Back 

NTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut ja Stara Pietarsaari, 2019-10-05

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka vanhemmat
C luokka vanhemmat
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Permanto
Total
Gap
1
16
Väänänen Essi
Liikuntaseura Pori
9,5-10
8,5-9
9-9,5
8-8,5
VII
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
9-9,5
Permanto
8-8,5
1
99
Nybäck Siri
Fitness Idrottsförening F.I.F
9-9,5
9-9,5
9-9,5
8-8,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
9-9,5
Permanto
8-8,5
3
12
Bäf Veera
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,5-10
7,5-8
9-9,5
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
9-9,5
Permanto
8-8,5
4
92
Ådahl Nadja
Idrottsklubben Kronan
9-9,5
7-7,5
9,5-10
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
9,5-10
Permanto
8,5-9
5
87
Vornanen Hanna
IF Drott
9-9,5
8-8,5
9-9,5
7,5-8
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
Permanto
7,5-8
6
13
Rahko Aada
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,5-10
7-7,5
9-9,5
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
9-9,5
Permanto
8-8,5
7
91
Koitto Sara
Vaasan Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
Permanto
8,5-9
8
21
Sillanpää Fanny
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
Permanto
8-8,5
9
88
Kackur Josefina
IF Drott
9-9,5
6-7
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
Permanto
7,5-8
10
86
Fors Matilda
IF Drott
8,5-9
6-7
9-9,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
9-9,5
Permanto
8-8,5
10
97
Lännenmäki Laura
Fitness Idrottsförening F.I.F
8-8,5
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
Permanto
8-8,5
11
20
Hoxell Joline
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
7,5-8
8-8,5
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
Permanto
7-7,5
11
14
Marttila Sylvi
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
7,5-8
6-7
9-9,5
8-8,5
IV
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
9-9,5
Permanto
8-8,5
11
3
Dalkarl Liv
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8-8,5
6-7
9-9,5
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
9-9,5
Permanto
7-7,5
11
18
Hedman Miranda
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8-8,5
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
Permanto
7-7,5
11
104
Junno Jenni
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
8,5-9
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
Permanto
7,5-8
11
2
Kiviniemi Julia
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8-8,5
8-8,5
8-8,5
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
Permanto
7-7,5
11
8
Lepistö Noora
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
Permanto
7-7,5
11
4
Mäkinen Roosa
Kyrön Voima Voimistelujaosto
7,5-8
7-7,5
9-9,5
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
9-9,5
Permanto
7,5-8
11
105
Pääkkö Minea
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
9-9,5
6-7
8,5-9
6-7
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
Permanto
6-7
11
9
Perälä Pinja
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
6-7
8,5-9
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
Permanto
7-7,5
11
100
Rauhala Alisa
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
8,5-9
6-7
8,5-9
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
Permanto
7,5-8
11
10
Vasala Nora
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
6-7
9-9,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
9-9,5
Permanto
7,5-8
11
15
Virta Eevi
Liikuntaseura Pori
9,5-10
7-7,5
6-7
7-7,5
III
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
6-7
Permanto
7-7,5
11
85
Bodbacka Yasmine
IF Drott
8-8,5
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
Permanto
7-7,5
11
19
Brådd Sara
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
Permanto
7-7,5
11
96
Erkkilä Ella
Fitness Idrottsförening F.I.F
8-8,5
6-7
8,5-9
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8,5-9
Permanto
7-7,5
11
95
Hihnala Vilma
Kalajoen Voimistelijat
8-8,5
6-7
7,5-8
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7,5-8
Permanto
7-7,5
11
98
Luomaranta Anna
Fitness Idrottsförening F.I.F
8-8,5
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
Permanto
7,5-8
11
93
Mäkelä Lotta
Kalajoen Voimistelijat
8-8,5
alle 6
8-8,5
6-7
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
6-7
11
7
Mäki Siiri
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
Permanto
6-7
11
5
Niemi Siiri
Kyrön Voima Voimistelujaosto
7,5-8
6-7
8,5-9
6-7
II
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
8,5-9
Permanto
6-7
11
101
Nisula Leila
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
7,5-8
alle 6
8-8,5
7-7,5
II
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
7-7,5
11
1
Pohto Maija
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
8,5-9
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
Permanto
7,5-8
11
102
Rättyä Sofia
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
8,5-9
alle 6
8-8,5
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
7,5-8
11
94
Venetjoki Aino
Kalajoen Voimistelijat
8-8,5
alle 6
8,5-9
6-7
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
Permanto
6-7
11
89
Kock Tindra
IF Drott
8,5-9
8-8,5
8-8,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
8-8,5
11
103
Laapotti Julia
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
7,5-8
alle 6
8-8,5
alle 6
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
8-8,5
Permanto
alle 6
11
17
Pösö Enni
Liikuntaseura Pori
6-7
I
VT
alle 6
UB
6-7
BB
alle 6
Permanto
alle 6
11
90
Skott Matilda
IF Drott
9-9,5
9-9,5
7,5-8
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
9-9,5
Permanto
7,5-8
11
11
Jansson Anna
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
Permanto
alle 6
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
16
Väänänen Essi, Liikuntaseura Pori

