Tillbaka 

SM 2019, RG Malmö, 2019-06-25

Junior Senior DTQ Junior DTQ Senior Juniortrupp Juniortrupp, Utom tävlan Juniortrupp Final Senior, utom tävlan Grenfinal Junior Grenfinal Senior DTQ Senior, utom tävlan
Junior
Icke officiella resultat
Pl
#
Namn
Rep
Boll
Käglor
Band
Total
Gap
1
37
Tuva Henckel
Landskrona Kvinnliga GF
10,820
D: 4,700
E: 6,120
11,450
D: 4,800
E: 6,700
11,420
D: 4,800
E: 6,620
11,200
D: 4,800
E: 6,400
44,890
Rep
10,820
D: 4,700

E: 6,120
Boll
11,450
D: 4,800

E: 6,700
Käglor
11,420
D: 4,800

E: 6,620
Band
11,200
D: 4,800

E: 6,400
2
21
Ida Önnegren
GF Uppsalaflickorna
9,750
D: 4,000
E: 5,750
11,020
D: 4,300
E: 6,770
12,720
D: 5,900
E: 6,820
9,220
D: 3,600
E: 5,620
42,710
2,180
Rep
9,750
D: 4,000

E: 5,750
Boll
11,020
D: 4,300

E: 6,770
Käglor
12,720
D: 5,900

E: 6,820
Band
9,220
D: 3,600

E: 5,620
3
11
Alma Wernborg
Stråssa GF
9,370
D: 3,900
E: 5,470
10,930
D: 4,900
E: 6,030
11,830
D: 5,600
E: 6,230
10,020
D: 4,200
E: 5,820
42,150
2,740
Rep
9,370
D: 3,900

E: 5,470
Boll
10,930
D: 4,900

E: 6,030
Käglor
11,830
D: 5,600

E: 6,230
Band
10,020
D: 4,200

E: 5,820
4
31
Angelina Ekström
GF Uppsalaflickorna
9,750
D: 3,900
E: 5,850
10,920
D: 5,000
E: 5,920
10,100
D: 4,500
E: 5,600
11,020
D: 4,900
E: 6,220
41,790
3,100
Rep
9,750
D: 3,900

E: 5,850
Boll
10,920
D: 5,000

E: 5,920
Käglor
10,100
D: 4,500

E: 5,600
Band
11,020
D: 4,900

E: 6,220
5
35
Tindra Laukkanen
Södertälje GSF
9,470
D: 3,500
E: 5,970
11,620
D: 4,800
E: 6,820
9,500
D: 4,200
E: 5,300
8,420
D: 3,400
E: 5,020
39,010
5,880
Rep
9,470
D: 3,500

E: 5,970
Boll
11,620
D: 4,800

E: 6,820
Käglor
9,500
D: 4,200

E: 5,300
Band
8,420
D: 3,400

E: 5,020
6
13
Hedvig Elg Appelros
Nevis Rytmiska GK
9,380
D: 4,500
E: 4,980
8,520
D: 3,600
E: 4,920
10,500
D: 4,100
E: 6,400
7,570
D: 2,400
E: 5,170
35,970
8,920
Rep
9,380
D: 4,500

E: 4,980
Boll
8,520
D: 3,600

E: 4,920
Käglor
10,500
D: 4,100

E: 6,400
Band
7,570
D: 2,400

E: 5,170
7
39
Agnes Hagberg
Södertälje GSF
9,200
D: 4,400
E: 4,800
8,520
D: 2,700
E: 5,820
9,320
D: 3,200
E: 6,120
8,220
D: 3,100
E: 5,120
35,260
9,630
Rep
9,200
D: 4,400

E: 4,800
Boll
8,520
D: 2,700

E: 5,820
Käglor
9,320
D: 3,200

E: 6,120
Band
8,220
D: 3,100

E: 5,120
8
15
Astrid Kristensson Nilsson
Landskrona Kvinnliga GF
7,120
D: 2,500
E: 4,620
7,630
D: 2,600
E: 5,030
9,370
D: 4,000
E: 5,370
10,470
D: 4,500
E: 5,970
34,590
10,300
Rep
7,120
D: 2,500

