Back 

NM Turn 2019 Stavanger Turnhall, 28. og 29. juni 2019

Senior menn Senior kvinner Senior Menn - Finals Senior Kvinnor - Finals Team Competition Team Competition
Senior kvinner
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
54
Julie Charlotte Søderstrøm
Oslo Turnforening 1
12.950
12.950/-
D: 4.2/-
E: 8.750/-
11.400
D: 4.30
E: 7.100
12.650
D: 4.60
E: 8.050
12.350
D: 4.50
E: 7.850
49.350
VT
12.950
12.950/-
D: 4.2/-
E: 8.750/-
UB
11.400
D: 4.3
E: 7.100
BB
12.650
D: 4.6
E: 8.050
FX
12.350
D: 4.5
E: 7.850
2
53
Maria Tronrud
Oslo Turnforening 1
12.800
12.800/12.500
D: 4.0/3.7
E: 8.800/8.800
12.100
D: 4.20
E: 7.900
11.900
D: 4.40
E: 7.500
12.050
D: 4.30
E: 7.750
48.850
0.500
VT
12.800
12.800/12.500
D: 4.0/3.7
E: 8.800/8.800
UB
12.100
D: 4.2
E: 7.900
BB
11.900
D: 4.4
E: 7.500
FX
12.050
D: 4.3
E: 7.750
3
4
Thea Mille Herstad Nygaard
Holmen Tropp og Turnforening
12.950
12.950/12.550
D: 4.0/4.2
E: 8.950/8.350
11.900
D: 4.60
E: 7.300
11.500
D: 4.40
E: 7.600
ND: 0.50
12.150
D: 4.40
E: 7.750
48.500
0.850
VT
12.950
12.950/12.550
D: 4.0/4.2
E: 8.950/8.350
UB
11.900
D: 4.6
E: 7.300
BB
11.500
D: 4.4
E: 7.600
ND: 0.50
FX
12.150
D: 4.4
E: 7.750
4
42
Juliane Tøssebro
Laksevåg TIL
12.400
12.400/13.000
D: 3.7/4.0
E: 8.700/9.000
11.400
D: 3.40
E: 8.000
11.850
D: 4.30
E: 7.550
12.700
D: 4.40
E: 8.300
48.350
1.000
VT
12.400
12.400/13.000
D: 3.7/4.0
E: 8.700/9.000
UB
11.400
D: 3.4
E: 8.000
BB
11.850
D: 4.3
E: 7.550
FX
12.700
D: 4.4
E: 8.300
5
44
Sara Davidsen
Laksevåg TIL
12.450
12.450/12.450
D: 4.1/4.0
E: 8.350/8.750
ND: 0.00 / 0.30
11.250
D: 3.50
E: 7.750
10.800
D: 4.00
E: 6.800
12.450
D: 4.30
E: 8.150
46.950
2.400
VT
12.450
12.450/12.450
D: 4.1/4.0
E: 8.350/8.750
ND: 0.00/0.30
UB
11.250
D: 3.5
E: 7.750
BB
10.800
D: 4.0
E: 6.800
FX
12.450
D: 4.3
E: 8.150
6
43
Nora Irgens
Laksevåg TIL
12.250
12.250/12.300
D: 3.5/3.5
E: 8.750/8.800
11.050
D: 2.80
E: 8.250
10.200
D: 4.20
E: 6.000
12.500
D: 4.10
E: 8.400
46.000
3.350
VT
12.250
12.250/12.300
D: 3.5/3.5
E: 8.750/8.800
UB
11.050
D: 2.8
E: 8.250
BB
10.200
D: 4.2
E: 6.000
FX
12.500
D: 4.1
E: 8.400
7
23
Mira Trongmo Neurauter
Oslo Turnforening
12.250
12.250/-
D: 3.7/-
E: 8.650/-
ND: 0.10 / 0.00
10.300
D: 2.00
E: 8.300
11.300
D: 3.30
E: 8.000
11.550
D: 3.40
E: 8.150
45.400
3.950
VT
12.250
12.250/-
D: 3.7/-
E: 8.650/-
ND: 0.10/0.00
UB
10.300
D: 2.0
E: 8.300
BB
11.300
D: 3.3
E: 8.000
FX
11.550
D: 3.4
E: 8.150
8
41
Julie Dicko Erichsen
Laksevåg TIL
12.450
12.450/12.500
D: 3.9/3.7
E: 8.550/8.800
8.300
D: 3.00
E: 7.300
ND: 2.00
11.750
D: 4.70
E: 7.050
12.300
D: 4.30
E: 8.200
ND: 0.20
44.800
4.550
VT
12.450
12.450/12.500
D: 3.9/3.7
E: 8.550/8.800
UB
8.300
D: 3.0
E: 7.300
ND: 2.00
BB
11.750
D: 4.7
E: 7.050
FX
12.300
D: 4.3
E: 8.200
ND: 0.20
9
47
Mali Trongmo Neurauter
Oslo Turnforening 1
11.700
11.700/-
D: 4.0/-
E: 7.700/-
10.000
D: 4.10
E: 5.900
10.800
D: 4.10
E: 6.700
12.000
D: 4.40
E: 7.600
44.500
4.850
VT
11.700
11.700/-
D: 4.0/-
E: 7.700/-
UB
10.000
D: 4.1
E: 5.900
BB
10.800
D: 4.1
E: 6.700
FX
12.000
D: 4.4
E: 7.600
10
39
Seier Marie Andersen
Tromsø Turnforening
12.000
12.000/-
D: 3.7/-
E: 8.400/-
ND: 0.10 / 0.00
9.600
D: 2.50
E: 7.100
10.300
D: 4.60
E: 5.700
11.700
D: 3.90
E: 7.800
43.600
5.750
VT
12.000
12.000/-
D: 3.7/-
E: 8.400/-
ND: 0.10/0.00
UB
9.600
D: 2.5
E: 7.100
BB
10.300
D: 4.6
E: 5.700
FX
11.700
D: 3.9
E: 7.800
11
5
Serina Kvæstad
Holmen Tropp og Turnforening
11.300
11.300/-
D: 4.0/-
E: 7.300/-
10.000
D: 2.10
E: 7.900
10.800
D: 4.30
E: 6.500
11.200
D: 3.00
E: 8.200
43.300
6.050
VT
11.300
11.300/-
D: 4.0/-
E: 7.300/-
UB
10.000
D: 2.1
E: 7.900
BB
10.800
D: 4.3
E: 6.500
FX
11.200
D: 3.0
E: 8.200
12
52
Kristin Nordahl Bjørnbak
Oslo Turnforening 1
12.550
12.550/12.400
D: 4.0/3.7
E: 8.550/8.700
8.950
D: 1.70
E: 7.250
9.750
D: 4.40
E: 5.350
11.650
D: 4.20
E: 7.550
ND: 0.10
42.900
6.450
VT
12.550
12.550/12.400
D: 4.0/3.7
E: 8.550/8.700
UB
8.950
D: 1.7
E: 7.250
BB
9.750
D: 4.4
E: 5.350
FX
11.650
D: 4.2
E: 7.550
ND: 0.10
13
48
Sara kristina Alida Myrvold
Trondhjems Turnforening
11.700
11.700/11.400
D: 4.0/3.7
E: 7.700/7.700
9.100
D: 1.30
E: 7.800
10.000
D: 3.60
E: 6.400
11.250
D: 4.10
E: 7.450
ND: 0.30
42.050
7.300
VT
11.700
11.700/11.400
D: 4.0/3.7
E: 7.700/7.700
UB
9.100
D: 1.3
E: 7.800
BB
10.000
D: 3.6
E: 6.400
FX
11.250
D: 4.1
E: 7.450
ND: 0.30
14
46
Natalie Quanvik
Hoppensprett Turn Jessheim
12.350
12.350/12.100
D: 3.5/3.5
E: 8.850/8.600
8.750
D: 1.70
E: 7.050
9.450
D: 3.00
E: 6.450
11.400
D: 4.00
E: 7.400
41.950
7.400
VT
12.350
12.350/12.100
D: 3.5/3.5
E: 8.850/8.600
UB
8.750
D: 1.7
E: 7.050
BB
9.450
D: 3.0
E: 6.450
FX
11.400
D: 4.0
E: 7.400
14
38
Gunhild Hånes
Molde Turnforening
12.300
12.300/-
D: 3.7/-
E: 8.600/-
8.950
D: 1.70
E: 7.250
9.200
D: 2.80
E: 6.400
11.500
D: 4.10
E: 7.400
41.950
7.400
VT
12.300
12.300/-
D: 3.7/-
E: 8.600/-
UB
8.950
D: 1.7
E: 7.250
BB
9.200
D: 2.8
E: 6.400
FX
11.500
D: 4.1
E: 7.400
16
2
Victoria von Krogh
Holmen Tropp og Turnforening
12.100
12.100/-
D: 3.7/-
E: 8.400/-
8.350
D: 1.00
E: 7.350
10.300
D: 3.60
E: 6.700
10.900
D: 3.30
E: 7.600
41.650
7.700
VT
12.100
12.100/-
D: 3.7/-
E: 8.400/-
UB
8.350
D: 1.0
E: 7.350
BB
10.300
D: 3.6
E: 6.700
FX
10.900
D: 3.3
