Back 

Varala Cup Tampere, 2019-10-13

ND 9-11v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Vahteristo Meri, Valkeakosken Voimistelijat
17.000
2 Hällström Adella, Valkeakosken Voimistelijat
16.750
3 Huiko Alina, Vantaan Voimisteluseura
16.550
4 Björkqvist Ella, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.250
5 Tuuri Fanni, Valkeakosken Voimistelijat
16.200
6 Järvinen Verna, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.050
7 Valli Iines, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.000
8 Kautto Milja, Valkeakosken Voimistelijat
15.850
9 Koivula Adele, Nokian Voimisteluseura
15.800
10 Helander Helmi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.750
11 Farzad Melina, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.750
12 Arabaci Melek, Nokian Voimisteluseura
15.700
13 Riihonen Nelli, Keravan Voimistelijat
15.550
14 Hytönen Lida, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.550
15 Engbäck Elsa, Nokian Voimisteluseura
15.450
16 Haataja Peppi, Valkeakosken Voimistelijat
15.400
17 Koski Lempi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.400
18 Miettinen Julia, Keravan Voimistelijat
15.400
19 Heikkilä Fiinu, Valkeakosken Voimistelijat
15.350
20 Suur-Uski Eeva, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.300
21 Sjöroos Ellen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.250
22 Eskonen Eerika, Tampereen Sisu
15.150
23 Räty Saima, Valkeakosken Voimistelijat
15.150
24 Käkönen Olivia, Valkeakosken Voimistelijat
15.050
25 Virtanen Seela, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.000
26 saariniemi Adele, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.750
27 Breucha Sanni, Keravan Voimistelijat
14.700
28 Nysten Hilla, Valkeakosken Voimistelijat
14.650
29 Karppinen Oona, Kajaani Gymnastics
14.550
30 Kurikka Nina, Valkeakosken Voimistelijat
14.450
31 Ketola Anni, Valkeakosken Voimistelijat
14.450
32 Ketola Emmi, Valkeakosken Voimistelijat
14.450
33 Koistinen Alexandra, Oulun Naisvoimistelijat
14.400
34 Skoglund Sandra, Seinäjoen Voimistelijat
14.300
35 Mustonen Kerttu, Kajaani Gymnastics
14.250
36 Heikkinen Iida, Kajaani Gymnastics
14.250
37 Avikainen Ilona, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.250
38 Pessinen Aada, Seinäjoen Voimistelijat
14.200
39 Heimonen Amanda, Seinäjoen Voimistelijat
14.200
40 Belluardo Vivien, Keravan Voimistelijat
14.100
41 Välimäki Vilma, Keravan Voimistelijat
14.050
42 Seilonen Elli, Kajaani Gymnastics
14.000
43 Nuolivirta Anni, Seinäjoen Voimistelijat
13.950
44 Kouvalainen Nella, Vantaan Voimisteluseura
13.900
45 Malm Amanda, Oulun Naisvoimistelijat
13.850
46 Rantanen Oona, Keravan Voimistelijat
13.850
47 Vainio Jiia, Keravan Voimistelijat
13.850
48 Metsämäki Mea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.800
49 Pihlajasaari Miitta, Nokian Voimisteluseura
13.750
50 Kaikosuo Elsa, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.750
51 Tulehmo Henna, Nokian Voimisteluseura
13.700
52 Kuikka Milla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.600
53 Puolakanaho Vilma, Oulun Naisvoimistelijat
13.450
54 Kervinen Fanni, Kajaani Gymnastics
13.400
55 Sorvoja Ilona, Oulun Naisvoimistelijat
13.350
56 Seeck Pinja, Valkeakosken Voimistelijat
13.300
57 Huttunen Sofia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.250
58 Katajamaa Niia, Keravan Voimistelijat
13.200
59 Heikkinen Taika, Kajaani Gymnastics
13.150
60 Kytöviita Fiia, Valkeakosken Voimistelijat
13.050
61 Marjala Saaga, Oulun Naisvoimistelijat
12.900
62 Hannila Elli, Valkeakosken Voimistelijat
12.700
63 Hirvonen Anni, Oulun Naisvoimistelijat
12.600
64 Kauria Kielo, Vantaan Voimisteluseura
12.450
65 Leinonen Emilia, Kajaani Gymnastics
12.400
66 Peltokangas Saga, Vantaan Voimisteluseura
12.150
67 Leppänen Liinu, Oulun Naisvoimistelijat
12.050
68 Ahtonen Eve, Kajaani Gymnastics
10.000

