Back 

Norgesmesterskap – Junior Sotra Turnhall , 1.-2. juni 2019

Gutter Junior Finals Jenter Junior Finals Gutter Junior Jenter Junior Gutter lag Jenter lag
Gutter Junior Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
126
Theodor Gadderud
Oslo Turnforening L
13.500
D: 4.8
E: 8.700
12.100
D: 4.10
E: 8.000
12.750
D: 4.40
E: 8.350
12.150
D: 4.00
E: 8.150
12.650
63.150
FX
13.500
D: 4.8
E: 8.700
PH
12.100
D: 4.1
E: 8.000
SR
12.750
D: 4.4
E: 8.350
VT
PB
12.150
D: 4.0
E: 8.150
HB
12.650
D: 3.9
E: 8.750
2
127
Sebastian Sponevik
Hoppensprett Turn Jessheim
12.350
D: 4.3
E: 8.150
ND: 0.10
12.150
12.700/11.600
D: 4.0/2.8
E: 8.700/8.800
12.700
D: 3.50
E: 9.200
11.850
49.050
14.100
FX
12.350
D: 4.3
E: 8.150
ND: 0.10
PH

SR

VT
12.150
12.700/11.600
D: 4.0/2.8
E: 8.700/8.800
PB
12.700
D: 3.5
E: 9.200
HB
11.850
D: 3.5
E: 8.350
3
125
Joar Birkeland Amblie
Oslo Turnforening L
12.350
D: 3.90
E: 8.450
12.650
D: 3.80
E: 8.850
10.950
D: 3.50
E: 7.450
12.000
47.950
15.200
FX

PH
12.350
D: 3.9
E: 8.450
SR
12.650
D: 3.8
E: 8.850
VT
PB
10.950
D: 3.5
E: 7.450
HB
12.000
D: 3.3
E: 8.700
4
132
Iver Oprand Heggelund
Tromsø Turnforening
12.050
D: 4.1
E: 7.950
10.050
D: 3.40
E: 6.650
12.250
12.400/12.100
D: 4.0/3.2
E: 8.400/8.900
12.450
D: 3.10
E: 9.350
46.800
16.350
FX
12.050
D: 4.1
E: 7.950
PH
10.050
D: 3.4
E: 6.650
SR

VT
12.250
12.400/12.100
D: 4.0/3.2
E: 8.400/8.900
PB
12.450
D: 3.1
E: 9.350
HB

5
129
Didrik Rotbakken Gundersen
Trondhjems Turnforening
13.150
D: 4.4
E: 8.750
10.450
D: 2.90
E: 7.550
11.500
D: 3.90
E: 7.600
11.600
D: 3.60
E: 8.000
46.700
16.450
FX
13.150
D: 4.4
E: 8.750
PH
10.450
D: 2.9
E: 7.550
SR
11.500
D: 3.9
E: 7.600
VT
PB
11.600
D: 3.6
E: 8.000
HB

6
122
Henrik Nørgaard
Nedre Glomma Turnforening
12.200
D: 4.0
E: 8.200
10.900
D: 3.30
E: 7.900
ND: 0.30
12.300
D: 3.30
E: 9.000
35.400
27.750
FX
12.200
D: 4.0
E: 8.200
PH

SR
10.900
D: 3.3
E: 7.900
ND: 0.30
VT
PB
12.300
D: 3.3
E: 9.000
HB

7
133
Niklas Marton Syverhuset
Elverum Turn
10.500
D: 3.40
E: 7.400
ND: 0.30
12.100
12.800/11.400
D: 4.0/2.4
E: 8.800/9.000
12.000
D: 3.20
E: 8.800
34.600
28.550
FX

PH

SR
10.500
D: 3.4
E: 7.400
ND: 0.30
VT
12.100
12.800/11.400
D: 4.0/2.4
E: 8.800/9.000
PB
12.000
D: 3.2
E: 8.800
HB

8
124
Jacob Gudim Karlsen
Oslo Turnforening L
12.900
D: 4.30
E: 8.600
11.650
24.550
38.600
FX

PH

SR
12.900
D: 4.3
E: 8.600
VT
PB

HB
11.650
D: 2.7
E: 8.950
9
113
Sebastian Dyngeland
Stavanger Turnforening L
11.650
D: 3.9
E: 7.850
ND: 0.10
11.650
51.500
FX
11.650
D: 3.9
E: 7.850
ND: 0.10
PH

SR

VT
PB

HB

10
131
Peder Funderud Skogvang
Tromsø Turnforening
11.450
11.450
51.700
FX

PH

SR

VT
PB

HB
11.450
D: 3.7
E: 7.750
11
121
Magnus Bækø
Bodø TF
11.350
11.300/11.400
D: 2.8/2.4
E: 8.500/9.000
11.350
51.800
FX

PH

SR

VT
11.350
11.300/11.400
D: 2.8/2.4
E: 8.500/9.000
PB

HB

12
115
Philip Tveteraas Hauge
Stavanger Turnforening L
11.225
11.450/11.000
D: 4.0/3.2
E: 7.550/7.900
ND: 0.10 / 0.10
11.225
51.925
FX