E: 7.600
16
49
Mona Ulseth sylte
Trondhjems Turnforening
11.950
11.950/-
D: 3.7/-
E: 8.250/-
8.450
D: 1.60
E: 6.850
10.400
D: 4.50
E: 5.900
10.850
D: 3.30
E: 7.550
41.650
7.700
VT
11.950
11.950/-
D: 3.7/-
E: 8.250/-
UB
8.450
D: 1.6
E: 6.850
BB
10.400
D: 4.5
E: 5.900
FX
10.850
D: 3.3
E: 7.550
16
29
Reena Marie Carlsen
Nordstrand Turnforening
12.050
12.050/-
D: 3.7/-
E: 8.450/-
ND: 0.10 / 0.00
9.650
D: 1.20
E: 8.450
9.750
D: 3.80
E: 5.950
10.200
D: 3.30
E: 6.900
41.650
7.700
VT
12.050
12.050/-
D: 3.7/-
E: 8.450/-
ND: 0.10/0.00
UB
9.650
D: 1.2
E: 8.450
BB
9.750
D: 3.8
E: 5.950
FX
10.200
D: 3.3
E: 6.900
19
16
Oline Myhre Rolfsøn
Moss Turnforening
12.400
12.400/11.400
D: 3.7/2.8
E: 8.700/8.600
8.050
D: 1.00
E: 7.050
10.250
D: 3.30
E: 6.950
10.800
D: 3.40
E: 7.400
41.500
7.850
VT
12.400
12.400/11.400
D: 3.7/2.8
E: 8.700/8.600
UB
8.050
D: 1.0
E: 7.050
BB
10.250
D: 3.3
E: 6.950
FX
10.800
D: 3.4
E: 7.400
20
50
Selma Andrea Halvorsen
Oslo Turnforening 1
12.450
12.450/12.000
D: 3.7/3.3
E: 8.750/8.700
6.100
D: 3.00
E: 3.100
11.000
D: 4.20
E: 6.800
11.550
D: 4.10
E: 7.450
41.100
8.250
VT
12.450
12.450/12.000
D: 3.7/3.3
E: 8.750/8.700
UB
6.100
D: 3.0
E: 3.100
BB
11.000
D: 4.2
E: 6.800
FX
11.550
D: 4.1
E: 7.450
21
37
Eka Broks
Tromsø Turnforening
11.950
11.950/-
D: 3.7/-
E: 8.350/-
ND: 0.10 / 0.00
8.300
D: 2.10
E: 6.200
10.050
D: 3.10
E: 6.950
10.400
D: 3.10
E: 7.300
40.700
8.650
VT
11.950
11.950/-
D: 3.7/-
E: 8.350/-
ND: 0.10/0.00
UB
8.300
D: 2.1
E: 6.200
BB
10.050
D: 3.1
E: 6.950
FX
10.400
D: 3.1
E: 7.300
22
51
Anette Kvaløy
Trondhjems Turnforening
11.700
11.700/11.950
D: 4.0/3.5
E: 7.700/8.450
8.050
D: 1.80
E: 6.250
9.250
D: 3.60
E: 5.650
11.600
D: 4.00
E: 7.600
40.600
8.750
VT
11.700
11.700/11.950
D: 4.0/3.5
E: 7.700/8.450
UB
8.050
D: 1.8
E: 6.250
BB
9.250
D: 3.6
E: 5.650
FX
11.600
D: 4.0
E: 7.600
22
45
Helle Faret
Stavanger Turnforening
12.100
12.100/-
D: 3.7/-
E: 8.400/-
9.050
D: 1.10
E: 7.950
8.750
D: 4.00
E: 4.750
10.700
D: 3.30
E: 7.400
40.600
8.750
VT
12.100
12.100/-
D: 3.7/-
E: 8.400/-
UB
9.050
D: 1.1
E: 7.950
BB
8.750
D: 4.0
E: 4.750
FX
10.700
D: 3.3
E: 7.400
24
31
Emilie Anine Kristensen
Stavanger Turnforening
12.250
12.250/8.800
D: 3.7/3.5
E: 8.550/7.300
ND: 0.00 / 2.00
7.800
D: 1.40
E: 6.400
9.400
D: 3.60
E: 5.800
10.550
D: 3.40
E: 7.250
ND: 0.10
40.000
9.350
VT
12.250
12.250/8.800
D: 3.7/3.5
E: 8.550/7.300
ND: 0.00/2.00
UB
7.800
D: 1.4
E: 6.400
BB
9.400
D: 3.6
E: 5.800
FX
10.550
D: 3.4
E: 7.250
ND: 0.10
25
8
Ingrid Dystvold
Hamar IL
11.950
11.950/11.050
D: 3.7/4.0
E: 8.350/7.050
ND: 0.10 / 0.00
7.800
D: 1.00
E: 6.800
8.550
D: 3.30
E: 5.250
10.550
D: 3.40
E: 7.150
38.850
10.500
VT
11.950
11.950/11.050
D: 3.7/4.0
E: 8.350/7.050
ND: 0.10/0.00
UB
7.800
D: 1.0
E: 6.800
BB
8.550
D: 3.3
E: 5.250
FX
10.550
D: 3.4
E: 7.150
26
19
Emma Hegreberg
Moss Turnforening
11.000
11.000/11.300
D: 3.7/2.8
E: 7.600/8.500
ND: 0.30 / 0.00
7.400
D: 2.20
E: 5.200
9.350
D: 3.40
E: 5.950
11.050
D: 3.20
E: 7.850
38.800
10.550
VT
11.000
11.000/11.300
D: 3.7/2.8
E: 7.600/8.500
ND: 0.30/0.00
UB
7.400
D: 2.2
E: 5.200
BB
9.350
D: 3.4
E: 5.950
FX
11.050
D: 3.2
E: 7.850
27
15
Linnea Pedersen
Moss Turnforening
10.800
10.800/-
D: 3.0/-
E: 8.100/-
ND: 0.30 / 0.00
6.900
D: 1.50
E: 5.400
9.650
D: 3.10
E: 6.550
10.900
D: 3.10
E: 7.800
38.250
11.100
VT
10.800
10.800/-
D: 3.0/-
E: 8.100/-
ND: 0.30/0.00
UB
6.900
D: 1.5
E: 5.400
BB
9.650
D: 3.1
E: 6.550
FX
10.900
D: 3.1
E: 7.800
28
20
Benedikte Ridderholt
Njård
10.550
10.550/-
D: 2.0/-
E: 8.550/-
7.700
D: 1.20
E: 6.500
9.500
D: 3.40
E: 6.100
10.400
D: 3.10
E: 7.300
38.150
11.200
VT
10.550
10.550/-
D: 2.0/-
E: 8.550/-
UB
7.700
D: 1.2
E: 6.500
BB
9.500
D: 3.4
E: 6.100
FX
10.400
D: 3.1
E: 7.300
29
26
Monja Sønsteng
Hoppensprett Turn Jessheim
11.700
11.700/10.700
D: 3.5/2.0
E: 8.300/8.700
ND: 0.10 / 0.00
6.200
D: 1.00
E: 5.200
8.800
D: 2.60
E: 6.200
11.200
D: 3.80
E: 7.400
37.900
11.450
VT
11.700
11.700/10.700
D: 3.5/2.0
E: 8.300/8.700
ND: 0.10/0.00
UB
6.200
D: 1.0
E: 5.200
BB
8.800
D: 2.6
E: 6.200
FX
11.200
D: 3.8
E: 7.400
30
32
Camilla Aukland
Stavanger Turnforening
12.050
12.050/-
D: 3.7/-
E: 8.350/-
7.950
D: 1.20
E: 6.750
7.550
D: 2.80
E: 4.750
9.950
D: 3.80
E: 6.450
ND: 0.30
37.500
11.850
VT
12.050
12.050/-
D: 3.7/-
E: 8.350/-
UB
7.950
D: 1.2
E: 6.750
BB
7.550
D: 2.8
E: 4.750
FX
9.950
D: 3.8
E: 6.450
ND: 0.30
31
18
Lisa Mathilde Andersen
Nøtterøy Turn
11.350
11.350/-
D: 2.8/-
E: 8.550/-
6.600
D: 0.90
E: 5.700
9.300
D: 3.00
E: 6.300
9.600
D: 3.00
E: 6.600
36.850
12.500
VT
11.350
11.350/-
D: 2.8/-
E: 8.550/-
UB
6.600
D: 0.9
E: 5.700
BB
9.300
D: 3.0
E: 6.300
FX
9.600
D: 3.0
E: 6.600
32
28
Mina Elise Krogstad
Nedre Glomma Turnforening
11.050
11.050/-
D: 3.0/-
E: 8.050/-
7.000
D: 1.80
E: 5.200
8.750
D: 3.70
E: 5.050
9.750
D: 3.20
E: 6.650
ND: 0.10
36.550
12.800
VT
11.050
11.050/-
D: 3.0/-
E: 8.050/-
UB
7.000
D: 1.8
E: 5.200
BB
8.750
D: 3.7
E: 5.050
FX
9.750
D: 3.2
E: 6.650
ND: 0.10
33
3
Mari Tideman Kanter
Holmen Tropp og Turnforening
12.400
12.400/-
D: 4.2/-
E: 8.200/-
11.900
D: 4.30
E: 7.600
11.400
D: 4.60
E: 6.800
35.700
13.650
VT
12.400
12.400/-
D: 4.2/-
E: 8.200/-
UB
11.900
D: 4.3
E: 7.600
BB
11.400
D: 4.6
E: 6.800
FX