AG1 yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Laaksonen Hilda, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.100
2 Pulkki Anni, Valkeakosken Voimistelijat
19.050
3 Sirviö Jade, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.800
4 Kivelä Oona, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.750
5 Antinaho Linnea, Valkeakosken Voimistelijat
18.250
6 Tolonen Saana, Valkeakosken Voimistelijat
18.200
7 Hällström Aisha, Valkeakosken Voimistelijat
18.150
8 Lauroma Mea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.150
9 Lahtonen Jessica, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.100
10 Hakonen Netta, Valkeakosken Voimistelijat
18.050
11 Aaltonen Erin, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.000
12 Alimyllymaa Julia, Valkeakosken Voimistelijat
17.800
13 Tuominen Jenny, Valkeakosken Voimistelijat
17.750
14 Launonen Ninna, Kajaani Gymnastics
17.500
15 Nääppä Anniina, Valkeakosken Voimistelijat
17.500
16 Väisänen Jertta, Valkeakosken Voimistelijat
17.150
17 Backström Maija, Keravan Voimistelijat
17.150
18 Haapanen Heta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.950
19 Grönroos Amanda, Nokian Voimisteluseura
16.950
20 Alimyllymaa Veera, Valkeakosken Voimistelijat
16.800
21 Göcmen Ada, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.800
22 Kähkönen Jenni, Kajaani Gymnastics
16.600
23 Hänninen Eerika, Kajaani Gymnastics
16.550
24 Leinonen Tilda, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.250
25 Pelkonen Jutta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.050
26 Martikainen Nelli, Oulun Naisvoimistelijat
16.000
27 Veivo Oona, Oulun Naisvoimistelijat
15.800
28 Pulli Lotta, Tampereen Sisu
15.600
29 Vuorinen Neela, Tampereen Sisu
15.400
30 Härkönen Jada, Keravan Voimistelijat
15.350
31 Penttilä Lilli, Oulun Naisvoimistelijat
14.850
32 Suoniemi Petra, Nokian Voimisteluseura
14.850
33 Ylä-Pöntinen Kukka, Seinäjoen Voimistelijat
14.550
34 Källman Nea, Vantaan Voimisteluseura
14.200
35 Taatila Ella, Nokian Voimisteluseura
14.150
36 Liisanantti Annika, Keravan Voimistelijat
13.650
37 Perhovaara Isabella, Kajaani Gymnastics
38 Närvä Viivi, Valkeakosken Voimistelijat

AG1 yksilöt pojat

Score
Name Total
1 Nousiainen Sampo, Valkeakosken Voimistelijat
18.900

AG2 yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Hukkanen Nea, Jyväskylän Naisvoimistelijat
19.800
2 Nikander Jutta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.650
3 Kilpeläinen Inka, Kajaani Gymnastics
19.200
4 Paulamäki Nelli, Valkeakosken Voimistelijat
19.100
5 Vainio Nea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.500
6 Rantala Emilia, Valkeakosken Voimistelijat
18.200
7 Seppälä Kaisa, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.850
8 Löppönen Fiona, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.650
9 Vahteristo Lumi, Valkeakosken Voimistelijat
17.550
10 Soininen Siiri, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.100
11 Soukki Sanni, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.000
12 Ollila Auli, Valkeakosken Voimistelijat
16.900
13 Koponen Adeelia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.700
14 Niva Mariina, Oulun Naisvoimistelijat
16.700
15 Huiko Olivia, Vantaan Voimisteluseura
16.250
16 Järvelä Sini, Seinäjoen Voimistelijat
15.100
17 Suoniemi Riina, Nokian Voimisteluseura
14.900
18 Morosan Iasmina, Vantaan Voimisteluseura
14.850
19 Penttilä Oona-Emilia, Oulun Naisvoimistelijat
13.550
20 Tamminen Veera, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
21 Väljä Viivi, Valkeakosken Voimistelijat
22 Hurmerinne Jannica, Vantaan Voimisteluseura
23 Kuosku Sanni, Seinäjoen Voimistelijat

