Back 

NTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut ja Stara Pietarsaari, 2019-10-05

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka vanhemmat
B luokka vanhemmat
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Permanto
Total
Gap
1
13
Holm Elin
Idrottsklubben Kronan
9-9,5
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
9-9,5
Permanto
9-9,5
2
12
Björk Edwina
Idrottsklubben Kronan
9-9,5
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
9-9,5
Permanto
9-9,5
3
15
Granlund Edith
Idrottsklubben Kronan
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
Permanto
8,5-9
4
11
Ljungberg Ronja
Idrottsklubben Kronan
9-9,5
7-7,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
9-9,5
Permanto
9-9,5
5
14
Biskop Ellen
Idrottsklubben Kronan
9-9,5
7,5-8
8,5-9
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
Permanto
9-9,5
6
2
Pohjonen Mia
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
8-8,5
8-8,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
Permanto
9-9,5
7
83
Hyväkkä Sanni-Maria
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
7-7,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
Permanto
8,5-9
8
10
Lindell Julia
Idrottsklubben Kronan
9-9,5
6-7
9-9,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
9-9,5
Permanto
9-9,5
9
5
Kongari Iris
IF Drott
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
Permanto
8-8,5
10
80
Juola Matilda
Fitness Idrottsförening F.I.F
8,5-9
7,5-8
8-8,5
9-9,5
V
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
Permanto
9-9,5
11
77
Arvio Lilja
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
9-9,5
alle 6
8,5-9
9-9,5
IV
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
Permanto
9-9,5
11
73
Kerttula Maisa
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
8,5-9
6-7
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
Permanto
8,5-9
11
3
Krook Elin
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
6-7
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
Permanto
8,5-9
11
71
Valtaala Oona
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
8,5-9
6-7
7,5-8
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
Permanto
8,5-9
11
81
Åbro Julia
Fitness Idrottsförening F.I.F
9-9,5
alle 6
8-8,5
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
8,5-9
11
79
Björkskog Saga
Fitness Idrottsförening F.I.F
8,5-9
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
Permanto
8,5-9
11
6
Bodbacka Anjelica
IF Drott
9-9,5
alle 6
8,5-9
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
Permanto
8-8,5
11
88
Cederholm Malin
Fitness Idrottsförening F.I.F
9-9,5
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
Permanto
8,5-9
11
87
Cederholm Sara
Fitness Idrottsförening F.I.F
9-9,5
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
Permanto
8,5-9
11
17
Heimosalmi Nea
Liikuntaseura Pori
8,5-9
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
8-8,5
11
82
Kauppinen Salla
Fitness Idrottsförening F.I.F
9-9,5
alle 6
8-8,5
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
8,5-9
11
72
Löytynoja Oona
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
9-9,5
alle 6
8-8,5
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
8,5-9
11
9
Nynäs Matilda
Idrottsklubben Kronan
8,5-9
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
Permanto
8,5-9
11
85
Rautio Heta
Kalajoen Voimistelijat
9,5-10
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
8,5-9
Permanto
8,5-9
11
4
Ström Yamina
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
alle 6
8-8,5
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
8,5-9
11
89
Sundqvist Tilde
If Drott
8,5-9
alle 6
8-8,5
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
8,5-9
11
7
Emet Maja
IF Drott
9,5-10
alle 6
7,5-8
8,5-9
II
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
7,5-8
Permanto
8,5-9
11
16
Järvenpää Anna
Liikuntaseura Pori
8-8,5
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
Permanto
7,5-8
11
84
Kukko Aurora
Kalajoen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
8-8,5
8,5-9
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
8,5-9
11
76
Malkamäki Saana
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
9-9,5
alle 6
8-8,5
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
7,5-8
11
78
Moore Jada
Fitness Idrottsförening F.I.F
8,5-9
alle 6
8-8,5
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
7,5-8
11
69
Onnela Iines
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7,5-8
8,5-9
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
Permanto
8,5-9
11
74
Särkioja Janette
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
9-9,5
alle 6
8-8,5
8,5-9
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
8,5-9
11
75
Alasuutari Dana
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
8,5-9
alle 6
7,5-8
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
Permanto
7,5-8
11
8
Sunabacka Maja
IF Drott
8,5-9
alle 6
7,5-8
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
Permanto
7,5-8
11
70
Uitto Lotta
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7,5-8
9-9,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
Permanto
9-9,5
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
7
Emet Maja, IF Drott