34
17
Ane Tora Katarina Torstensen Strand
Nøtterøy Turn
11.900
11.900/11.050
D: 3.5/2.8
E: 8.400/8.250
3.650
D: 0.80
E: 6.850
ND: 4.00
10.050
D: 3.10
E: 6.950
9.850
D: 3.10
E: 6.750
35.450
13.900
VT
11.900
11.900/11.050
D: 3.5/2.8
E: 8.400/8.250
UB
3.650
D: 0.8
E: 6.850
ND: 4.00
BB
10.050
D: 3.1
E: 6.950
FX
9.850
D: 3.1
E: 6.750
35
35
Serine Tvete
IL Sverre Gymnastikk- og Turnforening
12.050
12.050/11.300
D: 3.7/2.8
E: 8.350/8.500
6.100
D: 0.90
E: 5.200
7.400
D: 2.90
E: 4.500
9.700
D: 3.10
E: 6.600
35.250
14.100
VT
12.050
12.050/11.300
D: 3.7/2.8
E: 8.350/8.500
UB
6.100
D: 0.9
E: 5.200
BB
7.400
D: 2.9
E: 4.500
FX
9.700
D: 3.1
E: 6.600
36
36
Annette Strand
IL Sverre Gymnastikk- og Turnforening
11.300
11.300/-
D: 2.8/-
E: 8.500/-
6.450
D: 1.00
E: 5.450
7.850
D: 2.40
E: 5.450
9.300
D: 1.80
E: 7.500
34.900
14.450
VT
11.300
11.300/-
D: 2.8/-
E: 8.500/-
UB
6.450
D: 1.0
E: 5.450
BB
7.850
D: 2.4
E: 5.450
FX
9.300
D: 1.8
E: 7.500
37
40
Aino Namtvedt
Elverum Turn
12.850
12.850/12.600
D: 4.2/3.7
E: 8.650/8.900
9.150
D: 4.00
E: 5.150
12.400
D: 4.50
E: 7.900
34.400
14.950
VT
12.850
12.850/12.600
D: 4.2/3.7
E: 8.650/8.900
UB