AG1 triot

Score
Name Total
1 Laaksonen, Lahtonen, Teinikivi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.500
2 Kivelä, Paganus, Sirviö, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.700
3 Hakonen, Närvä, Väisänen, Valkeakosken Voimistelijat
17.500
4 Aaltonen, Lauroma, Tunturi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.000
5 Alimyllymaa, Pulkki, Tolonen, Valkeakosken Voimistelijat
16.900
6 Antinaho, Hietamäki, Tuominen, Valkeakosken Voimistelijat
15.850
7 Backström, Heiskanen, Romo, Keravan Voimistelijat
15.250
8 Martikainen, Penttilä, Veivo, Oulun Naisvoimistelijat
13.900

ND 9-11v. triot

Score
Name Total
1 Hällström, Tuuri, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
17.250
2 Farzad, Rotkus, Valli, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.100
3 Björkqvist, Helander, Järvinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.750
4 Engbäck, Koivula, Tulehmo, Nokian Voimisteluseura
15.650
5 Haataja, Heikkilä, Ketola, Valkeakosken Voimistelijat
15.450
6 Koski, Virtanen, saariniemi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.050
7 Antinaho, Kurikka, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
14.950
8 Harjanne, Kaskinen, Yilmaz, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.850
9 Miettinen, Mokkila, Välimäki, Keravan Voimistelijat
14.750
10 Jyllilä, Koistinen, Sorvoja, Oulun Naisvoimistelijat
14.650
11 Javanainen, Karhusaari, Sandell, Nokian Voimisteluseura
14.500
12 Ahtonen, Heikkinen, Seilonen, Kajaani Gymnastics
13.750
13 Hannila, Mäkynen, Räty, Valkeakosken Voimistelijat
13.650
14 Husu, Kouvalainen, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
13.600
15 Heikkinen, Karppinen, Mustonen, Kajaani Gymnastics
13.400
16 Belluardo, Heikkinen, Marstio, Keravan Voimistelijat
12.550
17 Kakkonen, Lehto, Sorvari, Valkeakosken Voimistelijat
12.400
18 Einola, Hannila, Järvinen, Valkeakosken Voimistelijat
12.250
19 Katajamaa, Nykänen, Räisänen, Keravan Voimistelijat
12.200
20 Husu, Juppi, Laitinen, Vantaan Voimisteluseura
11.350
21 Jansson, Kulju, Lemercier, Vantaan Voimisteluseura
11.350
22 Jelkänen, Korpela, Suojanen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

AG2 triot

Score
Name Total
1 Paulamäki, Rantala, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
18.800
2 Nieminen, Ollila, Väljä, Valkeakosken Voimistelijat
18.500
3 Löppönen, Tamminen, Österholm, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.650
4 Soininen, Soukki, Vainio, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.300
5 Koponen, Lahdenperä, Seppälä, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

ND 9-11v. ryhmät

Score
Name Total
1 Björkqvist, Helander, Jelkänen, Järvinen, Valli, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.550
2 Haataja, Hällström, Kautto, Käkönen, Tuuri, Valkeakosken Voimistelijat
15.500
3 Heimonen, Nuolivirta, Pessinen, Rautiainen, Skoglund, Seinäjoen Voimistelijat
15.300
4 Farzad, Harjanne, Kaskinen, Rotkus, Suojanen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.850
5 Arabaci, Mäkinen, Pihlajasaari, Stenroos, Telenius, Nokian Voimisteluseura
14.450
6 Koski, Metsämäki, Sjöroos, Virtanen, saariniemi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.750
7 Heikkinen, Marstio, Mokkila, Rantanen, Vainio, Keravan Voimistelijat
13.000
8 Hirvonen, Jyllilä, Malm, Marjala, Puolakanaho, Oulun Naisvoimistelijat
12.800