E: 4,620
Boll
7,630
D: 2,600

E: 5,030
Käglor
9,370
D: 4,000

E: 5,370
Band
10,470
D: 4,500

E: 5,970
9
38
Emma Jönsson
Landskrona Kvinnliga GF
7,800
D: 2,600
E: 5,200
7,580
D: 3,800
E: 3,780
9,870
D: 3,700
E: 6,170
7,970
D: 2,900
E: 5,070
33,220
11,670
Rep
7,800
D: 2,600

E: 5,200
Boll
7,580
D: 3,800

E: 3,780
Käglor
9,870
D: 3,700

E: 6,170
Band
7,970
D: 2,900

E: 5,070
10
24
Melanie Christov
Nevis Rytmiska GK
7,680
D: 3,300
E: 4,380
10,530
D: 4,600
E: 5,930
7,580
D: 3,900
E: 3,680
5,320
D: 1,500
E: 3,820
31,110
13,780
Rep
7,680
D: 3,300

E: 4,380
Boll
10,530
D: 4,600

E: 5,930
Käglor
7,580
D: 3,900

E: 3,680
Band
5,320
D: 1,500

E: 3,820
11
25
Sanna Agic
Landskrona Kvinnliga GF
6,320
D: 1,600
E: 4,720
8,800
D: 3,600
E: 5,200
6,930
D: 3,800
E: 3,730
8,830
D: 3,400
E: 5,430
30,880
14,010
Rep
6,320
D: 1,600

E: 4,720
Boll
8,800
D: 3,600

E: 5,200
Käglor
6,930
D: 3,800

E: 3,730
Band
8,830
D: 3,400

E: 5,430
12
2
Alma Månsson
Landskrona Kvinnliga GF
5,730
D: 2,500
E: 3,230
8,880
D: 3,100
E: 5,780
8,280
D: 4,100
E: 4,180
7,780
D: 3,000
E: 4,830
30,670
14,220
Rep
5,730
D: 2,500

E: 3,230
Boll
8,880
D: 3,100

E: 5,780
Käglor
8,280
D: 4,100

E: 4,180
Band
7,780
D: 3,000

E: 4,830
13
16
Elina Sheremey
GF Uppsalaflickorna
5,530
D: 0,800
E: 4,730
9,870
D: 3,400
E: 6,470
6,870
D: 2,200
E: 4,670
8,180
D: 2,900
E: 5,380
30,450
14,440
Rep
5,530
D: 0,800

E: 4,730
Boll
9,870
D: 3,400

E: 6,470
Käglor
6,870
D: 2,200

E: 4,670
Band
8,180
D: 2,900

E: 5,380
14
8
Lisa Andersson
Torsby GF
7,270
D: 3,000
E: 4,320
7,130
D: 3,100
E: 4,030
9,050
D: 3,300
E: 5,750
6,570
D: 2,100
E: 4,470
30,020
14,870
Rep
7,270
D: 3,000

E: 4,320
Boll
7,130
D: 3,100

E: 4,030
Käglor
9,050
D: 3,300

E: 5,750
Band
6,570
D: 2,100

E: 4,470
15
42
Sofia Bergquist
Stråssa GF
7,680
D: 2,800
E: 4,880
6,770
D: 2,900
E: 3,870
5,970
D: 2,400
E: 3,570
7,100
D: 1,700
E: 5,400
27,520
17,370
Rep
7,680
D: 2,800

E: 4,880
Boll
6,770
D: 2,900

E: 3,870
Käglor
5,970
D: 2,400

E: 3,570
Band
7,100
D: 1,700

E: 5,400
16
19
Matilda Westin
Torsby GF
8,370
D: 3,400
E: 4,970
6,320
D: 2,700
E: 3,620
14,690
30,200
Rep



Boll
8,370
D: 3,400

E: 4,970
Käglor
6,320
D: 2,700

E: 3,620
Band



17
41
Nova Nyqvist
GF Energo
7,520
D: 3,600
E: 3,920
7,020
D: 2,400
E: 4,620
14,540
30,350
Rep



Boll



Käglor
7,520
D: 3,600

E: 3,920
Band
7,020
D: 2,400

E: 4,620
18
4
Kamelia Nenova
GF Energo
6,930
D: 3,000
E: 3,930
7,580
D: 3,700
E: 3,880
14,510
30,380
Rep
6,930
D: 3,000

