550
D: 2.30
E: 8.250
9.800
59.700
15.650
FX
10.700
D: 3.3
E: 7.400
PH
9.550
D: 2.6
E: 6.950
SR
9.500
D: 2.1
E: 7.700
ND: 0.30
VT
9.600
9.600/-
D: 2.0/-
E: 7.700/-
ND: 0.10/0.00
PB
10.550
D: 2.3
E: 8.250
HB
9.800
D: 3.1
E: 6.700
19
121
Magnus Bækø
Bodø TF
11.050
D: 3.6
E: 7.450
7.000
D: 2.40
E: 4.600
10.150
D: 2.30
E: 8.150
ND: 0.30
10.700
10.700/11.000
D: 2.8/2.4
E: 8.200/8.600
ND: 0.30 / -
9.300
D: 1.80
E: 7.800
ND: 0.3
10.000
58.200
17.150
FX
11.050
D: 3.6
E: 7.450
PH
7.000
D: 2.4
E: 4.600
SR
10.150
D: 2.3
E: 8.150
ND: 0.30
VT
10.700
10.700/11.000
D: 2.8/2.4
E: 8.200/8.600
ND: 0.30/0.00
PB
9.300
D: 1.8
E: 7.800
ND: 0.30
HB
10.000
D: 2.2
E: 7.800
20
110
Jakob Kvamsøe
Bergens TF
11.600
D: 4.0
E: 7.600
2.450
D: 2.10
E: 4.350
ND: 4.00
10.900
D: 2.80
E: 8.400
ND: 0.30
11.250
11.250/10.000
D: 2.8/2.4
E: 8.550/7.700
ND: 0.10 / 0.10
11.700
D: 3.30
E: 8.400
8.100
56.000
19.350
FX
11.600
D: 4.0
E: 7.600
PH
2.450
D: 2.1
E: 4.350
ND: 4.00
SR
10.900
D: 2.8
E: 8.400
ND: 0.30
VT
11.250
11.250/10.000
D: 2.8/2.4
E: 8.550/7.700
ND: 0.10/0.10
PB
11.700
D: 3.3
E: 8.400
HB
8.100
D: 2.6
E: 5.500
21
116
Aksel Emil Stendahl
Stavanger Turnforening L
8.650
D: 3.9
E: 5.050
ND: 0.30
2.400
D: 2.30
E: 4.400
ND: 4.30
9.750
D: 2.10
E: 7.950
ND: 0.30
10.900
10.900/-
D: 2.4/-
E: 8.600/-
ND: 0.10 / -
10.850
D: 2.80
E: 8.050
11.100
53.650
21.700
FX
8.650
D: 3.9
E: 5.050
ND: 0.30
PH
2.400
D: 2.3
E: 4.400
ND: 4.30
SR
9.750
D: 2.1
E: 7.950
ND: 0.30
VT
10.900
10.900/-
D: 2.4/-
E: 8.600/-
ND: 0.10/0.00
PB
10.850
D: 2.8
E: 8.050
HB
11.100
D: 2.8
E: 8.300
22
104
Aleksander Steimler Lundekvam
Sotra Sportsklubb
9.850
D: 3.2
E: 6.650
3.350
D: 2.30
E: 5.050
ND: 4.00
9.900
D: 2.10
E: 8.100
ND: 0.30
10.700
10.700/10.250
D: 2.2/1.6
E: 8.500/8.650
10.400
D: 2.60
E: 7.800
8.550
52.750
22.600
FX
9.850
D: 3.2
E: 6.650
PH
3.350
D: 2.3
E: 5.050
ND: 4.00
SR
9.900
D: 2.1
E: 8.100
ND: 0.30
VT
10.700
10.700/10.250
D: 2.2/1.6
E: 8.500/8.650
PB
10.400
D: 2.6
E: 7.800
HB
8.550
D: 2.5
E: 6.050
23
112
Edvard Roppen
Hødd IL
8.950
D: 2.9
E: 6.350
ND: 0.30
2.250
D: 1.80
E: 0.750
ND: 0.30
8.600
D: 1.70
E: 7.200
ND: 0.30
9.450
9.450/10.850
D: 2.2/2.4
E: 7.250/8.450
10.750
D: 2.80
E: 7.950
9.000
49.000
26.350
FX
8.950
D: 2.9
E: 6.350
ND: 0.30
PH
2.250
D: 1.8
E: 0.750
ND: 0.30
SR
8.600
D: 1.7
E: 7.200
ND: 0.30
VT
9.450
9.450/10.850
D: 2.2/2.4
E: 7.250/8.450
PB
10.750
D: 2.8
E: 7.950
HB
9.000
D: 2.4
E: 6.600
24
111
Jakob Rønneberg Bjerga
Stavanger Turnforening
10.850
D: 3.1
E: 7.750
3.200
D: 2.00
E: 5.500
ND: 4.30
8.700
D: 2.10
E: 6.900
ND: 0.30
10.450
10.450/-
D: 1.6/-
E: 8.850/-
9.350
D: 2.70
E: 6.650
2.450
45.000
30.350
FX
10.850
D: 3.1
E: 7.750
PH
3.200
D: 2.0
E: 5.500
ND: 4.30
SR
8.700
D: 2.1
E: 6.900
ND: 0.30
VT
10.450
10.450/-
D: 1.6/-
E: 8.850/-
PB
9.350
D: 2.7
E: 6.650
HB
2.450
D: 1.3
E: 7.150
ND: 6.00
25
120
Christian Martinez Stenbakken
Stavanger Turnforening L
12.000
D: 4.2
E: 7.800
0.050
D: 2.20
E: 2.150
ND: 4.30
9.500
D: 2.40
E: 7.400
ND: 0.30
10.300
10.300/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
ND: 0.30 / -
9.700
D: 2.80
E: 6.900
3.050
44.600
30.750
FX
12.000
D: 4.2
E: 7.800
PH
0.050
D: 2.2
E: 2.150
ND: 4.30
SR
9.500
D: 2.4
E: 7.400
ND: 0.30
VT
10.300
10.300/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
ND: 0.30/0.00
PB
9.700
D: 2.8
E: 6.900
HB
3.050
D: 1.4
E: 7.650
ND: 6.00
26
128
Kasper Sjøthun
Tromsø Turnforening
10.000
D: 2.60
E: 7.400
11.300
D: 3.70
E: 7.600
12.200
D: 3.40
E: 8.800
10.350
43.850
31.500
FX