BB
9.150
D: 4.0
E: 5.150
FX
12.400
D: 4.5
E: 7.900
38
1
Anne Qin Tingvold
Holmen Tropp og Turnforening
12.350
12.350/-
D: 3.7/-
E: 8.650/-
10.600
D: 3.70
E: 6.900
11.300
D: 3.40
E: 7.900
34.250
15.100
VT
12.350
12.350/-
D: 3.7/-
E: 8.650/-
UB

BB
10.600
D: 3.7
E: 6.900
FX
11.300
D: 3.4
E: 7.900
39
11
Josefine Stanek Eide
Nøtterøy Turn
10.950
10.950/-
D: 2.8/-
E: 8.150/-
2.750
D: 0.80
E: 5.950
ND: 4.00
8.600
D: 3.40
E: 5.200
10.150
D: 3.00
E: 7.150
32.450
16.900
VT
10.950
10.950/-
D: 2.8/-
E: 8.150/-
UB
2.750
D: 0.8
E: 5.950
ND: 4.00
BB
8.600
D: 3.4
E: 5.200
FX
10.150
D: 3.0
E: 7.150
40
25
Julia Frølich Jacobs
Njård
10.300
10.300/-
D: 2.0/-
E: 8.300/-
8.050
D: 1.30
E: 6.750
8.050
D: 3.40
E: 4.650
26.400
22.950
VT
10.300
10.300/-
D: 2.0/-
E: 8.300/-
UB
8.050
D: 1.3
E: 6.750
BB
8.050
D: 3.4
E: 4.650
FX

