Back 

Norgesmesterskap – Junior Sotra Turnhall , 1.-2. juni 2019

Gutter Junior Finals Jenter Junior Finals Gutter Junior Jenter Junior Gutter lag Jenter lag Back

Jenter Junior

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 63  Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening L 47.350
2 70  Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening L1 46.450
3 75  Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L1 46.400
3 92  Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN 46.400
5 72  Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening L1 45.050
6 66  Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening L 44.850
7 68  Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening 43.250
8 80  Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn L1 42.350
9 83  Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening L 41.900
10 84  Marthe Bjørgen, Nidaros Turn L1 41.500
11 82  Anna Løvås Holmen, Nidaros Turn L1 41.400
12 67  Pernille Eiken Fosse, Hødd IL 41.150
13 62  Olivia Laszlo Bergem, Njård 41.000
13 71  Annika Hegreberg, Moss Turnforening 41.000
13 81  Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening 41.000
16 77  Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening L1 40.850
17 69  Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening 40.650
18 76  Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening L1 40.450
19 91  Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn 40.350
20 90  Sara Vik, Tomrefjord IL TURN 40.150
21 36  Frida Strøm, Holmen Tropp og Turnforening L 39.850
22 73  June Marie Rønning, Oslo Turnforening L2 39.700
23 61  Mira Greni Askeland, Sotra Sportsklubb L 39.650
24 46  Benedicte Olsen, Moss Turnforening 39.550
25 13  Emma Sofie Bøgh, Oslo Turnforening L2 39.400
26 48  Rikke Bjelde Landøy, Sotra Sportsklubb L 39.200
27 6  Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening L2 39.150
28 85  Sofie Andersen Huus, Siddis Trim og Turnforening L 39.000
29 16  Sara Karinen, Nøtterøy Turn 38.900
29 51  Maiken Holst, Sotra Sportsklubb L 38.900
31 55  Marte Lunde, Sotra Sportsklubb L 38.800
32 79  Tyra Braderup, Nidaros Turn L1 38.700
33 7  Tilde Echroll, Tromsø Turnforening 38.650
34 4  Melissa Mari Achthoven, Siddis Trim og Turnforening L 38.550
34 86  Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening 38.550
36 74  Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening L2 38.500
37 11  Erle Gussiås, Tromsø Turnforening 38.300
38 8  Anna Fozia Vik, Drøbak-Frogn IL 38.200
39 78  Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening 37.800
39 93  Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening 37.800
41 21  Emma Stemland Kongshaug, Kristiansunds Turnforening 37.700
42 34  Andrea Woldstad Lied, Holmen Tropp og Turnforening L 37.000
43 27  Amalie Tjørnhom, Sandvika Turnforening 36.950
44 38  Kaja Fretland Vika, Holmen Tropp og Turnforening L 36.850
45 88  Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening 36.750
46 89  Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening 36.550
47 25  Mirian Gjertsen Barkbu, Sandvika Turnforening 36.400
48 1  Fillipa Mollan, Siddis Trim og Turnforening L 36.250
49 53  Tuva Auestad Nilsen, Stavanger Turnforening 36.200
49 57  Maren Victoria Heggen, Høybråten og Stovner IL 36.200
51 64  Stina Elvestad, Trøgstad Turnforening 36.100
52 32  Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde Turnforening 35.950
53 31  Pia Almankaas, Herkules Turn 35.600
54 22  Mina Kaur Dhindsa, Slemmestad og Omegn Turnforening 35.550
54 87  Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening 35.550
56 12  Jenny Åberg, Tromsø Turnforening 35.500
56 20  Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening 35.500
58 41  Julie Ansok Høgås, Nidaros Turn L1 35.400
59 50  Grace Amalie Mackland, Stavanger Turnforening 35.300
60 18  Annika Eskelund, Nøtterøy Turn 35.000
60 47  Aurora Tunsberg, Stavanger Turnforening 35.000
62 24  Linnea Weiseth Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening 34.200
63 37  Miriam Therese Espeland, Sandnes Turnforening 33.400
64 19  Mia Othelie Bolstad, Slemmestad og Omegn Turnforening 32.550
65 14  Nora Refsnes Risåsen, Siddis Trim og Turnforening L 32.300
66 54  Kaya-Emilie Lauvik Skjolddal, Sotra Sportsklubb L 32.100
67 33  Tiril Andrea Storsveen, Elverum Turn 31.800
68 56  Hanna Maroofi, Høybråten og Stovner IL 31.500
69 45  Guro Knutsen, Trondhjems Turnforening 30.950
70 42  Live Thorsen Eldøy, Sandnes Turnforening 30.200
71 15  Kaja Aspelund, Drøbak-Frogn IL 29.500
72 9  Marte Fuskeland Hafsteen, Drøbak-Frogn IL 29.400
73 30  Tuva Isaksen, Kristiansunds Turnforening 29.250
74 2  Hedda Anderson Hestholm, Oslo Turnforening L2 29.200
74 3  Kajsa Sletmo-Blouet, Drøbak-Frogn IL 29.200
74 60  Ingrid Haaland-Aas, Høybråten og Stovner IL 29.200
77 44  Ella Forsberg Fredriksen, Herkules Turn 28.950
78 65  Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening 28.850
79 40  Borghild Wiig, Sandnes Turnforening 28.500
80 29  Sara Henriksen, Nøtterøy Turn 28.000
81 26  Ronja Ofstad Storsul, Slemmestad og Omegn Turnforening 25.900
82 17  Åsa Marie Torgersen Mehus, Slemmestad og Omegn Turnforening 25.600
83 28  Aurora Vartdal Solvang, Sandvika Turnforening 24.750
84 39  Nora Ognedal Egeland, Sandnes Turnforening 17.300
85 59  Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turnforening 10.150
86 49  Smilla Toaca Ones, Høybråten og Stovner IL 6.200
87 5  Mille Børresen, Oslo Turnforening
87 10  Helene Ask Hansen, Siddis Trim og Turnforening
87 23  Emilie Solheim, Kristiansunds Turnforening
87 35  Tuva Paulsen, Nidaros Turn L2
87 43  Sofie Arntzen Johnsen, Nidaros Turn L2
87 52  Julie Fadnes, Sotra Sportsklubb
87 58  Helene Hagen-Aase, Njård

Last Update: 12/11/2019 8:12:50 PM