Back 

NTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut ja Stara Pietarsaari, 2019-10-05

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka vanhemmat
B luokka nuoremmat
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Permanto
Total
Gap
1
3
Juuti Vilhelmiina
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
Permanto
9-9,5
2
11
Virta Amelie
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
8-8,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
Permanto
9-9,5
3
4
Rosenberg Edith
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
8,5-9
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
Permanto
9-9,5
4
14
Liljekvist Vilda
IF Drott
9,5-10
7,5-8
8-8,5
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8-8,5
Permanto
8,5-9
5
74
Nyman Agnes
Fitness Idrottsförening F.I.F
9-9,5
7,5-8
8-8,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
Permanto
8,5-9
6
15
Törnqvist Alma
IF Drott
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
Permanto
8,5-9
7
7
Lärka Isa-Li
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
alle 6
9-9,5
9-9,5
IV
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
9-9,5
Permanto
9-9,5
8
12
Krook Ellen
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
Permanto
8,5-9
9
10
Risberg Ella
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
Permanto
8,5-9
10
1
Hiltunen Inna
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
Permanto
8-8,5
11
72
Karlström Malva
Fitness Idrottsförening F.I.F
9-9,5
7-7,5
7-7,5
9-9,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
Permanto
9-9,5
11
71
Ojala Freja
Fitness Idrottsförening F.I.F
9-9,5
7-7,5
7-7,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
Permanto
8-8,5
11
68
Alatalo Alisa
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
8,5-9
6-7
8-8,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
Permanto
8-8,5
11
13
Granlund Ebba
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
6-7
8-8,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
Permanto
8-8,5
11
86
Grönroos Tova
Fitness Idrottsförening F.I.F
8,5-9
alle 6
8-8,5
9-9,5
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
9-9,5
11
69
Juola Sofia
Fitness Idrottsförening F.I.F
9-9,5
7-7,5
7-7,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
Permanto
7,5-8
11
16
Isomaa Ylva
IF Drott
8,5-9
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
Permanto
8-8,5
11
76
Laitila Aava
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
Permanto
8-8,5
11
2
Leppä Sofia
Vaasan Telinetaiturit
8-8,5
alle 6
7-7,5
8,5-9
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
Permanto
8,5-9
11
6
Lundén Saga
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
alle 6
7-7,5
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
Permanto
7,5-8
11
75
Niemi Peppi-Lotta
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
Permanto
7,5-8
11
8
Norrgrann Tove
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
alle 6
8-8,5
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
8-8,5
11
80
Perälä Minttu
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7-7,5
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
Permanto
7,5-8
11
73
Sandnäs Amanda
Fitness Idrottsförening F.I.F
9-9,5
alle 6
6-7
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
Permanto
7,5-8
11
79
Trompari Emma
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
7-7,5
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
Permanto
7,5-8
11
67
Uusipaasto Minea
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
Permanto
8-8,5
11
66
Vartiamäki Emilia
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7-7,5
8,5-9
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
Permanto
8,5-9
11
9
Granbäck Ellie
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
Permanto
6-7
11
65
Hynönen Silva
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
Permanto
7,5-8
11
77
Kleemola Wilma
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
Permanto
6-7
11
78
Niemi Viivi
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
Permanto
7-7,5
11
87
Tolonen Anni
V&U-seura
8,5-9
alle 6
7-7,5
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
Permanto
7,5-8
11
5
Yli-Valkama Ines
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
Permanto
7-7,5
11
70
Lillrank Molly
Fitness Idrottsförening F.I.F
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
Permanto
alle 6
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
14
Liljekvist Vilda, IF Drott

9,5-10

2
71
Ojala Freja, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

3
73
Sandnäs Amanda, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

4
7
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

5
69
Juola Sofia, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

5
3
Juuti Vilhelmiina, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

5
72
Karlström Malva, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

5
76
Laitila Aava, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

5
4
Rosenberg Edith, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

10
79
Trompari Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
1
Hiltunen Inna, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

11
12
Krook Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

11
74
Nyman Agnes, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

11
11
Virta Amelie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

11
68
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
9
Granbäck Ellie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
13
Granlund Ebba, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
86
Grönroos Tova, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
65
Hynönen Silva, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8,5-9

11
16
Isomaa Ylva, IF Drott

8,5-9

11
77
Kleemola Wilma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
6
Lundén Saga, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
75
Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
78
Niemi Viivi, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
8
Norrgrann Tove, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
80
Perälä Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
10
Risberg Ella, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
87
Tolonen Anni, V&U-seura

8,5-9

11
15
Törnqvist Alma, IF Drott

8,5-9

11
67
Uusipaasto Minea, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8,5-9

11
66
Vartiamäki Emilia, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8,5-9

11
5
Yli-Valkama Ines, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
2
Leppä Sofia, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

11
70
Lillrank Molly, Fitness Idrottsförening F.I.F

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
3
Juuti Vilhelmiina, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

2
11
Virta Amelie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

3
14
Liljekvist Vilda, IF Drott

7,5-8

3
4
Rosenberg Edith, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

5
74
Nyman Agnes, Fitness Idrottsförening F.I.F

7,5-8

5
15
Törnqvist Alma, IF Drott

7,5-8

7
1
Hiltunen Inna, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

8
69
Juola Sofia, Fitness Idrottsförening F.I.F

7-7,5

8
71
Ojala Freja, Fitness Idrottsförening F.I.F

7-7,5

10
72
Karlström Malva, Fitness Idrottsförening F.I.F

7-7,5

11
12
Krook Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
68
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

