Back 

Norgesmesterskap – Junior Sotra Turnhall , 1.-2. juni 2019

Gutter Junior Finals Jenter Junior Finals Gutter Junior Jenter Junior Gutter lag Jenter lag
Jenter Junior
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
63
Julie Røttum Madsø
Holmen Tropp og Turnforening L
13.050
13.050/12.750
D: 4.2/3.7
E: 8.850/9.050
11.400
D: 3.40
E: 8.000
10.700
D: 4.00
E: 6.700
12.200
D: 4.40
E: 7.800
47.350
VT
13.050
13.050/12.750
D: 4.2/3.7
E: 8.850/9.050
UB
11.400
D: 3.4
E: 8.000
BB
10.700
D: 4.0
E: 6.700
FX
12.200
D: 4.4
E: 7.800
2
70
Marie Nilsen Rønbeck
Oslo Turnforening L1
13.100
13.100/-
D: 4.0/-
E: 9.100/-
10.500
D: 2.70
E: 7.800
11.300
D: 4.50
E: 6.800
11.550
D: 4.60
E: 6.950
46.450
0.900
VT
13.100
13.100/-
D: 4.0/-
E: 9.100/-
UB
10.500
D: 2.7
E: 7.800
BB
11.300
D: 4.5
E: 6.800
FX
11.550
D: 4.6
E: 6.950
3
92
Hedda Folden
Tomrefjord IL TURN
12.850
12.850/12.550
D: 3.7/3.5
E: 9.150/9.050
9.800
D: 1.20
E: 8.600
11.150
D: 4.60
E: 6.550
12.600
D: 4.10
E: 8.600
ND: 0.10
46.400
0.950
VT
12.850
12.850/12.550
D: 3.7/3.5
E: 9.150/9.050
UB
9.800
D: 1.2
E: 8.600
BB
11.150
D: 4.6
E: 6.550
FX
12.600
D: 4.1
E: 8.600
ND: 0.10
3
75
Selma Gudim Karlsen
Oslo Turnforening L1
13.050
13.050/12.350
D: 4.0/3.7
E: 9.050/8.950
ND: 0.00 / 0.30
10.400
D: 3.40
E: 7.000
11.600
D: 4.10
E: 7.500
11.350
D: 3.90
E: 7.450
46.400
0.950
VT
13.050
13.050/12.350
D: 4.0/3.7
E: 9.050/8.950
ND: 0.00/0.30
UB
10.400
D: 3.4
E: 7.000
BB
11.600
D: 4.1
E: 7.500
FX
11.350
D: 3.9
E: 7.450
5
72
Madelen kringstad Leitner
Oslo Turnforening L1
12.100
12.100/11.050
D: 3.7/3.5
E: 8.400/7.650
ND: 0.00 / 0.10
9.450
D: 1.30
E: 8.150
12.100
D: 4.20
E: 7.900
11.400
D: 4.10
E: 7.600
ND: 0.30
45.050
2.300
VT
12.100
12.100/11.050
D: 3.7/3.5
E: 8.400/7.650
ND: 0.00/0.10
UB
9.450
D: 1.3
E: 8.150
BB
12.100
D: 4.2
E: 7.900
FX
11.400
D: 4.1
E: 7.600
ND: 0.30
6
66
Jenny Haare Håkegård
Holmen Tropp og Turnforening L
12.700
12.700/12.450
D: 4.0/3.7
E: 8.700/8.750
9.650
D: 1.50
E: 8.150
11.050
D: 3.90
E: 7.150
11.450
D: 3.60
E: 7.850
44.850
2.500
VT
12.700
12.700/12.450
D: 4.0/3.7
E: 8.700/8.750
UB
9.650
D: 1.5
E: 8.150
BB
11.050
D: 3.9
E: 7.150
FX
11.450
D: 3.6
E: 7.850
7
68
Malin Saura Berg
Tromsø Turnforening
11.950
11.950/11.950
D: 3.7/3.5
E: 8.350/8.550
ND: 0.10 / 0.10
9.650
D: 2.00
E: 7.650
11.350
D: 3.80
E: 7.550
10.300
D: 3.60
E: 7.000
ND: 0.30
43.250
4.100
VT
11.950
11.950/11.950
D: 3.7/3.5
E: 8.350/8.550
ND: 0.10/0.10
UB
9.650
D: 2.0
E: 7.650
BB
11.350
D: 3.8
E: 7.550
FX
10.300
D: 3.6
E: 7.000
ND: 0.30
8
80
Mathilde Sjøvik Olberg
Nidaros Turn L1
12.200
12.200/11.150
D: 3.7/3.5
E: 8.500/7.650
9.400
D: 1.30
E: 8.100
9.850
D: 3.70
E: 6.150
10.900
D: 4.10
E: 6.800
42.350
5.000
VT
12.200
12.200/11.150
D: 3.7/3.5
E: 8.500/7.650
UB
9.400
D: 1.3
E: 8.100
BB
9.850
D: 3.7
E: 6.150
FX
10.900
D: 4.1
E: 6.800
9
83
Guro Nevland
Siddis Trim og Turnforening L
12.700
12.700/12.350
D: 3.7/3.5
E: 9.000/8.850
9.250
D: 1.50
E: 7.750
8.950
D: 4.00
E: 4.950
11.000
D: 3.60
E: 7.400
41.900
5.450
VT
12.700
12.700/12.350
D: 3.7/3.5
E: 9.000/8.850
UB
9.250
D: 1.5
E: 7.750
BB
8.950
D: 4.0
E: 4.950
FX
11.000
D: 3.6
E: 7.400
10
84
Marthe Bjørgen
Nidaros Turn L1
12.500
12.500/-
D: 3.7/-
E: 8.900/-
ND: 0.10 / 0.00
8.100
D: 1.90
E: 6.200
10.450
D: 3.10
E: 7.350
10.450
D: 3.00
E: 7.450
41.500
5.850
VT
12.500
12.500/-
D: 3.7/-
E: 8.900/-
ND: 0.10/0.00
UB
8.100
D: 1.9
E: 6.200
BB
10.450
D: 3.1
E: 7.350
FX
10.450
D: 3.0
E: 7.450
11
82
Anna Løvås Holmen
Nidaros Turn L1
11.850
11.850/-
D: 3.5/-
E: 8.450/-
ND: 0.10 / 0.00
9.100
D: 1.10
E: 8.000
9.900
D: 3.60
E: 6.300
10.550
D: 3.10
E: 7.450
41.400
5.950
VT
11.850
11.850/-
D: 3.5/-
E: 8.450/-
ND: 0.10/0.00
UB
9.100
D: 1.1
E: 8.000
BB
9.900
D: 3.6
E: 6.300
FX
10.550
D: 3.1
E: 7.450
12
67
Pernille Eiken Fosse
Hødd IL
12.200
12.200/-
D: 3.6/-
E: 8.600/-
8.800
D: 1.90
E: 6.900
9.550
D: 3.60
E: 5.950
10.600
D: 3.30
E: 7.300
41.150
6.200
VT
12.200
12.200/-
D: 3.6/-
E: 8.600/-
UB
8.800
D: 1.9
E: 6.900
BB
9.550
D: 3.6
E: 5.950
FX
10.600
D: 3.3
E: 7.300
13
71
Annika Hegreberg
Moss Turnforening
11.950
11.950/12.300
D: 3.5/3.7
E: 8.550/8.700
ND: 0.10 / 0.10
7.950
D: 1.10
E: 6.850
10.450
D: 2.70
E: 7.750
10.650
D: 3.20
E: 7.450
41.000
6.350
VT
11.950
11.950/12.300
D: 3.5/3.7
E: 8.550/8.700
ND: 0.10/0.10
UB
7.950
D: 1.1
E: 6.850
BB
10.450
D: 2.7
E: 7.750
FX
10.650
D: 3.2
E: 7.450
13
81
Karoline Søberg
Trondhjems Turnforening
11.700
11.700/10.950
D: 3.5/2.8
E: 8.200/8.150
8.950
D: 1.00
E: 7.950
9.750
D: 3.70
E: 6.050
10.600
D: 3.40
E: 7.200
41.000
6.350
VT
11.700
11.700/10.950
D: 3.5/2.8
E: 8.200/8.150
UB
8.950
D: 1.0
E: 7.950
BB
9.750
D: 3.7
E: 6.050
FX
10.600
D: 3.4
E: 7.200
13
62
Olivia Laszlo Bergem
Njård
11.900
11.900/10.900
D: 3.7/2.4
E: 8.200/8.500
8.950
D: 2.50
E: 6.450
9.250
D: 4.20
E: 5.150
ND: 0.10
10.900
D: 3.30
E: 7.600
41.000
6.350
VT
11.900
11.900/10.900
D: 3.7/2.4
E: 8.200/8.500
UB
8.950
D: 2.5
E: 6.450
BB
9.250
D: 4.2
E: 5.150
ND: 0.10
FX
10.900
D: 3.3
E: 7.600
16
77
Mina Mikkelsen Sørensen
Oslo Turnforening L1
12.600
12.600/12.300
D: 3.7/3.5
E: 8.900/8.800
8.850
D: 3.80
E: 5.050
8.650
D: 3.40
E: 5.250
10.750
D: 4.30
E: 7.050
ND: 0.60
40.850
6.500
VT
12.600
12.600/12.300
D: 3.7/3.5
E: 8.900/8.800
UB
8.850
D: 3.8
E: 5.050
BB
8.650
D: 3.4
E: 5.250
FX
10.750
D: 4.3
E: 7.050
ND: 0.60
17
69
Maria Saura Berg
Tromsø Turnforening
11.750
11.750/-
D: 3.5/-
E: 8.250/-
9.850
D: 2.10
E: 7.750
10.250
D: 3.20
E: 7.050
8.800
D: 2.20
E: 6.700
ND: 0.10
40.650
6.700
VT
11.750
11.750/-
D: 3.5/-
E: 8.250/-
UB
9.850
D: 2.1
E: 7.750
BB
10.250
D: 3.2
E: 7.050
FX
8.800
D: 2.2
E: 6.700
ND: 0.10
18
76
Scarlett Rennesund
Oslo Turnforening L1
11.600
11.600/-
D: 3.5/-
E: 8.100/-
8.150
D: 1.20
E: 6.950
10.050
D: 3.10
E: 6.950
10.650
D: 3.20
E: 7.450
40.450
6.900
VT
11.600
11.600/-
D: 3.5/-
E: 8.100/-
UB
8.150
D: 1.2
E: 6.950
BB
10.050
D: 3.1
E: 6.950
FX
10.650
D: 3.2
E: 7.450
19
91
Maria Eide Brekka
Nøtterøy Turn
11.650
11.650/-
D: 2.8/-
E: 8.850/-
8.600
D: 1.50
E: 7.100
9.950
D: 3.00
E: 6.950
10.150
D: 3.20
E: 7.350
ND: 0.40
40.350
7.000
VT
11.650
11.650/-
D: 2.8/-
E: 8.850/-
UB
8.600
D: 1.5
E: 7.100
BB
9.950
D: 3.0
E: 6.950
FX
10.150
D: 3.2
E: 7.350
ND: 0.40
20
90
Sara Vik
Tomrefjord IL TURN
10.800
10.800/11.250
D: 3.5/2.8
E: 7.300/8.450
8.000
D: 1.40
E: 6.600
10.450
D: 3.40
E: 7.050
10.900
D: 3.10
E: 7.800
40.150
7.200
VT
10.800
10.800/11.250
D: 3.5/2.8
E: 7.300/8.450
UB
8.000
D: 1.4
E: 6.600
BB
10.450
D: 3.4
E: 7.050
FX
10.900
D: 3.1
E: 7.800
21
36
Frida Strøm
Holmen Tropp og Turnforening L
12.100
12.100/12.200
D: 3.5/3.7
E: 8.600/8.500
9.100
D: 1.60
E: 7.500
8.000
D: 3.40
E: 4.600
10.650
D: 3.30
E: 7.350
39.850
7.500
VT
12.100
12.100/12.200
D: 3.5/3.7
E: 8.600/8.500
UB
9.100
D: 1.6
E: 7.500
BB
8.000
D: 3.4
E: 4.600
FX
10.650
D: 3.3
E: 7.350
22
73
June Marie Rønning
Oslo Turnforening L2
12.150