41
12
Anna Grøsvik Fosse
Sandnes Turnforening
9.800
9.800/-
D: 2.8/-
E: 7.300/-
ND: 0.30 / 0.00
1.700
D: 0.50
E: 7.200
ND: 6.00
6.100
D: 2.60
E: 3.500
8.350
D: 3.00
E: 5.350
25.950
23.400
VT
9.800
9.800/-
D: 2.8/-
E: 7.300/-
ND: 0.30/0.00
UB
1.700
D: 0.5
E: 7.200
ND: 6.00
BB
6.100
D: 2.6
E: 3.500
FX
8.350
D: 3.0
E: 5.350
42
13
Karoline Østli Erevik
Slemmestad og Omegn Turnforening
10.050
10.050/-
D: 2.8/-
E: 7.250/-
6.400
D: 2.20
E: 4.200
9.450
D: 3.00
E: 6.450
25.900
23.450
VT
10.050
10.050/-
D: 2.8/-
E: 7.250/-
UB

BB
6.400
D: 2.2
E: 4.200
FX
9.450
D: 3.0
E: 6.450
43
33
Kristine Jullum Faanes
Trondhjems Turnforening
10.900
D: 3.80
E: 7.100
10.800
D: 3.30
E: 7.500
21.700
27.650
VT
UB

BB
10.900
D: 3.8
E: 7.100
FX
10.800
D: 3.3
E: 7.500
44
30
Karina Regidor
Trondhjems Turnforening
11.600
11.600/11.750
D: 4.0/3.7
E: 7.600/8.050
9.850
D: 3.20
E: 6.650
21.450
27.900
VT
11.600
11.600/11.750
D: 4.0/3.7
E: 7.600/8.050
UB

BB

FX
9.850
D: 3.2
E: 6.650
45
10
Liliana Buer
Moss Turnforening
8.200
D: 2.60
E: 5.600
9.750
D: 4.20
E: 5.650
ND: 0.10
17.950
31.400
VT
UB
8.200
D: 2.6
E: 5.600
BB
9.750
D: 4.2
E: 5.650
ND: 0.10
FX

46
34
Edel Charlotte Eiken Fosse
Hødd IL
11.500
D: 4.60
E: 6.900
5.900
D: 1.70
E: 8.200
ND: 4.00
17.400
31.950
VT
UB

BB
11.500
D: 4.6
E: 6.900
FX
5.900
D: 1.7
E: 8.200
ND: 4.00
47
21
Karoline Odseid Bjerk
Oslo Turnforening
11.050
D: 3.10
E: 7.950
3.550
D: 1.10
E: 8.450
ND: 6.00
14.600
34.750
VT
UB

BB
11.050
D: 3.1
E: 7.950
FX
3.550
D: 1.1
E: 8.450
ND: 6.00
48
24
Oline Sneve Strand
Nidaros Turn
10.550
10.550/-
D: 3.5/-
E: 7.350/-
ND: 0.30 / 0.00
10.550
38.800
VT
10.550
10.550/-
D: 3.5/-
E: 7.350/-
ND: 0.30/0.00
UB

BB

FX

49
22
Sarah Victoria Halvorsen
Oslo Turnforening
9.600
D: 1.80
E: 7.800
9.600
39.750
VT
UB
9.600
D: 1.8
E: 7.800
BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
4
Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen Tropp og Turnforening