AG1 ryhmät

Score
Name Total
1 Kivelä, Laaksonen, Lahtonen, Sirviö, Teinikivi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.150
2 Alimyllymaa, Hietamäki, Nousiainen, Nääppä, Pulkki, Valkeakosken Voimistelijat
17.650
3 Göcmen, Haapanen, Lauroma, Paganus, Pelkonen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.600

AG2 ryhmät

Score
Name Total
1 Nieminen, Ollila, Paulamäki, Rantala, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
17.750
2 Lahdenperä, Löppönen, Seppälä, Tamminen, Österholm, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
3 Koponen, Nikander, Soininen, Soukki, Vainio, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

Seniorit yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Samppa Fanny, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.350
2 Lahtinen Lotta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.700
3 Järvinen Anni, Nokian Voimisteluseura
17.600
4 Laatikainen Inka, Kajaani Gymnastics
17.200
5 Kolho Inka, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.850
6 Kantola Helmi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.850
7 Mokkila Saija, Keravan Voimistelijat
16.750
8 Keurulainen Maija, Vantaan Voimisteluseura
16.700
9 Haatainen Amanda, Oulun Naisvoimistelijat
15.300
10 Rautiainen Erika, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

Seniorit triot

Score
Name Total
1 Kantola, Lahtinen, Samppa, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.100

2. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Fagerlund, Kari, Mannonen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-2
2 Kajan, Saarela, Siirala, Keravan Voimistelijat
C-2
3 Horttanainen, Hyvämäki, Sahala, Keravan Voimistelijat
C-3
4 Hannuksela, Kauppinen, Ojansivu, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-4
5 Kesäläinen, Martelius, Pakarinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-4
6 Koivuranta, Meskanen, Pulkkinen, Tanhuanpää, Nokian Voimisteluseura
C-4
7 Hulkkonen, Joona, Kalliomäki, Kumpulainen, Mäkiaho, Jyväskylän Naisvoimistelijat
C-4
8 Koistinen, Masalin, Sallinen, Tervo, Keravan Voimistelijat
C-4
9 Haavisto, Juutinen, Koivisto, Pajatsalo, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-5

4. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Malin Wilma, Valkeakosken Voimistelijat
18.350
2 Österman Saga, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.150
3 Savunen Pinja, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.350
4 Korhonen Jutta, Jyväskylän Naisvoimistelijat
17.250
5 Moilanen Anni, Kajaani Gymnastics
16.750
6 Kurittu Elise, Vantaan Voimisteluseura
16.700
7 Tynnilä Sonja, Vantaan Voimisteluseura
16.700
8 Kukkula Iina, Oulun Naisvoimistelijat
16.550
9 Viljamaa Lilli, Valkeakosken Voimistelijat
16.450
10 Manninen Iida-Maria, Seinäjoen Voimistelijat
16.350
11 Kiiski Nonna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.350
12 Pennanen Iiris, Nokian Voimisteluseura
16.200
13 Auno Medeiros Magnólia, Keravan Voimistelijat
16.150
14 Kalliokoski Josefina, Nokian Voimisteluseura
16.150
15 Ekman Minttu, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.950
16 Pirilä Nea, Vantaan Voimisteluseura
15.850
17 Parviainen Silja, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.750
18 Salonen Jenna, Oulun Naisvoimistelijat
15.750
19 Tulisalo Jemina, Oulun Naisvoimistelijat
15.650
20 Vihro Heta, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.600
21 Valonen Kerttu, Tampereen Sisu
15.550
22 Olli Ida, Nokian Voimisteluseura
15.450
23 Hanhineva Tuuli, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.450
24 Nykänen Noora, Oulun Naisvoimistelijat
15.450
25 Sarjanoja Pinja, Oulun Naisvoimistelijat
15.300
26 Ukkola Lilja, Oulun Naisvoimistelijat
15.300
27 Nousiainen Peppi, Oulun Naisvoimistelijat
15.150
28 Grönberg Enni, Kajaani Gymnastics
15.150
29 Lepistö Sara-Julia, Nokian Voimisteluseura
15.150
30 Toivonen Siiri, Raision Jumpparit
15.000
31 Elijoki Nea-Helmiina, Valkeakosken Voimistelijat
14.950
32 Bemeleit Erin, Vantaan Voimisteluseura
14.950
33 Linja Inka, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.850
34 Jaakola Liinu, Nokian Voimisteluseura
14.850
35 Pajukoski Maija, Tampereen Sisu
14.700
36 Nieminen Henna, Nokian Voimisteluseura
14.600
37 Kinnunen Elli, Nokian Voimisteluseura
14.550
38 Tapionlinna Anni, Vantaan Voimisteluseura
14.150
39 Liitola Julia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.050
40 Heikkinen Elviira, Kajaani Gymnastics
13.650
41 Kaarniranta Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.450
42 Jungebrand Sara, Vantaan Voimisteluseura
12.600
43 Hanhineva Anni, Kuopion Reippaan Voimistelijat
44 Peltokangas Aamu, Vantaan Voimisteluseura
45 Minkkinen Viivi, Kuopion Reippaan Voimistelijat
46 Hurja Ronja, Vantaan Voimisteluseura
47 Tuokko Essi, Raision Jumpparit
48 Kekki Kiira, Vantaan Voimisteluseura

3. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Huovinen Silja, Kajaani Gymnastics
15.050
2 Särkkä Maikki, Tampereen Sisu
15.050
3 Pääjärvi Sofia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.800
4 Tyrni Siiri, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.500
5 Koskiniemi Iida, Tampereen Sisu
14.300
6 Koivunen Inka, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
14.300
7 Van Leeuwen Terhi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.000
8 Juntunen Viivi, Kajaani Gymnastics
13.900
9 Kauppila Anni, Kajaani Gymnastics
13.750
10 Kirjonen Elli, Seinäjoen Voimistelijat
13.650
11 Kotilainen Alina, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.650
12 Pulla Essi, Valkeakosken Voimistelijat
13.600
13 Mylly Ella, Oulun Naisvoimistelijat
13.300
14 Kokkonen Tinja, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
13.250
15 Rajala Iisa, Seinäjoen Voimistelijat
13.250
16 Kangas Sara, Oulun Naisvoimistelijat
13.150
17 Ollakka Ainu, Oulun Naisvoimistelijat
12.950
18 Lee Sofia, Oulun Naisvoimistelijat
12.950
19 Sirviö Nella, Kajaani Gymnastics
12.850
20 Kirves Silja, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
12.700
21 Koistinen Saimi, Oulun Naisvoimistelijat
12.650
22 Piilonen Eedit, Nokian Voimisteluseura
12.650
23 Lehto Siina, Nokian Voimisteluseura
12.400
24 Alatalo Pipsa, Oulun Naisvoimistelijat
12.300
25 Mäntyniemi Oona, Nokian Voimisteluseura
12.200
26 Shardyko Vladislava, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
12.200
27 Saraste Juulia, Oulun Naisvoimistelijat
11.950
28 Manner Anni, Oulun Naisvoimistelijat
11.950
29 Siira Milla-Maria, Oulun Naisvoimistelijat
11.800
30 Posio Milla, Kajaani Gymnastics
11.750
31 Kurittu Katariina, Vantaan Voimisteluseura
11.700
32 Hurri Emma, Vantaan Voimisteluseura
11.650
33 Antikainen Milla, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

3. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Lähteenmäki, Susi, Vuorinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.450
2 Kartela, Romaniv, Savijärvi, Valkeakosken Voimistelijat
15.250
3 Koivunen, Lehmusoksa, Tanskanen, Turunen, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
14.500
4 Antila, Aro, Luotoniemi, Nokian Voimisteluseura
14.400
5 Pellinen, Rajala, Vikki, Seinäjoen Voimistelijat
13.700
6 Ansio, Myllylä, Salmi, Valkeakosken Voimistelijat
13.600
7 Buchen, Heimola, Laitinen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.350
8 Anttonen, Koskinen, Saikkonen, Raision Jumpparit
13.150
9 Lee, Martikainen, Ollakka, Oulun Naisvoimistelijat
12.800
10 Kyrölä, Liimatainen, Uusitalo, Raision Jumpparit
12.700
11 Joensuu, Lampinen, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
12.350
12 Kallio, Kemppainen, Paavola, Rittola, Nokian Voimisteluseura
12.200
13 Bogdanova, Helin, Leikas, Luoto, Vantaan Voimisteluseura
11.700
14 Jalo, Lehto, Potkonen, Nokian Voimisteluseura
11.500
15 Keränen, Parpala, Salo, Oulun Naisvoimistelijat
10.300

