Back 

NTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut ja Stara Pietarsaari, 2019-10-05

Back

B luokka nuoremmat

Vault | Uneven bars | Beam | Permanto | All-Round
Name Total
1 3  Juuti Vilhelmiina, Vaasan Telinetaiturit VI
2 11  Virta Amelie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf VI
3 4  Rosenberg Edith, Vaasan Telinetaiturit V
4 14  Liljekvist Vilda, IF Drott V
5 74  Nyman Agnes, Fitness Idrottsförening F.I.F V
6 15  Törnqvist Alma, IF Drott V
7 7  Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf IV
8 12  Krook Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf IV
9 10  Risberg Ella, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf IV
10 1  Hiltunen Inna, Vaasan Telinetaiturit IV
11 72  Karlström Malva, Fitness Idrottsförening F.I.F IV
11 71  Ojala Freja, Fitness Idrottsförening F.I.F IV
11 68  Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim III
11 13  Granlund Ebba, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf III
11 86  Grönroos Tova, Fitness Idrottsförening F.I.F III
11 69  Juola Sofia, Fitness Idrottsförening F.I.F III
11 16  Isomaa Ylva, IF Drott II
11 76  Laitila Aava, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 2  Leppä Sofia, Vaasan Telinetaiturit II
11 6  Lundén Saga, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf II
11 75  Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 8  Norrgrann Tove, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf II
11 80  Perälä Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 73  Sandnäs Amanda, Fitness Idrottsförening F.I.F II
11 79  Trompari Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 67  Uusipaasto Minea, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto II
11 66  Vartiamäki Emilia, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto II
11 9  Granbäck Ellie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf I
11 65  Hynönen Silva, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto I
11 77  Kleemola Wilma, Kyrön Voima Voimistelujaosto I
11 78  Niemi Viivi, Kyrön Voima Voimistelujaosto I
11 87  Tolonen Anni, V&U-seura I
11 5  Yli-Valkama Ines, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf I
11 70  Lillrank Molly, Fitness Idrottsförening F.I.F

Last Update: 12/1/2020 3:45:45 PM