Back 

NM Turn 2019 Stavanger Turnhall, 28. og 29. juni 2019

Senior menn Senior kvinner Senior Menn - Finals Senior Kvinnor - Finals Team Competition Team Competition
Senior menn
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
119
Sofus Heggemsnes
Oslo Turnforening 1
13.850
D: 5.4
E: 8.450
13.050
D: 5.60
E: 7.450
13.500
D: 4.60
E: 8.900
13.900
13.900/10.700
D: 4.8/3.2
E: 9.100/7.600
ND: 0.00 / 0.10
12.200
D: 4.40
E: 7.800
13.100
79.600
FX
13.850
D: 5.4
E: 8.450
PH
13.050
D: 5.6
E: 7.450
SR
13.500
D: 4.6
E: 8.900
VT
13.900
13.900/10.700
D: 4.8/3.2
E: 9.100/7.600
ND: 0.00/0.10
PB
12.200
D: 4.4
E: 7.800
HB
13.100
D: 4.6
E: 8.500
2
121
Stian Skjerahaug
Stavanger Turnforening
14.500
D: 5.6
E: 8.900
12.400
D: 5.00
E: 7.400
12.650
D: 4.60
E: 8.050
13.750
13.750/-
D: 4.8/-
E: 8.950/-
13.350
D: 5.10
E: 8.250
11.650
78.300
1.300
FX
14.500
D: 5.6
E: 8.900
PH
12.400
D: 5.0
E: 7.400
SR
12.650
D: 4.6
E: 8.050
VT
13.750
13.750/-
D: 4.8/-
E: 8.950/-
PB
13.350
D: 5.1
E: 8.250
HB
11.650
D: 4.5
E: 7.150
3
116
Theodor Gadderud
Oslo Turnforening 1
13.850
D: 5.1
E: 8.750
11.800
D: 4.30
E: 7.500
13.650
D: 4.60
E: 9.050
12.500
12.500/-
D: 4.8/-
E: 8.000/-
ND: 0.30 / -
13.150
D: 4.20
E: 8.950
12.750
77.700
1.900
FX
13.850
D: 5.1
E: 8.750
PH
11.800
D: 4.3
E: 7.500
SR
13.650
D: 4.6
E: 9.050
VT
12.500
12.500/-
D: 4.8/-
E: 8.000/-
ND: 0.30/0.00
PB
13.150
D: 4.2
E: 8.950
HB
12.750
D: 3.8
E: 8.950
4
123
Harald Grimsrud Wibye
Nedre Glomma Turnforening
13.000
D: 5.3
E: 7.700
12.100
D: 4.10
E: 8.000
12.600
D: 4.40
E: 8.200
13.850
13.850/13.400
D: 4.8/4.4
E: 9.050/9.000
13.750
D: 5.10
E: 8.650
12.300
77.600
2.000
FX
13.000
D: 5.3
E: 7.700
PH
12.100
D: 4.1
E: 8.000
SR
12.600
D: 4.4
E: 8.200
VT
13.850
13.850/13.400
D: 4.8/4.4
E: 9.050/9.000
PB
13.750
D: 5.1
E: 8.650
HB
12.300
D: 4.8
E: 7.500
5
118
Jacob Gudim Karlsen
Oslo Turnforening 1
12.850
D: 4.7
E: 8.150
11.000
D: 3.30
E: 7.700
13.550
D: 4.50
E: 9.050
13.850
13.850/13.100
D: 4.8/4.0
E: 9.050/9.100
12.350
D: 3.60
E: 8.750
11.500
75.100
4.500
FX
12.850
D: 4.7
E: 8.150
PH
11.000
D: 3.3
E: 7.700
SR
13.550
D: 4.5
E: 9.050
VT
13.850
13.850/13.100
D: 4.8/4.0
E: 9.050/9.100
PB
12.350
D: 3.6
E: 8.750
HB
11.500
D: 2.9
E: 8.600
6
127
Henrik Stiansen
Nedre Glomma Turnforening
11.550
D: 5.0
E: 7.250
ND: 0.70
10.250
D: 2.50
E: 7.750
12.900
D: 4.50
E: 8.400
12.600
12.600/-
D: 4.0/-
E: 8.700/-
ND: 0.10 / -
12.800
D: 4.00
E: 8.800
12.100
72.200
7.400
FX
11.550
D: 5.0
E: 7.250
ND: 0.70
PH
10.250
D: 2.5
E: 7.750
SR
12.900
D: 4.5
E: 8.400
VT