12.150/12.100
D: 3.7/3.5
E: 8.550/8.600
ND: 0.10 / 0.00
7.500
D: 1.10
E: 6.400
8.600
D: 3.40
E: 5.200
11.450
D: 3.80
E: 7.650
39.700
7.650
VT
12.150
12.150/12.100
D: 3.7/3.5
E: 8.550/8.600
ND: 0.10/0.00
UB
7.500
D: 1.1
E: 6.400
BB
8.600
D: 3.4
E: 5.200
FX
11.450
D: 3.8
E: 7.650
23
61
Mira Greni Askeland
Sotra Sportsklubb L
11.950
11.950/12.200
D: 3.5/3.7
E: 8.450/8.500
8.050
D: 1.60
E: 6.450
9.550
D: 3.00
E: 6.550
10.100
D: 3.10
E: 7.100
ND: 0.10
39.650
7.700
VT
11.950
11.950/12.200
D: 3.5/3.7
E: 8.450/8.500
UB
8.050
D: 1.6
E: 6.450
BB
9.550
D: 3.0
E: 6.550
FX
10.100
D: 3.1
E: 7.100
ND: 0.10
24
46
Benedicte Olsen
Moss Turnforening
11.550
11.550/11.350
D: 3.5/2.8
E: 8.050/8.650
ND: 0.00 / 0.10
7.100
D: 1.40
E: 5.700
10.550
D: 3.30
E: 7.250
10.350
D: 3.20
E: 7.250
ND: 0.10
39.550
7.800
VT
11.550
11.550/11.350
D: 3.5/2.8
E: 8.050/8.650
ND: 0.00/0.10
UB
7.100
D: 1.4
E: 5.700
BB
10.550
D: 3.3
E: 7.250
FX
10.350
D: 3.2
E: 7.250
ND: 0.10
25
13
Emma Sofie Bøgh
Oslo Turnforening L2
12.200
12.200/11.900
D: 3.7/3.5
E: 8.500/8.400
6.950
D: 1.10
E: 5.850
9.650
D: 3.50
E: 6.150
10.600
D: 3.30
E: 7.300
39.400
7.950
VT
12.200
12.200/11.900
D: 3.7/3.5
E: 8.500/8.400
UB
6.950
D: 1.1
E: 5.850
BB
9.650
D: 3.5
E: 6.150
FX
10.600
D: 3.3
E: 7.300
26
48
Rikke Bjelde Landøy
Sotra Sportsklubb L
11.400
11.400/-
D: 2.8/-
E: 8.600/-
7.600
D: 1.70
E: 5.900
10.000
D: 3.10
E: 6.900
10.200
D: 3.30
E: 7.000
ND: 0.10
39.200
8.150
VT
11.400
11.400/-
D: 2.8/-
E: 8.600/-
UB
7.600
D: 1.7
E: 5.900
BB
10.000
D: 3.1
E: 6.900
FX
10.200
D: 3.3
E: 7.000
ND: 0.10
27
6
Juliet Wivelstad
Oslo Turnforening L2
11.400
11.400/-
D: 2.8/-
E: 8.600/-
7.200
D: 1.00
E: 6.200
9.900
D: 2.80
E: 7.100
10.650
D: 3.10
E: 7.550
39.150
8.200
VT
11.400
11.400/-
D: 2.8/-
E: 8.600/-
UB
7.200
D: 1.0
E: 6.200
BB
9.900
D: 2.8
E: 7.100
FX
10.650
D: 3.1
E: 7.550
28
85
Sofie Andersen Huus
Siddis Trim og Turnforening L
12.400
12.400/-
D: 3.7/-
E: 8.800/-
ND: 0.10 / 0.00
6.650
D: 1.30
E: 5.350
9.750
D: 2.80
E: 6.950
10.200
D: 3.30
E: 7.000
ND: 0.10
39.000
8.350
VT
12.400
12.400/-
D: 3.7/-
E: 8.800/-
ND: 0.10/0.00
UB
6.650
D: 1.3
E: 5.350
BB
9.750
D: 2.8
E: 6.950
FX
10.200
D: 3.3
E: 7.000
ND: 0.10
29
51
Maiken Holst
Sotra Sportsklubb L
12.450
12.450/12.000
D: 3.7/3.5
E: 8.750/8.500
5.550
D: 1.60
E: 3.950
9.200
D: 3.50
E: 5.700
11.700
D: 4.10
E: 7.600
38.900
8.450
VT
12.450
12.450/12.000
D: 3.7/3.5
E: 8.750/8.500
UB
5.550
D: 1.6
E: 3.950
BB
9.200
D: 3.5
E: 5.700
FX
11.700
D: 4.1
E: 7.600
29
16
Sara Karinen
Nøtterøy Turn
11.400
11.400/-
D: 2.8/-
E: 8.600/-
6.450
D: 1.30
E: 5.150
10.550
D: 2.80
E: 7.750
10.500
D: 3.00
E: 7.500
38.900
8.450
VT
11.400
11.400/-
D: 2.8/-
E: 8.600/-
UB
6.450
D: 1.3
E: 5.150
BB
10.550
D: 2.8
E: 7.750
FX
10.500
D: 3.0
E: 7.500
31
55
Marte Lunde
Sotra Sportsklubb L
10.950
10.950/-
D: 2.8/-
E: 8.150/-
7.200
D: 1.30
E: 5.900
10.450
D: 3.30
E: 7.150
10.200
D: 3.20
E: 7.000
38.800
8.550
VT
10.950
10.950/-
D: 2.8/-
E: 8.150/-
UB
7.200
D: 1.3
E: 5.900
BB
10.450
D: 3.3
E: 7.150
FX
10.200
D: 3.2
E: 7.000
32
79
Tyra Braderup
Nidaros Turn L1
11.000
11.000/-
D: 2.0/-
E: 9.000/-
7.750
D: 1.40
E: 6.350
9.150
D: 2.30
E: 6.850
10.800
D: 3.20
E: 7.600
38.700
8.650
VT
11.000
11.000/-
D: 2.0/-
E: 9.000/-
UB
7.750
D: 1.4
E: 6.350
BB
9.150
D: 2.3
E: 6.850
FX
10.800
D: 3.2
E: 7.600
33
7
Tilde Echroll
Tromsø Turnforening
11.350
11.350/-
D: 2.8/-
E: 8.550/-
7.450
D: 1.40
E: 6.050
10.250
D: 3.20
E: 7.050
9.600
D: 2.20
E: 7.400
38.650
8.700
VT
11.350
11.350/-
D: 2.8/-
E: 8.550/-
UB
7.450
D: 1.4
E: 6.050
BB
10.250
D: 3.2
E: 7.050
FX
9.600
D: 2.2
E: 7.400
34
86
Erika Liepelt Uran
Molde Turnforening
11.150
11.150/11.450
D: 3.7/3.0
E: 7.450/8.450
7.350
D: 1.30
E: 6.050
9.650
D: 3.40
E: 6.250
10.400
D: 3.30
E: 7.200
ND: 0.10
38.550
8.800
VT
11.150
11.150/11.450
D: 3.7/3.0
E: 7.450/8.450
UB
7.350
D: 1.3
E: 6.050
BB
9.650
D: 3.4
E: 6.250
FX
10.400
D: 3.3
E: 7.200
ND: 0.10
34
4
Melissa Mari Achthoven
Siddis Trim og Turnforening L
11.500
11.500/-
D: 3.7/-
E: 7.800/-
7.550
D: 1.00
E: 6.550
8.650
D: 3.00
E: 5.650
10.850
D: 3.40
E: 7.450
38.550
8.800
VT
11.500
11.500/-
D: 3.7/-
E: 7.800/-
UB
7.550
D: 1.0
E: 6.550
BB
8.650
D: 3.0
E: 5.650
FX
10.850
D: 3.4
E: 7.450
36
74
Marte Flaget Hesle
Oslo Turnforening L2
11.350
11.350/-
D: 2.8/-
E: 8.550/-
7.350
D: 1.20
E: 6.150
9.750
D: 3.80
E: 5.950
10.050
D: 3.00
E: 7.050
38.500
8.850
VT
11.350
11.350/-
D: 2.8/-
E: 8.550/-
UB
7.350
D: 1.2
E: 6.150
BB
9.750
D: 3.8
E: 5.950
FX
10.050
D: 3.0
E: 7.050
37
11
Erle Gussiås
Tromsø Turnforening
11.450
11.450/-
D: 2.8/-
E: 8.650/-
7.150
D: 1.00
E: 6.150
9.600
D: 3.20
E: 6.400
10.100
D: 2.80
E: 7.300
38.300
9.050
VT
11.450
11.450/-
D: 2.8/-
E: 8.650/-
UB
7.150
D: 1.0
E: 6.150
BB
9.600
D: 3.2
E: 6.400
FX
10.100
D: 2.8
E: 7.300
38
8
Anna Fozia Vik
Drøbak-Frogn IL
11.350
11.350/-
D: 2.8/-
E: 8.550/-
7.150
D: 0.80
E: 6.350
8.950
D: 3.30
E: 5.650
10.750
D: 3.10
E: 7.750
ND: 0.10
38.200
9.150
VT
11.350
11.350/-
D: 2.8/-
E: 8.550/-
UB
7.150
D: 0.8
E: 6.350
BB
8.950
D: 3.3
E: 5.650
FX
10.750
D: 3.1
E: 7.750
ND: 0.10
39
78
Annika Bjerkan
Trondhjems Turnforening
11.500
11.500/11.100
D: 3.5/2.8
E: 8.100/8.300
ND: 0.10 / 0.00
6.450
D: 1.10
E: 5.350
9.450
D: 3.90
E: 5.650
ND: 0.10
10.400
D: 3.20
E: 7.400
ND: 0.20
37.800
9.550
VT
11.500
11.500/11.100
D: 3.5/2.8
E: 8.100/8.300
ND: 0.10/0.00
UB
6.450
D: 1.1
E: 5.350
BB
9.450
D: 3.9
E: 5.650
ND: 0.10
FX
10.400
D: 3.2
E: 7.400
ND: 0.20
39
93
Erle Brevik Grudt
Molde Turnforening
11.000
11.000/11.900
D: 3.7/3.5
E: 7.300/8.400
7.000
D: 0.90
E: 6.100
9.200
D: 3.20
E: 6.000
10.600
D: 3.20
E: 7.500
ND: 0.10
37.800
9.550
VT
11.000
11.000/11.900
D: 3.7/3.5
E: 7.300/8.400
UB
7.000
D: 0.9
E: 6.100
BB
9.200
D: 3.2
E: 6.000
FX
10.600
D: 3.2
E: 7.500
ND: 0.10
41
21
Emma Stemland Kongshaug
Kristiansunds Turnforening
11.900
11.900/11.200
D: 3.5/2.4
E: 8.500/8.900
ND: 0.10 / 0.10
6.700
D: 1.30
E: 5.400
8.400
D: 3.20
E: 5.200
10.700
D: 3.00
E: 7.700
37.700
9.650
VT
11.900
11.900/11.200
D: 3.5/2.4
E: 8.500/8.900
ND: 0.10/0.10
UB
6.700
D: 1.3
E: 5.400
BB
8.400
D: 3.2
E: 5.200
FX
10.700
D: 3.0
E: 7.700
42
34
Andrea Woldstad Lied
Holmen Tropp og Turnforening L
12.400
12.400/12.350
D: 3.7/3.5
E: 8.700/8.850
4.500
D: 1.40
E: 7.100
ND: 4.00
9.450
D: 3.60
E: 5.850
10.650
D: 3.30
E: 7.350
37.000
10.350
VT
12.400
12.400/12.350
D: 3.7/3.5
E: 8.700/8.850
UB
4.500
D: 1.4
E: 7.100
ND: 4.00
BB
9.450
D: 3.6
E: 5.850
FX
10.650
D: 3.3
E: 7.350
43
27
Amalie Tjørnhom
Sandvika Turnforening
10.400
10.400/-
D: 2.0/-
E: 8.400/-
7.650
D: 1.40
E: 6.250
8.750
D: 2.90
E: 5.850
10.150
D: 3.50
E: 6.650
36.950
10.400
VT
10.400
10.400/-
D: 2.0/-
E: 8.400/-
UB
7.650
D: 1.4
E: 6.250
BB
8.750
D: 2.9
E: 5.850
FX
10.150
D: 3.5
E: 6.650
44
38
Kaja Fretland Vika
Holmen Tropp og Turnforening L
10.900
10.900/-
D: 2.8/-
E: 8.400/-
ND: 0.30 / 0.00
7.350
D: 1.40
E: 5.950
