Back 

NM Turn 2019 Stavanger Turnhall, 28. og 29. juni 2019

All   MAG All-round   MAG Finals   WAG All-round   WAG Finals   Team  

Senior menn

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 119  Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening 1 79.600
2 121  Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening 78.300
3 116  Theodor Gadderud, Oslo Turnforening 1 77.700
4 123  Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening 77.600
5 118  Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 1 75.100
6 127  Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening 72.200
7 126  Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening 69.400
8 122  Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening 68.950
9 113  Simen Solberg Uriansrud, Oslo Turnforening 68.400
10 108  Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening 67.850
11 125  Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening 67.450
12 110  Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening 1 61.500
13 114  Sebastian Bjerkan, Trondheims Turnforening 60.400
14 104  Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn 57.550
15 106  Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening 57.100
16 120  Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening 1 49.650
17 107  Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening 43.600
18 111  Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening 43.400
19 105  Casper Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening 41.000
20 103  Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn 33.300
21 101  Lars Jørgen Fjeld, Elverum Turn 32.900
22 109  Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening 24.000
23 100  Simon Baraki Aaland, Gjelleråsen IF 15.050
24 112  Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening 13.250
25 115  Fredrik Johnsen, Hoppensprett Turn Jessheim 12.050
26 117  Odin Martin Dessard Kalvø, Njård 11.600
27 102  Elias Benjamin Egli, Njård 10.200

Senior kvinner

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 54  Julie Charlotte Søderstrøm, Oslo Turnforening 1 49.350
2 53  Maria Tronrud, Oslo Turnforening 1 48.850
3 4  Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen Tropp og Turnforening 48.500
4 42  Juliane Tøssebro, Laksevåg TIL 48.350
5 44  Sara Davidsen, Laksevåg TIL 46.950
6 43  Nora Irgens, Laksevåg TIL 46.000
7 23  Mira Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening 45.400
8 41  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL 44.800
9 47  Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening 1 44.500
10 39  Seier Marie Andersen, Tromsø Turnforening 43.600
11 5  Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turnforening 43.300
12 52  Kristin Nordahl Bjørnbak, Oslo Turnforening 1 42.900
13 48  Sara kristina Alida Myrvold, Trondhjems Turnforening 42.050
14 38  Gunhild Hånes, Molde Turnforening 41.950
14 46  Natalie Quanvik, Hoppensprett Turn Jessheim 41.950
16 2  Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turnforening 41.650
16 29  Reena Marie Carlsen, Nordstrand Turnforening 41.650
16 49  Mona Ulseth sylte, Trondhjems Turnforening 41.650
19 16  Oline Myhre Rolfsøn, Moss Turnforening 41.500
20 50  Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening 1 41.100
21 37  Eka Broks, Tromsø Turnforening 40.700
22 45  Helle Faret, Stavanger Turnforening 40.600
22 51  Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening 40.600
24 31  Emilie Anine Kristensen, Stavanger Turnforening 40.000
25 8  Ingrid Dystvold, Hamar IL 38.850
26 19  Emma Hegreberg, Moss Turnforening 38.800
27 15  Linnea Pedersen, Moss Turnforening 38.250
28 20  Benedikte Ridderholt, Njård 38.150
29 26  Monja Sønsteng, Hoppensprett Turn Jessheim 37.900
30 32  Camilla Aukland, Stavanger Turnforening 37.500
31 18  Lisa Mathilde Andersen, Nøtterøy Turn 36.850
32 28  Mina Elise Krogstad, Nedre Glomma Turnforening 36.550
33 3  Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turnforening 35.700
34 17  Ane Tora Katarina Torstensen Strand, Nøtterøy Turn 35.450
35 35  Serine Tvete, IL Sverre Gymnastikk- og Turnforening 35.250
36 36  Annette Strand, IL Sverre Gymnastikk- og Turnforening 34.900
37 40  Aino Namtvedt, Elverum Turn 34.400
38 1  Anne Qin Tingvold, Holmen Tropp og Turnforening 34.250
39 11  Josefine Stanek Eide, Nøtterøy Turn 32.450
40 25  Julia Frølich Jacobs, Njård 26.400
41 12  Anna Grøsvik Fosse, Sandnes Turnforening 25.950
42 13  Karoline Østli Erevik, Slemmestad og Omegn Turnforening 25.900
43 33  Kristine Jullum Faanes, Trondhjems Turnforening 21.700
44 30  Karina Regidor, Trondhjems Turnforening 21.450
45 10  Liliana Buer, Moss Turnforening 17.950
46 34  Edel Charlotte Eiken Fosse, Hødd IL 17.400
47 21  Karoline Odseid Bjerk, Oslo Turnforening 14.600
48 24  Oline Sneve Strand, Nidaros Turn 10.550
49 22  Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening 9.600

Senior Menn - Finals

Floor

Name Score
1 119  Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening 1
13.800
Q
2 116  Theodor Gadderud, Oslo Turnforening 1
13.600
Q
3 121  Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening
13.550
Q
4 123  Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening
13.500
Q
5 118  Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 1
13.150
Q
6 120  Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening 1
12.050
Q
7 110  Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening 1
0
R
7 108  Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening
0
R

