Back 

Seriekonkurranse 2 Kjennhallen, 15-16 juni 2019

Jenter Rekrutt 11 år Jenter Rekrutt 12 år Gutter Rekrutt Jenter Klasse I Gutter Klasse I Jenter Klasse II Gutter Klasse II Jenter Klasse III Gutter Klasse III Jenter Rekrutt Lag Gutter Rekrutt Lag Jenter Stige Lag Gutter Stige Lag Back

Jenter Rekrutt 12 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 265  Eira Engh, Nordstrand 53.400
2 212  Tilde Sponevik, Hoppensprett 52.800
3 242  Isabella Jolie Johansen, HSIL 51.300
4 263  Sienna Sophie Støme, Nordstrand 51.000
4 291  Adelen Linnes Almløv, Oslo 51.000
6 210  Ingeborg Murud Bratfos, Hoppensprett 50.200
7 211  Ella Søndenaa, Hoppensprett 50.100
7 264  Elle Myhre Nilsen, Nordstrand 50.100
9 283  Gine Hauglum-werner, Holmen 47.800
10 292  Erika Eriksrud, Oslo 47.600
11 293  Marte H. Haagensen, Oslo 46.900
12 284  Madeleine Görlitz-Håkonsen, Holmen 46.800
13 294  Ronja Blichfeldt Mjønes, Oslo 45.800
14 260  Marthine Jonassen, Langhus 43.100
15 218  Amanda Danielsen, Asker 42.300
16 243  Erin Jensen, HSIL 42.200
17 238  Amanda Nygård, DFI 41.500
18 290  Kaja Nikelsen, Holmen 40.700
19 286  Julia Høybi, Holmen 40.500
20 223  Amanda Westnes, Gjelleråsen 40.100
21 215  Josefine Pettersson-Døhlen, Asker 39.900
22 239  Athena Reniborg, DFI 38.700
23 217  Sara Pettersson-Døhlen, Asker 38.300
24 288  Aliya Movafagh, Holmen 38.200
25 287  Ingrid Woxholt, Holmen 37.400
26 289  Mathilda Nystad Skeie, Holmen 37.100
27 256  Sarah Elizabeth Paulsen, Langhus 36.800
28 236  Vilde B. Westlie, DFI 36.700
28 257  Malin Johanne Kjønnøy, Langhus 36.700
30 237  Matilde Eide Ytterbøl, DFI 36.300
31 233  Amanda Willumsen, Hammer 35.400
32 241  Filippa Falk, DFI 34.300
33 245  Emine Lydersen, HSIL 33.900
34 216  Alva Louise Tjernlund, Asker 33.800
35 207  Åsve Dahlskås Urnes, Asker 32.900
36 220  Nora Wilhelmine Ahm Sørensen, Asker 32.700
37 240  Leah Fransen Haug, DFI 32.200
38 285  Emma wiiger, Holmen 31.100
39 244  Thea Louise Tomulevski, HSIL 30.300
40 235  Annie Fredrica Hellevik Carlsson, Hammer 28.900
41 213  Dina Alrekk Solem, Hoppensprett 16.500
42 214  Serine Sundfør, Asker
42 219  Emilie Olsen, Asker
42 221  Sofie Pedersen, Ullensaker
42 222  Tuva Wenger Vasdal, Ullensaker
42 234  Tilja- Sofie Ølmheim, Hammer
42 258  Iben Gjerdrum Vaccaro, Langhus
42 259  Felicia Strand, Langhus
42 261  Viktoria Ervik-Jeannin, Njård
42 262  Tomine Schadenberg, Njård
42 295  Amanda Danielsen, Oslo

Last Update: 7/11/2020 10:51:44 AM