E: 3,930
Boll



Käglor
7,580
D: 3,700

E: 3,880
Band



19
43
Alva Werme Rahm
Torsby GF
6,570
D: 3,900
E: 3,320
7,780
D: 2,500
E: 5,280
14,350
30,540
Rep



Boll
6,570
D: 3,900

E: 3,320
Käglor
7,780
D: 2,500

E: 5,280
Band



20
23
Tuva Dustler
Nevis Rytmiska GK
7,700
D: 2,200
E: 5,500
6,570
D: 2,300
E: 4,270
14,270
30,620
Rep
7,700
D: 2,200

E: 5,500
Boll



Käglor
6,570
D: 2,300

E: 4,270
Band



21
10
Leia Plahn
Södertälje GSF
8,070
D: 3,800
E: 4,270
6,120
D: 2,600
E: 3,520
14,190
30,700
Rep



Boll



Käglor
8,070
D: 3,800

E: 4,270
Band
6,120
D: 2,600

E: 3,520
22
6
Elin Wiklund
GF Uppsalaflickorna
6,730
D: 1,500
E: 5,230
6,650
D: 1,500
E: 5,150
13,380
31,510
Rep



Boll
6,730
D: 1,500

E: 5,230
Käglor
6,650
D: 1,500

E: 5,150
Band



23
17
Alice Lazarevic
GF Uppsalaflickorna
5,620
D: 1,000
E: 4,620
7,650
D: 2,200
E: 5,450
13,270
31,620
Rep



Boll
5,620
D: 1,000

E: 4,620
Käglor
7,650
D: 2,200

E: 5,450
Band



24
47
Saga Widing
Halmstad Rytmisk GF
7,520
D: 1,600
E: 5,920
5,500
D: 1,500
E: 4,300
13,020
31,870
Rep



Boll
7,520
D: 1,600

E: 5,920
Käglor



Band
5,500
D: 1,500

E: 4,300
25
5
Hanna Du Rietz Alared
Stråssa GF
8,050
D: 2,700
E: 5,350
4,400
D: 1,600
E: 2,800
12,450
32,440
Rep



Boll
8,050
D: 2,700

E: 5,350
Käglor
4,400
D: 1,600

E: 2,800
Band



26
20
Ella Widheimer
Jönköpings GF
4,970
D: 2,100
E: 2,870
7,120
D: 2,500
E: 4,620
12,090
32,800
Rep



Boll
4,970
D: 2,100

E: 2,870
Käglor
7,120
D: 2,500

E: 4,620
Band



27
18
Tiara Nziza
Stråssa GF
7,320
D: 2,400
E: 4,920
4,430
D: 1,600
E: 2,830
11,750
33,140
Rep



Boll
7,320
D: 2,400

E: 4,920
Käglor
4,430
D: 1,600

E: 2,830
Band



28
1
Nora Vahlberg
Halmstad Rytmisk GF
6,200
D: 1,800
E: 4,400
5,400
D: 1,200
E: 4,200
11,600
33,290
Rep
6,200
D: 1,800

E: 4,400
Boll
5,400
D: 1,200

E: 4,200
Käglor



Band



29
34
Linnea Larsson
Landskrona Kvinnliga GF
4,600
D: 1,300
E: 3,300
6,770
D: 2,500
E: 4,270
11,370
33,520
Rep
4,600
D: 1,300

E: 3,300
Boll



Käglor
6,770
D: 2,500

E: 4,270
Band



30
46
Tuva Adolfsson
Torsby GF
5,750
D: 2,800
E: 2,950
5,550
D: 2,500
E: 3,050
11,300
33,590
Rep



Boll



Käglor
5,750
D: 2,800

E: 2,950
Band
5,550
D: 2,500

E: 3,050
31
3
Amelia Olsson
Torsby GF
5,650
D: 2,300
E: 3,350
5,600
D: 1,900
E: 3,700
11,250
33,640
Rep