8.700
D: 3.60
E: 5.100
9.900
D: 2.90
E: 7.000
36.850
10.500
VT
10.900
10.900/-
D: 2.8/-
E: 8.400/-
ND: 0.30/0.00
UB
7.350
D: 1.4
E: 5.950
BB
8.700
D: 3.6
E: 5.100
FX
9.900
D: 2.9
E: 7.000
45
88
Sanne Marie Lunde
Slemmestad og Omegn Turnforening
10.900
10.900/-
D: 2.4/-
E: 8.600/-
ND: 0.10 / 0.00
7.700
D: 1.00
E: 6.700
6.950
D: 3.50
E: 3.450
11.200
D: 3.40
E: 7.800
36.750
10.600
VT
10.900
10.900/-
D: 2.4/-
E: 8.600/-
ND: 0.10/0.00
UB
7.700
D: 1.0
E: 6.700
BB
6.950
D: 3.5
E: 3.450
FX
11.200
D: 3.4
E: 7.800
46
89
Vår Bugge Varhaugvik
Molde Turnforening
11.350
11.350/-
D: 3.5/-
E: 8.150/-
ND: 0.30 / 0.00
6.350
D: 0.90
E: 5.450
8.750
D: 2.50
E: 6.250
10.100
D: 3.20
E: 6.900
36.550
10.800
VT
11.350
11.350/-
D: 3.5/-
E: 8.150/-
ND: 0.30/0.00
UB
6.350
D: 0.9
E: 5.450
BB
8.750
D: 2.5
E: 6.250
FX
10.100
D: 3.2
E: 6.900
47
25
Mirian Gjertsen Barkbu
Sandvika Turnforening
11.350
11.350/-
D: 2.8/-
E: 8.550/-
6.400
D: 1.10
E: 5.300
8.100
D: 2.80
E: 5.400
ND: 0.10
10.550
D: 3.20
E: 7.350
36.400
10.950
VT
11.350
11.350/-
D: 2.8/-
E: 8.550/-
UB
6.400
D: 1.1
E: 5.300
BB
8.100
D: 2.8
E: 5.400
ND: 0.10
FX
10.550
D: 3.2
E: 7.350
48
1
Fillipa Mollan
Siddis Trim og Turnforening L
11.800
11.800/-
D: 3.5/-
E: 8.300/-
6.200
D: 0.80
E: 5.400
8.850
D: 2.90
E: 5.950
9.400
D: 3.20
E: 6.300
ND: 0.10
36.250
11.100
VT
11.800
11.800/-
D: 3.5/-
E: 8.300/-
UB
6.200
D: 0.8
E: 5.400
BB
8.850
D: 2.9
E: 5.950
FX
9.400
D: 3.2
E: 6.300
ND: 0.10
49
57
Maren Victoria Heggen
Høybråten og Stovner IL
11.600
11.600/10.200
D: 3.5/2.0
E: 8.100/8.200
7.000
D: 1.20
E: 5.800
9.250
D: 2.80
E: 6.450
8.350
D: 2.30
E: 6.050
36.200
11.150
VT
11.600
11.600/10.200
D: 3.5/2.0
E: 8.100/8.200
UB
7.000
D: 1.2
E: 5.800
BB
9.250
D: 2.8
E: 6.450
FX
8.350
D: 2.3
E: 6.050
49
53
Tuva Auestad Nilsen
Stavanger Turnforening
10.550
10.550/-
D: 3.5/-
E: 7.050/-
7.600
D: 1.00
E: 6.600
8.150
D: 3.20
E: 4.950
9.900
D: 3.10
E: 6.800
36.200
11.150
VT
10.550
10.550/-
D: 3.5/-
E: 7.050/-
UB
7.600
D: 1.0
E: 6.600
BB
8.150
D: 3.2
E: 4.950
FX
9.900
D: 3.1
E: 6.800
51
64
Stina Elvestad
Trøgstad Turnforening
10.200
10.200/-
D: 2.0/-
E: 8.200/-
8.000
D: 1.20
E: 6.800
7.950
D: 3.50
E: 4.450
9.950
D: 2.70
E: 7.250
36.100
11.250
VT
10.200
10.200/-
D: 2.0/-
E: 8.200/-
UB
8.000
D: 1.2
E: 6.800
BB
7.950
D: 3.5
E: 4.450
FX
9.950
D: 2.7
E: 7.250
52
32
Ingrid Mørkeseth Eriksen
Molde Turnforening
11.200
11.200/-
D: 2.8/-
E: 8.400/-
4.900
D: 0.90
E: 4.000
9.750
D: 3.00
E: 6.750
10.100
D: 2.80
E: 7.300
35.950
11.400
VT
11.200
11.200/-
D: 2.8/-
E: 8.400/-
UB
4.900
D: 0.9
E: 4.000
BB
9.750
D: 3.0
E: 6.750
FX
10.100
D: 2.8
E: 7.300
53
31
Pia Almankaas
Herkules Turn
11.500
11.500/10.650
D: 3.5/2.4
E: 8.100/8.250
ND: 0.10 / 0.00
6.600
D: 0.90
E: 5.700
7.350
D: 2.80
E: 4.550
10.150
D: 3.10
E: 7.050
35.600
11.750
VT
11.500
11.500/10.650
D: 3.5/2.4
E: 8.100/8.250
ND: 0.10/0.00
UB
6.600
D: 0.9
E: 5.700
BB
7.350
D: 2.8
E: 4.550
FX
10.150
D: 3.1
E: 7.050
54
87
Thea Mathilde Vassdal
Molde Turnforening
11.750
11.750/10.200
D: 3.5/2.0
E: 8.350/8.300
ND: 0.10 / 0.10
5.950
D: 0.90
E: 5.050
7.900
D: 3.60
E: 4.400
ND: 0.10
9.950
D: 3.10
E: 6.850
35.550
11.800
VT
11.750
11.750/10.200
D: 3.5/2.0
E: 8.350/8.300
ND: 0.10/0.10
UB
5.950
D: 0.9
E: 5.050
BB
7.900
D: 3.6
E: 4.400
ND: 0.10
FX
9.950
D: 3.1
E: 6.850
54
22
Mina Kaur Dhindsa
Slemmestad og Omegn Turnforening
10.900
10.900/-
D: 2.4/-
E: 8.500/-
7.200
D: 0.90
E: 6.300
7.000
D: 2.50
E: 4.500
10.450
D: 3.20
E: 7.250
35.550
11.800
VT
10.900
10.900/-
D: 2.4/-
E: 8.500/-
UB
7.200
D: 0.9
E: 6.300
BB
7.000
D: 2.5
E: 4.500
FX
10.450
D: 3.2
E: 7.250
56
12
Jenny Åberg
Tromsø Turnforening
10.900
10.900/-
D: 2.8/-
E: 8.100/-
6.850
D: 1.40
E: 5.450
8.050
D: 2.80
E: 5.250
9.700
D: 2.80
E: 6.900
35.500
11.850
VT
10.900
10.900/-
D: 2.8/-
E: 8.100/-
UB
6.850
D: 1.4
E: 5.450
BB
8.050
D: 2.8
E: 5.250
FX
9.700
D: 2.8
E: 6.900
56
20
Anna Bertine Utheim Aune
Kristiansunds Turnforening
10.450
10.450/-
D: 3.5/-
E: 7.050/-
ND: 0.10 / 0.00
7.100
D: 1.30
E: 5.800
7.900
D: 2.90
E: 5.000
10.050
D: 3.00
E: 7.050
35.500
11.850
VT
10.450
10.450/-
D: 3.5/-
E: 7.050/-
ND: 0.10/0.00
UB
7.100
D: 1.3
E: 5.800
BB
7.900
D: 2.9
E: 5.000
FX
10.050
D: 3.0
E: 7.050
58
41
Julie Ansok Høgås
Nidaros Turn L1
11.550
11.550/-
D: 3.5/-
E: 8.150/-
ND: 0.10 / 0.00
4.500
D: 1.50
E: 3.000
9.700
D: 2.60
E: 7.100
9.650
D: 2.30
E: 7.350
35.400
11.950
VT
11.550
11.550/-
D: 3.5/-
E: 8.150/-
ND: 0.10/0.00
UB
4.500
D: 1.5
E: 3.000
BB
9.700
D: 2.6
E: 7.100
FX
9.650
D: 2.3
E: 7.350
59
50
Grace Amalie Mackland
Stavanger Turnforening
10.250
10.250/10.200
D: 3.5/2.0
E: 7.050/8.200
ND: 0.30 / 0.00
6.400
D: 1.00
E: 5.400
9.050
D: 3.50
E: 5.550
9.600
D: 3.40
E: 6.200
35.300
12.050
VT
10.250
10.250/10.200
D: 3.5/2.0
E: 7.050/8.200
ND: 0.30/0.00
UB
6.400
D: 1.0
E: 5.400
BB
9.050
D: 3.5
E: 5.550
FX
9.600
D: 3.4
E: 6.200
60
47
Aurora Tunsberg
Stavanger Turnforening
12.300
12.300/12.150
D: 3.7/3.5
E: 8.600/8.650
6.200
D: 1.20
E: 5.000
8.300
D: 3.80
E: 4.500
8.200
D: 2.00
E: 6.200
35.000
12.350
VT
12.300
12.300/12.150
D: 3.7/3.5
E: 8.600/8.650
UB
6.200
D: 1.2
E: 5.000
BB
8.300
D: 3.8
E: 4.500
FX
8.200
D: 2.0
E: 6.200
60
18
Annika Eskelund
Nøtterøy Turn
11.550
11.550/-
D: 3.0/-
E: 8.550/-
7.600
D: 1.40
E: 6.200
8.250
D: 2.60
E: 5.650
7.600
D: 2.50
E: 5.100
35.000
12.350
VT
11.550
11.550/-
D: 3.0/-
E: 8.550/-
UB
7.600
D: 1.4
E: 6.200
BB
8.250
D: 2.6
E: 5.650
FX
7.600
D: 2.5
E: 5.100
62
24
Linnea Weiseth Kollstrøm
Kristiansunds Turnforening
11.800
11.800/-
D: 3.5/-
E: 8.300/-
5.100
D: 0.80
E: 4.300
7.550
D: 2.70
E: 4.850
9.750
D: 2.90
E: 6.850
34.200
13.150
VT
11.800
11.800/-
D: 3.5/-
E: 8.300/-
UB
5.100
D: 0.8
E: 4.300
BB
7.550
D: 2.7
E: 4.850
FX
9.750
D: 2.9
E: 6.850
63
37
Miriam Therese Espeland
Sandnes Turnforening
10.850
10.850/-
D: 3.5/-
E: 7.350/-
8.150
D: 1.50
E: 6.650
5.400
D: 3.10
E: 2.300
9.000
D: 3.00
E: 6.000
33.400
13.950
VT
10.850
10.850/-
D: 3.5/-
E: 7.350/-
UB
8.150
D: 1.5
E: 6.650
BB
5.400
D: 3.1
E: 2.300
FX
9.000
D: 3.0
E: 6.000
64
19
Mia Othelie Bolstad
Slemmestad og Omegn Turnforening
10.500
10.500/-
D: 2.4/-
E: 8.100/-
6.000
D: 0.90
E: 5.100
7.250
D: 2.30
E: 4.950
8.800
D: 3.00
E: 5.800
32.550
14.800
VT
10.500
10.500/-
D: 2.4/-
E: 8.100/-
UB
6.000
D: 0.9
E: 5.100
BB
7.250
D: 2.3
E: 4.950
FX
8.800
D: 3.0
E: 5.800
65
14
Nora Refsnes Risåsen
Siddis Trim og Turnforening L
12.050
12.050/-
D: 3.5/-
E: 8.550/-
1.200
D: 1.30
E: 4.400
ND: 4.50
8.550
D: 2.60
E: 6.050
ND: 0.10
10.500
D: 3.40
E: 7.100
32.300
15.050
VT
12.050
12.050/-
D: 3.5/-
E: 8.550/-
UB
1.200
D: 1.3
E: 4.400
ND: 4.50
BB
8.550
D: 2.6
E: 6.050
ND: 0.10
FX
10.500
D: 3.4
E: 7.100
66
54
Kaya-Emilie Lauvik Skjolddal
Sotra Sportsklubb L
12.500
12.500/12.200
D: 3.7/3.5
E: 8.800/8.700
9.650
D: 3.60
E: 6.050
9.950
D: 3.20
E: 6.750
32.100
15.250
VT
12.500
12.500/12.200
D: 3.7/3.5
E: 8.800/8.700
UB