PH
10.000
D: 2.6
E: 7.400
SR
11.300
D: 3.7
E: 7.600
VT
PB
12.200
D: 3.4
E: 8.800
HB
10.350
D: 3.8
E: 6.550
27
107
Plamen Sheytanov
Kristiansands Turnforening
11.950
D: 4.0
E: 7.950
6.550
D: 2.90
E: 3.650
11.850
D: 3.90
E: 7.950
11.300
11.300/10.300
D: 2.8/2.8
E: 8.500/7.800
ND: 0.00 / 0.30
41.650
33.700
FX
11.950
D: 4.0
E: 7.950
PH
6.550
D: 2.9
E: 3.650
SR
11.850
D: 3.9
E: 7.950
VT
11.300
11.300/10.300
D: 2.8/2.8
E: 8.500/7.800
ND: 0.00/0.30
PB

HB

28
109
Leo Jung
Sotra Sportsklubb
11.350
D: 3.5
E: 7.850
9.350
D: 2.40
E: 7.250
ND: 0.30
10.750
10.750/11.500
D: 2.4/2.4
E: 8.350/9.100
9.500
D: 2.30
E: 7.200
40.950
34.400
FX
11.350
D: 3.5
E: 7.850
PH

SR
9.350
D: 2.4
E: 7.250
ND: 0.30
VT
10.750
10.750/11.500
D: 2.4/2.4
E: 8.350/9.100
PB
9.500
D: 2.3
E: 7.200
HB

29
103
Elias Kirchhefer Engen
Tromsø Turnforening
9.950
D: 3.9
E: 6.350
ND: 0.30
10.200
10.200/-
D: 2.4/-
E: 7.900/-
ND: 0.10 / -
10.150
30.300
45.050
FX
9.950
D: 3.9
E: 6.350
ND: 0.30
PH