PH

SR

VT
11.225
11.450/11.000
D: 4.0/3.2
E: 7.550/7.900
ND: 0.10/0.10
PB

HB

13
116
Aksel Emil Stendahl
Stavanger Turnforening L
10.850
10.850
52.300
FX

PH

SR

VT
PB

HB
10.850
D: 2.8
E: 8.050
14
109
Leo Jung
Sotra Sportsklubb
10.575
10.050/11.100
D: 2.4/2.4
E: 7.750/8.700
ND: 0.10 / -
10.575
52.575
FX

PH

SR

VT
10.575
10.050/11.100
D: 2.4/2.4
E: 7.750/8.700
ND: 0.10/0.00
PB

HB

15
106
Petter Steinsvik-Nilsen
Oslo Turnforening L
10.250
D: 2.80
E: 7.450
10.250
52.900
FX

PH
10.250
D: 2.8
E: 7.450
SR

VT
PB

HB

16
123
Magnus Nygaard-Damm
Oslo Turnforening L
10.150
D: 3.10
E: 7.050
10.150
53.000
FX

PH
10.150
D: 3.1
E: 7.050
SR

VT
PB

HB

17
108
Krister Sørstrand
Kristiansands Turnforening
FX

PH

SR

VT
PB

HB

17
107
Plamen Sheytanov
Kristiansands Turnforening
FX

PH

SR

VT
PB

HB

17
128
Kasper Sjøthun
Tromsø Turnforening
FX

PH

SR

VT
PB

HB

17
104
Aleksander Steimler Lundekvam
Sotra Sportsklubb
FX

PH

SR

VT
PB

HB

17
110
Jakob Kvamsøe
Bergens TF
FX

PH

SR

VT
PB

HB

17
101
Sebastian Bjerkan
Trondhjems Turnforening
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
126
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L

4.8

8.700

Q
13.500

2
129
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening

4.4

8.750

Q
13.150

0.350
3
127
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

4.3

8.150

0.1
Q
12.350

1.150
4
122
Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening

4.0

8.200

Q
12.200

1.300
5
132
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

4.1

7.950

Q
12.050

1.450
6
113
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening L

3.9

7.850

0.1
q
11.650

1.850
7
124
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L



Q

7
125
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
125
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L

3.9

8.450

Q
12.350

2
126
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L

4.1

8.000

Q
12.100

0.250
3
129
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening

2.9

7.550

Q
10.450

1.900
4
106
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening L

2.8

7.450

Q
10.250

2.100
5
123
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening L

3.1

7.050

Q
10.150

2.200
6
132
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

3.4

6.650

Q
10.050

2.300
7
131
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening



q

7
108
Krister Sørstrand, Kristiansands Turnforening



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
124
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L

4.3

8.600

Q
12.900

2
126
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L

4.4

8.350

Q
12.750

0.150
3
125
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L

3.8

8.850

Q
12.650

0.250
4
129
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening

3.9

7.600

Q
11.500

1.400
5
122
Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening

3.3

7.900

0.3
Q
10.900

2.000
6
133
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

3.4

7.400

0.3
Q
10.500

2.400
7
107
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening



Q

7
132
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening



q

7
131
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
132
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening


4.0
3.2


8.400
8.900



Q
12.250
12.400
12.100

2
127
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim


4.0
2.8


8.700
8.800



Q
12.150
12.700
11.600

0.100
3
133
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn


4.0
2.4


8.800
9.000



Q
12.100
12.800
11.400

0.150
4
121
Magnus Bækø, Bodø TF


2.8
2.4


8.500
9.000



Q
11.350
11.300
11.400

0.900
5
115
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening L


4.0
3.2


7.550
7.900


0.1
0.1
Q
11.225
11.450
11.000

1.025
6
109
Leo Jung, Sotra Sportsklubb


2.4
2.4


7.750
8.700


0.1
Q
10.575
10.050
11.100

1.675
7
110
Jakob Kvamsøe, Bergens TF









q

7
104
Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb









q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
127
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

3.5

9.200

Q
12.700

2
132
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

3.1

9.350

Q
12.450

0.250
3
122
Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening

3.3

9.000

Q
12.300

0.400
4
126
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L

4.0

8.150

Q
12.150

0.550
5
133
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

3.2

8.800

Q
12.000

0.700
6
129
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening

3.6

8.000

Q
11.600

1.100
7
125
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L

3.5

7.450

Q
10.950

1.750
8
101
Sebastian Bjerkan, Trondhjems Turnforening



q

8
128
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
126
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening L

3.9

8.750

Q
12.650

2
125
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening L

3.3

8.700

Q
12.000

0.650
3
127
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

3.5

8.350

Q
11.850

0.800
4
124
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L

2.7

8.950

Q
11.650

1.000
5
131
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

3.7

7.750

Q
11.450

1.200
6
116
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening L

2.8

8.050

Q
10.850

1.800
7
129
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening



q

7
133
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 2:21:09 AM
SX
SM
MD
XL
XXL