BB
9.650
D: 3.6
E: 6.050
FX
9.950
D: 3.2
E: 6.750
67
33
Tiril Andrea Storsveen
Elverum Turn
11.350
11.350/11.250
D: 3.7/3.5
E: 7.650/7.750
3.800
D: 0.80
E: 7.000
ND: 4.00
6.750
D: 2.60
E: 4.150
9.900
D: 3.20
E: 6.700
31.800
15.550
VT
11.350
11.350/11.250
D: 3.7/3.5
E: 7.650/7.750
UB
3.800
D: 0.8
E: 7.000
ND: 4.00
BB
6.750
D: 2.6
E: 4.150
FX
9.900
D: 3.2
E: 6.700
68
56
Hanna Maroofi
Høybråten og Stovner IL
10.500
10.500/-
D: 2.0/-
E: 8.500/-
7.450
D: 1.30
E: 6.150
5.900
D: 2.90
E: 3.100
ND: 0.10
7.650
D: 2.60
E: 5.050
31.500
15.850
VT
10.500
10.500/-
D: 2.0/-
E: 8.500/-
UB
7.450
D: 1.3
E: 6.150
BB
5.900
D: 2.9
E: 3.100
ND: 0.10
FX
7.650
D: 2.6
E: 5.050
69
45
Guro Knutsen
Trondhjems Turnforening
10.750
10.750/-
D: 2.8/-
E: 7.950/-
2.900
D: 0.60
E: 6.300
ND: 4.00
8.600
D: 1.80
E: 6.800
8.700
D: 2.40
E: 6.300
30.950
16.400
VT
10.750
10.750/-
D: 2.8/-
E: 7.950/-
UB
2.900
D: 0.6
E: 6.300
ND: 4.00
BB
8.600
D: 1.8
E: 6.800
FX
8.700
D: 2.4
E: 6.300
70
42
Live Thorsen Eldøy
Sandnes Turnforening
10.250
10.250/-
D: 2.0/-
E: 8.250/-
2.000
D: 0.30
E: 7.700
ND: 6.00
8.600
D: 2.10
E: 6.500
9.350
D: 2.30
E: 7.050
30.200
17.150
VT
10.250
10.250/-
D: 2.0/-
E: 8.250/-
UB
2.000
D: 0.3
E: 7.700
ND: 6.00
BB
8.600
D: 2.1
E: 6.500
FX
9.350
D: 2.3
E: 7.050
71
15
Kaja Aspelund
Drøbak-Frogn IL
10.050
10.050/-
D: 2.0/-
E: 8.050/-
4.450
D: 0.80
E: 3.650
6.000
D: 3.20
E: 2.800
9.000
D: 2.90
E: 6.100
29.500
17.850
VT
10.050
10.050/-
D: 2.0/-
E: 8.050/-
UB
4.450
D: 0.8
E: 3.650
BB
6.000
D: 3.2
E: 2.800
FX
9.000
D: 2.9
E: 6.100
72
9
Marte Fuskeland Hafsteen
Drøbak-Frogn IL
10.350
10.350/-
D: 2.0/-
E: 8.350/-
1.800
D: 0.70
E: 5.100
ND: 4.00
8.300
D: 2.50
E: 5.800
8.950
D: 2.00
E: 6.950
29.400
17.950
VT
10.350
10.350/-
D: 2.0/-
E: 8.350/-
UB
1.800
D: 0.7
E: 5.100
ND: 4.00
BB
8.300
D: 2.5
E: 5.800
FX
8.950
D: 2.0
E: 6.950
73
30
Tuva Isaksen
Kristiansunds Turnforening
10.250
10.250/-
D: 2.0/-
E: 8.250/-
3.300
D: 0.90
E: 2.400
6.900
D: 3.30
E: 3.600
8.800
D: 2.90
E: 5.900
29.250
18.100
VT
10.250
10.250/-
D: 2.0/-
E: 8.250/-
UB
3.300
D: 0.9
E: 2.400
BB
6.900
D: 3.3
E: 3.600
FX
8.800
D: 2.9
E: 5.900
74
3
Kajsa Sletmo-Blouet
Drøbak-Frogn IL
10.950
10.950/-
D: 2.8/-
E: 8.150/-
9.150
D: 2.90
E: 6.250
9.100
D: 2.70
E: 6.400
29.200
18.150
VT
10.950
10.950/-
D: 2.8/-
E: 8.150/-
UB

