Back 

Nasjonal rekruttkonkurranse TK og TM 2019 Holmen turnhall, 2019-10-12

11 år Jenter 12 år Jenter 11-12 år Gutter Jenter 11-12 år Lag Gutt 11-12 år Lag Back

11 år Jenter

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 75  Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening 56.850
2 77  Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening 54.100
3 48  Eina Buset Bredeli, Molde Turnforening 53.650
4 2  Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening 53.550
5 62  Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård 52.100
6 29  Tomine Roald Gadderud, Holmen Tropp og Turnforening 51.700
7 1  Erika Tolaas, Aalesunds Turnforening 51.200
8 9  Christine Victoria Kubon, Fana IL 51.050
9 52  Mali-Sofie Wikeland, Molde Turnforening 50.900
10 74  Emily Andenæs, Oslo Turnforening 49.700
11 43  Maya Rei Alon, Kristiansands Turnforening 49.300
12 98  Malin Sørstrand, Vågsbygd Turn 49.150
13 49  Frida Visnes Silseth, Molde Turnforening 49.100
14 61  Gabriella Laszlo Bergem, Njård 48.900
15 25  Lara Zeida, Holmen Tropp og Turnforening 48.850
16 55  Nora Dalene Norvang, Nedre Glomma Turnforening 48.800
17 70  Milla Semcesen, Nordstrand Turnforening 48.200
18 54  Vanessa Engebretsen, Moss Turnforening 47.650
19 5  Tiril Molnes, Aalesunds Turnforening 47.600
20 41  Ida Rist, Kristiansands Turnforening 47.550
20 58  Aurora Rand-Holen, Njård 47.550
22 21  Elisa Mathisen, Holmen Tropp og Turnforening 47.500
22 56  Thea Emilie Karlsen, Nedre Glomma Turnforening 47.500
24 65  Olivia Sand, Njård 47.100
25 73  Othilie Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn 46.800
26 60  Elsa Kallevig, Njård 46.550
27 51  Lina Frisvold Jenset, Molde Turnforening 46.500
28 90  Anna Yen, Trondhjems Turnforening 46.400
29 64  Leah-Isabel Fronth Jakobsen Dahle, Njård 46.200
30 66  Aurora Fabritius-Vatne, Nordstrand Turnforening 46.100
31 85  Tuva Margrethe Westgaard Holther, Trøgstad Turnforening 45.150
32 20  Cecilia Espelien, Holmen Tropp og Turnforening 45.100
32 50  Henricke Farstad, Molde Turnforening 45.100
34 27  Maya Lykke Nordby, Holmen Tropp og Turnforening 44.950
35 34  Mathilde Sæterbø Lillestøl, Høybråten og Stovner IL 44.900
36 89  Amelia Bøkestad, Trondhjems Turnforening 44.850
37 40  Erle Røsstad, Kristiansands Turnforening 44.550
38 63  Hedda Charlotte Wisløff Aase, Njård 44.400
39 67  Emelin Beate Stubberud Evensen, Nordstrand Turnforening 44.350
40 95  Eline Marmo Christensen, Vågsbygd Turn 44.200
41 72  Maria Napha Gjertsen, Nøtterøy Turn 44.050
42 8  Mathilde Rækken, Drøbak-Frogn IL 43.400
43 45  Hannah Martine Sæther, Kristiansunds Turnforening 43.350
44 91  Vilma Kornelie Hetle, Trondhjems Turnforening 43.100
45 7  Imma Fiskvik Mongstad, Drøbak-Frogn IL 42.950
46 39  Amalie Staw Bachmann, Kristiansands Turnforening 42.750
47 23  Ida Sævik, Holmen Tropp og Turnforening 42.600
48 6  Ylva Børgesen-Reine, Drammens Turnforening 42.300
49 96  Karianne Ourom, Vågsbygd Turn 42.250
50 33  Annie Helen Smedstad Braastad, Høybråten og Stovner IL 42.000
51 82  Isabelle Washington, Slemmestad og Omegn Turnforening 41.850
52 59  Celine Osa, Njård 41.450
53 79  Emma Johanne Falleth, Sandvika Turnforening 41.100
54 4  Nora Celine Økland, Aalesunds Turnforening 41.050
54 97  Leonora Cela, Vågsbygd Turn 41.050
56 24  Julie Bruvold Hansen, Holmen Tropp og Turnforening 40.500
57 57  Astri Glomnes, Njård 40.100
58 69  Emilie Ask Buer, Nordstrand Turnforening 39.550
59 80  Synne Seim, Sandvika Turnforening 39.200
60 47  Malin Lillefosse, Laksevåg TIL 39.050
61 37  Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL Turngruppa 38.900
62 26  Marie Riise-Aanonsen, Holmen Tropp og Turnforening 38.800
63 16  Oda Senumstad, Hamar IL 37.850
64 35  Amelia Karlsen, Kabelvåg IL Turngruppa 37.800
65 19  Berthe Rove, Holmen Tropp og Turnforening 37.650
66 71  Leah Othilie Grønvold Thorvaldsen, Nøtterøy Turn 37.600
67 31  Maja Wojcik, Hoppensprett Turn Jessheim 37.500
68 11  Oline Bjerk, Grimstad Turn og IF 37.350
69 18  Andrea Lucia Bussoli Wold, Holmen Tropp og Turnforening 36.850
69 22  Hedvig Kjeldahl, Holmen Tropp og Turnforening 36.850
71 12  Agnes Asmundsson, Hamar IL 36.650
72 10  Mille Bjørklund, Grimstad Turn og IF 36.200
72 53  Madeleine Ringsby, Moss Turnforening 36.200
74 32  Victoria Grodås Bruvold, Hoppensprett Turn Jessheim 35.000
75 17  Camilla Themte, Hokksund Turnforening 34.550
76 13  Agnes Hagen Delfau, Hamar IL 34.250
77 46  Ida Tomine Birkeland, Laksevåg TIL 34.200
78 87  Marlene Løbach Willumsen, Tromsø Turnforening 33.550
79 78  Veslemøy Skutle Halle, Sandefjord TIF 33.050
80 36  Henriette Helene Hardy Kvernberg, Kabelvåg IL Turngruppa 32.950
81 86  Aurora Brustad, Tromsø Turnforening 32.600
82 83  Lotta Marie Myhrene, Slemmestad og Omegn Turnforening 32.550
83 30  Amy Gould Bjørgesæter, Hoppensprett Turn Jessheim 32.300
84 84  Natalie Helle-Jonsson, Slemmestad og Omegn Turnforening 31.500
85 42  Johanna Kristiansen, Kristiansands Turnforening 31.250
86 88  Rania Iren Ligtas, Tromsø Turnforening 30.150
87 14  Astrid Narmo Wiken, Hamar IL 28.200
88 3  Mathea Eriksen Hjelvik, Aalesunds Turnforening 27.950
89 38  Maria Yulieva Jensen, Kabelvåg IL Turngruppa 27.850
90 81  Hanna Sofie Flekstad-Hurlen, Slemmestad og Omegn Turnforening 27.150
91 15  Julie Hartz, Hamar IL 26.100
92 92  Aryana Rihel Brenna, Ullensaker Gymnastikk og Turn 25.100
93 94  Martine Østreng, Ullensaker Gymnastikk og Turn 24.700
94 44  Nora Nakkestad, Kristiansands Turnforening 19.750

Last Update: 11/21/2019 9:04:16 AM