9,5-10

1
85
Rautio Heta, Kalajoen Voimistelijat

9,5-10

3
15
Granlund Edith, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

3
11
Ljungberg Ronja, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

5
77
Arvio Lilja, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

9-9,5

5
88
Cederholm Malin, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

7
13
Holm Elin, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

8
14
Biskop Ellen, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

8
83
Hyväkkä Sanni-Maria, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

8
10
Lindell Julia, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

8
4
Ström Yamina, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

11
81
Åbro Julia, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

11
12
Björk Edwina, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

11
6
Bodbacka Anjelica, IF Drott

9-9,5

11
87
Cederholm Sara, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

11
82
Kauppinen Salla, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

11
3
Krook Elin, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

11
84
Kukko Aurora, Kalajoen Voimistelijat

9-9,5

11
72
Löytynoja Oona, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

9-9,5

11
76
Malkamäki Saana, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

9-9,5

11
2
Pohjonen Mia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

11
74
Särkioja Janette, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

9-9,5

11
75
Alasuutari Dana, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
79
Björkskog Saga, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
17
Heimosalmi Nea, Liikuntaseura Pori

8,5-9

11
80
Juola Matilda, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
73
Kerttula Maisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
5
Kongari Iris, IF Drott

8,5-9

11
78
Moore Jada, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
9
Nynäs Matilda, Idrottsklubben Kronan

8,5-9

11
69
Onnela Iines, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8,5-9

11
8
Sunabacka Maja, IF Drott

8,5-9

11
89
Sundqvist Tilde, If Drott

8,5-9

11
70
Uitto Lotta, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8,5-9

11
71
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8,5-9

11
16
Järvenpää Anna, Liikuntaseura Pori

8-8,5

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
13
Holm Elin, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

2
12
Björk Edwina, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

3
15
Granlund Edith, Idrottsklubben Kronan

8,5-9

4
2
Pohjonen Mia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

5
5
Kongari Iris, IF Drott

7,5-8

6
14
Biskop Ellen, Idrottsklubben Kronan

7,5-8

7
80
Juola Matilda, Fitness Idrottsförening F.I.F

7,5-8

8
83
Hyväkkä Sanni-Maria, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

9
11
Ljungberg Ronja, Idrottsklubben Kronan

7-7,5

10
71
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

6-7

11
73
Kerttula Maisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

6-7

11
3
Krook Elin, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
10
Lindell Julia, Idrottsklubben Kronan

6-7

11
81
Åbro Julia, Fitness Idrottsförening F.I.F

alle 6

11
75
Alasuutari Dana, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
77
Arvio Lilja, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
79
Björkskog Saga, Fitness Idrottsförening F.I.F

alle 6

11
6
Bodbacka Anjelica, IF Drott

alle 6

11
88
Cederholm Malin, Fitness Idrottsförening F.I.F

alle 6

11
87
Cederholm Sara, Fitness Idrottsförening F.I.F

alle 6

11
7
Emet Maja, IF Drott

alle 6

11
17
Heimosalmi Nea, Liikuntaseura Pori

alle 6

11
16
Järvenpää Anna, Liikuntaseura Pori

alle 6

11
82
Kauppinen Salla, Fitness Idrottsförening F.I.F

alle 6

11
84
Kukko Aurora, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
72
Löytynoja Oona, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
76
Malkamäki Saana, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
78
Moore Jada, Fitness Idrottsförening F.I.F

alle 6

11
9
Nynäs Matilda, Idrottsklubben Kronan

alle 6

11
69
Onnela Iines, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

alle 6

11
85
Rautio Heta, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
74
Särkioja Janette, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
4
Ström Yamina, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
8
Sunabacka Maja, IF Drott

alle 6

11
89
Sundqvist Tilde, If Drott

alle 6

11
70
Uitto Lotta, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

alle 6

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
10
Lindell Julia, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

2
13
Holm Elin, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

2
11
Ljungberg Ronja, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

4
12
Björk Edwina, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

5
14
Biskop Ellen, Idrottsklubben Kronan

8,5-9

5
5
Kongari Iris, IF Drott

8,5-9

7
15
Granlund Edith, Idrottsklubben Kronan

8,5-9

8
77
Arvio Lilja, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

8
85
Rautio Heta, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

10
9
Nynäs Matilda, Idrottsklubben Kronan

8,5-9

11
79
Björkskog Saga, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
6
Bodbacka Anjelica, IF Drott