SR

VT
10.200
10.200/-
D: 2.4/-
E: 7.900/-
ND: 0.10/0.00
PB

HB
10.150
D: 3.0
E: 7.150
30
117
Filip Noraas
Stavanger Turnforening
5.350
D: 2.10
E: 7.250
ND: 4.00
3.750
D: 2.50
E: 5.550
ND: 4.30
10.750
D: 2.40
E: 8.350
9.750
29.600
45.750
FX

PH
5.350
D: 2.1
E: 7.250
ND: 4.00
SR
3.750
D: 2.5
E: 5.550
ND: 4.30
VT
PB
10.750
D: 2.4
E: 8.350
HB
9.750
D: 1.7
E: 8.050
31
108
Krister Sørstrand
Kristiansands Turnforening
11.900
D: 4.0
E: 7.900
10.200
D: 3.00
E: 7.200
22.100
53.250
FX
11.900
D: 4.0
E: 7.900
PH
10.200
D: 3.0
E: 7.200
SR

VT
PB

HB

32
118
Casper Tveteraas Hauge
Stavanger Turnforening L
9.400
D: 2.40
E: 7.300
ND: 0.30
8.450
D: 2.30
E: 6.450
ND: 0.30
17.850
57.500
FX

PH
9.400
D: 2.4
E: 7.300
ND: 0.30
SR
8.450
D: 2.3
E: 6.450
ND: 0.30
VT
PB

HB

33
114
Jesper Henriksen
Trondhjems Turnforening
8.350
8.350
67.000
FX

PH

SR

VT
PB

HB
8.350
D: 3.3
E: 5.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
126
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L

4.8

8.700

0.1

13.400

2
129
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening

4.4

8.950


13.350

0.050
3
127
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

4.3

8.700


13.000

0.400
4
124
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L

3.7

9.100


12.800

0.600
5
122
Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening

4.1

8.400


12.500

0.900
6
132
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

4.1

8.350


12.450

0.950
7
125
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L

3.8

8.250


12.050

1.350
7
113
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening L

3.9

8.150


12.050

1.350
9
120
Christian Martinez Stenbakken, Stavanger Turnforening L

4.2

7.800


12.000

1.400
10
107
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening

4.0

7.950


11.950

1.450
11
108
Krister Sørstrand, Kristiansands Turnforening

4.0

7.900


11.900

1.500
12
119
Jonathan Berg, Hoppensprett Turn Jessheim

3.1

8.750


11.850

1.550
12
131
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

4.3

7.550


11.850

1.550
14
123
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening L

3.6

8.200


11.800

1.600
14
133
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

4.1

7.700


11.800

1.600
16
115
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening L

4.1

7.750

0.1

11.750

1.650
16
101
Sebastian Bjerkan, Trondhjems Turnforening

4.1

7.650


11.750

1.650
18
106
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening L

3.8

8.050

0.2

11.650

1.750
19
110
Jakob Kvamsøe, Bergens TF

4.0

7.600


11.600

1.800
20
109
Leo Jung, Sotra Sportsklubb

3.5

7.850


11.350

2.050
21
102
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF

3.8

7.350


11.150

2.250
22
121
Magnus Bækø, Bodø TF

3.6

7.450


11.050

2.350
23
111
Jakob Rønneberg Bjerga, Stavanger Turnforening

3.1

7.750


10.850

2.550
24
105
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

3.3

7.400


10.700

2.700
25
130
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening

3.0

7.550

0.3

10.250

3.150
26
103
Elias Kirchhefer Engen, Tromsø Turnforening

3.9

6.350

0.3

9.950

3.450
27
104
Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb

3.2

6.650


9.850

3.550
28
112
Edvard Roppen, Hødd IL

2.9

6.350

0.3

8.950

4.450
29
116
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening L

3.9

5.050

0.3

8.650

4.750
30
128
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening




13.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
125
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L