4.0
4.2


8.950
8.350




12.750
12.950
12.550

2
40
Aino Namtvedt, Elverum Turn


4.2
3.7


8.650
8.900




12.725
12.850
12.600

0.025
3
42
Juliane Tøssebro, Laksevåg TIL


3.7
4.0


8.700
9.000




12.700
12.400
13.000

0.050
4
53
Maria Tronrud, Oslo Turnforening 1


4.0
3.7


8.800
8.800




12.650
12.800
12.500

0.100
5
52
Kristin Nordahl Bjørnbak, Oslo Turnforening 1


4.0
3.7


8.550
8.700




12.475
12.550
12.400

0.275
5
41
Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL


3.9
3.7


8.550
8.800




12.475
12.450
12.500

0.275
7
44
Sara Davidsen, Laksevåg TIL


4.1
4.0


8.350
8.750



0.3

12.450
12.450
12.450

0.300
8
43
Nora Irgens, Laksevåg TIL


3.5
3.5


8.750
8.800




12.275
12.250
12.300

0.475
9
50
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening 1


3.7
3.3


8.750
8.700




12.225
12.450
12.000

0.525
9
46
Natalie Quanvik, Hoppensprett Turn Jessheim


3.5
3.5


8.850
8.600




12.225
12.350
12.100

0.525
11
16
Oline Myhre Rolfsøn, Moss Turnforening


3.7
2.8


8.700
8.600




11.900
12.400
11.400

0.850
12
51
Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening


4.0
3.5


7.700
8.450




11.825
11.700
11.950

0.925
13
35
Serine Tvete, IL Sverre Gymnastikk- og Turnforening


3.7
2.8


8.350
8.500




11.675
12.050
11.300

1.075
13
30
Karina Regidor, Trondhjems Turnforening


4.0
3.7


7.600
8.050




11.675
11.600
11.750

1.075
15
48
Sara kristina Alida Myrvold, Trondhjems Turnforening


4.0
3.7


7.700
7.700




11.550
11.700
11.400

1.200
16
8
Ingrid Dystvold, Hamar IL


3.7
4.0


8.350
7.050


0.1

11.500
11.950
11.050

1.250
17
17
Ane Tora Katarina Torstensen Strand, Nøtterøy Turn


3.5
2.8


8.400
8.250




11.475
11.900
11.050

1.275
18
26
Monja Sønsteng, Hoppensprett Turn Jessheim


3.5
2.0


8.300
8.700


0.1

11.200
11.700
10.700

1.550
19
19
Emma Hegreberg, Moss Turnforening


3.7
2.8


7.600
8.500


0.3

11.150
11.000
11.300

1.600
20
31
Emilie Anine Kristensen, Stavanger Turnforening


3.7
3.5


8.550
7.300



2.0

10.525
12.250
8.800

2.225
21
54
Julie Charlotte Søderstrøm, Oslo Turnforening 1


4.2


8.750




6.475
12.950

6.275
22
3
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turnforening


4.2


8.200




6.200
12.400

6.550
23
1
Anne Qin Tingvold, Holmen Tropp og Turnforening


3.7


8.650




6.175
12.350

6.575
24
38
Gunhild Hånes, Molde Turnforening


3.7


8.600




6.150
12.300

6.600
25
23
Mira Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening


3.7


8.650


0.1

6.125
12.250

6.625
26
45
Helle Faret, Stavanger Turnforening


3.7


8.400




6.050
12.100

6.700
26
2
Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turnforening


3.7


8.400




6.050
12.100

6.700
28
29
Reena Marie Carlsen, Nordstrand Turnforening


3.7


8.450


0.1

6.025
12.050

6.725
28
32
Camilla Aukland, Stavanger Turnforening


3.7


8.350




6.025
12.050

6.725
30
39
Seier Marie Andersen, Tromsø Turnforening


3.7


8.400


0.1

6.000
12.000

6.750
31
37
Eka Broks, Tromsø Turnforening


3.7


8.350


0.1

5.975
11.950

6.775
31
49
Mona Ulseth sylte, Trondhjems Turnforening


3.7


8.250




5.975
11.950

6.775
33
47
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening 1


4.0


7.700




5.850
11.700

6.900
34
18
Lisa Mathilde Andersen, Nøtterøy Turn


2.8


8.550




5.675
11.350

7.075
35
36
Annette Strand, IL Sverre Gymnastikk- og Turnforening


2.8


8.500




5.650
11.300

7.100
35
5
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turnforening


4.0


7.300




5.650
11.300

7.100
37
28
Mina Elise Krogstad, Nedre Glomma Turnforening


3.0


8.050




5.525
11.050

7.225
38
11
Josefine Stanek Eide, Nøtterøy Turn


2.8


8.150




5.475
10.950

7.275
39
15
Linnea Pedersen, Moss Turnforening


3.0


8.100


0.3

5.400
10.800

7.350
40
20
Benedikte Ridderholt, Njård


2.0


8.550




5.275
10.550

7.475
40
24
Oline Sneve Strand, Nidaros Turn


3.5


7.350


0.3

5.275
10.550

7.475
42
25
Julia Frølich Jacobs, Njård


2.0


8.300




5.150
10.300

7.600
43
13
Karoline Østli Erevik, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.8


7.250




5.025
10.050

7.725
44
12
Anna Grøsvik Fosse, Sandnes Turnforening


2.8


7.300


0.3

4.900
9.800

7.850
45
10
Liliana Buer, Moss Turnforening










45
21
Karoline Odseid Bjerk, Oslo Turnforening










45
22
Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening










45
33
Kristine Jullum Faanes, Trondhjems Turnforening










45
34
Edel Charlotte Eiken Fosse, Hødd IL










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
53
Maria Tronrud, Oslo Turnforening 1

4.2

7.900


12.100

2
3
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turnforening

4.3

7.600


11.900

0.200
2
4
Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen Tropp og Turnforening

