Back 

Norgesmesterskap – Junior Sotra Turnhall , 1.-2. juni 2019

Gutter Junior Finals Jenter Junior Finals Gutter Junior Jenter Junior Gutter lag Jenter lag
Jenter lag
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
Oslo Turnforening L1
- Marie Nilsen Rønbeck
- Madelen kringstad Leitner
- Selma Gudim Karlsen
- Scarlett Rennesund
- Mina Mikkelsen Sørensen
38.750
13.100
12.100
13.050
11.600
12.600
30.350
10.500
9.450
10.400
8.150
8.850
35.000
11.300
12.100
11.600
10.050
8.650
34.300
11.550
11.400
11.350
10.650
10.750
138.400
46.450
45.050
46.400
40.450
40.850
0.000
2
Holmen Tropp og Turnforening L
- Andrea Woldstad Lied
- Frida Strøm
- Kaja Fretland Vika
- Julie Røttum Madsø
- Jenny Haare Håkegård
38.150
12.400
12.100
10.900
13.050
12.700
30.150
4.500
9.100
7.350
11.400
9.650
31.200
9.450
8.000
8.700
10.700
11.050
34.300
10.650
10.650
9.900
12.200
11.450
133.800
37.000
39.850
36.850
47.350
44.850
0.000
3
Nidaros Turn L1
- Julie Ansok Høgås
- Tyra Braderup
- Mathilde Sjøvik Olberg
- Anna Løvås Holmen
- Marthe Bjørgen
36.550
11.550
11.000
12.200
11.850
12.500
26.600
4.500
7.750
9.400
9.100
8.100
30.200
9.700
9.150
9.850
9.900
10.450
32.250
9.650
10.800
10.900
10.550
10.450
125.600
35.400
38.700
42.350
41.400
41.500
0.000
4
Tromsø Turnforening
- Tilde Echroll
- Erle Gussiås
- Jenny Åberg
- Malin Saura Berg
- Maria Saura Berg
35.150
11.350
11.450
10.900
11.950
11.750
26.950
7.450
7.150
6.850
9.650
9.850
31.850
10.250
9.600
8.050
11.350
10.250
30.100
9.600
10.100
9.700
10.300
8.800
124.050
38.650
38.300
35.500
43.250
40.650
0.000
5
Sotra Sportsklubb L
- Rikke Bjelde Landøy
- Maiken Holst
- Kaya-Emilie Lauvik Skjolddal
- Marte Lunde
- Mira Greni Askeland
36.900
11.400
12.450
12.500
10.950
11.950
22.850
7.600
5.550

7.200
8.050
30.100
10.000
9.200
9.650
10.450
9.550
32.100
10.200
11.700
9.950
10.200
10.100
121.950
39.200
38.900
32.100
38.800
39.650
0.000
6
Siddis Trim og Turnforening L
- Fillipa Mollan
- Melissa Mari Achthoven
- Nora Refsnes Risåsen
- Guro Nevland
- Sofie Andersen Huus
37.150
11.800
11.500
12.050
12.700
12.400
23.450
6.200
7.550
1.200
9.250
6.650
27.550
8.850
8.650
8.550
8.950
9.750
32.350
9.400
10.850
10.500
11.000
10.200
120.500
36.250
38.550
32.300
41.900
39.000
0.000
7
Oslo Turnforening L2
- Hedda Anderson Hestholm
- Juliet Wivelstad
- Emma Sofie Bøgh
- June Marie Rønning
- Marte Flaget Hesle
35.750
10.900
11.400
12.200
12.150
11.350
22.050

7.200
6.950
7.500
7.350
29.300
9.100
9.900
9.650
8.600
9.750
32.700
9.200
10.650
10.600
11.450
10.050
119.800
29.200
39.150
39.400
39.700
38.500
0.000
8
Nøtterøy Turn
- Sara Karinen
- Annika Eskelund
- Sara Henriksen
- Maria Eide Brekka
34.600
11.400
11.550
11.200
11.650
22.650
6.450
7.600

8.600
29.900
10.550
8.250
9.400
9.950
28.250
10.500
7.600
7.400
10.150
115.400
38.900
35.000
28.000
40.350
0.000
9
Molde Turnforening
- Ingrid Mørkeseth Eriksen
- Erika Liepelt Uran
- Thea Mathilde Vassdal
- Vår Bugge Varhaugvik
- Erle Brevik Grudt
34.300
11.200
11.150
11.750
11.350
11.000
20.700
4.900
7.350
5.950
6.350
7.000
28.600
9.750
9.650
7.900
8.750
9.200
31.100
10.100
10.400
9.950
10.100
10.600
114.700
35.950
38.550
35.550
36.550
37.800
0.000
10
Trondhjems Turnforening
- Guro Knutsen
- Annika Bjerkan
- Karoline Søberg
33.950
10.750
11.500
11.700
18.300
2.900
6.450
8.950
27.800
8.600
9.450
9.750
29.700
8.700
10.400
10.600
109.750
30.950
37.800
41.000
0.000
11
Kristiansunds Turnforening
- Anna Bertine Utheim Aune
- Emma Stemland Kongshaug
- Emilie Solheim
- Linnea Weiseth Kollstrøm
- Tuva Isaksen
34.150
10.450
11.900