3.9

8.450


12.350

2
126
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L

3.8

8.150


11.950

0.400
3
106
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening L

2.8

8.300


11.100

1.250
3
123
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening L

2.8

8.300


11.100

1.250
3
132
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

3.4

7.700


11.100

1.250
6
129
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening

2.9

7.600


10.500

1.850
7
131
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

2.6

7.750


10.350

2.000
8
108
Krister Sørstrand, Kristiansands Turnforening

3.0

7.200


10.200

2.150
9
127
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

3.0

7.100


10.100

2.250
10
128
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

2.6

7.400


10.000

2.350
11
113
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening L

2.4

7.750

0.3

9.850

2.500
12
130
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening

2.5

7.250


9.750

2.600
13
105
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

2.6

6.950


9.550

2.800
14
118
Casper Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening L

2.4

7.300

0.3

9.400

2.950
15
101
Sebastian Bjerkan, Trondhjems Turnforening

3.1

6.100


9.200

3.150
16
122
Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening

2.5

6.400


8.900

3.450
17
119
Jonathan Berg, Hoppensprett Turn Jessheim

2.3

6.800

0.3

8.800

3.550
18
124
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L

3.7

5.000


8.700

3.650
19
102
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF

2.6

5.600


8.200

4.150
20
115
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening L

2.8

5.500

0.3

8.000

4.350
21
121
Magnus Bækø, Bodø TF

2.4

4.600


7.000

5.350
22
107
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening

2.9

3.650


6.550

5.800
23
117
Filip Noraas, Stavanger Turnforening

2.1

7.250

4.0

5.350

7.000
24
104
Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb

2.3

5.050

4.0

3.350

9.000
25
111
Jakob Rønneberg Bjerga, Stavanger Turnforening

2.0

5.500

4.3

3.200

9.150
26
133
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

2.2

4.850

4.0

3.050

9.300
27
110
Jakob Kvamsøe, Bergens TF

2.1

4.350

4.0

2.450

9.900
28
116
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening L

2.3

4.400

4.3

2.400

9.950
29
112
Edvard Roppen, Hødd IL

1.8

0.750

0.3

2.250

10.100
30
120
Christian Martinez Stenbakken, Stavanger Turnforening L

2.2

2.150

4.3

0.050

12.300
31
109
Leo Jung, Sotra Sportsklubb




12.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
126
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L

