Back 

NTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut ja Stara Pietarsaari, 2019-10-05

Back

C luokka vanhemmat

Vault | Uneven bars | Beam | Permanto | All-Round
Name Total
1 16  Väänänen Essi, Liikuntaseura Pori VII
1 99  Nybäck Siri, Fitness Idrottsförening F.I.F VII
3 12  Bäf Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto V
4 92  Ådahl Nadja, Idrottsklubben Kronan V
5 87  Vornanen Hanna, IF Drott V
6 13  Rahko Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto V
7 91  Koitto Sara, Vaasan Telinetaiturit IV
8 21  Sillanpää Fanny, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf IV
9 88  Kackur Josefina, IF Drott IV
10 86  Fors Matilda, IF Drott IV
10 97  Lännenmäki Laura, Fitness Idrottsförening F.I.F IV
11 20  Hoxell Joline, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf IV
11 14  Marttila Sylvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto IV
11 3  Dalkarl Liv, Kyrön Voima Voimistelujaosto III
11 18  Hedman Miranda, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf III
11 104  Junno Jenni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim III
11 2  Kiviniemi Julia, Kyrön Voima Voimistelujaosto III
11 8  Lepistö Noora, Kyrön Voima Voimistelujaosto III
11 4  Mäkinen Roosa, Kyrön Voima Voimistelujaosto III
11 105  Pääkkö Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim III
11 9  Perälä Pinja, Kyrön Voima Voimistelujaosto III
11 100  Rauhala Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim III
11 10  Vasala Nora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 15  Virta Eevi, Liikuntaseura Pori III
11 85  Bodbacka Yasmine, IF Drott II
11 19  Brådd Sara, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf II
11 96  Erkkilä Ella, Fitness Idrottsförening F.I.F II
11 95  Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat II
11 98  Luomaranta Anna, Fitness Idrottsförening F.I.F II
11 93  Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat II
11 7  Mäki Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 5  Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 101  Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim II
11 1  Pohto Maija, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 102  Rättyä Sofia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim II
11 94  Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat II
11 89  Kock Tindra, IF Drott I
11 103  Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim I
11 17  Pösö Enni, Liikuntaseura Pori I
11 90  Skott Matilda, IF Drott I
11 11  Jansson Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Last Update: 5/22/2022 12:10:20 PM