Back 

NTV maajoukkuelinjan 1.-3.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut Liikuntamylly, Helsinki, 2019-10-11

1. luokka 2. luokka 3. luokka B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat Back

B luokka vanhemmat

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 51  Keränen Auri, Pyrkivä Gymnastics VI
2 126  Stratos Selina, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto VI
3 46  Pajakkala Venla, Pyrkivä Gymnastics V
4 4  Ahlfors Minea, Mariehamns Gymnastikförening V
5 134  Forssell Isabella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK V
6 127  Lehtinen Aino, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto V
7 125  Toivonen Veera, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto V
7 129  Ollikainen Hilma, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto V
9 8  Wiman Sofia, Mariehamns Gymnastikförening V
10 47  Kummala Amanda, Pyrkivä Gymnastics V
11 50  Forbes Alessia, Pyrkivä Gymnastics IV
11 88  Gokkonen Amanda, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 3  Granholm Erin, Mariehamns Gymnastikförening IV
11 128  Helle Olivia, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto IV
11 45  Kantonen Lotta, Pyrkivä Gymnastics IV
11 48  Ketola Ilse, Pyrkivä Gymnastics IV
11 10  Lindqvist Adeline, Mariehamns Gymnastikförening IV
11 130  Sundström Saimi, Voimisteluklubi Lohja IV
11 131  Alakurtti Kiira, Voimisteluklubi Lohja III
11 2  Huhta Siiri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 90  Koppelomäki Keira, Suomen Taitovoimisteluklubi III
11 87  Kovanen Ansa, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 86  Shcheglova Tatiana, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 85  Sundqvist Minka, Viipurin Reipas III
11 1  Eskelinen Julia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 94  Hämäläinen Minetta, Suomen Taitovoimisteluklubi II
11 133  Kallio Livia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 7  Kanborg Amanda, Mariehamns Gymnastikförening II
11 132  Koskela Miranda, Voimisteluklubi Lohja II
11 5  Mörn Saga, Mariehamns Gymnastikförening II
11 52  Räsänen Mette, Hangö Arbetarnas Idrottsklub II
11 54  Ståhlberg Mai, Alppilan Salamat II
11 89  Wahlstein Greta, Suomen Taitovoimisteluklubi II
11 11  Eliasson Tuva, Mariehamns Gymnastikförening I
11 91  Jansson Michelle, Suomen Taitovoimisteluklubi I
11 93  Pulkki Anni, Suomen Taitovoimisteluklubi I
11 9  Sandberg Cornelia, Mariehamns Gymnastikförening I
11 6  Soininen Nemi, Mariehamns Gymnastikförening I
11 92  Eerikäinen Victoria, Suomen Taitovoimisteluklubi
11 53  Rokka Evita, Alppilan Salamat
11 49  Seppä Helmi, Pyrkivä Gymnastics

Last Update: 10/20/2019 9:57:58 AM