12.600
12.600/-
D: 4.0/-
E: 8.700/-
ND: 0.10/0.00
PB
12.800
D: 4.0
E: 8.800
HB
12.100
D: 4.3
E: 7.800
7
126
Peder Funderud Skogvang
Tromsø Turnforening
11.650
D: 4.4
E: 7.350
ND: 0.10
11.050
D: 3.50
E: 7.550
11.900
D: 3.50
E: 8.400
12.450
12.450/-
D: 4.0/-
E: 8.450/-
12.300
D: 3.10
E: 9.200
10.050
69.400
10.200
FX
11.650
D: 4.4
E: 7.350
ND: 0.10
PH
11.050
D: 3.5
E: 7.550
SR
11.900
D: 3.5
E: 8.400
VT
12.450
12.450/-
D: 4.0/-
E: 8.450/-
PB
12.300
D: 3.1
E: 9.200
HB
10.050
D: 3.0
E: 7.050
8
122
Magnus Dahl-Hansen
Tromsø Turnforening
12.100
D: 3.8
E: 8.600
ND: 0.30
8.150
D: 2.60
E: 5.550
13.050
D: 4.50
E: 8.550
11.550
11.550/-
D: 2.8/-
E: 8.850/-
ND: 0.10 / -
11.700
D: 4.20
E: 7.500
12.400
68.950
10.650
FX
12.100
D: 3.8
E: 8.600
ND: 0.30
PH
8.150
D: 2.6
E: 5.550
SR
13.050
D: 4.5
E: 8.550
VT
11.550
11.550/-
D: 2.8/-
E: 8.850/-
ND: 0.10/0.00
PB
11.700
D: 4.2
E: 7.500
HB
12.400
D: 4.3
E: 8.100
9
113
Simen Solberg Uriansrud
Oslo Turnforening
11.600
D: 3.2
E: 8.800
ND: 0.40
10.250
D: 3.30
E: 6.950
11.200
D: 2.80
E: 8.700
ND: 0.30
12.350
12.350/-
D: 3.2/-
E: 9.150/-
11.800
D: 2.50
E: 9.300
11.200
68.400
11.200
FX
11.600
D: 3.2
E: 8.800
ND: 0.40
PH
10.250
D: 3.3
E: 6.950
SR
11.200
D: 2.8
E: 8.700
ND: 0.30
VT
12.350
12.350/-
D: 3.2/-
E: 9.150/-
PB
11.800
D: 2.5
E: 9.300
HB
11.200
D: 3.0
E: 8.200
10
108
Henrik Nørgaard
Nedre Glomma Turnforening
12.150
D: 4.2
E: 8.350
ND: 0.40
9.450
D: 2.50
E: 6.950
11.150
D: 3.20
E: 8.250
ND: 0.30
12.500
12.500/-
D: 4.0/-
E: 8.600/-
ND: 0.10 / -
12.000
D: 3.20
E: 8.800
10.600
67.850
11.750
FX
12.150
D: 4.2
E: 8.350
ND: 0.40
PH
9.450
D: 2.5
E: 6.950
SR
11.150
D: 3.2
E: 8.250
ND: 0.30
VT
12.500
12.500/-
D: 4.0/-
E: 8.600/-
ND: 0.10/0.00
PB
12.000
D: 3.2
E: 8.800
HB
10.600
D: 3.1
E: 7.500
11
125
Kasper Sjøthun
Tromsø Turnforening
11.800
D: 4.1
E: 7.700
9.650
D: 2.60
E: 7.050
11.800
D: 3.70
E: 8.100
12.400
12.400/-
D: 4.0/-
E: 8.400/-
11.450
D: 3.50
E: 7.950
10.350
67.450
12.150
FX
11.800
D: 4.1
E: 7.700
PH
9.650
D: 2.6
E: 7.050
SR
11.800
D: 3.7
E: 8.100
VT
12.400
12.400/-
D: 4.0/-
E: 8.400/-
PB
11.450
D: 3.5
E: 7.950
HB
10.350
D: 3.3
E: 7.050
12
110
Nikolai Rønbeck
Oslo Turnforening 1
12.800
D: 5.0
E: 7.900
ND: 0.10
11.200
D: 4.30
E: 6.900
11.800
D: 3.80
E: 8.000
12.900
12.900/11.100
D: 4.4/2.8
E: 8.600/8.300
ND: 0.10 / -
12.800
D: 3.80
E: 9.000
61.500
18.100
FX
12.800
D: 5.0
E: 7.900
ND: 0.10
PH
11.200
D: 4.3
E: 6.900
SR
11.800
D: 3.8
E: 8.000
VT
12.900
12.900/11.100
D: 4.4/2.8
E: 8.600/8.300
ND: 0.10/0.00
PB
12.800
D: 3.8
E: 9.000
HB