BB
9.150
D: 2.9
E: 6.250
FX
9.100
D: 2.7
E: 6.400
74
2
Hedda Anderson Hestholm
Oslo Turnforening L2
10.900
10.900/-
D: 2.8/-
E: 8.200/-
ND: 0.10 / 0.00
9.100
D: 3.10
E: 6.000
9.200
D: 3.20
E: 6.000
29.200
18.150
VT
10.900
10.900/-
D: 2.8/-
E: 8.200/-
ND: 0.10/0.00
UB

BB
9.100
D: 3.1
E: 6.000
FX
9.200
D: 3.2
E: 6.000
74
60
Ingrid Haaland-Aas
Høybråten og Stovner IL
10.950
10.950/10.850
D: 2.8/2.4
E: 8.250/8.450
ND: 0.10 / 0.00
7.900
D: 3.80
E: 4.200
ND: 0.10
10.350
D: 3.50
E: 6.850
29.200
18.150
VT
10.950
10.950/10.850
D: 2.8/2.4
E: 8.250/8.450
ND: 0.10/0.00
UB

BB
7.900
D: 3.8
E: 4.200
ND: 0.10
FX
10.350
D: 3.5
E: 6.850
77
44
Ella Forsberg Fredriksen
Herkules Turn
11.500
11.500/-
D: 2.8/-
E: 8.800/-
ND: 0.10 / 0.00
1.000
D: 0.80
E: 4.200
ND: 4.00
7.000
D: 2.40
E: 4.700
ND: 0.10
9.450
D: 3.00
E: 6.450
28.950
18.400
VT
11.500
11.500/-
D: 2.8/-
E: 8.800/-
ND: 0.10/0.00
UB
1.000
D: 0.8
E: 4.200
ND: 4.00
BB
7.000
D: 2.4
E: 4.700
ND: 0.10
FX
9.450
D: 3.0
E: 6.450
78
65
Amanda Joy Grusd
Holmen Tropp og Turnforening
10.450
10.450/-
D: 2.0/-
E: 8.450/-
8.000
D: 1.60
E: 6.400
10.400
D: 3.20
E: 7.200
28.850
18.500
VT
10.450
10.450/-
D: 2.0/-
E: 8.450/-
UB
8.000
D: 1.6
E: 6.400
BB

FX
10.400
D: 3.2
E: 7.200
79
40
Borghild Wiig
Sandnes Turnforening
11.800
11.800/-
D: 3.5/-
E: 8.300/-
2.500
D: 1.20
E: 5.300
ND: 4.00
6.350
D: 3.20
E: 3.150
7.850
D: 2.30
E: 5.550
28.500
18.850
VT
11.800
11.800/-
D: 3.5/-
E: 8.300/-
UB
2.500
D: 1.2
E: 5.300
ND: 4.00
BB
6.350
D: 3.2
E: 3.150
FX
7.850
D: 2.3
E: 5.550
80
29
Sara Henriksen
Nøtterøy Turn
11.200
11.200/-
D: 2.8/-
E: 8.400/-
9.400
D: 2.60
E: 6.800
7.400
D: 1.80
E: 5.600
28.000
19.350
VT
11.200
11.200/-
D: 2.8/-
E: 8.400/-
UB

BB
9.400
D: 2.6
E: 6.800
FX
7.400
D: 1.8
E: 5.600
81
26
Ronja Ofstad Storsul
Slemmestad og Omegn Turnforening
10.050
10.050/-
D: 2.0/-
E: 8.050/-
7.650
D: 1.60
E: 6.050
8.200
D: 2.10
E: 6.100
25.900
21.450
VT
10.050
10.050/-
D: 2.0/-
E: 8.050/-
UB

BB
7.650
D: 1.6
E: 6.050
FX
8.200
D: 2.1
E: 6.100
82
17
Åsa Marie Torgersen Mehus
Slemmestad og Omegn Turnforening
10.000
10.000/-
D: 2.0/-
E: 8.000/-
6.950
D: 2.00
E: 4.950
8.650
D: 2.40
E: 6.250
25.600
21.750
VT
10.000
10.000/-
D: 2.0/-
E: 8.000/-
UB

BB
6.950
D: 2.0
E: 4.950
FX
8.650
D: 2.4
E: 6.250
83
28
Aurora Vartdal Solvang
Sandvika Turnforening
10.150
10.150/-
D: 2.0/-
E: 8.150/-
6.150
D: 2.10
E: 4.050
8.450
D: 2.40
E: 6.050
24.750
22.600
VT
10.150
10.150/-
D: 2.0/-
E: 8.150/-
UB

BB
6.150
D: 2.1
E: 4.050
FX
8.450
D: 2.4
E: 6.050
84
39
Nora Ognedal Egeland
Sandnes Turnforening
10.150
10.150/-
D: 2.0/-
E: 8.150/-
D: 0.40
E: 5.350
ND: 6.00
7.150
D: 2.00
E: 5.150
17.300
30.050
VT
10.150
10.150/-
D: 2.0/-
E: 8.150/-
UB
D: 0.4
E: 5.350
ND: 6.00
BB
7.150
D: 2.0
E: 5.150
FX

85
59
Amalie Norvang Dalene
Nedre Glomma Turnforening
10.150
D: 3.60
E: 6.550
10.150
37.200
VT
UB

BB
10.150
D: 3.6
E: 6.550
FX

86
49
Smilla Toaca Ones
Høybråten og Stovner IL
6.200
D: 1.60
E: 4.600
6.200
41.150
VT
UB
6.200
D: 1.6
E: 4.600
BB

FX

87
5
Mille Børresen
Oslo Turnforening
VT
UB

BB

FX

87
35
Tuva Paulsen
Nidaros Turn L2
VT
UB

BB

FX

87
10
Helene Ask Hansen
Siddis Trim og Turnforening
VT
UB

BB

FX

87
52
Julie Fadnes
Sotra Sportsklubb
VT
UB

BB

FX

87
23
Emilie Solheim
Kristiansunds Turnforening
VT
UB

BB

FX

87
58
Helene Hagen-Aase
Njård
VT
UB

BB

FX

87
43
Sofie Arntzen Johnsen
Nidaros Turn L2
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
63
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening L