6-7

11
13
Granlund Ebba, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
10
Risberg Ella, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
9
Granbäck Ellie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
86
Grönroos Tova, Fitness Idrottsförening F.I.F

alle 6

11
65
Hynönen Silva, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

alle 6

11
16
Isomaa Ylva, IF Drott

alle 6

11
77
Kleemola Wilma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
76
Laitila Aava, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
7
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
2
Leppä Sofia, Vaasan Telinetaiturit

alle 6

11
70
Lillrank Molly, Fitness Idrottsförening F.I.F

11
6
Lundén Saga, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
75
Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
78
Niemi Viivi, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
8
Norrgrann Tove, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
80
Perälä Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
73
Sandnäs Amanda, Fitness Idrottsförening F.I.F

alle 6

11
87
Tolonen Anni, V&U-seura

alle 6

11
79
Trompari Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
67
Uusipaasto Minea, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

alle 6

11
66
Vartiamäki Emilia, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

alle 6

11
5
Yli-Valkama Ines, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
7
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

2
4
Rosenberg Edith, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

3
11
Virta Amelie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

4
3
Juuti Vilhelmiina, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

5
15
Törnqvist Alma, IF Drott

8,5-9

6
10
Risberg Ella, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

7
12
Krook Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

8
86
Grönroos Tova, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

9
74
Nyman Agnes, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

10
14
Liljekvist Vilda, IF Drott

8-8,5

11
68
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8-8,5

11
13
Granlund Ebba, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
8
Norrgrann Tove, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
1
Hiltunen Inna, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
16
Isomaa Ylva, IF Drott

7,5-8

11
77
Kleemola Wilma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
76
Laitila Aava, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
67
Uusipaasto Minea, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7,5-8

11
9
Granbäck Ellie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
69
Juola Sofia, Fitness Idrottsförening F.I.F

7-7,5

11
72
Karlström Malva, Fitness Idrottsförening F.I.F

7-7,5

11
2
Leppä Sofia, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

11
6
Lundén Saga, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
71
Ojala Freja, Fitness Idrottsförening F.I.F

7-7,5

11
80
Perälä Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
87
Tolonen Anni, V&U-seura

7-7,5

11
79
Trompari Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
66
Vartiamäki Emilia, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7-7,5

11
65
Hynönen Silva, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

6-7

11
75
Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
78
Niemi Viivi, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
73
Sandnäs Amanda, Fitness Idrottsförening F.I.F

6-7

11
5
Yli-Valkama Ines, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
70
Lillrank Molly, Fitness Idrottsförening F.I.F

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
11
Virta Amelie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

2
7
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

3
3
Juuti Vilhelmiina, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

3
4
Rosenberg Edith, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

5
86
Grönroos Tova, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

5
72
Karlström Malva, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

7
14
Liljekvist Vilda, IF Drott

8,5-9

7
74
Nyman Agnes, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

9
12
Krook Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

10
10
Risberg Ella, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
2
Leppä Sofia, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
15
Törnqvist Alma, IF Drott

8,5-9

11
66
Vartiamäki Emilia, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8,5-9

11
68
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8-8,5

11
13
Granlund Ebba, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
1
Hiltunen Inna, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

11
16
Isomaa Ylva, IF Drott

8-8,5

11
76
Laitila Aava, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
8
Norrgrann Tove, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
71
Ojala Freja, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

11
67
Uusipaasto Minea, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8-8,5

11
65
Hynönen Silva, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7,5-8

11
69
Juola Sofia, Fitness Idrottsförening F.I.F

7,5-8

11
6
Lundén Saga, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

11
75
Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
80
Perälä Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
73
Sandnäs Amanda, Fitness Idrottsförening F.I.F

7,5-8

11
87
Tolonen Anni, V&U-seura

7,5-8

11
79
Trompari Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
78
Niemi Viivi, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
5
Yli-Valkama Ines, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
9
Granbäck Ellie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
77
Kleemola Wilma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
70
Lillrank Molly, Fitness Idrottsförening F.I.F

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
68
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

9
Granbäck Ellie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

13
Granlund Ebba, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

1
Hiltunen Inna, Vaasan Telinetaiturit

65
Hynönen Silva, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

16
Isomaa Ylva, IF Drott

69
Juola Sofia, Fitness Idrottsförening F.I.F

3
Juuti Vilhelmiina, Vaasan Telinetaiturit

72
Karlström Malva, Fitness Idrottsförening F.I.F

77
Kleemola Wilma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

12
Krook Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

76
Laitila Aava, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

2
Leppä Sofia, Vaasan Telinetaiturit

14
Liljekvist Vilda, IF Drott

70
Lillrank Molly, Fitness Idrottsförening F.I.F

6
Lundén Saga, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

75
Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto

78
Niemi Viivi, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8
Norrgrann Tove, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

74
Nyman Agnes, Fitness Idrottsförening F.I.F

71
Ojala Freja, Fitness Idrottsförening F.I.F

80
Perälä Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto

10
Risberg Ella, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

4
Rosenberg Edith, Vaasan Telinetaiturit

73
Sandnäs Amanda, Fitness Idrottsförening F.I.F

15
Törnqvist Alma, IF Drott

79
Trompari Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

67
Uusipaasto Minea, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

66
Vartiamäki Emilia, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

11
Virta Amelie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

5
Yli-Valkama Ines, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf


Last Update: 5/26/2024 8:12:40 PM
SX
SM
MD
XL
XXL