Boll



Käglor
5,650
D: 2,300

E: 3,350
Band
5,600
D: 1,900

E: 3,700
32
33
Alice Hellgren
Södertälje GSF
8,020
D: 3,100
E: 4,920
2,820
D: 1,100
E: 2,020
10,840
34,050
Rep



Boll



Käglor
8,020
D: 3,100

E: 4,920
Band
2,820
D: 1,100

E: 2,020
33
28
Tilda Jönsson
Halmstad Rytmisk GF
6,580
D: 1,300
E: 5,280
3,220
D: 1,600
E: 2,220
9,800
35,090
Rep



Boll
6,580
D: 1,300

E: 5,280
Käglor
3,220
D: 1,600

E: 2,220
Band



34
29
Tyra Rodriguez Magdalena
Nevis Rytmiska GK
5,320
D: 0,600
E: 4,720
4,430
D: 1,000
E: 3,430
9,750
35,140
Rep



Boll



Käglor
5,320
D: 0,600

E: 4,720
Band
4,430
D: 1,000

E: 3,430
35
7
Klara Carnbäck Hellström
GF Energo
5,300
D: 2,600
E: 2,700
4,200
D: 0,600
E: 3,600
9,500
35,390
Rep



Boll
5,300
D: 2,600

E: 2,700
Käglor



Band
4,200
D: 0,600

E: 3,600
36
22
Gabriella Jansson
Halmstad Rytmisk GF
4,380
D: 1,100
E: 3,280
4,970
D: 1,300
E: 3,670
9,350
35,540
Rep
4,380
D: 1,100

E: 3,280
Boll



Käglor
4,970
D: 1,300

E: 3,670
Band



37
40
Aglaya Preobrazhenskaya
Nevis Rytmiska GK
4,780
D: 1,900
E: 2,880
4,500
D: 1,400
E: 3,150
9,280
35,610
Rep



Boll



Käglor
4,780
D: 1,900

E: 2,880
Band
4,500
D: 1,400

E: 3,150
38
45
Hanna Stenhammar
GF Uppsalaflickorna
3,220
D: 1,400
E: 1,820
6,000
D: 2,000
E: 4,000
9,220
35,670
Rep



Boll



Käglor
3,220
D: 1,400

E: 1,820
Band
6,000
D: 2,000

E: 4,000
39
30
Ida von Knorring
Nevis Rytmiska GK
5,350
D: 2,000
E: 3,350
1,870
D: 1,600
E: 1,220
7,220
37,670
Rep



Boll
5,350
D: 2,000

E: 3,350
Käglor



Band
1,870
D: 1,600

E: 1,220
40
12
Nikolija Peric
Torsby GF
3,530
D: 1,000
E: 2,530
2,980
D: 0,800
E: 2,180
6,510
38,380
Rep
3,530
D: 1,000

E: 2,530
Boll



Käglor
2,980
D: 0,800

E: 2,180
Band



40
27
Bianca Björkman
Jönköpings GF
3,280
D: 1,000
E: 2,280
3,230
D: 1,500
E: 2,330
6,510
38,380
Rep
3,280
D: 1,000

E: 2,280
Boll



Käglor
3,230
D: 1,500

E: 2,330
Band



42
9
Klara Leanderson
GF Energo
3,750
D: 1,300
E: 2,450
2,150
D: 0,700
E: 1,450
5,900
38,990
Rep



Boll
3,750
D: 1,300

E: 2,450
Käglor



Band
2,150
D: 0,700

E: 1,450
43
32
Nellie Skiöld
Jönköpings GF
3,470
D: 1,200
E: 2,270
2,030
D: 1,900
E: 0,130
5,500
39,390
Rep



Boll
3,470
D: 1,200

E: 2,270
Käglor
2,030
D: 1,900

E: 0,130
Band



44
26
Nellie Moström
Örnsköldsviks GK
2,000
D: 0,800
E: 1,250
3,480
D: 1,800
E: 1,830
5,480
39,410
Rep



Boll
2,000
D: 0,800

E: 1,250
Käglor
3,480
D: 1,800

E: 1,830
Band



45
14
Myrna Gidlund
Örnsköldsviks GK
2,820
D: 1,000
E: 1,820
1,370
D: 0,600
E: 0,770
4,190
40,700
Rep
2,820
D: 1,000