9,5-10

2
12
Bäf Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9,5-10

3
15
Virta Eevi, Liikuntaseura Pori

9,5-10

4
13
Rahko Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9,5-10

5
88
Kackur Josefina, IF Drott

9-9,5

6
90
Skott Matilda, IF Drott

9-9,5

7
87
Vornanen Hanna, IF Drott

9-9,5

8
99
Nybäck Siri, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

9
92
Ådahl Nadja, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

10
19
Brådd Sara, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

10
105
Pääkkö Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

9-9,5

10
9
Perälä Pinja, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
86
Fors Matilda, IF Drott

8,5-9

11
20
Hoxell Joline, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
104
Junno Jenni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
89
Kock Tindra, IF Drott

8,5-9

11
91
Koitto Sara, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
8
Lepistö Noora, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
102
Rättyä Sofia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
100
Rauhala Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
21
Sillanpää Fanny, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
10
Vasala Nora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
85
Bodbacka Yasmine, IF Drott

8-8,5

11
3
Dalkarl Liv, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
96
Erkkilä Ella, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

11
18
Hedman Miranda, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
95
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

11
2
Kiviniemi Julia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
97
Lännenmäki Laura, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

11
98
Luomaranta Anna, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

11
93
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

11
7
Mäki Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
1
Pohto Maija, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
94
Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

11
103
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
4
Mäkinen Roosa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
14
Marttila Sylvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
5
Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
101
Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
11
Jansson Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
17
Pösö Enni, Liikuntaseura Pori

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
99
Nybäck Siri, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

2
16
Väänänen Essi, Liikuntaseura Pori

8,5-9

3
2
Kiviniemi Julia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

4
21
Sillanpää Fanny, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

5
87
Vornanen Hanna, IF Drott

8-8,5

6
20
Hoxell Joline, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

7
12
Bäf Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

8
92
Ådahl Nadja, Idrottsklubben Kronan

7-7,5

9
4
Mäkinen Roosa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

9
15
Virta Eevi, Liikuntaseura Pori

7-7,5

11
104
Junno Jenni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7-7,5

11
91
Koitto Sara, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

11
97
Lännenmäki Laura, Fitness Idrottsförening F.I.F

7-7,5

11
13
Rahko Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
3
Dalkarl Liv, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
96
Erkkilä Ella, Fitness Idrottsförening F.I.F

6-7

11
86
Fors Matilda, IF Drott

6-7

11
18
Hedman Miranda, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
95
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
88
Kackur Josefina, IF Drott

6-7

11
8
Lepistö Noora, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
14
Marttila Sylvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
5
Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
105
Pääkkö Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

6-7

11
9
Perälä Pinja, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
17
Pösö Enni, Liikuntaseura Pori

6-7

11
100
Rauhala Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

6-7

11
10
Vasala Nora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
85
Bodbacka Yasmine, IF Drott

alle 6

11
19
Brådd Sara, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
11
Jansson Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
89
Kock Tindra, IF Drott

11
103
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
98
Luomaranta Anna, Fitness Idrottsförening F.I.F

alle 6

11
93
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
7
Mäki Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
101
Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
1
Pohto Maija, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
102
Rättyä Sofia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
90
Skott Matilda, IF Drott

11
94
Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
92
Ådahl Nadja, Idrottsklubben Kronan

9,5-10

2
99
Nybäck Siri, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

3
12
Bäf Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

3
3
Dalkarl Liv, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

5
16
Väänänen Essi, Liikuntaseura Pori

9-9,5

6
86
Fors Matilda, IF Drott

9-9,5

6
14
Marttila Sylvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

6
90
Skott Matilda, IF Drott

9-9,5

9
13
Rahko Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

9
10
Vasala Nora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

11
4
Mäkinen Roosa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
87
Vornanen Hanna, IF Drott