13
114
Sebastian Bjerkan
Trondheims Turnforening
11.650
D: 4.1
E: 7.850
ND: 0.30
9.100
D: 2.80
E: 6.300
10.800
D: 2.70
E: 8.100
11.900
11.900/-
D: 3.2/-
E: 8.700/-
7.150
D: 2.70
E: 8.450
ND: 4.0
9.800
60.400
19.200
FX
11.650
D: 4.1
E: 7.850
ND: 0.30
PH
9.100
D: 2.8
E: 6.300
SR
10.800
D: 2.7
E: 8.100
VT
11.900
11.900/-
D: 3.2/-
E: 8.700/-
PB
7.150
D: 2.7
E: 8.450
ND: 4.00
HB
9.800
D: 3.6
E: 6.200
14
104
Niklas Marton Syverhuset
Elverum Turn
10.300
D: 2.90
E: 7.400
12.450
D: 3.90
E: 8.550
13.050
13.050/11.500
D: 4.0/2.4
E: 9.050/9.100
12.200
D: 3.00
E: 9.200
9.550
57.550
22.050
FX

PH
10.300
D: 2.9
E: 7.400
SR
12.450
D: 3.9
E: 8.550
VT
13.050
13.050/11.500
D: 4.0/2.4
E: 9.050/9.100
PB
12.200
D: 3.0
E: 9.200
HB
9.550
D: 3.4
E: 6.150
15
106
Aksel Emil Stendahl
Stavanger Turnforening
10.950
D: 3.8
E: 7.750
ND: 0.60
3.650
D: 2.30
E: 5.350
ND: 4.00
10.950
D: 2.60
E: 8.650
ND: 0.30
10.950
10.950/-
D: 2.4/-
E: 8.550/-
10.650
D: 2.50
E: 8.150
9.950
57.100
22.500
FX
10.950
D: 3.8
E: 7.750
ND: 0.60
PH
3.650
D: 2.3
E: 5.350
ND: 4.00
SR
10.950
D: 2.6
E: 8.650
ND: 0.30
VT
10.950
10.950/-
D: 2.4/-
E: 8.550/-
PB
10.650
D: 2.5
E: 8.150
HB
9.950
D: 2.5
E: 7.450
16
120
Philip Nyhus Fleischer
Oslo Turnforening 1
13.900
D: 5.6
E: 8.300
11.850
D: 4.20
E: 7.650
12.300
D: 3.80
E: 8.500
11.600
49.650
29.950
FX
13.900
D: 5.6
E: 8.300
PH

SR
11.850
D: 4.2
E: 7.650
VT
PB
12.300
D: 3.8
E: 8.500
HB
11.600
D: 3.6
E: 8.000
17
107
Philip Tveteraas Hauge
Stavanger Turnforening
11.850
D: 4.0
E: 7.850
8.150
D: 2.60
E: 5.850
ND: 0.30
12.700
12.700/11.950
D: 4.0/3.2
E: 8.800/8.750
ND: 0.10 / -
10.900
D: 3.00
E: 7.900
43.600
36.000
FX
11.850
D: 4.0
E: 7.850
PH
8.150
D: 2.6
E: 5.850
ND: 0.30
SR

VT
12.700
12.700/11.950
D: 4.0/3.2
E: 8.800/8.750
ND: 0.10/0.00
PB
10.900
D: 3.0
E: 7.900
HB

18
111
Magnus Nygaard-Damm
Oslo Turnforening
11.400
D: 2.80
E: 8.600
10.400
D: 2.40
E: 8.300
ND: 0.30
11.900
D: 2.40
E: 9.500
9.700
43.400
36.200
FX

PH
11.400
D: 2.8
E: 8.600
SR
10.400
D: 2.4
E: 8.300
ND: 0.30
VT
PB
11.900
D: 2.4
E: 9.500
HB
9.700
D: 3.4
E: 6.300
19
105
Casper Tveteraas Hauge
Stavanger Turnforening
9.700
D: 2.40
E: 7.600
ND: 0.30
10.650
D: 2.20
E: 8.750
ND: 0.30
11.100
D: 2.40
E: 8.700
9.550
41.000
38.600
FX