E: 1,820
Boll



Käglor



Band
1,370
D: 0,600

E: 0,770
Pl
#
Namn
D
A
E
Pen-
Poäng
Gap
1
37
Tuva Henckel, Landskrona Kvinnliga GF

4,700

6,120

10,820

2
31
Angelina Ekström, GF Uppsalaflickorna

3,900

5,850

9,750

1,070
2
21
Ida Önnegren, GF Uppsalaflickorna

4,000

5,750

9,750

1,070
4
35
Tindra Laukkanen, Södertälje GSF

3,500

5,970

9,470

1,350
5
13
Hedvig Elg Appelros, Nevis Rytmiska GK

4,500

4,980

9,380

1,440
6
11
Alma Wernborg, Stråssa GF

3,900

5,470

9,370

1,450
7
39
Agnes Hagberg, Södertälje GSF

4,400

4,800

9,200

1,620
8
38
Emma Jönsson, Landskrona Kvinnliga GF

2,600

5,200

7,800

3,020
9
23
Tuva Dustler, Nevis Rytmiska GK

2,200

5,500

7,700

3,120
10
42
Sofia Bergquist, Stråssa GF

2,800

4,880

7,680

3,140
10
24
Melanie Christov, Nevis Rytmiska GK

3,300

4,380

7,680

3,140
12
8
Lisa Andersson, Torsby GF

3,000

4,320

7,270

3,550
13
15
Astrid Kristensson Nilsson, Landskrona Kvinnliga GF

2,500

4,620

7,120

3,700
14
4
Kamelia Nenova, GF Energo

3,000

3,930

6,930

3,890
15
25
Sanna Agic, Landskrona Kvinnliga GF

1,600

4,720

6,320

4,500
16
1
Nora Vahlberg, Halmstad Rytmisk GF

1,800

4,400

6,200

4,620
17
2
Alma Månsson, Landskrona Kvinnliga GF

2,500

3,230

5,730

5,090
18
16
Elina Sheremey, GF Uppsalaflickorna

0,800

4,730

5,530

5,290
19
34
Linnea Larsson, Landskrona Kvinnliga GF

1,300

3,300

4,600

6,220
20
22
Gabriella Jansson, Halmstad Rytmisk GF

1,100

3,280

4,380

6,440
21
12
Nikolija Peric, Torsby GF

1,000

2,530

3,530

7,290
22
27
Bianca Björkman, Jönköpings GF

1,000

2,280

3,280

7,540
23
14
Myrna Gidlund, Örnsköldsviks GK

1,000

1,820

2,820

8,000
24
45
Hanna Stenhammar, GF Uppsalaflickorna


24
30
Ida von Knorring, Nevis Rytmiska GK


24
40
Aglaya Preobrazhenskaya, Nevis Rytmiska GK


24
7
Klara Carnbäck Hellström, GF Energo


24
43
Alva Werme Rahm, Torsby GF


24
41
Nova Nyqvist, GF Energo


24
26
Nellie Moström, Örnsköldsviks GK


24
17
Alice Lazarevic, GF Uppsalaflickorna


24
32
Nellie Skiöld, Jönköpings GF


24
19
Matilda Westin, Torsby GF


24
9
Klara Leanderson, GF Energo


24
18
Tiara Nziza, Stråssa GF


24
6
Elin Wiklund, GF Uppsalaflickorna


24
20
Ella Widheimer, Jönköpings GF


24
47
Saga Widing, Halmstad Rytmisk GF


24
5
Hanna Du Rietz Alared, Stråssa GF


24
10
Leia Plahn, Södertälje GSF


24
28
Tilda Jönsson, Halmstad Rytmisk GF


24
29
Tyra Rodriguez Magdalena, Nevis Rytmiska GK


24
33
Alice Hellgren, Södertälje GSF


24
46
Tuva Adolfsson, Torsby GF


24
3
Amelia Olsson, Torsby GF


Pl
#
Namn
D
A
E
Pen-
Poäng
Gap
1
35
Tindra Laukkanen, Södertälje GSF

4,800

6,820

11,620

2
37
Tuva Henckel, Landskrona Kvinnliga GF

4,800

6,700

11,450

0,170
3
21