6. luokka naiset

Score
Name Total
1 Leppänen Anna, Oulun Naisvoimistelijat
17.900
2 Pääskylä Roosa, Oulun Naisvoimistelijat
16.550
3 Viirret Saara, Jyväskylän Naisvoimistelijat

4. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Kilkki, Savunen, Sinisalo, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.500
2 Vähäsilta, Vänttinen, Österman, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.950
3 Laine, Merinen, Salo, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.450
4 Laine, Nykänen, Salonen, Oulun Naisvoimistelijat
15.650
5 Leinonen, Tulisalo, Ukkola, Oulun Naisvoimistelijat
15.400
6 Grönberg, Heikkinen, Moilanen, Kajaani Gymnastics
14.600
7 Luontila, Nieminen, Olli, Nokian Voimisteluseura
14.400
8 Ekman, Korhonen, Leinonen, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.150
9 Henriksson, Raijas, Vikman, Keravan Voimistelijat
13.200
10 Heimala, Kurittu, Outinen, Vantaan Voimisteluseura
13.200
11 Humppi, Järvinen, Tuononen, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
12.650
12 Mattila, Mäkelä, Pesonen, Sarjanoja, Oulun Naisvoimistelijat
12.600
13 Farzad, Nieminen, Nieminen, Pakula, Rantala, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
12.550
14 Ahtaanluoma, Heikka, Lähdetniemi, Raision Jumpparit
15 Rauhanen, Toivonen, Tuokko, Raision Jumpparit
16 Hurja, Hurri, Jungebrand, Vantaan Voimisteluseura

5. luokka yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Väisänen Venla, Kajaani Gymnastics
17.450
2 Tikkunen Janika, Kajaani Gymnastics
17.200
3 Myllylä Malva, Valkeakosken Voimistelijat
16.950
4 Petrova Liisa, Vantaan Voimisteluseura
16.300
5 Vainio Elli, Raision Jumpparit
16.200
6 Tulla Olivia, Valkeakosken Voimistelijat
16.000
7 Leinonen Merituulia, Oulun Naisvoimistelijat
15.900
8 Laine Venla, Oulun Naisvoimistelijat
15.900
9 Kinnunen Anna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.600
10 Taimen Alma, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.500
11 Valkolehto Nella, Tampereen Sisu
15.500
12 Van Leeuwen Jessica, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.450
13 Taimen Selma, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.750
14 Rytkönen Nea, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15 Kortelainen Teresa, Vantaan Voimisteluseura
16 Luoto Liisa, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

Aerodance 12-17v

Score
Name Total
1 Aerodance 12-17v., Vantaan Voimisteluseura
16.050
2 Ahola, Myllylä, Mäntynen, Savijärvi, Siimes, Tulla, Viljamaa, Valkeakosken Voimistelijat
15.500

5. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Parviainen, Suomalainen, Varpu, Oulun Naisvoimistelijat
15.900
2 Heikkinen, Tikkunen, Väisänen, Kajaani Gymnastics
13.850

Aerodance yli 18v

Score
Name Total
1 Halttunen, Jokinen, Latosaari, Löövi, Nyman, Ojala, Rantanen, Salminen, Salo, Valkeakosken Voimistelijat
15.750

6. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Finne, Kolho, Nevantaus, Tuomilehto, Jyväskylän Naisvoimistelijat
17.950
2 Kangas, Lainio, Leppänen, Partanen, Pääskylä, Oulun Naisvoimistelijat
15.700

Last Update: 11/23/2019 2:12:34 AM