4.2
3.7


8.850
9.050




12.900
13.050
12.750

2
75
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L1


4.0
3.7


9.050
8.950



0.3

12.700
13.050
12.350

0.200
2
92
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN


3.7
3.5


9.150
9.050




12.700
12.850
12.550

0.200
4
66
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening L


4.0
3.7


8.700
8.750




12.575
12.700
12.450

0.325
5
83
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening L


3.7
3.5


9.000
8.850




12.525
12.700
12.350

0.375
6
77
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening L1


3.7
3.5


8.900
8.800




12.450
12.600
12.300

0.450
7
34
Andrea Woldstad Lied, Holmen Tropp og Turnforening L


3.7
3.5


8.700
8.850




12.375
12.400
12.350

0.525
8
54
Kaya-Emilie Lauvik Skjolddal, Sotra Sportsklubb L


3.7
3.5


8.800
8.700




12.350
12.500
12.200

0.550
9
51
Maiken Holst, Sotra Sportsklubb L


3.7
3.5


8.750
8.500




12.225
12.450
12.000

0.675
9
47
Aurora Tunsberg, Stavanger Turnforening


3.7
3.5


8.600
8.650




12.225
12.300
12.150

0.675
11
36
Frida Strøm, Holmen Tropp og Turnforening L


3.5
3.7


8.600
8.500




12.150
12.100
12.200

0.750
12
71
Annika Hegreberg, Moss Turnforening


3.5
3.7


8.550
8.700


0.1
0.1

12.125
11.950
12.300

0.775
12
73
June Marie Rønning, Oslo Turnforening L2


3.7
3.5


8.550
8.600


0.1

12.125
12.150
12.100

0.775
14
61
Mira Greni Askeland, Sotra Sportsklubb L


3.5
3.7


8.450
8.500




12.075
11.950
12.200

0.825
15
13
Emma Sofie Bøgh, Oslo Turnforening L2


3.7
3.5


8.500
8.400




12.050
12.200
11.900

0.850
16
68
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening


3.7
3.5


8.350
8.550


0.1
0.1

11.950
11.950
11.950

0.950
17
80
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn L1


3.7
3.5


8.500
7.650




11.675
12.200
11.150

1.225
18
72
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening L1


3.7
3.5


8.400
7.650



0.1

11.575
12.100
11.050

1.325
19
21
Emma Stemland Kongshaug, Kristiansunds Turnforening


3.5
2.4


8.500
8.900


0.1
0.1

11.550
11.900
11.200

1.350
20
93
Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening


3.7
3.5


7.300
8.400




11.450
11.000
11.900

1.450
20
46
Benedicte Olsen, Moss Turnforening


3.5
2.8


8.050
8.650



0.1

11.450
11.550
11.350

1.450
22
62
Olivia Laszlo Bergem, Njård


3.7
2.4


8.200
8.500




11.400
11.900
10.900

1.500
23
81
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening


3.5
2.8


8.200
8.150




11.325
11.700
10.950

1.575
24
78
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening


3.5
2.8


8.100
8.300


0.1

11.300
11.500
11.100

1.600
24
86
Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening


3.7
3.0


7.450
8.450




11.300
11.150
11.450

1.600
24
33
Tiril Andrea Storsveen, Elverum Turn


3.7
3.5


7.650
7.750




11.300
11.350
11.250

1.600
27
31
Pia Almankaas, Herkules Turn


3.5
2.4


8.100
8.250


0.1

11.075
11.500
10.650

1.825
28
90
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN


3.5
2.8


7.300
8.450




11.025
10.800
11.250

1.875
29
87
Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening


3.5
2.0


8.350
8.300


0.1
0.1

10.975
11.750
10.200

1.925
30
57
Maren Victoria Heggen, Høybråten og Stovner IL


3.5
2.0


8.100
8.200




10.900
11.600
10.200

2.000
30
60
Ingrid Haaland-Aas, Høybråten og Stovner IL


2.8
2.4


8.250
8.450


0.1

10.900
10.950
10.850

2.000
32
50
Grace Amalie Mackland, Stavanger Turnforening


3.5
2.0


7.050
8.200


0.3

10.225
10.250
10.200

2.675
33
70
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening L1


4.0


9.100




6.550
13.100

6.350
34
84
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn L1


3.7


8.900


0.1

6.250
12.500

6.650
35
85
Sofie Andersen Huus, Siddis Trim og Turnforening L


3.7


8.800


0.1

6.200
12.400

6.700
36
67
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL


3.6


8.600




6.100
12.200

6.800
37
14
Nora Refsnes Risåsen, Siddis Trim og Turnforening L


3.5


8.550




6.025
12.050

6.875
38
82
Anna Løvås Holmen, Nidaros Turn L1


3.5


8.450


0.1

5.925
11.850

6.975
39
24
Linnea Weiseth Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening


3.5


8.300




5.900
11.800

7.000
39
1
Fillipa Mollan, Siddis Trim og Turnforening L


3.5


8.300




5.900
11.800

7.000
39
40
Borghild Wiig, Sandnes Turnforening


3.5


8.300




5.900
11.800

7.000
42
69
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening


3.5


8.250




5.875
11.750

7.025
43
91
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn


2.8


8.850




5.825
11.650

7.075
44
76
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening L1


3.5


8.100




5.800
11.600

7.100
45
18
Annika Eskelund, Nøtterøy Turn


3.0


8.550




5.775
11.550

7.125
45
41
Julie Ansok Høgås, Nidaros Turn L1


3.5


8.150


0.1

5.775
11.550

7.125
47
44
Ella Forsberg Fredriksen, Herkules Turn


2.8


8.800


0.1

5.750
11.500

7.150
47
4
Melissa Mari Achthoven, Siddis Trim og Turnforening L


3.7


7.800




5.750
11.500

7.150
49
11
Erle Gussiås, Tromsø Turnforening


2.8


8.650




5.725
11.450

7.175
50
16
Sara Karinen, Nøtterøy Turn


2.8


8.600




5.700
11.400

7.200
50
6
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening L2


2.8


8.600




5.700
11.400

7.200
50
48
Rikke Bjelde Landøy, Sotra Sportsklubb L


2.8


8.600




5.700
11.400

7.200
53
74
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening L2


2.8


8.550




5.675
11.350

7.225
53
8
Anna Fozia Vik, Drøbak-Frogn IL


2.8


8.550




5.675
11.350

7.225
53
25
Mirian Gjertsen Barkbu, Sandvika Turnforening


2.8


8.550




5.675
11.350

7.225
53
7
Tilde Echroll, Tromsø Turnforening


2.8


8.550




5.675
11.350

7.225
53
89
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening


3.5


8.150


0.3

5.675
11.350

7.225
58
29
Sara Henriksen, Nøtterøy Turn


2.8


8.400




5.600
11.200

7.300
58
32
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde Turnforening


2.8


8.400




5.600
11.200

7.300
60
79
Tyra Braderup, Nidaros Turn L1


2.0


9.000




5.500
11.000

7.400
61
3
Kajsa Sletmo-Blouet, Drøbak-Frogn IL


2.8


8.150




5.475
10.950

7.425
61
55
Marte Lunde, Sotra Sportsklubb L


2.8


8.150




5.475
10.950

7.425
63
88
Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.4


8.600


0.1

5.450
10.900

7.450
63
22
Mina Kaur Dhindsa, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.4


8.500




5.450
10.900

7.450
63
38
Kaja Fretland Vika, Holmen Tropp og Turnforening L


2.8


8.400


0.3

5.450
10.900

7.450
63
2
Hedda Anderson Hestholm, Oslo Turnforening L2


2.8


8.200


0.1

5.450
10.900

7.450
63
12
Jenny Åberg, Tromsø Turnforening


2.8


8.100




5.450
10.900

7.450
68
37
Miriam Therese Espeland, Sandnes Turnforening


3.5


7.350




5.425
10.850

7.475
69
45
Guro Knutsen, Trondhjems Turnforening


2.8


7.950




5.375
10.750

7.525
70
53
Tuva Auestad Nilsen, Stavanger Turnforening


3.5


7.050




5.275
10.550

7.625
71
56
Hanna Maroofi, Høybråten og Stovner IL


2.0


8.500




5.250
10.500

7.650
71
19
Mia Othelie Bolstad, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.4


8.100




5.250
10.500

7.650
73
65
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening


2.0


8.450




5.225
10.450

7.675
73
20
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening


3.5


7.050


0.1

5.225
10.450

7.675
75
27
Amalie Tjørnhom, Sandvika Turnforening


2.0


8.400




5.200
10.400

7.700
76
9
Marte Fuskeland Hafsteen, Drøbak-Frogn IL


2.0


8.350




5.175
10.350

7.725
77
42
Live Thorsen Eldøy, Sandnes Turnforening


2.0


8.250




5.125
10.250

7.775
77
30
Tuva Isaksen, Kristiansunds Turnforening


2.0


8.250




5.125
10.250

7.775
79
64
Stina Elvestad, Trøgstad Turnforening


2.0


8.200




5.100
10.200

7.800
80
39
Nora Ognedal Egeland, Sandnes Turnforening


2.0


8.150




5.075
10.150

7.825
80
28
Aurora Vartdal Solvang, Sandvika Turnforening


2.0


8.150




5.075
10.150

7.825
82
26
Ronja Ofstad Storsul, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.0


8.050




5.025
10.050

7.875
82
15
Kaja Aspelund, Drøbak-Frogn IL


2.0


8.050




5.025
10.050

7.875
84
17
Åsa Marie Torgersen Mehus, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.0


8.000




5.000
10.000

7.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
63
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening L