Pommel

Name Score
1 119  Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening 1
13.650
Q
2 121  Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening
13.600
Q
3 116  Theodor Gadderud, Oslo Turnforening 1
12.750
Q
4 123  Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening
12.050
Q
5 111  Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening
11.400
Q
6 110  Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening 1
10.800
Q
7 126  Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening
0
R
7 118  Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 1
0
R

Still rings

Name Score
1 118  Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 1
13.200
Q
2 121  Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening
13.100
Q
3 116  Theodor Gadderud, Oslo Turnforening 1
13.050
Q
4 127  Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening
13.000
Q
5 122  Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening
12.600
Q
6 123  Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening
11.050
Q
7 104  Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn
0
R

Vault

Name Score
1 123  Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening
13.825
Q
2 118  Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 1
13.625
Q
3 119  Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening 1
13.075
Q
4 110  Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening 1
13.050
Q
5 107  Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening
12.525
Q
6 104  Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn
11.775
Q

Parallel bars

Name Score
1 123  Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening
13.050
Q
2 121  Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening
13.000
Q
3 116  Theodor Gadderud, Oslo Turnforening 1
12.950
Q
4 127  Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening
12.850
Q
5 112  Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening
11.400
Q
6 110  Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening 1
10.400
Q
7 118  Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 1
0
R
7 126  Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening
0
R

High bar

Name Score
1 119  Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening 1
13.250
Q
2 121  Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening
13.150
Q
3 122  Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening
13.000
Q
4 127  Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening
12.300
Q
4 116  Theodor Gadderud, Oslo Turnforening 1
12.300
Q
6 123  Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening
12.100
Q
7 120  Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening 1
0
R
7 118  Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 1
0
R

Senior Kvinnor - Finals

Vault

Name Score
1 41  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL
13.075
Q
2 40  Aino Namtvedt, Elverum Turn
12.775
Q
2 4  Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen Tropp og Turnforening
12.775
Q
4 44  Sara Davidsen, Laksevåg TIL
12.525
Q
5 53  Maria Tronrud, Oslo Turnforening 1
12.400
Q
6 52  Kristin Nordahl Bjørnbak, Oslo Turnforening 1
11.025
Q
7 43  Nora Irgens, Laksevåg TIL
0
R

Uneven bars

Name Score
1 54  Julie Charlotte Søderstrøm, Oslo Turnforening 1
11.850
Q
2 44  Sara Davidsen, Laksevåg TIL
11.300
Q
3 53  Maria Tronrud, Oslo Turnforening 1
11.150
Q
4 43  Nora Irgens, Laksevåg TIL
10.750
Q
5 4  Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen Tropp og Turnforening
10.200
Q
6 3  Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turnforening
9.950
Q
7 23  Mira Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening
0
R

Beam

Name Score
1 54  Julie Charlotte Søderstrøm, Oslo Turnforening 1
12.200
Q
2 34  Edel Charlotte Eiken Fosse, Hødd IL
11.650
Q
3 42  Juliane Tøssebro, Laksevåg TIL
11.550
Q
4 41  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL
10.900
Q
5 4  Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen Tropp og Turnforening
10.650
Q
6 53  Maria Tronrud, Oslo Turnforening 1
9.700
Q
7 3  Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turnforening
0
R
7 23  Mira Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening
0
R

Floor

Name Score
1 54  Julie Charlotte Søderstrøm, Oslo Turnforening 1
12.450
Q
2 43  Nora Irgens, Laksevåg TIL
12.300
Q
3 42  Juliane Tøssebro, Laksevåg TIL
12.100
Q
4 40  Aino Namtvedt, Elverum Turn
12.000
Q
5 41  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL
11.800
Q
6 44  Sara Davidsen, Laksevåg TIL
10.700
Q
7 4  Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen Tropp og Turnforening
0
R
7 53  Maria Tronrud, Oslo Turnforening 1
0
R

Team Competition

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 Oslo Turnforening 1
234.750
2 Nedre Glomma Turnforening
218.100
3 Tromsø Turnforening
205.800
4 Stavanger Turnforening
205.700
5 Oslo Turnforening
125.050
6 Elverum Turn
123.750
7 Trondheims Turnforening
60.400
8 Njård
21.800
9 Gjelleråsen IF
15.050
10 Hoppensprett Turn Jessheim
12.050

Team Competition

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 Oslo Turnforening 1
143.750
2 Laksevåg TIL
143.050
3 Holmen Tropp og Turnforening
139.850
4 Trondhjems Turnforening
125.950
5 Moss Turnforening
120.250
6 Stavanger Turnforening
118.100
7 Nøtterøy Turn
104.750
8 Tromsø Turnforening
84.300
9 Hoppensprett Turn Jessheim
79.850
10 IL Sverre Gymnastikk- og Turnforening
70.150
11 Oslo Turnforening
69.600
12 Njård
64.550
13 Molde Turnforening
41.950
14 Nordstrand Turnforening
41.650
15 Hamar IL
38.850
16 Nedre Glomma Turnforening
36.550
17 Elverum Turn
34.400
18 Sandnes Turnforening
25.950
19 Slemmestad og Omegn Turnforening
25.900
20 Hødd IL
17.400
21 Nidaros Turn
10.550

Last Update: 7/19/2019 1:16:45 PM