Ida Önnegren, GF Uppsalaflickorna

4,300

6,770

11,020

0,600
4
11
Alma Wernborg, Stråssa GF

4,900

6,030

10,930

0,690
5
31
Angelina Ekström, GF Uppsalaflickorna

5,000

5,920

10,920

0,700
6
24
Melanie Christov, Nevis Rytmiska GK

4,600

5,930

10,530

1,090
7
16
Elina Sheremey, GF Uppsalaflickorna

3,400

6,470

9,870

1,750
8
2
Alma Månsson, Landskrona Kvinnliga GF

3,100

5,780

8,880

2,740
9
25
Sanna Agic, Landskrona Kvinnliga GF

3,600

5,200

8,800

2,820
10
39
Agnes Hagberg, Södertälje GSF

2,700

5,820

8,520

3,100
10
13
Hedvig Elg Appelros, Nevis Rytmiska GK

3,600

4,920

8,520

3,100
12
19
Matilda Westin, Torsby GF

3,400

4,970

8,370

3,250
13
5
Hanna Du Rietz Alared, Stråssa GF

2,700

5,350

8,050

3,570
14
15
Astrid Kristensson Nilsson, Landskrona Kvinnliga GF

2,600

5,030

7,630

3,990
15
38
Emma Jönsson, Landskrona Kvinnliga GF

3,800

3,780

7,580

4,040
16
47
Saga Widing, Halmstad Rytmisk GF

1,600

5,920

7,520

4,100
17
18
Tiara Nziza, Stråssa GF

2,400

4,920

7,320

4,300
18
8
Lisa Andersson, Torsby GF

3,100

4,030

7,130

4,490
19
42
Sofia Bergquist, Stråssa GF

2,900

3,870

6,770

4,850
20
6
Elin Wiklund, GF Uppsalaflickorna

1,500

5,230

6,730

4,890
21
28
Tilda Jönsson, Halmstad Rytmisk GF

1,300

5,280

6,580

5,040
22
43
Alva Werme Rahm, Torsby GF

3,900

3,320

6,570

5,050
23
17
Alice Lazarevic, GF Uppsalaflickorna

1,000

4,620

5,620

6,000
24
1
Nora Vahlberg, Halmstad Rytmisk GF

1,200

4,200

5,400

6,220
25
30
Ida von Knorring, Nevis Rytmiska GK

2,000

3,350

5,350

6,270
26
7
Klara Carnbäck Hellström, GF Energo

2,600

2,700

5,300

6,320
27
20
Ella Widheimer, Jönköpings GF

2,100

2,870

4,970

6,650
28
9
Klara Leanderson, GF Energo

1,300

2,450

3,750

7,870
29
32
Nellie Skiöld, Jönköpings GF

1,200

2,270

3,470

8,150
30
26
Nellie Moström, Örnsköldsviks GK

0,800

1,250

2,000

9,620
31
46
Tuva Adolfsson, Torsby GF


31
3
Amelia Olsson, Torsby GF


31
29
Tyra Rodriguez Magdalena, Nevis Rytmiska GK


31
10
Leia Plahn, Södertälje GSF


31
33
Alice Hellgren, Södertälje GSF


31
22
Gabriella Jansson, Halmstad Rytmisk GF


31
12
Nikolija Peric, Torsby GF


31
34
Linnea Larsson, Landskrona Kvinnliga GF


31
23
Tuva Dustler, Nevis Rytmiska GK


31
4
Kamelia Nenova, GF Energo


31
40
Aglaya Preobrazhenskaya, Nevis Rytmiska GK


31
41
Nova Nyqvist, GF Energo


31
45
Hanna Stenhammar, GF Uppsalaflickorna


31
27
Bianca Björkman, Jönköpings GF


31
14
Myrna Gidlund, Örnsköldsviks GK


Pl
#
Namn
D
A
E
Pen-
Poäng
Gap
1
21
Ida Önnegren, GF Uppsalaflickorna

5,900

6,820

12,720

2
11
Alma Wernborg, Stråssa GF

5,600

6,230

11,830

0,890
3
37
Tuva Henckel, Landskrona Kvinnliga GF

4,800

6,620

11,420

1,300