3.4

8.000


11.400

2
70
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening L1

2.7

7.800


10.500

0.900
3
75
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L1

3.4

7.000


10.400

1.000
4
69
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

2.1

7.750


9.850

1.550
5
92
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN

1.2

8.600


9.800

1.600
6
66
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening L

1.5

8.150


9.650

1.750
6
68
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

2.0

7.650


9.650

1.750
8
72
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening L1

1.3

8.150


9.450

1.950
9
80
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn L1

1.3

8.100


9.400

2.000
10
83
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening L

1.5

7.750


9.250

2.150
11
82
Anna Løvås Holmen, Nidaros Turn L1

1.1

8.000


9.100

2.300
11
36
Frida Strøm, Holmen Tropp og Turnforening L

1.6

7.500


9.100

2.300
13
81
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

1.0

7.950


8.950

2.450
13
62
Olivia Laszlo Bergem, Njård

2.5

6.450


8.950

2.450
15
77
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening L1

3.8

5.050


8.850

2.550
16
67
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL

1.9

6.900


8.800

2.600
17
91
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn

1.5

7.100


8.600

2.800
18
76
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening L1

1.2

6.950


8.150

3.250
18
37
Miriam Therese Espeland, Sandnes Turnforening

1.5

6.650


8.150

3.250
20
84
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn L1

1.9

6.200


8.100

3.300
21
61
Mira Greni Askeland, Sotra Sportsklubb L

1.6

6.450


8.050

3.350
22
64
Stina Elvestad, Trøgstad Turnforening

1.2

6.800


8.000

3.400
22
90
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

1.4

6.600


8.000

3.400
22
65
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening

1.6

6.400


8.000

3.400
25
71
Annika Hegreberg, Moss Turnforening

1.1

6.850


7.950

3.450
26
79
Tyra Braderup, Nidaros Turn L1

1.4

6.350


7.750

3.650
27
88
Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.0

6.700


7.700

3.700
28
27
Amalie Tjørnhom, Sandvika Turnforening

1.4

6.250


7.650

3.750
29
53
Tuva Auestad Nilsen, Stavanger Turnforening

1.0

6.600


7.600

3.800
29
18
Annika Eskelund, Nøtterøy Turn

1.4

6.200


7.600

3.800
29
48
Rikke Bjelde Landøy, Sotra Sportsklubb L

1.7

5.900


7.600

3.800
32
4
Melissa Mari Achthoven, Siddis Trim og Turnforening L

1.0

6.550


7.550

3.850
33
73
June Marie Rønning, Oslo Turnforening L2

1.1

6.400


7.500

3.900
34
56
Hanna Maroofi, Høybråten og Stovner IL

1.3

6.150


7.450

3.950
34
7
Tilde Echroll, Tromsø Turnforening

1.4

6.050


7.450

3.950
36
74
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening L2

1.2

6.150


7.350

4.050
36
86
Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening

1.3

6.050


7.350

4.050
36
38
Kaja Fretland Vika, Holmen Tropp og Turnforening L

1.4

5.950


7.350

4.050
39
22
Mina Kaur Dhindsa, Slemmestad og Omegn Turnforening

0.9

6.300


7.200

4.200
39
6
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening L2

1.0

6.200


7.200

4.200
39
55
Marte Lunde, Sotra Sportsklubb L

1.3

5.900


7.200

4.200
42
8
Anna Fozia Vik, Drøbak-Frogn IL

0.8

6.350


7.150

4.250
42
11
Erle Gussiås, Tromsø Turnforening

1.0

6.150


7.150

4.250
44
20
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening

1.3

5.800


7.100

4.300
44
46
Benedicte Olsen, Moss Turnforening

1.4

5.700


7.100

4.300
46
93
Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening

0.9

6.100


7.000

4.400
46
57
Maren Victoria Heggen, Høybråten og Stovner IL

1.2

5.800


7.000

4.400
48
13
Emma Sofie Bøgh, Oslo Turnforening L2

1.1

5.850


6.950

4.450
49
12
Jenny Åberg, Tromsø Turnforening

1.4

5.450


6.850

4.550
50
21
Emma Stemland Kongshaug, Kristiansunds Turnforening

1.3

5.400


6.700

4.700
51
85
Sofie Andersen Huus, Siddis Trim og Turnforening L

1.3

5.350


6.650

4.750
52
31
Pia Almankaas, Herkules Turn

0.9

5.700


6.600

4.800
53
78
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

1.1

5.350


6.450

4.950
53
16
Sara Karinen, Nøtterøy Turn

1.3

5.150


6.450

4.950
55
50
Grace Amalie Mackland, Stavanger Turnforening

1.0

5.400


6.400

5.000
55
25
Mirian Gjertsen Barkbu, Sandvika Turnforening

1.1

5.300


6.400

5.000
57
89
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening

0.9

5.450


6.350

5.050
58
1
Fillipa Mollan, Siddis Trim og Turnforening L

0.8

5.400


6.200

5.200
58
47
Aurora Tunsberg, Stavanger Turnforening

1.2

5.000


6.200

5.200
58
49
Smilla Toaca Ones, Høybråten og Stovner IL

1.6

4.600


6.200

5.200
61
19
Mia Othelie Bolstad, Slemmestad og Omegn Turnforening

0.9

5.100


6.000

5.400
62
87
Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening

0.9

5.050


5.950

5.450
63
51
Maiken Holst, Sotra Sportsklubb L

1.6

3.950


5.550

5.850
64
24
Linnea Weiseth Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening

0.8

4.300


5.100

6.300
65
32
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde Turnforening

0.9

4.000


4.900

6.500
66
34
Andrea Woldstad Lied, Holmen Tropp og Turnforening L

1.4

7.100

4.0

4.500

6.900
66
41
Julie Ansok Høgås, Nidaros Turn L1

1.5

3.000


4.500

6.900
68
15
Kaja Aspelund, Drøbak-Frogn IL

0.8

3.650


4.450

6.950
69
33
Tiril Andrea Storsveen, Elverum Turn

0.8

7.000

4.0

3.800

7.600
70
30
Tuva Isaksen, Kristiansunds Turnforening

0.9

2.400


3.300

8.100
71
45
Guro Knutsen, Trondhjems Turnforening

0.6

6.300

4.0

2.900

8.500
72
40
Borghild Wiig, Sandnes Turnforening

1.2

5.300

4.0

2.500

8.900
73
42
Live Thorsen Eldøy, Sandnes Turnforening

0.3

7.700

6.0

2.000

9.400
74
9
Marte Fuskeland Hafsteen, Drøbak-Frogn IL

0.7

5.100

4.0

1.800

9.600
75
14
Nora Refsnes Risåsen, Siddis Trim og Turnforening L

1.3

4.400

4.5

1.200

10.200
76
44
Ella Forsberg Fredriksen, Herkules Turn

0.8

4.200

4.0

1.000

10.400
77
28
Aurora Vartdal Solvang, Sandvika Turnforening




77
39
Nora Ognedal Egeland, Sandnes Turnforening

0.4

5.350

6.0


Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
72
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening L1

4.2

7.900


12.100

2
75
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L1

4.1

7.500


11.600

0.500
3
68
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

3.8

7.550


11.350

0.750
4
70
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening L1

4.5

6.800


11.300

0.800
5
92
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN

4.6

6.550


11.150

0.950
6
66
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening L

3.9

7.150


11.050

1.050
7
63
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening L

4.0

6.700


10.700

1.400
8
16
Sara Karinen, Nøtterøy Turn

2.8

7.750


10.550

1.550
8
46
Benedicte Olsen, Moss Turnforening

3.3

7.250


10.550

1.550
10
71
Annika Hegreberg, Moss Turnforening

2.7

7.750


10.450

1.650
10
84
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn L1

3.1

7.350


10.450

1.650
10
55
Marte Lunde, Sotra Sportsklubb L

3.3

7.150


10.450

1.650
10
90
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

3.4

7.050


10.450

1.650
14
69
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

3.2

7.050


10.250

1.850
14
7
Tilde Echroll, Tromsø Turnforening

3.2

7.050


10.250

1.850
16
59
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turnforening

3.6

6.550


10.150

1.950
17
76
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening L1

3.1

6.950


10.050

2.050
18
48
Rikke Bjelde Landøy, Sotra Sportsklubb L

3.1

6.900


10.000

2.100
19
91
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn

3.0

6.950


9.950

2.150
20
6
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening L2

2.8

7.100


9.900

2.200
20
82
Anna Løvås Holmen, Nidaros Turn L1

3.6

6.300


9.900

2.200
22
80
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn L1

3.7

6.150


9.850

2.250
23
85
Sofie Andersen Huus, Siddis Trim og Turnforening L

2.8

6.950


9.750

2.350
23
32
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde Turnforening

3.0

6.750


9.750

2.350
23
81
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

3.7

6.050


9.750

2.350
23
74
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening L2

3.8

5.950


9.750

2.350
27
41
Julie Ansok Høgås, Nidaros Turn L1

2.6

7.100


9.700

2.400
28
86
Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening

3.4

6.250


9.650

2.450
28
13
Emma Sofie Bøgh, Oslo Turnforening L2

3.5

6.150


9.650

2.450
28
54
Kaya-Emilie Lauvik Skjolddal, Sotra Sportsklubb L

3.6

6.050


9.650

2.450
31
11
Erle Gussiås, Tromsø Turnforening

3.2

6.400


9.600

2.500
32
61
Mira Greni Askeland, Sotra Sportsklubb L

3.0

6.550


9.550

2.550
32
67
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL

3.6

5.950


9.550

2.550
34
34
Andrea Woldstad Lied, Holmen Tropp og Turnforening L

3.6

5.850


9.450

2.650
34
78
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

3.9

5.650

0.1

9.450

2.650
36
29
Sara Henriksen, Nøtterøy Turn

2.6

6.800


9.400

2.700
37
57
Maren Victoria Heggen, Høybråten og Stovner IL

2.8

6.450


9.250

2.850
37
62
Olivia Laszlo Bergem, Njård

4.2

5.150

0.1

9.250

2.850
39
93
Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening

3.2

6.000


9.200

2.900
39
51
Maiken Holst, Sotra Sportsklubb L

3.5

5.700


9.200

2.900
41
79
Tyra Braderup, Nidaros Turn L1

2.3

6.850


9.150

2.950
41
3
Kajsa Sletmo-Blouet, Drøbak-Frogn IL

2.9

6.250


9.150

2.950
43
2
Hedda Anderson Hestholm, Oslo Turnforening L2

3.1

6.000


9.100

3.000
44
50
Grace Amalie Mackland, Stavanger Turnforening

3.5

5.550


9.050

3.050
45
8
Anna Fozia Vik, Drøbak-Frogn IL

3.3

5.650


8.950

3.150
45
83
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening L

4.0

4.950


8.950

3.150
47
1
Fillipa Mollan, Siddis Trim og Turnforening L

2.9

5.950


8.850

3.250
48
89
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening

2.5

6.250


8.750

3.350
48
27
Amalie Tjørnhom, Sandvika Turnforening

2.9

5.850


8.750

3.350
50
38
Kaja Fretland Vika, Holmen Tropp og Turnforening L

3.6

5.100


8.700

3.400
51
4
Melissa Mari Achthoven, Siddis Trim og Turnforening L

3.0

5.650


8.650

3.450
51
77
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening L1

3.4

5.250


8.650

3.450
53
45
Guro Knutsen, Trondhjems Turnforening

1.8

6.800


8.600

3.500
53
42
Live Thorsen Eldøy, Sandnes Turnforening

2.1

6.500


8.600

3.500
53
73
June Marie Rønning, Oslo Turnforening L2

3.4

5.200


8.600

3.500
56
14
Nora Refsnes Risåsen, Siddis Trim og Turnforening L

2.6

6.050

0.1

8.550

3.550
57
21
Emma Stemland Kongshaug, Kristiansunds Turnforening

3.2

5.200


8.400

3.700
58
9
Marte Fuskeland Hafsteen, Drøbak-Frogn IL

2.5

5.800


8.300

3.800
58
47
Aurora Tunsberg, Stavanger Turnforening

3.8

4.500


8.300

3.800
60
18
Annika Eskelund, Nøtterøy Turn

2.6

5.650


8.250

3.850
61
53
Tuva Auestad Nilsen, Stavanger Turnforening

3.2

4.950


8.150

3.950
62
25
Mirian Gjertsen Barkbu, Sandvika Turnforening

2.8

5.400

0.1

8.100

4.000
63
12
Jenny Åberg, Tromsø Turnforening

2.8

5.250


8.050

4.050
64
36
Frida Strøm, Holmen Tropp og Turnforening L

3.4

4.600


8.000

4.100
65
64
Stina Elvestad, Trøgstad Turnforening

3.5

4.450


7.950

4.150
66
20
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening

2.9

5.000


7.900

4.200
66
87
Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening

3.6

4.400

0.1

7.900

4.200
66
60
Ingrid Haaland-Aas, Høybråten og Stovner IL

3.8

4.200

0.1

7.900

4.200
69
26
Ronja Ofstad Storsul, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.6

