Back 

Norgesmesterskap – Junior Sotra Turnhall , 1.-2. juni 2019

Gutter Junior Finals Jenter Junior Finals Gutter Junior Jenter Junior Gutter lag Jenter lag
Jenter Junior Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
92
Hedda Folden
Tomrefjord IL TURN
12.400
12.450/12.350
D: 3.7/3.5
E: 8.750/8.850
9.450
D: 1.20
E: 8.250
12.550
D: 4.90
E: 7.650
12.450
D: 4.30
E: 8.150
46.850
VT
12.400
12.450/12.350
D: 3.7/3.5
E: 8.750/8.850
UB
9.450
D: 1.2
E: 8.250
BB
12.550
D: 4.9
E: 7.650
FX
12.450
D: 4.3
E: 8.150
2
66
Jenny Haare Håkegård
Holmen Tropp og Turnforening L
12.275
12.250/12.300
D: 4.0/3.7
E: 8.550/8.600
ND: 0.30 / 0.00
9.800
D: 1.50
E: 8.300
11.950
D: 3.90
E: 8.050
11.000
D: 3.60
E: 7.700
ND: 0.30
45.025
1.825
VT
12.275
12.250/12.300
D: 4.0/3.7
E: 8.550/8.600
ND: 0.30/0.00
UB
9.800
D: 1.5
E: 8.300
BB
11.950
D: 3.9
E: 8.050
FX
11.000
D: 3.6
E: 7.700
ND: 0.30
3
63
Julie Røttum Madsø
Holmen Tropp og Turnforening L
12.650
12.800/12.500
D: 4.2/3.7
E: 8.600/8.800
11.350
D: 3.40
E: 7.950
12.250
D: 4.40
E: 7.850
36.250
10.600
VT
12.650
12.800/12.500
D: 4.2/3.7
E: 8.600/8.800
UB
11.350
D: 3.4
E: 7.950
BB

FX
12.250
D: 4.4
E: 7.850
4
75
Selma Gudim Karlsen
Oslo Turnforening L1
12.225
12.250/12.200
D: 4.0/3.5
E: 8.350/8.700
ND: 0.10 / 0.00
10.700
D: 3.40
E: 7.300
12.300
D: 4.00
E: 8.300
35.225
11.625
VT
12.225
12.250/12.200
D: 4.0/3.5
E: 8.350/8.700
ND: 0.10/0.00
UB
10.700
D: 3.4
E: 7.300
BB
12.300
D: 4.0
E: 8.300
FX

5
70
Marie Nilsen Rønbeck
Oslo Turnforening L1
9.850
D: 1.90
E: 7.950
11.850
D: 4.50
E: 7.350
12.550
D: 4.70
E: 7.850
34.250
12.600
VT
UB
9.850
D: 1.9
E: 7.950
BB
11.850
D: 4.5
E: 7.350
FX
12.550
D: 4.7
E: 7.850
6
68
Malin Saura Berg
Tromsø Turnforening
8.850
D: 2.10
E: 6.750
10.800
D: 3.80
E: 7.000
19.650
27.200
VT
UB
8.850
D: 2.1
E: 6.750
BB
10.800
D: 3.8
E: 7.000
FX

7
83
Guro Nevland
Siddis Trim og Turnforening L
12.400
12.450/12.350
D: 3.7/3.5
E: 8.750/8.850
12.400
34.450
VT
12.400
12.450/12.350
D: 3.7/3.5
E: 8.750/8.850
UB

BB

FX

8
77
Mina Mikkelsen Sørensen
Oslo Turnforening L1
12.125
12.300/11.950
D: 3.7/3.5
E: 8.600/8.450
12.125
34.725
VT
12.125
12.300/11.950
D: 3.7/3.5
E: 8.600/8.450
UB

BB

FX

9
72
Madelen kringstad Leitner
Oslo Turnforening L1
11.650
D: 4.20
E: 7.450
11.650
35.200
VT
UB

BB
11.650
D: 4.2
E: 7.450
FX

10
51
Maiken Holst
Sotra Sportsklubb L
11.350
D: 4.20
E: 7.150
11.350
35.500
VT
UB

BB

FX
11.350
D: 4.2
E: 7.150
11
73
June Marie Rønning
Oslo Turnforening L2
11.100
D: 3.80
E: 7.300
11.100
35.750
VT
UB

BB

FX
11.100
D: 3.8
E: 7.300
12
69
Maria Saura Berg
Tromsø Turnforening
9.450
D: 2.10
E: 7.350
9.450
37.400
VT
UB
9.450
D: 2.1
E: 7.350
BB

FX

13
84
Marthe Bjørgen
Nidaros Turn L1
VT
UB

BB

FX

13
46
Benedicte Olsen
Moss Turnforening
VT
UB

BB

FX

13
54
Kaya-Emilie Lauvik Skjolddal
Sotra Sportsklubb L
VT
UB

BB

FX

13
80
Mathilde Sjøvik Olberg
Nidaros Turn L1
VT
UB

BB

FX

13
16
Sara Karinen
Nøtterøy Turn
VT
UB

BB

FX

13
34
Andrea Woldstad Lied
Holmen Tropp og Turnforening L
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
63
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening L


4.2
3.7


8.600
8.800



Q
12.650
12.800
12.500

2
92
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN


3.7
3.5


8.750
8.850



Q
12.400
12.450
12.350

0.250
2
83
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening L


3.7
3.5


8.750
8.850



Q
12.400
12.450
12.350

0.250
4
66
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening L


4.0
3.7


8.550
8.600


0.3
Q
12.275
12.250
12.300

0.375
5
75
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L1


4.0
3.5


8.350
8.700


0.1
Q
12.225
12.250
12.200

0.425
6
77
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening L1


3.7
3.5


8.600
8.450



Q
12.125
12.300
11.950

0.525
7
34
Andrea Woldstad Lied, Holmen Tropp og Turnforening L









q

7
54
Kaya-Emilie Lauvik Skjolddal, Sotra Sportsklubb L









q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
63
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening L

3.4

7.950

Q
11.350

2
75
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L1

3.4

7.300

Q
10.700

0.650
3
70
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening L1

1.9

7.950

Q
9.850

1.500
4
66
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening L

1.5

8.300

Q
9.800

1.550
5
92
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN

1.2

8.250

Q
9.450

1.900
5
69
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

2.1

7.350

Q
9.450

1.900
7
68
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

2.1

6.750

Q
8.850

2.500
8
72
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening L1



q

8
80
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn L1



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
92
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN

4.9

7.650

Q
12.550

2
75
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L1

4.0

8.300

Q
12.300

0.250
3
66
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening L

3.9

8.050

Q
11.950

0.600
4
70
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening L1

4.5

7.350

Q
11.850

0.700
5
72
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening L1

4.2

7.450

Q
11.650

0.900
6
68
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

3.8

7.000

Q
10.800

1.750
7
63
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening L



q

7
16
Sara Karinen, Nøtterøy Turn



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
70
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening L1

4.7

7.850

Q
12.550

2
92
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN

4.3

8.150

Q
12.450

0.100
3
63
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening L

4.4

7.850

Q
12.250

0.300
4
51
Maiken Holst, Sotra Sportsklubb L

4.2

7.150

Q
11.350

1.200
5
73
June Marie Rønning, Oslo Turnforening L2

3.8

7.300

Q
11.100

1.450
6
66
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening L

3.6

7.700

0.3
Q
11.000

1.550
7
72
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening L1



q

7
75
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening L1



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 4:56:33 AM
SX
SM
MD
XL
XXL