PH
9.700
D: 2.4
E: 7.600
ND: 0.30
SR
10.650
D: 2.2
E: 8.750
ND: 0.30
VT
PB
11.100
D: 2.4
E: 8.700
HB
9.550
D: 1.7
E: 7.850
20
103
Vetle Kraft Talsnes
Elverum Turn
10.550
D: 5.00
E: 5.550
11.550
D: 4.20
E: 7.350
11.200
33.300
46.300
FX

PH
10.550
D: 5.0
E: 5.550
SR

VT
PB
11.550
D: 4.2
E: 7.350
HB
11.200
D: 4.4
E: 6.800
21
101
Lars Jørgen Fjeld
Elverum Turn
10.500
D: 3.30
E: 7.200
11.400
D: 2.90
E: 8.500
11.000
32.900
46.700
FX

PH
10.500
D: 3.3
E: 7.200
SR
11.400
D: 2.9
E: 8.500
VT
PB

HB
11.000
D: 3.2
E: 7.800
22
109
Fredrik Bjørnevik Aas
Nedre Glomma Turnforening
11.800
D: 4.7
E: 7.100
12.200
D: 3.10
E: 9.100
24.000
55.600
FX
11.800
D: 4.7
E: 7.100
PH

SR

VT
PB
12.200
D: 3.1
E: 9.100
HB

23
100
Simon Baraki Aaland
Gjelleråsen IF
3.500
D: 2.80
E: 4.700
ND: 4.00
11.550
D: 4.80
E: 6.750
15.050
64.550
FX

PH
3.500
D: 2.8
E: 4.700
ND: 4.00
SR
11.550
D: 4.8
E: 6.750
VT
PB

HB

24
112
Marius Wester Reistad
Oslo Turnforening
13.250
D: 4.70
E: 8.550
13.250
66.350
FX

PH

SR

VT
PB
13.250
D: 4.7
E: 8.550
HB

25
115
Fredrik Johnsen
Hoppensprett Turn Jessheim
12.050
D: 5.1
E: 6.950
12.050
67.550
FX
12.050
D: 5.1
E: 6.950
PH

SR

VT
PB

HB

26
117
Odin Martin Dessard Kalvø
Njård
11.600
D: 4.9
E: 6.700
11.600
68.000
FX
11.600
D: 4.9
E: 6.700
PH

SR

VT
PB

HB

27
102
Elias Benjamin Egli
Njård
10.200
10.200
69.400
FX

PH

SR

VT
PB

HB
10.200
D: 2.7
E: 7.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
121
Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening

5.6

8.900


14.500

2
120
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening 1

5.6

8.300


13.900

0.600
3
116
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening 1

5.1

8.750


13.850

0.650
3
119
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening 1

5.4

8.450


13.850

0.650
5
123
Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening

5.3

7.700


13.000

1.500
6
118
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 1

4.7

8.150


12.850

1.650
7
110
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening 1

5.0

7.900

0.1

12.800

1.700
8
108
Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening

4.2

8.350

0.4

12.150

2.350
9
122
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

3.8

8.600

0.3

12.100

2.400
10
115
Fredrik Johnsen, Hoppensprett Turn Jessheim

5.1

6.950


12.050

2.450
11
107
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening

4.0

7.850


11.850

2.650
12
125
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

4.1

7.700


11.800

2.700
12
109
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening

4.7

7.100


11.800

2.700
14
114
Sebastian Bjerkan, Trondheims Turnforening

4.1

7.850

0.3

11.650

2.850
14
126
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

4.4

7.350

0.1

11.650

2.850
16
113
Simen Solberg Uriansrud, Oslo Turnforening

3.2

8.800

0.4

11.600

2.900
16
117
Odin Martin Dessard Kalvø, Njård

4.9

6.700


11.600

2.900
18
127
Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening

5.0

7.250

0.7

11.550

2.950
19
106
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening

3.8

7.750

0.6

10.950

3.550
20
100
Simon Baraki Aaland, Gjelleråsen IF




20
101
Lars Jørgen Fjeld, Elverum Turn




20
102
Elias Benjamin Egli, Njård




20
103
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn




20
104
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn




20
105
Casper Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening




20
111
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening




20
112
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
119
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening 1