4.3

9.100


13.400

2
125
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L

3.8

9.100


12.900

0.500
3
124
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L

4.2

8.550


12.750

0.650
4
133
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

3.7

8.400


12.100

1.300
5
107
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening

3.9

7.950


11.850

1.550
6
129
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening

3.9

7.850


11.750

1.650
7
122
Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening

3.3

8.550

0.3

11.550

1.850
8
132
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

3.5

7.850


11.350

2.050
9
131
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

3.6

7.700


11.300

2.100
9
128
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

3.7

7.600


11.300

2.100
11
130
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening

3.7

7.350


11.050

2.350
12
110
Jakob Kvamsøe, Bergens TF

2.8

8.400

0.3

10.900

2.500
13
119
Jonathan Berg, Hoppensprett Turn Jessheim

2.7

8.400

0.3

10.800

2.600
14
123
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening L

2.6

8.200

0.3

10.500

2.900
14
113
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening L

2.8

8.000

0.3

10.500

2.900
14
127
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

2.6

7.900


10.500

2.900
17
101
Sebastian Bjerkan, Trondhjems Turnforening

2.9

7.550


10.450

2.950
18
106
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening L

2.8

7.750

0.3

10.250

3.150
19
121
Magnus Bækø, Bodø TF

2.3

8.150

0.3

10.150

3.250
20
102
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF

2.7

7.400


10.100

3.300
21
104
Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb

2.1

8.100

0.3

9.900

3.500
22
116
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening L

2.1

7.950

0.3

9.750

3.650
23
105
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

2.1

7.700

0.3

9.500

3.900
23
120
Christian Martinez Stenbakken, Stavanger Turnforening L

2.4

7.400

0.3

9.500

3.900
25
109
Leo Jung, Sotra Sportsklubb

2.4

7.250

0.3

9.350

4.050
26
111
Jakob Rønneberg Bjerga, Stavanger Turnforening

2.1

6.900

0.3

8.700

4.700
27
112
Edvard Roppen, Hødd IL

1.7

7.200

0.3

8.600

4.800
28
118
Casper Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening L

2.3

6.450

0.3

8.450

4.950
29
115
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening L

2.1

5.100

0.3

6.900

6.500
30
117
Filip Noraas, Stavanger Turnforening

2.5

5.550

4.3

3.750

9.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
115
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening L


4.0
3.2


8.750
8.700




12.325
12.750
11.900

2
127
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim


4.0
2.8


8.500
8.900




12.100
12.500
11.700

0.225
3
133
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn


4.0
2.4


8.700
8.750



0.3

11.775
12.700
10.850

0.550
4
132
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening


4.0
2.4


8.500
8.350




11.625
12.500
10.750

0.700
5
109
Leo Jung, Sotra Sportsklubb


2.4
2.4


8.350
9.100




11.125
10.750
11.500

1.200
6
121
Magnus Bækø, Bodø TF


2.8
2.4


8.200
8.600


0.3

10.850
10.700
11.000

1.475
7
107
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening


2.8
2.8


8.500
7.800



0.3

10.800
11.300
10.300

1.525
8
110
Jakob Kvamsøe, Bergens TF


2.8
2.4


8.550
7.700


0.1
0.1

10.625
11.250
10.000

1.700
9
113
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening L


2.8
2.4


8.200
7.550




10.475
11.000
9.950

1.850
9
104
Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb


2.2
1.6


8.500
8.650




10.475
10.700
10.250

1.850
11
112
Edvard Roppen, Hødd IL


2.2
2.4


7.250
8.450




10.150
9.450
10.850

2.175
12
129
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening


4.0


9.150




6.575
13.150

5.750
13
124
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L


4.0


8.950




6.475
12.950

5.850
14
126
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L


4.8


7.700


0.3

6.100
12.200

6.225
15
122
Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening


4.0


8.300


0.3

6.000
12.000

6.325
16
130
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening


3.2


8.550




5.875
11.750

6.450
17
101
Sebastian Bjerkan, Trondhjems Turnforening


3.2


8.500




5.850
11.700

6.475
18
125
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L


2.8


8.750




5.775
11.550

6.550
19
102
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF


2.8


8.450




5.625
11.250

6.700
20
106
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening L


2.8


8.350




5.575
11.150

6.750
21
119
Jonathan Berg, Hoppensprett Turn Jessheim


2.2


8.700




5.450
10.900

6.875
21
116
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening L


2.4


8.600


0.1

5.450
10.900

6.875
23
131
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening


2.4


8.450




5.425
10.850

6.900
24
123
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening L


2.0


8.850


0.3

5.275
10.550

7.050
25
111
Jakob Rønneberg Bjerga, Stavanger Turnforening


1.6


8.850




5.225
10.450

7.100
26
120
Christian Martinez Stenbakken, Stavanger Turnforening L


2.4


8.200


0.3

5.150
10.300

7.175
27
103
Elias Kirchhefer Engen, Tromsø Turnforening


2.4


7.900


0.1

5.100
10.200

7.225
28
105
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening


2.0


7.700


0.1

4.800
9.600

7.525
29
108
Krister Sørstrand, Kristiansands Turnforening










12.325
29
128
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening










12.325
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
125
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L