6.050


7.650

4.450
70
24
Linnea Weiseth Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening

2.7

4.850


7.550

4.550
71
31
Pia Almankaas, Herkules Turn

2.8

4.550


7.350

4.750
72
19
Mia Othelie Bolstad, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.3

4.950


7.250

4.850
73
39
Nora Ognedal Egeland, Sandnes Turnforening

2.0

5.150


7.150

4.950
74
44
Ella Forsberg Fredriksen, Herkules Turn

2.4

4.700

0.1

7.000

5.100
74
22
Mina Kaur Dhindsa, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.5

4.500


7.000

5.100
76
17
Åsa Marie Torgersen Mehus, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.0

4.950


6.950

5.150
76
88
Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.5

3.450


6.950

5.150
78
30
Tuva Isaksen, Kristiansunds Turnforening

3.3

3.600


6.900

5.200
79
33
Tiril Andrea Storsveen, Elverum Turn

2.6

4.150


6.750

5.350
80
40
Borghild Wiig, Sandnes Turnforening

3.2

3.150


6.350

5.750
81
28
Aurora Vartdal Solvang, Sandvika Turnforening

2.1

4.050


6.150

5.950
82
15
Kaja Aspelund, Drøbak-Frogn IL

3.2

2.800


6.000

6.100
83
56
Hanna Maroofi, Høybråten og Stovner IL

2.9

3.100

0.1

5.900

6.200
84
37
Miriam Therese Espeland, Sandnes Turnforening

3.1

2.300


5.400

6.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
92
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN

4.1

8.600

0.1

12.600

2
63
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening L

4.4

7.800


12.200

0.400
3
51
Maiken Holst, Sotra Sportsklubb L

4.1

7.600


11.700

0.900
4
70
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening L1

4.6

6.950


11.550

1.050
5
66
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening L

3.6

7.850


11.450

1.150
5
73
June Marie Rønning, Oslo Turnforening L2

3.8

7.650


11.450

1.150
7
72
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening L1

4.1

7.600

0.3

11.400

1.200
8
75
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L1

3.9

7.450


11.350

1.250
9
88
Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.4

7.800


11.200

1.400
10
83
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening L

3.6

7.400


11.000

1.600
11
90
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

3.1

7.800


10.900

1.700
11
62
Olivia Laszlo Bergem, Njård

3.3

7.600


10.900

1.700
11
80
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn L1

4.1

6.800


10.900

1.700
14
4
Melissa Mari Achthoven, Siddis Trim og Turnforening L

3.4

7.450


10.850

1.750
15
79
Tyra Braderup, Nidaros Turn L1

3.2

7.600


10.800

1.800
16
8
Anna Fozia Vik, Drøbak-Frogn IL

3.1

7.750

0.1

10.750

1.850
16
77
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening L1

4.3

7.050

0.6

10.750

1.850
18
21
Emma Stemland Kongshaug, Kristiansunds Turnforening

3.0

7.700


10.700

1.900
19
6
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening L2

3.1

7.550


10.650

1.950
19
71
Annika Hegreberg, Moss Turnforening

3.2

7.450


10.650

1.950
19
76
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening L1

3.2

7.450


10.650

1.950
19
36
Frida Strøm, Holmen Tropp og Turnforening L

3.3

7.350


10.650

1.950
19
34
Andrea Woldstad Lied, Holmen Tropp og Turnforening L

3.3

7.350


10.650

1.950
24
93
Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening

3.2

7.500

0.1

10.600

2.000
24
67
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL

3.3

7.300


10.600

2.000
24
13
Emma Sofie Bøgh, Oslo Turnforening L2

3.3

7.300


10.600

2.000
24
81
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

3.4

7.200


10.600

2.000
28
82
Anna Løvås Holmen, Nidaros Turn L1

3.1

7.450


10.550

2.050
28
25
Mirian Gjertsen Barkbu, Sandvika Turnforening

3.2

7.350


10.550

2.050
30
16
Sara Karinen, Nøtterøy Turn

3.0

7.500


10.500

2.100
30
14
Nora Refsnes Risåsen, Siddis Trim og Turnforening L

3.4

7.100


10.500

2.100
32
84
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn L1

3.0

7.450


10.450

2.150
32
22
Mina Kaur Dhindsa, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.2

7.250


10.450

2.150
34
78
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

3.2

7.400

0.2

10.400

2.200
34
86
Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening

3.3

7.200

0.1

10.400

2.200
34
65
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening

3.2

7.200


10.400

2.200
37
46
Benedicte Olsen, Moss Turnforening

3.2

7.250

0.1

10.350

2.250
37
60
Ingrid Haaland-Aas, Høybråten og Stovner IL

3.5

6.850


10.350

2.250
39
68
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

3.6

7.000

0.3

10.300

2.300
40
48
Rikke Bjelde Landøy, Sotra Sportsklubb L

3.3

7.000

0.1

10.200

2.400
40
85
Sofie Andersen Huus, Siddis Trim og Turnforening L

3.3

7.000

0.1

10.200

2.400
40
55
Marte Lunde, Sotra Sportsklubb L

3.2

7.000


10.200

2.400
43
91
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn

3.2

7.350

0.4

10.150

2.450
43
31
Pia Almankaas, Herkules Turn

3.1

7.050


10.150

2.450
43
27
Amalie Tjørnhom, Sandvika Turnforening

3.5

6.650


10.150

2.450
46
32
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde Turnforening

2.8

7.300


10.100

2.500
46
11
Erle Gussiås, Tromsø Turnforening

2.8

7.300


10.100

2.500
46
61
Mira Greni Askeland, Sotra Sportsklubb L

3.1

7.100

0.1

10.100

2.500
46
89
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening

3.2

6.900


10.100

2.500
50
74
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening L2

3.0

7.050


10.050

2.550
50
20
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening

3.0

7.050


10.050

2.550
52
64
Stina Elvestad, Trøgstad Turnforening

2.7

7.250


9.950

2.650
52
87
Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening

3.1

6.850


9.950

2.650
52
54
Kaya-Emilie Lauvik Skjolddal, Sotra Sportsklubb L

3.2

6.750


9.950

2.650
55
38
Kaja Fretland Vika, Holmen Tropp og Turnforening L

2.9

7.000


9.900

2.700
55
53
Tuva Auestad Nilsen, Stavanger Turnforening

3.1

6.800


9.900

2.700
55
33
Tiril Andrea Storsveen, Elverum Turn

3.2

6.700


9.900

2.700
58
24
Linnea Weiseth Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening

2.9

6.850


9.750

2.850
59
12
Jenny Åberg, Tromsø Turnforening

2.8

6.900


9.700

2.900
60
41
Julie Ansok Høgås, Nidaros Turn L1

2.3

7.350


9.650

2.950
61
7
Tilde Echroll, Tromsø Turnforening

2.2

7.400


9.600

3.000
61
50
Grace Amalie Mackland, Stavanger Turnforening

3.4

6.200


9.600

3.000
63
44
Ella Forsberg Fredriksen, Herkules Turn

3.0

6.450


9.450

3.150
64
1
Fillipa Mollan, Siddis Trim og Turnforening L

3.2

6.300

0.1

9.400

3.200
65
42
Live Thorsen Eldøy, Sandnes Turnforening

2.3

7.050


9.350

3.250
66
2
Hedda Anderson Hestholm, Oslo Turnforening L2

3.2

6.000


9.200

3.400
67
3
Kajsa Sletmo-Blouet, Drøbak-Frogn IL

2.7

6.400


9.100

3.500
68
15
Kaja Aspelund, Drøbak-Frogn IL

2.9

6.100


9.000

3.600
68
37
Miriam Therese Espeland, Sandnes Turnforening

3.0

6.000


9.000

3.600
70
9
Marte Fuskeland Hafsteen, Drøbak-Frogn IL

2.0

6.950


8.950

3.650
71
69
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

2.2

6.700

0.1

8.800

3.800
71
30
Tuva Isaksen, Kristiansunds Turnforening

2.9

5.900


8.800

3.800
71
19
Mia Othelie Bolstad, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.0

5.800


8.800

3.800
74
45
Guro Knutsen, Trondhjems Turnforening

2.4

6.300


8.700

3.900
75
17
Åsa Marie Torgersen Mehus, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.4

6.250


8.650

3.950
76
28
Aurora Vartdal Solvang, Sandvika Turnforening

2.4

6.050


8.450

4.150
77
57
Maren Victoria Heggen, Høybråten og Stovner IL

2.3

6.050


8.350

4.250
78
47
Aurora Tunsberg, Stavanger Turnforening

2.0

6.200


8.200

4.400
78
26
Ronja Ofstad Storsul, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.1

6.100


8.200

4.400
80
40
Borghild Wiig, Sandnes Turnforening

2.3

5.550


7.850

4.750
81
56
Hanna Maroofi, Høybråten og Stovner IL

2.6

5.050


7.650

4.950
82
18
Annika Eskelund, Nøtterøy Turn

2.5

5.100


7.600

5.000
83
29
Sara Henriksen, Nøtterøy Turn

1.8

5.600


7.400

5.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/14/2024 11:42:57 PM
SX
SM
MD
XL
XXL