4
13
Hedvig Elg Appelros, Nevis Rytmiska GK

4,100

6,400

10,500

2,220
5
31
Angelina Ekström, GF Uppsalaflickorna

4,500

5,600

10,100

2,620
6
38
Emma Jönsson, Landskrona Kvinnliga GF

3,700

6,170

9,870

2,850
7
35
Tindra Laukkanen, Södertälje GSF

4,200

5,300

9,500

3,220
8
15
Astrid Kristensson Nilsson, Landskrona Kvinnliga GF

4,000

5,370

9,370

3,350
9
39
Agnes Hagberg, Södertälje GSF

3,200

6,120

9,320

3,400
10
8
Lisa Andersson, Torsby GF

3,300

5,750

9,050

3,670
11
2
Alma Månsson, Landskrona Kvinnliga GF

4,100

4,180

8,280

4,440
12
10
Leia Plahn, Södertälje GSF

3,800

4,270

8,070

4,650
13
33
Alice Hellgren, Södertälje GSF

3,100

4,920

8,020

4,700
14
43
Alva Werme Rahm, Torsby GF

2,500

5,280

7,780

4,940
15
17
Alice Lazarevic, GF Uppsalaflickorna

2,200

5,450

7,650

5,070
16
4
Kamelia Nenova, GF Energo

3,700

3,880

7,580

5,140
16
24
Melanie Christov, Nevis Rytmiska GK

3,900

3,680

7,580

5,140
18
41
Nova Nyqvist, GF Energo

3,600

3,920

7,520

5,200
19
20
Ella Widheimer, Jönköpings GF

2,500

4,620

7,120

5,600
20
25
Sanna Agic, Landskrona Kvinnliga GF

3,800

3,730

6,930

5,790
21
16
Elina Sheremey, GF Uppsalaflickorna

2,200

4,670

6,870

5,850
22
34
Linnea Larsson, Landskrona Kvinnliga GF

2,500

4,270

6,770

5,950
23
6
Elin Wiklund, GF Uppsalaflickorna

1,500

5,150

6,650

6,070
24
23
Tuva Dustler, Nevis Rytmiska GK

2,300

4,270

6,570

6,150
25
19
Matilda Westin, Torsby GF

2,700

3,620

6,320

6,400
26
42
Sofia Bergquist, Stråssa GF

2,400

3,570

5,970

6,750
27
46
Tuva Adolfsson, Torsby GF

2,800

2,950

5,750

6,970
28
3
Amelia Olsson, Torsby GF

2,300

3,350

5,650

7,070
29
29
Tyra Rodriguez Magdalena, Nevis Rytmiska GK

0,600

4,720

5,320

7,400
30
22
Gabriella Jansson, Halmstad Rytmisk GF

1,300

3,670

4,970

7,750
31
40
Aglaya Preobrazhenskaya, Nevis Rytmiska GK

1,900

2,880

4,780

7,940
32
18
Tiara Nziza, Stråssa GF

1,600

2,830

4,430

8,290
33
5
Hanna Du Rietz Alared, Stråssa GF

1,600

2,800

4,400

8,320
34
26
Nellie Moström, Örnsköldsviks GK

1,800

1,830

3,480

9,240
35
27
Bianca Björkman, Jönköpings GF

1,500

2,330

3,230

9,490
36
28
Tilda Jönsson, Halmstad Rytmisk GF

1,600

2,220

3,220

9,500
36
45
Hanna Stenhammar, GF Uppsalaflickorna

1,400

1,820

3,220

9,500
38
12
Nikolija Peric, Torsby GF

0,800

2,180

2,980

9,740
39
32
Nellie Skiöld, Jönköpings GF

1,900

0,130

2,030

10,690
40
14
Myrna Gidlund, Örnsköldsviks GK


40
30
Ida von Knorring, Nevis Rytmiska GK


40
1
Nora Vahlberg, Halmstad Rytmisk GF


40
7
Klara Carnbäck Hellström, GF Energo


40
47
Saga Widing, Halmstad Rytmisk GF


40
9
Klara Leanderson, GF Energo


Pl
#
Namn
D
A
E
Pen-
Poäng
Gap
1
37