3.5

9.350


12.850

2
122
Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening

3.3

9.400


12.700

0.150
3
127
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

3.5

9.150


12.650

0.200
4
132
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

3.1

9.450


12.550

0.300
5
126
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L

4.0

8.500


12.500

0.350
6
133
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

3.2

9.200


12.400

0.450
6
129
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening

3.6

8.800


12.400

0.450
8
101
Sebastian Bjerkan, Trondhjems Turnforening

3.1

9.150


12.250

0.600
9
128
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

3.4

8.800


12.200

0.650
10
124
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L

2.6

9.550


12.150

0.700
11
106
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening L

3.2

8.900


12.100

0.750
12
131
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

3.2

8.750


11.950

0.900
13
123
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening L

2.4

9.400


11.800

1.050
14
110
Jakob Kvamsøe, Bergens TF

3.3

8.400


11.700

1.150
15
113
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening L

2.5

8.650


11.150

1.700
16
115
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening L

3.2

7.900


11.100

1.750
17
119
Jonathan Berg, Hoppensprett Turn Jessheim

2.4

8.650


11.050

1.800
18
116
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening L

2.8

8.050


10.850

2.000
19
117
Filip Noraas, Stavanger Turnforening

2.4

8.350


10.750

2.100
19
112
Edvard Roppen, Hødd IL

2.8

7.950


10.750

2.100
21
105
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

2.3

8.250


10.550

2.300
22
104
Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb

2.6

7.800


10.400

2.450
23
102
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF

3.3

6.650


9.950

2.900
24
130
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening

2.9

6.850


9.750

3.100
25
120
Christian Martinez Stenbakken, Stavanger Turnforening L

2.8

6.900


9.700

3.150
26
109
Leo Jung, Sotra Sportsklubb

2.3

7.200


9.500

3.350
27
111
Jakob Rønneberg Bjerga, Stavanger Turnforening

2.7

6.650


9.350

3.500
28
121
Magnus Bækø, Bodø TF

1.8

7.800

0.3

9.300

3.550
29
107
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening




12.850
29
118
Casper Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening L




12.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
126
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L

3.9

8.000


11.900

2
125
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L

3.3

8.400


11.700

0.200
3
127
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

3.5

8.050


11.550

0.350
4
124
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L

2.7

8.550


11.250

0.650
5
131
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

3.7

7.450


11.150

0.750
6
116
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening L

2.8

8.300


11.100

0.800
7
129
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening

3.3

7.700


11.000

0.900
8
133
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

3.4

7.500


10.900

1.000
9
113
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening L

3.0

7.700


10.700

1.200
10
115
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening L

2.8

7.800


10.600

1.300
11
101
Sebastian Bjerkan, Trondhjems Turnforening

3.6

6.800


10.400

1.500
12
128
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

3.8

6.550


10.350

1.550
13
130
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening

2.7

7.600


10.300

1.600
13
122
Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening

3.2

7.100


10.300

1.600
15
119
Jonathan Berg, Hoppensprett Turn Jessheim

2.1

8.150


10.250

1.650
16
106
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening L

3.2

7.000


10.200

1.700
17
103
Elias Kirchhefer Engen, Tromsø Turnforening

3.0

7.150


10.150

1.750
18
121
Magnus Bækø, Bodø TF

2.2

7.800


10.000

1.900
19
105
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

3.1

6.700


9.800

2.100
20
117
Filip Noraas, Stavanger Turnforening

1.7

8.050


9.750

2.150
21
102
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF

2.5

7.150


9.650

2.250
22
123
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening L

3.3

5.950


9.250

2.650
23
112
Edvard Roppen, Hødd IL

2.4

6.600


9.000

2.900
24
132
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

2.7

5.950


8.650

3.250
25
104
Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb

2.5

6.050


8.550

3.350
26
114
Jesper Henriksen, Trondhjems Turnforening

3.3

5.050


8.350

3.550
27
110
Jakob Kvamsøe, Bergens TF

2.6

5.500


8.100

3.800
28
120
Christian Martinez Stenbakken, Stavanger Turnforening L

1.4

7.650

6.0

3.050

8.850
29
111
Jakob Rønneberg Bjerga, Stavanger Turnforening

1.3

7.150

6.0

2.450

9.450
30
109
Leo Jung, Sotra Sportsklubb




11.900
30
118
Casper Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening L




11.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 10:09:36 AM
SX
SM
MD
XL
XXL