4.6

7.300


11.900

0.200
4
42
Juliane Tøssebro, Laksevåg TIL

3.4

8.000


11.400

0.700
4
54
Julie Charlotte Søderstrøm, Oslo Turnforening 1

4.3

7.100


11.400

0.700
6
44
Sara Davidsen, Laksevåg TIL

3.5

7.750


11.250

0.850
7
43
Nora Irgens, Laksevåg TIL

2.8

8.250


11.050

1.050
8
23
Mira Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

2.0

8.300


10.300

1.800
9
5
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turnforening

2.1

7.900


10.000

2.100
9
47
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening 1

4.1

5.900


10.000

2.100
11
29
Reena Marie Carlsen, Nordstrand Turnforening

1.2

8.450


9.650

2.450
12
22
Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening

1.8

7.800


9.600

2.500
12
39
Seier Marie Andersen, Tromsø Turnforening

2.5

7.100


9.600

2.500
14
48
Sara kristina Alida Myrvold, Trondhjems Turnforening

1.3

7.800


9.100

3.000
15
45
Helle Faret, Stavanger Turnforening

1.1

7.950


9.050

3.050
16
52
Kristin Nordahl Bjørnbak, Oslo Turnforening 1

1.7

7.250


8.950

3.150
16
38
Gunhild Hånes, Molde Turnforening

1.7

7.250


8.950

3.150
18
46
Natalie Quanvik, Hoppensprett Turn Jessheim

1.7

7.050


8.750

3.350
19
49
Mona Ulseth sylte, Trondhjems Turnforening

1.6

6.850


8.450

3.650
20
2
Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turnforening

1.0

7.350


8.350

3.750
21
41
Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL

3.0

7.300

2.0

8.300

3.800
21
37
Eka Broks, Tromsø Turnforening

2.1

6.200


8.300

3.800
23
10
Liliana Buer, Moss Turnforening

2.6

5.600


8.200

3.900
24
16
Oline Myhre Rolfsøn, Moss Turnforening

1.0

7.050


8.050

4.050
24
25
Julia Frølich Jacobs, Njård

1.3

6.750


8.050

4.050
24
51
Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening

1.8

6.250


8.050

4.050
27
32
Camilla Aukland, Stavanger Turnforening

1.2

6.750


7.950

4.150
28
8
Ingrid Dystvold, Hamar IL

1.0

6.800


7.800

4.300
28
31
Emilie Anine Kristensen, Stavanger Turnforening

1.4

6.400


7.800

4.300
30
20
Benedikte Ridderholt, Njård

1.2

6.500


7.700

4.400
31
19
Emma Hegreberg, Moss Turnforening

2.2

5.200


7.400

4.700
32
28
Mina Elise Krogstad, Nedre Glomma Turnforening

1.8

5.200


7.000

5.100
33
15
Linnea Pedersen, Moss Turnforening

1.5

5.400


6.900

5.200
34
18
Lisa Mathilde Andersen, Nøtterøy Turn

0.9

5.700


6.600

5.500
35
36
Annette Strand, IL Sverre Gymnastikk- og Turnforening

1.0

5.450


6.450

5.650
36
26
Monja Sønsteng, Hoppensprett Turn Jessheim

1.0

5.200


6.200

5.900
37
35
Serine Tvete, IL Sverre Gymnastikk- og Turnforening

0.9

5.200


6.100

6.000
37
50
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening 1

3.0

3.100


6.100

6.000
39
17
Ane Tora Katarina Torstensen Strand, Nøtterøy Turn

0.8

6.850

4.0

3.650

8.450
40
11
Josefine Stanek Eide, Nøtterøy Turn

0.8

5.950

4.0

2.750

9.350
41
12
Anna Grøsvik Fosse, Sandnes Turnforening

0.5

7.200

6.0

1.700

10.400
42
1
Anne Qin Tingvold, Holmen Tropp og Turnforening




42
13
Karoline Østli Erevik, Slemmestad og Omegn Turnforening




42
21
Karoline Odseid Bjerk, Oslo Turnforening




42
24
Oline Sneve Strand, Nidaros Turn




42
30
Karina Regidor, Trondhjems Turnforening




42
33
Kristine Jullum Faanes, Trondhjems Turnforening




42
34
Edel Charlotte Eiken Fosse, Hødd IL




42
40
Aino Namtvedt, Elverum Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
54
Julie Charlotte Søderstrøm, Oslo Turnforening 1

4.6

8.050


12.650

2
53
Maria Tronrud, Oslo Turnforening 1

4.4

7.500


11.900

0.750
3
42
Juliane Tøssebro, Laksevåg TIL

4.3

7.550


11.850

0.800
4
41
Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL

4.7

7.050


11.750

0.900
5
4
Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen Tropp og Turnforening

4.4

7.600

0.5

11.500

1.150
5
34
Edel Charlotte Eiken Fosse, Hødd IL

4.6

6.900


11.500

1.150
7
3
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turnforening

4.6

6.800


11.400

1.250
8
23
Mira Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

3.3

8.000


11.300

1.350
9
21
Karoline Odseid Bjerk, Oslo Turnforening

3.1

7.950


11.050

1.600
10
50
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening 1

4.2

6.800


11.000

1.650
11
33
Kristine Jullum Faanes, Trondhjems Turnforening

3.8

7.100


10.900

1.750
12
44
Sara Davidsen, Laksevåg TIL

4.0

6.800


10.800

1.850
12
47
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening 1

4.1

6.700


10.800

1.850
12
5
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turnforening

4.3

6.500


10.800

1.850
15
1
Anne Qin Tingvold, Holmen Tropp og Turnforening

3.7

6.900


10.600

2.050
16
49
Mona Ulseth sylte, Trondhjems Turnforening

4.5

5.900


10.400

2.250
17
2
Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turnforening

3.6

6.700


10.300

2.350
17
39
Seier Marie Andersen, Tromsø Turnforening

4.6

5.700


10.300

2.350
19
16
Oline Myhre Rolfsøn, Moss Turnforening

3.3

6.950


10.250

2.400
20
43
Nora Irgens, Laksevåg TIL

4.2

6.000


10.200

2.450
21
17
Ane Tora Katarina Torstensen Strand, Nøtterøy Turn

3.1

6.950


10.050

2.600
21
37
Eka Broks, Tromsø Turnforening

3.1

6.950


10.050

2.600
23
48
Sara kristina Alida Myrvold, Trondhjems Turnforening

3.6

6.400


10.000

2.650
24
29
Reena Marie Carlsen, Nordstrand Turnforening

3.8

5.950


9.750

2.900
24
10
Liliana Buer, Moss Turnforening

4.2

5.650

0.1

9.750

2.900
24
52
Kristin Nordahl Bjørnbak, Oslo Turnforening 1

4.4

5.350


9.750

2.900
27
15
Linnea Pedersen, Moss Turnforening

3.1

6.550


9.650

3.000
28
20
Benedikte Ridderholt, Njård

3.4

6.100


9.500

3.150
29
46
Natalie Quanvik, Hoppensprett Turn Jessheim

3.0

6.450


9.450

3.200
30
31
Emilie Anine Kristensen, Stavanger Turnforening

3.6

5.800


9.400

3.250
31
19
Emma Hegreberg, Moss Turnforening

3.4

5.950


9.350

3.300
32
18
Lisa Mathilde Andersen, Nøtterøy Turn

3.0

6.300


9.300

3.350
33
51
Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening

3.6

5.650


9.250

3.400
34
38
Gunhild Hånes, Molde Turnforening

2.8

6.400


9.200

3.450
35
40
Aino Namtvedt, Elverum Turn

4.0

5.150


9.150

3.500
36
26
Monja Sønsteng, Hoppensprett Turn Jessheim

2.6

6.200


8.800

3.850
37
28
Mina Elise Krogstad, Nedre Glomma Turnforening

3.7

5.050


8.750

3.900
37
45
Helle Faret, Stavanger Turnforening

4.0

4.750


8.750

3.900
39
11
Josefine Stanek Eide, Nøtterøy Turn

3.4

5.200


8.600

4.050
40
8
Ingrid Dystvold, Hamar IL

3.3

5.250


8.550

4.100
41
25
Julia Frølich Jacobs, Njård

3.4

4.650


8.050

4.600
42
36
Annette Strand, IL Sverre Gymnastikk- og Turnforening

2.4

5.450


7.850

4.800
43
32
Camilla Aukland, Stavanger Turnforening

2.8

4.750


7.550

5.100
44
35
Serine Tvete, IL Sverre Gymnastikk- og Turnforening

2.9

4.500


7.400

5.250
45
13
Karoline Østli Erevik, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.2