9-9,5

11
96
Erkkilä Ella, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
88
Kackur Josefina, IF Drott

8,5-9

11
91
Koitto Sara, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
97
Lännenmäki Laura, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
5
Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
105
Pääkkö Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
9
Perälä Pinja, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
1
Pohto Maija, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
100
Rauhala Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
94
Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

11
18
Hedman Miranda, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
20
Hoxell Joline, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
2
Kiviniemi Julia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
89
Kock Tindra, IF Drott

8-8,5

11
103
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8-8,5

11
8
Lepistö Noora, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
93
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

11
101
Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8-8,5

11
102
Rättyä Sofia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8-8,5

11
21
Sillanpää Fanny, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
85
Bodbacka Yasmine, IF Drott

7,5-8

11
19
Brådd Sara, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

11
95
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
104
Junno Jenni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
98
Luomaranta Anna, Fitness Idrottsförening F.I.F

7,5-8

11
7
Mäki Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
15
Virta Eevi, Liikuntaseura Pori

6-7

11
11
Jansson Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
17
Pösö Enni, Liikuntaseura Pori

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
91
Koitto Sara, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

2
92
Ådahl Nadja, Idrottsklubben Kronan

8,5-9

3
21
Sillanpää Fanny, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

4
14
Marttila Sylvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

5
99
Nybäck Siri, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

6
13
Rahko Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

7
12
Bäf Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

8
97
Lännenmäki Laura, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

8
16
Väänänen Essi, Liikuntaseura Pori

8-8,5

10
86
Fors Matilda, IF Drott

8-8,5

11
89
Kock Tindra, IF Drott

8-8,5

11
104
Junno Jenni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
88
Kackur Josefina, IF Drott

7,5-8

11
98
Luomaranta Anna, Fitness Idrottsförening F.I.F

7,5-8

11
4
Mäkinen Roosa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
1
Pohto Maija, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
102
Rättyä Sofia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
100
Rauhala Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
90
Skott Matilda, IF Drott

7,5-8

11
10
Vasala Nora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
87
Vornanen Hanna, IF Drott

7,5-8

11
85
Bodbacka Yasmine, IF Drott

7-7,5

11
19
Brådd Sara, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
3
Dalkarl Liv, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
96
Erkkilä Ella, Fitness Idrottsförening F.I.F

7-7,5

11
18
Hedman Miranda, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
95
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

7-7,5

11
20
Hoxell Joline, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
2
Kiviniemi Julia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
8
Lepistö Noora, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
101
Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7-7,5

11
9
Perälä Pinja, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
15
Virta Eevi, Liikuntaseura Pori

7-7,5

11
93
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
7
Mäki Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
5
Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
105
Pääkkö Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

6-7

11
94
Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
11
Jansson Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
103
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
17
Pösö Enni, Liikuntaseura Pori

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
92
Ådahl Nadja, Idrottsklubben Kronan

12
Bäf Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

85
Bodbacka Yasmine, IF Drott

19
Brådd Sara, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

3
Dalkarl Liv, Kyrön Voima Voimistelujaosto

96
Erkkilä Ella, Fitness Idrottsförening F.I.F

86
Fors Matilda, IF Drott

18
Hedman Miranda, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

95
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

20
Hoxell Joline, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

11
Jansson Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

104
Junno Jenni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

88
Kackur Josefina, IF Drott

2
Kiviniemi Julia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

89
Kock Tindra, IF Drott

91
Koitto Sara, Vaasan Telinetaiturit

103
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

97
Lännenmäki Laura, Fitness Idrottsförening F.I.F

8
Lepistö Noora, Kyrön Voima Voimistelujaosto

98
Luomaranta Anna, Fitness Idrottsförening F.I.F

93
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

7
Mäki Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

4
Mäkinen Roosa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

14
Marttila Sylvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

5
Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

101
Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

99
Nybäck Siri, Fitness Idrottsförening F.I.F

105
Pääkkö Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

9
Perälä Pinja, Kyrön Voima Voimistelujaosto

1
Pohto Maija, Kyrön Voima Voimistelujaosto

17
Pösö Enni, Liikuntaseura Pori

13
Rahko Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

102
Rättyä Sofia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

100
Rauhala Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

21
Sillanpää Fanny, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

90
Skott Matilda, IF Drott

16
Väänänen Essi, Liikuntaseura Pori

10
Vasala Nora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

94
Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat

15
Virta Eevi, Liikuntaseura Pori

87
Vornanen Hanna, IF Drott


Last Update: 6/21/2024 2:34:14 AM
SX
SM
MD
XL
XXL