8,5-9

11
88
Cederholm Malin, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
87
Cederholm Sara, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
83
Hyväkkä Sanni-Maria, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
81
Åbro Julia, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

11
17
Heimosalmi Nea, Liikuntaseura Pori

8-8,5

11
80
Juola Matilda, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

11
82
Kauppinen Salla, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

11
73
Kerttula Maisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8-8,5

11
3
Krook Elin, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
84
Kukko Aurora, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

11
72
Löytynoja Oona, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8-8,5

11
76
Malkamäki Saana, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8-8,5

11
78
Moore Jada, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

11
2
Pohjonen Mia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
74
Särkioja Janette, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8-8,5

11
4
Ström Yamina, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
89
Sundqvist Tilde, If Drott

8-8,5

11
75
Alasuutari Dana, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
7
Emet Maja, IF Drott

7,5-8

11
16
Järvenpää Anna, Liikuntaseura Pori

7,5-8

11
69
Onnela Iines, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7,5-8

11
8
Sunabacka Maja, IF Drott

7,5-8

11
70
Uitto Lotta, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7,5-8

11
71
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7,5-8

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
11
Ljungberg Ronja, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

2
13
Holm Elin, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

2
10
Lindell Julia, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

4
12
Björk Edwina, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

5
77
Arvio Lilja, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

9-9,5

5
80
Juola Matilda, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

5
70
Uitto Lotta, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

9-9,5

8
14
Biskop Ellen, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

8
2
Pohjonen Mia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

10
83
Hyväkkä Sanni-Maria, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

10
4
Ström Yamina, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
81
Åbro Julia, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
79
Björkskog Saga, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
88
Cederholm Malin, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
87
Cederholm Sara, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
7
Emet Maja, IF Drott

8,5-9

11
15
Granlund Edith, Idrottsklubben Kronan

8,5-9

11
82
Kauppinen Salla, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
73
Kerttula Maisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
3
Krook Elin, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
84
Kukko Aurora, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

11
72
Löytynoja Oona, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
9
Nynäs Matilda, Idrottsklubben Kronan

8,5-9

11
69
Onnela Iines, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8,5-9

11
85
Rautio Heta, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

11
74
Särkioja Janette, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
89
Sundqvist Tilde, If Drott

8,5-9

11
71
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8,5-9

11
6
Bodbacka Anjelica, IF Drott

8-8,5

11
17
Heimosalmi Nea, Liikuntaseura Pori

8-8,5

11
5
Kongari Iris, IF Drott

8-8,5

11
75
Alasuutari Dana, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
16
Järvenpää Anna, Liikuntaseura Pori

7,5-8

11
76
Malkamäki Saana, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
78
Moore Jada, Fitness Idrottsförening F.I.F

7,5-8

11
8
Sunabacka Maja, IF Drott

7,5-8

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
81
Åbro Julia, Fitness Idrottsförening F.I.F

75
Alasuutari Dana, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

77
Arvio Lilja, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

14
Biskop Ellen, Idrottsklubben Kronan

12
Björk Edwina, Idrottsklubben Kronan

79
Björkskog Saga, Fitness Idrottsförening F.I.F

6
Bodbacka Anjelica, IF Drott

7
Emet Maja, IF Drott

15
Granlund Edith, Idrottsklubben Kronan

17
Heimosalmi Nea, Liikuntaseura Pori

13
Holm Elin, Idrottsklubben Kronan

83
Hyväkkä Sanni-Maria, Vaasan Telinetaiturit

16
Järvenpää Anna, Liikuntaseura Pori

80
Juola Matilda, Fitness Idrottsförening F.I.F

82
Kauppinen Salla, Fitness Idrottsförening F.I.F

73
Kerttula Maisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

5
Kongari Iris, IF Drott

3
Krook Elin, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

84
Kukko Aurora, Kalajoen Voimistelijat

10
Lindell Julia, Idrottsklubben Kronan

11
Ljungberg Ronja, Idrottsklubben Kronan

72
Löytynoja Oona, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

76
Malkamäki Saana, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

78
Moore Jada, Fitness Idrottsförening F.I.F

9
Nynäs Matilda, Idrottsklubben Kronan

69
Onnela Iines, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

2
Pohjonen Mia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

85
Rautio Heta, Kalajoen Voimistelijat

74
Särkioja Janette, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

4
Ström Yamina, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8
Sunabacka Maja, IF Drott

70
Uitto Lotta, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

71
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto


Last Update: 6/21/2024 3:47:10 AM
SX
SM
MD
XL
XXL