11.800
10.250
18.900
7.100
6.700

5.100
3.300
23.850
7.900
8.400

7.550
6.900
30.500
10.050
10.700

9.750
8.800
107.400
35.500
37.700
0.000
34.200
29.250
0.000
12
Stavanger Turnforening
- Aurora Tunsberg
- Grace Amalie Mackland
- Tuva Auestad Nilsen
33.100
12.300
10.250
10.550
20.200
6.200
6.400
7.600
25.500
8.300
9.050
8.150
27.700
8.200
9.600
9.900
106.500
35.000
35.300
36.200
0.000
13
Slemmestad og Omegn Turnforening
- Åsa Marie Torgersen Mehus
- Mia Othelie Bolstad
- Mina Kaur Dhindsa
- Ronja Ofstad Storsul
- Sanne Marie Lunde
32.300
10.000
10.500
10.900
10.050
10.900
20.900

6.000
7.200

7.700
21.900
6.950
7.250
7.000
7.650
6.950
30.450
8.650
8.800
10.450
8.200
11.200
105.550
25.600
32.550
35.550
25.900
36.750
0.000
14
Høybråten og Stovner IL
- Smilla Toaca Ones
- Hanna Maroofi
- Maren Victoria Heggen
- Ingrid Haaland-Aas
33.050

10.500
11.600
10.950
20.650
6.200
7.450
7.000

23.050

5.900
9.250
7.900
26.350

7.650
8.350
10.350
103.100
6.200
31.500
36.200
29.200
0.000
15
Drøbak-Frogn IL
- Kajsa Sletmo-Blouet
- Anna Fozia Vik
- Marte Fuskeland Hafsteen
- Kaja Aspelund
32.650
10.950
11.350
10.350
10.050
13.400

7.150
1.800
4.450
26.400
9.150
8.950
8.300
6.000
28.850
9.100
10.750
8.950
9.000
101.300
29.200
38.200
29.400
29.500
0.000
16
Sandvika Turnforening
- Mirian Gjertsen Barkbu
- Amalie Tjørnhom
- Aurora Vartdal Solvang
31.900
11.350
10.400
10.150
14.050
6.400
7.650

23.000
8.100
8.750
6.150
29.150
10.550
10.150
8.450
98.100
36.400
36.950
24.750
0.000
17
Sandnes Turnforening
- Miriam Therese Espeland
- Nora Ognedal Egeland
- Borghild Wiig
- Live Thorsen Eldøy
32.900
10.850
10.150
11.800
10.250
12.650
8.150

2.500
2.000
22.100
5.400
7.150
6.350
8.600
26.200
9.000

7.850
9.350
93.850
33.400
17.300
28.500
30.200
0.000
18
Tomrefjord IL TURN
- Sara Vik
- Hedda Folden
23.650
10.800
12.850
17.800
8.000
9.800
21.600
10.450
11.150
23.500
10.900
12.600
86.550
40.150
46.400
0.000
19
Moss Turnforening
- Benedicte Olsen
- Annika Hegreberg
23.500
11.550
11.950
15.050
7.100
7.950
21.000
10.550
10.450
21.000
10.350
10.650
80.550
39.550
41.000
0.000
20
Herkules Turn
- Pia Almankaas
- Ella Forsberg Fredriksen
23.000
11.500
11.500
7.600
6.600
1.000
14.350
7.350
7.000
19.600
10.150
9.450
64.550
35.600
28.950
0.000
21
Hødd IL
- Pernille Eiken Fosse
12.200
12.200
8.800
8.800
9.550
9.550
10.600
10.600
41.150
41.150
0.000
22
Njård
- Helene Hagen-Aase
- Olivia Laszlo Bergem
11.900

11.900
8.950

8.950
9.250

9.250
10.900

10.900
41.000
0.000
41.000
0.000
23
Trøgstad Turnforening
- Stina Elvestad
10.200
10.200
8.000
8.000
7.950
7.950
9.950
9.950
36.100
36.100
0.000
24
Elverum Turn
- Tiril Andrea Storsveen
11.350
11.350
3.800
3.800
6.750
6.750
9.900
9.900
31.800
31.800
0.000
25
Holmen Tropp og Turnforening
- Amanda Joy Grusd
10.450
10.450
8.000
8.000
0.000

10.400
10.400
28.850
28.850
0.000
26
Nedre Glomma Turnforening
- Amalie Norvang Dalene
0.000

0.000

10.150
10.150
0.000

10.150
10.150
0.000
27
Oslo Turnforening
- Mille Børresen
0.000

0.000

0.000

0.000

0.000
0.000
0.000
28
Siddis Trim og Turnforening
- Helene Ask Hansen
0.000

0.000

0.000

0.000

0.000
0.000
0.000
29
Nidaros Turn L2
- Tuva Paulsen
- Sofie Arntzen Johnsen
0.000


0.000


0.000


0.000


0.000
0.000
0.000
0.000
30
Sotra Sportsklubb
- Julie Fadnes
0.000

0.000

0.000

0.000

0.000
0.000
0.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 8:42:07 AM
SX
SM
MD
XL
XXL