Tuva Henckel, Landskrona Kvinnliga GF

4,800

6,400

11,200

2
31
Angelina Ekström, GF Uppsalaflickorna

4,900

6,220

11,020

0,180
3
15
Astrid Kristensson Nilsson, Landskrona Kvinnliga GF

4,500

5,970

10,470

0,730
4
11
Alma Wernborg, Stråssa GF

4,200

5,820

10,020

1,180
5
21
Ida Önnegren, GF Uppsalaflickorna

3,600

5,620

9,220

1,980
6
25
Sanna Agic, Landskrona Kvinnliga GF

3,400

5,430

8,830

2,370
7
35
Tindra Laukkanen, Södertälje GSF

3,400

5,020

8,420

2,780
8
39
Agnes Hagberg, Södertälje GSF

3,100

5,120

8,220

2,980
9
16
Elina Sheremey, GF Uppsalaflickorna

2,900

5,380

8,180

3,020
10
38
Emma Jönsson, Landskrona Kvinnliga GF

2,900

5,070

7,970

3,230
11
2
Alma Månsson, Landskrona Kvinnliga GF

3,000

4,830

7,780

3,420
12
13
Hedvig Elg Appelros, Nevis Rytmiska GK

2,400

5,170

7,570

3,630
13
42
Sofia Bergquist, Stråssa GF

1,700

5,400

7,100

4,100
14
41
Nova Nyqvist, GF Energo

2,400

4,620

7,020

4,180
15
8
Lisa Andersson, Torsby GF

2,100

4,470

6,570

4,630
16
10
Leia Plahn, Södertälje GSF

2,600

3,520

6,120

5,080
17
45
Hanna Stenhammar, GF Uppsalaflickorna

2,000

4,000

6,000

5,200
18
3
Amelia Olsson, Torsby GF

1,900

3,700

5,600

5,600
19
46
Tuva Adolfsson, Torsby GF

2,500

3,050

5,550

5,650
20
47
Saga Widing, Halmstad Rytmisk GF

1,500

4,300

5,500

5,700
21
24
Melanie Christov, Nevis Rytmiska GK

1,500

3,820

5,320

5,880
22
40
Aglaya Preobrazhenskaya, Nevis Rytmiska GK

1,400

3,150

4,500

6,700
23
29
Tyra Rodriguez Magdalena, Nevis Rytmiska GK

1,000

3,430

4,430

6,770
24
7
Klara Carnbäck Hellström, GF Energo

0,600

3,600

4,200

7,000
25
33
Alice Hellgren, Södertälje GSF

1,100

2,020

2,820

8,380
26
9
Klara Leanderson, GF Energo

0,700

1,450

2,150

9,050
27
30
Ida von Knorring, Nevis Rytmiska GK

1,600

1,220

1,870

9,330
28
14
Myrna Gidlund, Örnsköldsviks GK

0,600

0,770

1,370

9,830
29
4
Kamelia Nenova, GF Energo


29
12
Nikolija Peric, Torsby GF


29
32
Nellie Skiöld, Jönköpings GF


29
43
Alva Werme Rahm, Torsby GF


29
6
Elin Wiklund, GF Uppsalaflickorna


29
1
Nora Vahlberg, Halmstad Rytmisk GF


29
17
Alice Lazarevic, GF Uppsalaflickorna


29
28
Tilda Jönsson, Halmstad Rytmisk GF


29
34
Linnea Larsson, Landskrona Kvinnliga GF


29
22
Gabriella Jansson, Halmstad Rytmisk GF


29
19
Matilda Westin, Torsby GF


29
23
Tuva Dustler, Nevis Rytmiska GK


29
20
Ella Widheimer, Jönköpings GF


29
26
Nellie Moström, Örnsköldsviks GK


29
27
Bianca Björkman, Jönköpings GF


29
18
Tiara Nziza, Stråssa GF


29
5
Hanna Du Rietz Alared, Stråssa GF


Pl
#
Namn
D
A
E
Pen-
Poäng
Gap
Pl
#
Namn
D
A
E
Pen-
Poäng
Gap
Pl
#
Namn
D
A
E
Pen-
Poäng
Gap

Last Update: 2024-07-20 03:21:53
SX
SM
MD
XL
XXL