4.200


6.400

6.250
46
12
Anna Grøsvik Fosse, Sandnes Turnforening

2.6

3.500


6.100

6.550
47
22
Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening




47
24
Oline Sneve Strand, Nidaros Turn




47
30
Karina Regidor, Trondhjems Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
42
Juliane Tøssebro, Laksevåg TIL

4.4

8.300


12.700

2
43
Nora Irgens, Laksevåg TIL

4.1

8.400


12.500

0.200
3
44
Sara Davidsen, Laksevåg TIL

4.3

8.150


12.450

0.250
4
40
Aino Namtvedt, Elverum Turn

4.5

7.900


12.400

0.300
5
54
Julie Charlotte Søderstrøm, Oslo Turnforening 1

4.5

7.850


12.350

0.350
6
41
Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL

4.3

8.200

0.2

12.300

0.400
7
4
Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen Tropp og Turnforening

4.4

7.750


12.150

0.550
8
53
Maria Tronrud, Oslo Turnforening 1

4.3

7.750


12.050

0.650
9
47
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening 1

4.4

7.600


12.000

0.700
10
39
Seier Marie Andersen, Tromsø Turnforening

3.9

7.800


11.700

1.000
11
52
Kristin Nordahl Bjørnbak, Oslo Turnforening 1

4.2

7.550

0.1

11.650

1.050
12
51
Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening

4.0

7.600


11.600

1.100
13
23
Mira Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

3.4

8.150


11.550

1.150
13
50
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening 1

4.1

7.450


11.550

1.150
15
38
Gunhild Hånes, Molde Turnforening

4.1

7.400


11.500

1.200
16
46
Natalie Quanvik, Hoppensprett Turn Jessheim

4.0

7.400


11.400

1.300
17
1
Anne Qin Tingvold, Holmen Tropp og Turnforening

3.4

7.900


11.300

1.400
18
48
Sara kristina Alida Myrvold, Trondhjems Turnforening

4.1

7.450

0.3

11.250

1.450
19
5
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turnforening

3.0

8.200


11.200

1.500
19
26
Monja Sønsteng, Hoppensprett Turn Jessheim

3.8

7.400


11.200

1.500
21
19
Emma Hegreberg, Moss Turnforening

3.2

7.850


11.050

1.650
22
15
Linnea Pedersen, Moss Turnforening

3.1

7.800


10.900

1.800
22
2
Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turnforening

3.3

7.600


10.900

1.800
24
49
Mona Ulseth sylte, Trondhjems Turnforening

3.3

7.550


10.850

1.850
25
33
Kristine Jullum Faanes, Trondhjems Turnforening

3.3

7.500


10.800

1.900
25
16
Oline Myhre Rolfsøn, Moss Turnforening

3.4

7.400


10.800

1.900
27
45
Helle Faret, Stavanger Turnforening

3.3

7.400


10.700

2.000
28
31
Emilie Anine Kristensen, Stavanger Turnforening

3.4

7.250

0.1

10.550

2.150
28
8
Ingrid Dystvold, Hamar IL

3.4

7.150


10.550

2.150
30
20
Benedikte Ridderholt, Njård

3.1

7.300


10.400

2.300
30
37
Eka Broks, Tromsø Turnforening

3.1

7.300


10.400

2.300
32
29
Reena Marie Carlsen, Nordstrand Turnforening

3.3

6.900


10.200

2.500
33
11
Josefine Stanek Eide, Nøtterøy Turn

3.0

7.150


10.150

2.550
34
32
Camilla Aukland, Stavanger Turnforening

3.8

6.450

0.3

9.950

2.750
35
17
Ane Tora Katarina Torstensen Strand, Nøtterøy Turn

3.1

6.750


9.850

2.850
35
30
Karina Regidor, Trondhjems Turnforening

3.2

6.650


9.850

2.850
37
28
Mina Elise Krogstad, Nedre Glomma Turnforening

3.2

6.650

0.1

9.750

2.950
38
35
Serine Tvete, IL Sverre Gymnastikk- og Turnforening

3.1

6.600


9.700

3.000
39
18
Lisa Mathilde Andersen, Nøtterøy Turn

3.0

6.600


9.600

3.100
40
13
Karoline Østli Erevik, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.0

6.450


9.450

3.250
41
36
Annette Strand, IL Sverre Gymnastikk- og Turnforening

1.8

7.500


9.300

3.400
42
12
Anna Grøsvik Fosse, Sandnes Turnforening

3.0

5.350


8.350

4.350
43
34
Edel Charlotte Eiken Fosse, Hødd IL

1.7

8.200

4.0

5.900

6.800
44
21
Karoline Odseid Bjerk, Oslo Turnforening

1.1

8.450

6.0

3.550

9.150
45
3
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turnforening




45
10
Liliana Buer, Moss Turnforening




45
22
Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening




45
24
Oline Sneve Strand, Nidaros Turn




45
25
Julia Frølich Jacobs, Njård




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/21/2024 3:00:03 AM
SX
SM
MD
XL
XXL