5.6

7.450


13.050

2
121
Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening

5.0

7.400


12.400

0.650
3
123
Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening

4.1

8.000


12.100

0.950
4
116
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening 1

4.3

7.500


11.800

1.250
5
111
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

2.8

8.600


11.400

1.650
6
110
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening 1

4.3

6.900


11.200

1.850
7
126
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

3.5

7.550


11.050

2.000
8
118
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 1

3.3

7.700


11.000

2.050
9
103
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn

5.0

5.550


10.550

2.500
10
101
Lars Jørgen Fjeld, Elverum Turn

3.3

7.200


10.500

2.550
11
104
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

2.9

7.400


10.300

2.750
12
127
Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening

2.5

7.750


10.250

2.800
12
113
Simen Solberg Uriansrud, Oslo Turnforening

3.3

6.950


10.250

2.800
14
105
Casper Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening

2.4

7.600

0.3

9.700

3.350
15
125
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

2.6

7.050


9.650

3.400
16
108
Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening

2.5

6.950


9.450

3.600
17
114
Sebastian Bjerkan, Trondheims Turnforening

2.8

6.300


9.100

3.950
18
107
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening

2.6

5.850

0.3

8.150

4.900
18
122
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

2.6

5.550


8.150

4.900
20
106
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening

2.3

5.350

4.0

3.650

9.400
21
100
Simon Baraki Aaland, Gjelleråsen IF

2.8

4.700

4.0

3.500

9.550
22
102
Elias Benjamin Egli, Njård




22
109
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening




22
112
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening




22
115
Fredrik Johnsen, Hoppensprett Turn Jessheim




22
117
Odin Martin Dessard Kalvø, Njård




22
120
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening 1




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
116
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening 1

4.6

9.050


13.650

2
118
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 1

4.5

9.050


13.550

0.100
3
119
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening 1

4.6

8.900


13.500

0.150
4
122
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

4.5

8.550


13.050

0.600
5
127
Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening

4.5

8.400


12.900

0.750
6
121
Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening

4.6

8.050


12.650

1.000
7
123
Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening

4.4

8.200


12.600

1.050
8
104
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

3.9

8.550


12.450

1.200
9
126
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

3.5

8.400


11.900

1.750
10
120
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening 1

4.2

7.650


11.850

1.800
11
125
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

3.7

8.100


11.800

1.850
11
110
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening 1

3.8

8.000


11.800

1.850
13
100
Simon Baraki Aaland, Gjelleråsen IF

4.8

6.750


11.550

2.100
14
101
Lars Jørgen Fjeld, Elverum Turn

2.9

8.500


11.400

2.250
15
113
Simen Solberg Uriansrud, Oslo Turnforening

2.8

8.700

0.3

11.200

2.450
16
108
Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening

3.2

8.250

0.3

11.150

2.500
17
106
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening

2.6

8.650

0.3

10.950

2.700
18
114
Sebastian Bjerkan, Trondheims Turnforening

2.7

8.100


10.800

2.850
19
105
Casper Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening

2.2

8.750

0.3

10.650

3.000
20
111
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

2.4

8.300

0.3

10.400

3.250
21
102
Elias Benjamin Egli, Njård




21
103
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn




21
107
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening




21
109
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening




21
112
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening




21
115
Fredrik Johnsen, Hoppensprett Turn Jessheim




21
117
Odin Martin Dessard Kalvø, Njård




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
123
Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening


4.8
4.4


9.050
9.000




13.625
13.850
13.400

2
118
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 1


4.8
4.0


9.050
9.100




13.475
13.850
13.100

0.150
3
107
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening


4.0
3.2


8.800
8.750


0.1

12.325
12.700
11.950

1.300
4
119
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening 1


4.8
3.2


9.100
7.600



0.1

12.300
13.900
10.700

1.325
5
104
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn


4.0
2.4


9.050
9.100




12.275
13.050
11.500

1.350
6
110
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening 1


4.4
2.8


8.600
8.300


0.1

12.000
12.900
11.100

1.625
7
121
Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening


4.8


8.950




6.875
13.750

6.750
8
127
Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening


4.0


8.700


0.1

6.300
12.600

7.325
9
108
Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening


4.0


8.600


0.1

6.250
12.500

7.375
9
116
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening 1


4.8


8.000


0.3

6.250
12.500

7.375
11
126
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening


4.0


8.450




6.225
12.450

7.400
12
125
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening


4.0


8.400




6.200
12.400

7.425
13
113
Simen Solberg Uriansrud, Oslo Turnforening


3.2


9.150




6.175
12.350

7.450
14
114
Sebastian Bjerkan, Trondheims Turnforening


3.2


8.700




5.950
11.900

7.675
15
122
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening


2.8


8.850


0.1

5.775
11.550

7.850
16
106
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening


2.4


8.550




5.475
10.950

8.150
17
100
Simon Baraki Aaland, Gjelleråsen IF










17
101
Lars Jørgen Fjeld, Elverum Turn










17
102
Elias Benjamin Egli, Njård










17
103
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn










17
105
Casper Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening










17
109
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening










17
111
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening










17
112
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening










17
115
Fredrik Johnsen, Hoppensprett Turn Jessheim










17
117
Odin Martin Dessard Kalvø, Njård










17
120
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening 1










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
123
Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening

5.1

8.650


13.750

2
121
Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening

5.1

8.250


13.350

0.400
3
112
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening

4.7

8.550


13.250

0.500
4
116
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening 1

4.2

8.950


13.150

0.600
5
110
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening 1

3.8

9.000


12.800

0.950
5
127
Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening

4.0

8.800


12.800

0.950
7
118
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 1

3.6

8.750


12.350

1.400
8
126
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

3.1

9.200


12.300

1.450
8
120
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening 1

3.8

8.500


12.300

1.450
10
104
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

3.0

9.200


12.200

1.550
10
109
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening

3.1

9.100


12.200

1.550
10
119
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening 1

4.4

7.800


12.200

1.550
13
108
Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening

3.2

8.800


12.000

1.750
14
111
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

2.4

9.500


11.900

1.850
15
113
Simen Solberg Uriansrud, Oslo Turnforening

2.5

9.300


11.800

1.950
16
122
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

4.2

7.500


11.700

2.050
17
103
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn

4.2

7.350


11.550

2.200
18
125
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

3.5

7.950


11.450

2.300
19
105
Casper Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening

2.4

8.700


11.100

2.650
20
107
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening

3.0

7.900


10.900

2.850
21
106
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening

2.5

8.150


10.650

3.100
22
114
Sebastian Bjerkan, Trondheims Turnforening

2.7

8.450

4.0

7.150

6.600
23
100
Simon Baraki Aaland, Gjelleråsen IF




23
101
Lars Jørgen Fjeld, Elverum Turn




23
102
Elias Benjamin Egli, Njård




23
115
Fredrik Johnsen, Hoppensprett Turn Jessheim




23
117
Odin Martin Dessard Kalvø, Njård




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
119
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening 1

4.6

8.500


13.100

2
116
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening 1

3.8

8.950


12.750

0.350
3
122
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

4.3

8.100


12.400

0.700
4
123
Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening

4.8

7.500


12.300

0.800
5
127
Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening

4.3

7.800


12.100

1.000
6
121
Stian Skjerahaug, Stavanger Turnforening

4.5

7.150


11.650

1.450
7
120
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening 1

3.6

8.000


11.600

1.500
8
118
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 1

2.9

8.600


11.500

1.600
9
113
Simen Solberg Uriansrud, Oslo Turnforening

3.0

8.200


11.200

1.900
9
103
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn

4.4

6.800


11.200

1.900
11
101
Lars Jørgen Fjeld, Elverum Turn

3.2

7.800


11.000

2.100
12
108
Henrik Nørgaard, Nedre Glomma Turnforening

3.1

7.500


10.600

2.500
13
125
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

3.3

7.050


10.350

2.750
14
102
Elias Benjamin Egli, Njård

2.7

7.500


10.200

2.900
15
126
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

3.0

7.050


10.050

3.050
16
106
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening

2.5

7.450


9.950

3.150
17
114
Sebastian Bjerkan, Trondheims Turnforening

3.6

6.200


9.800

3.300
18
111
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

3.4

6.300


9.700

3.400
19
105
Casper Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening

1.7

7.850


9.550

3.550
19
104
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

3.4

6.150


9.550

3.550
21
100
Simon Baraki Aaland, Gjelleråsen IF




21
107
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening




21
109
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening




21
110
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening 1




21
112
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening




21
115
Fredrik Johnsen, Hoppensprett Turn Jessheim




21
117
Odin Martin Dessard Kalvø, Njård




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/21/2024 2:57:28 AM
SX
SM
MD
XL
XXL